Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3208. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32063207320832093210
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Psman

quote:

Orijinalden alıntı: Leon

Hocayı gönderirsek biz zararlı çıkarız gelen hoca takıma sistem oturtana kadar bir seneyi çöpe atacağız ikinci senede tutmazsa elde var sıfır. Şenol hocaya yardımcı lazım Tamer hoca gidince ne yapacağını şaşırdı adam. Çare taktikten oyuncu değişikliğinden anlayan popülist biri olmayan yardımcı.

Yardımcı hoca istemeyen ve inadıyla ün salmış bir adamın, istemediği yardımcı hocanın tavsiyelerine kulak asacağına inanıyor musunuz gerçekten?

Ne yapalım peki hocam çözüm nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaano12

ya harbiden ben bu gereksiz itiraz edenleri anlamıyorum. kim olursa olsun.
    geçen gün ahmet nur çebinin fenerin pozisyonunda boş konuşması gibi. pozisyon penaltı niye konusuyorsun ki konuyu dağıtma. tribünlerle ilgili açıklamanı yap geç. Bunlardan her 3 takımda da var ve birbirlerine sövüp küfretmekten birbirlerini çıldırtmaktan başka anlamım yok bunun.

Orda sıkıntı umut kişisinde taraftar ve takım arkadaşlarınıda kışkırttı neticede takımını on kişi bıraktırdı. Diğer bjk düşmanlarını erman gibi zaten konuşmaya gerek yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlginç bir lig oluyor Fb ile o kadar dalga geçtik şuan bjk nin üstünde
    öldü bitti dediğimiz trabzon 2 puan geride
  • artık cenk, q7, atiba yerine medel, negredo ve lens/orkan oynamalı çok net görülüyor. ortasahaya da bi tane sağlam adam alınması gerekiyor zira oğuzhan ve tolgayda istikrar yok ve alternatifleri de yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Medel,Lens,Negredo şu maçta Q7,Atiba,Cenkten kötü mü olacak?Senol günes ne istiyorsun acaba neden hep eski oyuncuları kesemiyorsun artık?

10 kişi kalmış rakibe bile uzun top,orta oynatıyorsun!!!

Hamza hamzaoglu sendromu hocam bu . kısacası evlatçılık yapıyor .

• Evet, aynısı.

Umut Bulut bile penaltı derken, orada ben olsam ben de penaltı alırdım derken neyin sarısı bu?

Önce kendi kapınızın önünü temizleyin de sonra gelip bizim pozisyonlarımızla ilgili konuşun.

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Hocam burda Talisca fanları Talisca'nın bonservisini almalıyız falan diye bağırıyordu ya asıl bonservisi alınacak adam Aboubakar'dı. Göz göre göre kaçtı elden resmen. Aboubakar çok farklı tipte tamamen bilinmez bir santrfordu. Aboubakar'ın bilinmezliği ile geçen sezon çok fazla maç aldık. Şimdi elimizde merkezde kule gibi duran Cenk ve Negredo var.

Herkes yanıldı bonservisi alınacak adam Talisca değil Aboubakar'dı.

Kiev maçından sonra Aboubakar'a haindir demiştim ben konu açmıştım hatta ama, Aboubakar gerçekten on numara adamdı.
  • Şl 2.turda gelen takım ağır bir darbe indirecek ve oyuncular o zaman kendine gelecek.Şampiyonluklar ve avrupadaki başarı herkeste doygunluk yaratmış.Ya çok kötü ya da çok iyi bir oyun sergiliycek bu takım bence 2.turda.
  • Şenol Güneş lige değer vermiyor. Bu takıma da yansımış halde ŞL ile Ligde oynayan Beşiktaş arasında dağlar kadar fark var. 96 dakikada 2 oyuncu değiştiriyor.

