Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31433144314531463147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesadüfe bakin ki pembe panter volkan ile adebayor hep avrupa öncesinde sakat.. yoksa amaç lige asilmak değil

Asilsalar çok rahat çeyrek kasacaklar ama ziraat tr kupasi muamelesi yapiyor tr puani düşmanları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk tercihim Sevilla olur.

• Şahtar ters takim, basel suprizci, sevilla kapali kutu..

Çek bi Münih

Ters düz olmasindan bize ne. Münih real falan geleceğine onlar gelsin abeeyyy.. şu gözler devler liginde çeyrek final görsün.

•  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Aslında Bayern gelsede fark etmez, öyle ahım şahım bir oyunları yok, bu sene alman takımları çok kötü, Borussia Dortmund sadece 2 puan toplayabildi, Leipzig geçen yılın ve bu yılın flas takımı olmasına rağmen pekte zorlanmadık, Bayern'in gurubu da bence çok güçsüzdü Celtic'in ve Anderlecht'ın bulunduğu gruptan 2. çıkmaları çok normal, yani Bayern'de gelse yenmemiz pek sürpriz olmaz, tabi hakem faciası falan olmazsa, o kadar büyütmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi junis -- 7 Aralık 2017; 21:10:22 >
  • realin karşısına 3 büyüklerin karmasınıda çıkarsak 5 den aşağı atmaz biraz gerçekçi olmak lazım arkadaşlar.umarım sevilla gelir bence sevillayı çok rahat elersiniz...çeyrek finaldede zaten rakip seçilmez kim gelirse gelsin büyük bi başarıya imza atmış olursunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 7 Aralık 2017; 21:12:48 >
  • Şuna bak akp taraftar toplamış maça götürmüş gibi görüntü var.
  • Başakşehir bu skorlarla çıkıyor çok iyi olur çıkarlarsa
  • Basaksehire bak gruptan cikacak resmen. Ust turlarda derbi konsantrasyonu ile oynarlarsa yari final bile gorerler hem ulke puani hem lige odaklanmamalari icin isterim ilerlemelerini. Benim 1. sampiyonluk adayim basaksehirdi ama gruptan cikarlarsa biz 1 oluruz basaksehir 4. aday olur gozumde fenerle gsnin bile arkasina duserler. Eger cikmayi becerirlerse avci ulusal kanallari bile tek tek gezip yapar sovunu kesin. Bizim planimiz basindan beri buydu hesaplamistik puanlari der. Ama benim gozumde bir sey degismez sonucta hoffenheim'in yenmesini beklemek zorundalar kendileri degil baskasi belirleyecek kaderlerini gruptan ciksalar bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Young Sinatra -- 7 Aralık 2017; 21:38:44 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başakşehir yanlışlıkla gol attı...abdullah avcının ikazından sonra geri çekildi 2. yarı ve beklenen son
  • Başakşehir yaslanırsa nah çıkar böyle dandik bir takım görmedim. 1-0 yatmak nedir kendi evinde kontraya doğru düzgün çıkamıyor. Böylede yer işte.
  • hoffen yeniyor 2. sıradaki takımı..ipler senin elinde. Yen şu takımı koy cebine paraları, oyuncuları vitrine sok, üst tura çık. Çeyreğe 1 adım yahu.
  • şenol hoca kerime şans vermedik lem awk

Sadece dönsün dursun.. anca 88 de girer, yorgun defansa karşı gol atar ya da atamaz...tek atımlık canı var. ilk 11 de kaybolur.

DÜn lipzikin orta saha forvet hatları kerimin 2 tık üstü hareketli ve daha hızlılardı.. Ama hızlı olmak yetmiyor. Beyin de lazım. O da kerimde yok. Ancak böyle a. avcının yedek maçlarında görev yapar.
  • o nasıl penaltı beaa :D
  • Oha penaltıya bak gözlerim kanadı.
  • utanıyorum şu başaktan...üçkağıt hepsi
  • adamlar uefayı hiç sallamamalarına rağmen gruptan çıkıyolar helal olsun :D
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    hoffen 1-1..çıkamıyor böyle biterse ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

hoffen 1-1..çıkamıyor böyle biterse ?

o maça bakmamıştım pardon ama çıkamazlarsa lig yarışında ciddi favori olurlar bence. gerçi 3 büyükler dışındaki anadolu maçlarını pek izlemedim izleyenler o maçlarda rezil top oynadıklarını söylüyor
  • 
Sayfa: önceki 31433144314531463147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.