Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3092. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30903091309230933094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • leipzigi parçalayacak adam LENS buraya yazıyorum.gelip hortlatacam
  • Tek dileğim Tolga'nin oynamaması. Pepe yerine Mitrovic bile oynayabilir fakat o oynamasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Fabri

Adriano Mitrovic Tosic Caner

Medel Oğuzhan

Lens Talisca Cenk

Negredo

Lens medel negredo 90 dakika tamamen oynamalı.Canerde oynamalı bence.

Yedek kadro bide üstüne Cenk kanatta başlarsa gerçekten rezil bir maç olur rakip inanılmaz motivasyonlu çıkacak bu kadar saçmalık yapmamak lazımdı. Kiev faciası olmaz inşallah.
  • Leipzig - Beşiktaş Şampiyonlar Ligi maçını izlemek için pm atabilirsiniz
  • Yazıklar olsun mu yazıyor orada ?

Twitter'a bakıyorum ama daha beter bakmamak lazım orada burada bu tür yazılar mesajlar ,saçmalık resmen..

Medel-Lens-Negredo bu adamlar neden oynamıyor diye 30 maçtır yazan çizen söven adam bugün kalkıyor yine nasıl rotasyon yaparsın diye yine sövüyor ! Akıllı mantıklı adam yapmaz böyle bir şey.

Daha durun olası bir yenilgi de görün buraları ! GS maçı sonrası gelemedi o tayfa şimdi içine boşaltacaklar nefretlerini kusacaklar ilk fırsat bulduklarında !

Yedek olarak bakmıyorum yarın maça.Pepe hariç herhangi bir kalite düşüşü olmayacaktır.Hatta standart 11 den daha iyi bir 11 daha iyi bir bireysel performans bile bekliyorum..Çünkü Medel Negredo Lens zaten ilk 11 yazılsa kimse fazla şey diyemeyeceğin isimler. Kaldı ki sezon başı herkesin 11 kadrosunda bu isimler vardı ?

Durum bu iken sorarım tekrar ; bu nasıl yedek 11 ? "Pepe hariç"

• Yarın ki maçı 6-0 yenilsek ne olacak ki ? Keşke United falan gibi bir kaç tane de 18-19 yaşında çocuk oynatsak. Adriano garibim Türkiye kupası,Lig,CL ayırt etmeden her maç oynuyor oynatalım Fatih'i yerine işte
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Fabri

Medel Oğuzhan

Lens Talisca Cenk

Negredo

Lens medel negredo 90 dakika tamamen oynamalı.Canerde oynamalı bence.

Yedek kadro bide üstüne Cenk kanatta başlarsa gerçekten rezil bir maç olur rakip inanılmaz motivasyonlu çıkacak bu kadar saçmalık yapmamak lazımdı. Kiev faciası olmaz inşallah.

Ben olsam sol tarafı caner adriano yapardım ama sağ bek sıkıntı gg kadroda yok necip yada medel orda oynayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leipzig Teknik Direktörü Ralph Hasenhüttl: "Beşiktaş o kadar büyük bir takım ki, yedeklerle çıkması bize bir şey ifade etmiyor.” https://twitter.com/firatgunayer/status/938087617702387713

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir kadro da ben yazayım.

Fabri

Medel Oğuzhan

Lens Talisca Cenk

Negredo

Muhtemelen hoca böyle başlayacaktır.Yeniler ve takımdaki tecrübeliler.Cenk kesin oynar şampiyonlar Ligi'nde attığı her gol oynadığı her iyi oyun bonservise yazıyor.

Ama ben olsam Cenk yerine Orkan'la başlarım.Umalim da Orkan son yarım saat falan oyuna girsin.3-4ten fazla gol yemezsek kaybetsek te hiç bir sıkıntı yok.

• forma gelen ergen ve aşağılık kompleksi içindeki fblilere cevap vermeye değmez. cevap verince adminler kısıtlama getiriyor. bunlara dokunmazlar ama...
  • O kadar eksiğe rağmen iyi kadro

• quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

tahminim orkan yerine cenk kanat oynar.

Ben de böyle düşünüyorum. Geri kalan kısım belli zaten. İkinci yarı duruma göre negredo veya cenk çıkar Orkan girer kanata

• Yarın en büyük sürpriz kalede olabilir :D onun dışında her kadro uyar hehehe
  • Bugün 4 muhtemel rakibimiz daha belli olacak.
    A grubunda muhtemelen Manu CSKA'yı yenecek ve oradan Basel muhtemel rakibimiz olacak.
    B grubunda Bayern çok yüksek ihtimalle rakibimiz.4 fark atması lazım PSG'yi geçebilmesi için ki çok zor.
    C grubunda Roma'nın Karabağ'ı yeneceğini varsayarsak Chelsea Atletico'ya puan bırakırsa rakibimiz,kazanırsa Roma rakibimiz.Bence oradan Chelsea 2. çıkacak ve muhtemel rakibimiz olacak.
    D grubunda da Sporting'in deplasmanda Barca'yı yenemeyeceğini varsayarsak muhtemel rakibimiz Juventus.

Basel,Bayern,Juventus kesin gibi.Real zaten kesin.Yarın da 2 rakip belli olacak sürpriz olmazsa onlar da Napoli ve Sevilla.

Basel,Bayern,Chelsea,Juventus,Real Madrid,Napoli,Sevilla,Porto ikinciler.
    Beşiktaş,PSG,Manu,City,Barca,Tottenham,Liverpool,Roma liderler.

Manu,City,Tottenham,Liverpool Chelsea ile eşleşemez.Roma ile aynı gruptan çıktığı için onunla da eşleşemez.Chelsea'nin eşleşebileceği 3 takım PSG,Barca ve Beşiktaş.Baya baya Chelsea-Beşiktaş'a doğru gidiyoruz bence

• İnşallah ingiliz takımı gelir İngilizlere karşı iyi oynuyoruz
  • Napoli geçen sene bizim grupta lider olup Real Madrid ile eşleşmişti. Öyle bir şey olmaz inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Napoli geçen sene bizim grupta lider olup Real Madrid ile eşleşmişti. Öyle bir şey olmaz inşallah.

Oldu bile

• Taarin T kullanıcısına yanıt
    benim sıralamam şu şekilde Basel Sevilla Chelsea Napoli
    ama çoktan reali çektik bile
  • BJK antrenmanı maçın oynanacağı staddan az önce canlı verildi.

Leipzig Redbull Arena stadı
    https://www.youtube.com/watch?v=yZyw4vnZa_E

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rider30 -- 5 Aralık 2017; 22:5:32 >
  • 
Sayfa: önceki 30903091309230933094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.