Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3147. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31453146314731483149
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Futbolcu BJK'de oynamak için üstüne 4M€ verir hangi salak cayma bedelimi verin BJK'de oynamicam beni alın der ki diyorsada zaten bizde işi yoktur.
  • Vida'da cayma bedeli 5 milyon euro imiş. (Murat Özen)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

https://draw.inker.fun/#/cl/ko

4 kere kura çektim

3ü Chelsea biri Real Madrid

Real Gelse de El clasico izlesek

4-5 kez sevilla 2-3 kez chelsa, basel shaktar çektim, chelse ye psg veya barca gelirse muhtemelen dişimize göre bir rakip gelecek gibi hadi hayırlısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 8 Aralık 2017; 0:43:51 >

• şu konya maçını izledim..tam bir felaket.. son maça bırakırsan böyle yırtarsın bir yerlerini..tıpkı bizlerin zamanında yırttığı gibi

biz de böyleydik. gerçi eskiden uefa daha ciddiydi, şimdi adı sanı belli olmayan takımlarla dolu.

sınava son gün çalışan çocuk gibiydik. Son maça saklardık umudumuzu, ne berbat günlerdi !!! yok efendim ayhan akman ile skor yapmaya çalışırdık. Şimdi o zat gs de yardımcı antrenör

gruplarda kim kimi yener diye hesap yapıyorduk ve hep son maça kalıyordu umudumuz. Cidden berbat birşey. Hadi ŞL de neyse de uefada çıkar mıyız çıkamaz mıyız kaygısı vardı. Şimdi uefada konya ve başak biraz uyanık olsalardı ikisi de çeyrek final yapabilirdi bu sene..Futbolumuzun geldiği düzey !

umarım kötü zamanlara geri dönmeyiz.

• Deniz turuc ve lunga ceza vermişler hak değil bu BJK maçı öncesi olsa da Adaletli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 8 Aralık 2017; 1:23:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dinamo Kiev Başkanı Igor Surkis: "Doğal olarak büyük bir kayıp.Vida bizim lider futbolcumuz.Takım arkadaşları ve taraftarlarıyla vedalaştı. Ona sadece teşekkür etmek istiyorum.Kalmasını çok istiyordum ama onu da anlıyorum. Beşiktaş'ın sunduğu şartları bizim yerine getirmemiz imkansız."
    http://www.futbolarena.com/besiktas/besiktasa-geliyor-vida-veda-etti-ve-baskandan-aciklama-335074h/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 8 Aralık 2017; 1:57:55 >

• https://twitter.com/futbolarena/status/938900377759551493

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr1xsivE -- 8 Aralık 2017; 1:57:3 >
  • vida'yı izlemek, kadroda görmek istiyorum. üst seviye bi stoper çünkü bunu geldiğinde görücez. fakat kadroda hem mitrovic hem de medel varken planlama açısından biraz lüks gibi geliyor.

4 net yabancı stoper + stoper oynayabilen medel. öyle 4 hatta 5 milyona dahi bi kez forma giymeden gitmesini hiç bir türlü istemem zaten onu kastetmiyorum, gelsin artık şu noktadan sonra. fakat mitrovic kiralansa en azından, en mantıklı seçenek bu gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 8 Aralık 2017; 2:16:33 >
  • Vida ile ilgili haberin kaynağı burası:
    https://www.ua-football.com/ukrainian/news/1512680564-surkis-dinamo-provodit-sobstvennoe-rassledovanie-incidenta-s-garmashem.html

quote:

Vida said goodbye. How much is this a heavy loss for Dynamo?

- This is our leading football player. This is certainly a loss. He said goodbye to the fans, with the guys. But he did not say good-bye yet. Tomorrow he will come to me, and we will do it. To him I will say only words of gratitude. Of course, I would like him to stay, but he chose this way, he has a family, children, and he wants to earn. And our club could not hold it financially on the terms that Besiktas offered him. In summer the Turks offered me a good compensation for it, but I did not let him go, and he helped us in this half-year. And thank him so much, I wish him to play at the same level as he showed in Dynamo.

https://twitter.com/DynamoKyiv/status/938909505907318786

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 8 Aralık 2017; 2:50:5 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

vida'yı izlemek, kadroda görmek istiyorum. üst seviye bi stoper çünkü bunu geldiğinde görücez. fakat kadroda hem mitrovic hem de medel varken planlama açısından biraz lüks gibi geliyor.