Kulübede alternatifin olmasa kötü bir takım olsan anlarım ama böyle bir durum kesinlikle yok. Ligin en kaliteli kadrosu kesinlikle bizde. Ancak ısrarla her maç formsuz isimlerle maça başlamak kendi ayağımıza sıkmak gibi oluyor.
  • Şöyle bi medyaya bakıyorumda biz taraftarların yırtındığı konular hakkında bir insan evladı beşiktaş lı yorumcu göremiyorum. Bi insana hatasını söylemek ona iyiliktir. Ama bizimkiler poh pohlamak derdinde. At gözlüğü takmışlar.

• Lens olsa şu ok işareti yönünde koşar ama Quaresma yapmıyor bunu.

https://twitter.com/scoutsanati/status/939940792403156998

Devre arasında gitse de kurtulsak şu adamdan. MLS falan deniliyor, keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Aralık 2017; 22:43:18 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

quote:

Neyse beyler Şenol Güneş övmeye devam müstehak hepinize

Sende oguzhanı ov haci. Bu gece geriye oynamada rekor kırmıştır.

Abi saga bakiyor quaresma mac boyunca hareket etmeden oynuyor. İleri bakiyor cenk giden topun geri donusu yok. Zaten mevkisi 10 numara degil olmasi gereken yerde oynamiyor. Bu adam ne zaman 10 numara oldu ? Orada da oynar ama sagdan soldan orta yapacaksak bu adam olmaz orada. Kaldi ki Oguzhandan daha iyi alternatif olsa girsin oynasin. Atibadan Cenkten Quaresmadan daha iyisi var ama kenarda

Yok öyle değil kaç pozisyon oldu yana ve geriye tercih yaptı özgüvenide kırılmış sanırım 10 numara pozisyonda oynarken atiba ile pepenin arasında başka niye gezinsin. Topa paçoz şekilde vuruşunu zaten hiç eleştirmiyorum vuramadığını biliyoruz çünkü.

Son 10 mac 3 galibiyet almis takim hocanin tek degisikligi Tolgay-Oguzhan. Butun suclu o oldu. Kim olsa ozguveni kirilir. Oguzhan savunmuyorum ama yok yani takimda daha iyisi. Atiba'nin gecen sezondan bu yana sahanin en kotusu oldugu en az 8-10 mac sayarim ki bunlar Benfica,Lyon,Basaksehir gibi en kritik maclar. Quaresma'nin tek katkisi yok. Cenk Cl'de her seyini veriyor ligte 35lik dunya yildizi havalarinda oynuyor. Kenarda Medel,Negredo,Orkan,Lens falan var 2 degisiklikle maci bitiriyoruz. Beni cildirtan kisim her sey normalmis gibi hocanin hicbir sey denememesi,sucu rakip takimlarin kapanmasinda bulmasi, hocayi elestirenlere hain muamelesi yapilmasi. Yoksa su hoca gelsin ucariz gibi iddiam yok mevcut kadroyu yabanci hocalar istemez modern bir sey oynatamayiz bu kadroya. Ama her sey dort dortlukmus gibi hicbir mudahale olmamasi cildirtiyor.

Hoca zaten eleştiriliyor yerden yere vuran var biride tff ajanı diye konu açmış daha ne olsun Burda aklı başında bir kaç kişiyiz , hepimiz eleştiriyoruz sen onlara bakma.

Ozy ve q7 formsuz cenk, talisca maç seçiyor beşiktaşın özeti bu.

• quaresma yerine lens oynamalı mario gomes yeniden transfer edilmeli orta sahaya atiba yerine dinamik hücüm da düşünebilien bir orta saha alınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Hocam burda Talisca fanları Talisca'nın bonservisini almalıyız falan diye bağırıyordu ya asıl bonservisi alınacak adam Aboubakar'dı. Göz göre göre kaçtı elden resmen. Aboubakar çok farklı tipte tamamen bilinmez bir santrfordu. Aboubakar'ın bilinmezliği ile geçen sezon çok fazla maç aldık. Şimdi elimizde merkezde kule gibi duran Cenk ve Negredo var.

Herkes yanıldı bonservisi alınacak adam Talisca değil Aboubakar'dı.

