Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31383139314031413142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Draco0

Bursaspor-Fenerbahçe Ali Palabıyık

Bursa da çirkefliğin ayyuka çıktığı hatta normal süre de tamamlanmayacak bir karşılaşma bekliyorum. Yesinler birbirlerini. Her ikisinin de zaten şansı yok.
  • Son 16'da ilk maçı içerde mi dışarda mı oynayacağız belli mi?

Edit: ilk maç deplasmandaymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elin oğlu -- 7 Aralık 2017; 13:47:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ukraynalı gazeteci Dmytro Ilchenko, Beşiktaş'a transfer olması beklenen Vida'nın bu akşam Partizan maçı sonrası Dinamo Kiev taraftarlarına veda edeceğini belirtti.

https://twitter.com/tribunbesiktas/status/938722299427074048
  • Dün akşam maçınızı seyredemedim o yüzden onun hakkında yorum yapamayacağım. Grubunuz her ne kadar Şampiyonlar Ligi seviyesi için nispeten kolay bir grup olsa da yaptığınız olay ve ülkeye kattığınız puan çok büyüktü.

Tebrikler

• VERMEM SENİ ELLERE VERMEM

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle03 -- 7 Aralık 2017; 14:0:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Dün akşam maçınızı seyredemedim o yüzden onun hakkında yorum yapamayacağım. Grubunuz her ne kadar Şampiyonlar Ligi seviyesi için nispeten kolay bir grup olsa da yaptığınız olay ve ülkeye kattığınız puan çok büyüktü.

Tebrikler

Sence Fenerbahçe olsa bu grupta kaçıncı olurdu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enthris

quote:

Orijinalden alıntı: scorpman

Ya Rabbim... Ne güzel bir gün...

Sana şükürler olsun...

Renkliler bile Beşiktaş marşlarını açıp dinliyorlar...😁

sonra malum lafı edince biz suçlu oluyoruz hey allahım ya beşiktaş marşı dinliyormuşuz

Zaten laf etmekten başka bir şeye yaramazsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sxlsoft

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Dün akşam maçınızı seyredemedim o yüzden onun hakkında yorum yapamayacağım. Grubunuz her ne kadar Şampiyonlar Ligi seviyesi için nispeten kolay bir grup olsa da yaptığınız olay ve ülkeye kattığınız puan çok büyüktü.

Tebrikler

Sence Fenerbahçe olsa bu grupta kaçıncı olurdu?

Şu halimizle en iyi ihtimalle 3.olurduk diye düşünüyorum. Yanlış anlaşılmasın söylediğim, grup kolay demiyorum, Şampiyonlar Ligi seviyesine göre nispeten kolaydı diyorum. Ama yine de ortada çok büyük bir başarı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 7 Aralık 2017; 14:04:04 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bayern Münih'in yıldızı Tolisso, kulüp televizyonuna konuştu: "Beşiktaş'ın atmosferini bir daha yaşamak isterim. Tadı damağımda kaldı."
  • Vardar yenilirse rekor kırıcakmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sxlsoft -- 7 Aralık 2017; 14:10:59 >
  • Gs maçında muhteşem oyun ve şampiyonlar liginde namağlup liderligin tadını çıkartırken şu fotoğrafı gördüm tüm keyfim tadım tuzum kaçtı

• tebrik etmeye geldim. Başkanınızın parayı bulunca Aziz vari transfer yapmamasını ümit ederek mesajımı noktalıyorum.

Bir insanda hayrına Türk futbolu adına Aziz bırakır inşallah diye dua etsin şu güzel mesajıma
  • yasin_92 kullanıcısına yanıt
    Belçika bizi değil biz onları geçmek üzereyiz.

Bizim takım bi tur atlar başakşehir üst tura çıkarsa bi ihtimal geçeriz onları.

Tek takımı kalmış onların zaten.

Belçika ve ukraynanın üstünde olmalıyız zaten bu kadar futbola yatırım yaparak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epoolture -- 7 Aralık 2017; 14:18:44 >
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    banada chelsea gibi geliyor. Alabilirsiniz gibi turu
  • sfzb67 kullanıcısına yanıt
    Güçlünün yanında olan bir sistem. Değiştirmezler. Hsfi grup aşamasında aynı ülke takımlarını ayırdın. 2.turda devam etmemeli.

•  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Kurada takımların birbirine çıkma olasılıklar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaptanKoala

quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Aslinda bu gruptan 18 puanlada cikabilirdik. Kendi beceriksizligimizden monaco ve portoyu yenemedik

3 sene önce biri bunu bana söylese, ne diyorsun değişik derdim.

o kısa zamanda neler değişti be.

Takim kademe kademe gelisti herkesin emegi cok buyuk

• 5 kez kura çektim 2 kez real 2 kez chelsea 1 kez sevilla çıktı

https://draw.inker.fun/#/cl/ko
  • bi sevilla iyi giderdi basaksehrin yarim biraktigi isi tamamlar elerdik. yada basel iyi olurdu. shacktar acikcasi ters gelen bir takim yinede sansimiz olurdu. kalan takimlar icin yorum yapamiyorum zira insallah gelmezler.
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu ilk çektiğim kura

Buda ikincisi yanlız ikincisi fena grup ha 😂

• 
Sayfa: önceki 31383139314031413142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.