4 net yabancı stoper + stoper oynayabilen medel. öyle 4 hatta 5 milyona dahi bi kez forma giymeden gitmesini hiç bir türlü istemem zaten onu kastetmiyorum, gelsin artık şu noktadan sonra. fakat mitrovic kiralansa en azından, en mantıklı seçenek bu gibi.

bakıldığına pepe-vida-tosic stoper rotasyonu, beşiktaş seviyesi için herhalde kusursuz ve kalite anlamından maksimum düzeyde bi stoper üçlüsü olur. bu üçlü arasında her çeşit ikili formasyonla oynanabilir.
  • Vida-Mitrovic ikilisi Zago-Ronaldo etkisi yaparsa uzun yıllar savunma sorunu çekmeyeceğiz bir aksillik olmazsa. Devre arasında alabiliyorsak Sosa tipinde orta saha almamız lazım Oğuzhan'la olmayacak bu iş.

• vida geliyor tosici direkt kesmez şenol hoca fakat ara ara yer verir. türkiye kupası da başladı, takımı tanıması için iyi bir zamanda gelmiş olacak
  • Beyler bu hangi seviye ya?

• quote:

vida'yı izlemek, kadroda görmek istiyorum. üst seviye bi stoper çünkü bunu geldiğinde görücez. fakat kadroda hem mitrovic hem de medel varken planlama açısından biraz lüks gibi geliyor.

Tosicin satılma haberleri vardı o olsa bence çok iyi olur. Şuanki görüntüsüyle mitro, medel, vida tosicin boşluğunu gayet rahatça doldurur. Hem de orta saha transferi için bütçemiz oluşur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

Tosicin satılma haberleri vardı o olsa bence çok iyi olur. Şuanki görüntüsüyle mitro, medel, vida tosicin boşluğunu gayet rahatça doldurur. Hem de orta saha transferi için bütçemiz oluşur.

mitrovic'ten emin değğilim. dün o hantallığını atmış kabuğundan sıyrılmış göründü tamam fakat yani tolga'nın kurtarışları sayesinde gözden kaçan çok hatası vardı yine. tolga o net kurtarışlardan 2-3 tanesini içeri alsa hepimiz yine mitrovic'e saydırıyor olurduk.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Bestanden

quote:

mitrovic'ten emin değğilim. dün o hantallığını atmış kabuğundan sıyrılmış göründü tamam fakat yani tolga'nın kurtarışları sayesinde gözden kaçan çok hatası vardı yine. tolga o net kurtarışlardan 2-3 tanesini içeri alsa hepimiz yine mitrovic'e saydırıyor olurduk.

Dün mahalle maçı kıvamındaki maçta yine iyiydi bence. Adamlar karşı karşıya kalıyor ama öyle bir karambole oyun vardı ki suç necipte mi mitroda mı tosic veya canerde mi belli değildi Pepe de olsa bir yanda necip bir tarafta canerle 6-7 kişi gelen leipzigi süpüremezdi bence tamamen.
    Tosic zaten gs maçında gol atsa da yine 1-2 pozisyon hatası yaptı birinde tolgay sarı kart görüp kesti atağı diğerinde gg kayarak şutu kesti. Yoksa tosic yine bildiğimiz tosic boşluğunu doldurmak için vida,mitro aşı tutmasa bile medel her türlü yeter.

• quote:

En iyisi mitrovicin kiralanması bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

En iyisi mitrovicin kiralanması bence.

bence de. cunku 4 stoper + medel olucak ki medel de bu stoperlerin en az iki tanesi kadar (tosic-mitrovic) iyi stoper oynayabiliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vida geldikten sonra 3 lü stoper oynamamız mantıklı olmaz mı?
  • quote:

quote:

bakıldığına pepe-vida-tosic stoper rotasyonu, beşiktaş seviyesi için herhalde kusursuz ve kalite anlamından maksimum düzeyde bi stoper üçlüsü olur. bu üçlü arasında her çeşit ikili formasyonla oynanabilir.

Olmayacak bir sey ama benim merak ettigim üçü birlikte nasil olurdu. Tosic-Pepe-Vida cok uyumlu bir üçlü gibi duruyor kagit ustunde. Ligde degil ama sampiyonlar liginde bayern real yada juve cikarsa 5'li oynamanin faydali olacagini dusunuyorum. Chelseayi de kitleyebiliriz bu kurguyla uclu oynayan iki takim karsilastiginda mac kitlenebiliyor iki maci da 0-0 bitirip penaltilara goturmeyi basarabilir miyiz acaba juve ve chelseaye karsi. Bu iki takima gol atmak zaten zor bari yemeyelim diye ugrasmak mantiksiz degil bence. Ozellikle deplasmanda.

• 
Sayfa: önceki 31453146314731483149
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.