Kiev maçından sonra Aboubakar'a haindir demiştim ben konu açmıştım hatta ama, Aboubakar gerçekten on numara adamdı.

Aynen oyle talisca yi bende seviyorum gecen sene 20 yi ver al ama bu sene 5m lik oyuncu gibi

Burasi Turkiye Aboubakar i daha kolay pazarlarsin Talisca yi degil

10 m artik.komik.bir para dolberg denen bebeyi bile 50m e vermediler bizde 3 un 1 ini aldkk iste

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hafta içi Manisa maçı var, sanırım hoca Medel - Lens - Orkan'ı bu maçı düşünerek oynatmadı. Yorulmamaları önemliydi. Şimdi rahatça oynayabilirler Manisa deplasmanında.

Osmanlı maçında Atiba - Quaresma - Cenk oynar yine.

o maçta show yapmasınlar diye Quaresma ve Cenk oynarsa şaşırmam.
  • Gs maçı ve Cl maşları hariç oyunun boyu uzun kalıyor. Takımın defans ve forveti arasındaki mesafe açık. Birde buna top bizdeyken eveleyip geveleme, yan pas ve statik oyuncu duruşları eklenince...

G.Birliği-A.hisar-Malatya-Kayseri maçları birebir kopya. Top gene bizde gene aynı sorunlar gene aynı oyun.

Geçen sene ise buna göre çok çok iyi oynuyorduk. Dikine paslar, ara pasları, boşluk yaratma ne varsa vardı. Bu sene dikkat edin hiç biri yok.

Maça tekrar izleyin rakip 10 kişi sağda Q7 solda Babel'i 3 kişi kapatmış, ortaya döndüğünde ise topu araya atamama ve çok yavaş oynama.

Klasik oyun hep aynı. Gs maçında bir tek geçen seneler ki gibi oynadık. Onda da beceriksiz forvetler yüzünden fakrı kaçırdık. Yeminle o maçta Q7 yerine Lens, Cenk yerine Negredo olsaydı 5-6 tane atmıştık. Ama hoca bunları gördüğü halde ısrarla aynı kadroyla çıkmakta.

Artık değişik tercihler yapmamız lazım. Şimdi gelecek hafta tutar Oğuzhan-Talisca değişikliği yapar sadece.

• Psman kullanıcısına yanıt
    futbolcuların, yöneticilerin ağzında bile var bu söz: "rakip kapanıyor"

İş çözüme gelince en ufak çaba yok. Ne Şenol Güneş'te ne futbolcularda.

Kapanmayı bilen her takım bizden rahatlıkla puan alır. İçeride dışarıda fark etmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 10 Aralık 2017; 22:51:38 >
  • beşiktaş hakemle 1 puan aldı diye yazıyorsunuz futboldan hiçmi bişey anlamıyorsunuz hakem ne yaptı bariz penaltıyı verdi pozsiyonu 5 kere izledim cenk topa vuruyor umutda cenkin ayağına vuruyor penaltı olması için başka ne olması gerek belkide şimdiye kadar beşiktaşın kazandığı penaltılardan en neti bu tartışmaya bile gerek yok..hakem 6 dk uzatma koyuyor oooo ne kadar çok diyorsunuz maçı izlediyseniz sadece kaleci 3 dk zaman çaldı ikinci yarı oyun durmaktan nerdeyse oynanmadı.lig daha çok uzun bu kadar kötü giderken aradaki fark şuan hala sadece 5 ümitsiz olmak için bir neden yok bu takımın potansiyeli çok yüksek seri galibiyet alabilecek kapasite var.
  • bu sezon 60 puan toplayamayız yazın bi kenara
  • GS maçını izledim dün. Onlar ortadan, kenarlardan hızla doğrudan kaleye gittiler. Topu genelde sıfıra çıkartıp bir sürü pozisyon buldular. Bizim gibi yana geriye pas yapmadılar. Başka türlü kapalı savunmayı aşamazsın.

Şenol Güneş ligde rakipleri de hiç izlemiyor bence.
  • 
Sayfa: önceki 32063207320832093210
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.