Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3222. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32203221322232233224
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gelebilecek en kötü takım geldi.Tahminim 4-0 dışarda 2-1 içeride.
  • Deplesman'da 4 tane sallar kendi evimizde moral bulamayız bile.
  • SAKİN OLUN BEYLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F31FE8CB4 -- 11 Aralık 2017; 14:38:53 >

• Real Madrid Psg de hele dur soluklan bir yeğenim karşılaşması olmuş yani erkenden tokatlama olacak ön prova PSG bir şeyi hakediyorsa burada alır yoksa elenir.En güçlü final adayı şuanda kesinlikle Manchester City oldu arkadaş basel nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: TheSpiRiT

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Millet ikinci çıkar; Schalke, Sevilla ile oynar. Bize de grup lideri olarak Bayern Münih

Millet grupta Real ve Juventus'la oynar,siz Porto,Leipzig,Monaco ile

Kimi de Vardar Ostersunds a elenir

önce bızım yakaladıgımız başarıları yakala :) çeyrek bile göremeden öster diyolar sende 8 yedın ne işin var orda sımdı utanmıyor musun cıkmaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

Ben şansları edit görüyorum. Beşiktaş daha da üzerine koyacaktır.

BJK üstüne ne koyacak daha bı Real Madrid koyması lazım cokcokcokcokcok zor bir kura geçerse saygı duyarım ayakta alkışlarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayirlisi beyler gruptan cikarak buyuk is yaptik yeterince kasayi doldurduk.

Onemli olan her sene buralarda olmak, Besiktas'a yakisan mucadeleyi sergileyip lige odaklanmak lazim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 11 Aralık 2017; 14:36:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

quote:

Orijinalden alıntı: TheSpiRiT

quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Millet ikinci çıkar; Schalke, Sevilla ile oynar. Bize de grup lideri olarak Bayern Münih

Millet grupta Real ve Juventus'la oynar,siz Porto,Leipzig,Monaco ile

Bu takımların olduğu gruptan çıkabileceğinizi düşünmüyorum

hadi ya.. :D

• Takımımız sayesinde kura heyecanı yaşıyor renkli arkadaşlar , en çok sevindiğim nokta bu oldu Leipzig'in üstünlük kurabildiği bi takımı eleme şansımız elbette var . Coman-Kimmich-Alaba kilit isimler . İyi oyundan çok doğruları fazla yapmamız gereken maçlar olacak .
  • adamlar ne alay ediyor lan , şimdiden çeyrek finalde kim geliri konuşuyolar iyimi
  • Maalesef beyler :(

• Eşleşmelerde ilk maçın dışarıda olması her zaman iyidir.
  • Marty.McFLY kullanıcısına yanıt
    Tamam da Almancası değil mi o? Biz Bavyera diyoruz bildiğim kadarıyla? Yanlışsam cahilliğime verin ancak bu mantıkla da Münih'e Münich dememiz lazım

Neyse daha fazla bu konu için gereksiz tartışmayı uzatmak istemiyorum, hatalıysam affola diyeyim kapatayım konuyu

Maça gelirsek daha çok zaman var. O zamana kadar belki sakatlıklar olacak belki başka bir şeyler olacak bilemeyiz. O gün durum daha net görülür. Şu an görülen Bayern'in bir adım daha önde olduğu ve kuradan çok memnun olduklarını düşünüyorum.

Not: Münich de İngilizceden aklımda kalmış. Almancası München imiş ama söylemek istediğim olayı değiştirmiyor bu durum tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TMoE -- 11 Aralık 2017; 14:42:43 >

• Bu kadar kötü düşünmeyelim bayernle 10 maç yapsak belki 9 unu onlar kazanır sonuçta 2 maç yapıcaz hertürlü şansımız var kim derdi fb vardara, gs ostersunds adını bile yazamadım bu takımlara elenirdi diye bence eleyebiliriz. O anki duruma bağlı.

• Xaten birinci ve 2nci durmlarından 2-3 büyük karşılaşma öyle yada böyle olacaktı beklenti dışı oldu çok büyük karşılaşma ve erken finaller bir nevi ilginç bizide bitirdi.Ben Real gelmesini bekliyordum oda olmadı en tiksinç takım geldi.Real en azından kırılgan burada galibiyet alabilirdin orada yenilirdin gene ama bayernde hiç şansın yok.Topta oynatmaz bunlar.
  • Buraya kadar gelmekte bir başarı teşekkürler beşiktaş

• An itibariyle Bayern bayram ediyor

• Deplasmanları severiz. Geçen seneden beri Kiev hariç deplasmanda yenilmedik. O da hakem faciasıydı. Bu sene 3 de 3 yaptık. Vodafone arena da yapıldığından beri Türkiye kupası fener maçı hariç yenilgimiz yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 11 Aralık 2017; 14:40:12 >
  • Yönetim Allianz Arena'da Mario Gomez için vip bilet almalı. Bayern'de "şl de 6 maçta sıfır çekmek istemiyorum" dediği memleketinin takımı ile Beşiktaş'ı izlesin
  • 
Sayfa: önceki 32203221322232233224
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.