Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
106.306
Cevap
181
Favori
3.535.581
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      3301 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:19:54
      quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

yalnız maç sonu müzik neydi öyle be bizim çaldığımız nuri alço müziğinden bile yaratıcı olmuş helal olsun

Neydi hocam evde izlemedim gürültüden anlayamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      3164 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:21:56
      beşiktaşın grupları niye lider bitirdiğini anladım valla
      |
      |

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:22:22
      quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

quote:

yalnız maç sonu müzik neydi öyle be bizim çaldığımız nuri alço müziğinden bile yaratıcı olmuş helal olsun

Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafa mazhar-i takdir olmuş bulunan asari mesaisini işitmis ve bu kulübü ziyaret ve erbab-ı himmeti tebrik etmeyi vazife edinmiştim. Bu vazifenin ifası ancak bugün müyesser olabilmiştir. Takdirat ve tebrikatımı buraya kayd ile mübahiyim."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

• Yarbay
      3301 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:23:56
      quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

Negredo hazır kendini bulmuşken Liepzig maçına 11 de çıkması lazım Cenk 5 maç oynadı bari son maçı bıraksın Şenol hoca

Onu ben de çok istiyorum. Ama bir de şöyle gerçek var bunu negredo bile röportajında kabul ediyor. Şu an cenk e yatırım yapıyoruz. İstatistik olarak bir gol atması asist yapması maçta etkili olması demek değerini artırması demek. Bizim de elimiz güçlü olacak satarken. Şu kadar gol atan adam veriyoruz biraz daha çık diye pazarlık yapacak Fikret başkan :)

|
      |

• Yarbay
      3301 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:28:06
      quote:

quote:

quote:

haha ciddi ciddi bu mu çaldı şimdi efsane olmuş nasıl kaçırdım

|
      |

• Yarbay
      3301 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:28:06
      quote:

quote:

quote:

haha ciddi ciddi bu mu çaldı şimdi efsane olmuş nasıl kaçırdım

|
      |

• Yarbay
      11731 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:47:31
      Özellikle 2. yarıda ki oyunumuz ile hakem görevinde başarılı olamadı çok şükür.
      |
      |

نادي بشكتاش الجمباز

"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir." - Nikola Tesla

"Zekanın gerçek göstergesi bilgi değil hayal gücüdür. İnsanlık umudunu yitirmedikçe ve hayal ettikçe başaramayacağı hiçbir şey yoktur."
      System.out.print("Beşiktaş JK");
    • Yarbay
      2100 Mesaj
      03 Aralık 2017 09:53:08
      Cenk iyidir hoştur da abartmayın, yok Negredo çok yavaşmış son golü zor atmış falan daha neler. Son golde top Cenkte kalsa kalecinin üstüne vuracaktı, adım gibi eminim. Negredonun yaptığı hem beceri hem de özgüvendir. O özgüven yerli oyuncuların çoğunda yok.

Dün uzun zamandır ilk defa bir derbi maçının bu kadar ezici bittiğini gördüm. Tudor falan cidden hikaye. Bir de dalga geçer gibi kalkıp Linnesi aldı oyuna. Önde olan ve baskılı oynayan biziz, biz buna rağmen forvet ve 10 numara soktuk oyuna ama adam bek aldı resmen. Benim bile Beşiktaşlı olarak sinirim bozuldu.

Şenol hoca bu sezon en çok doğruyu bu maçta yaptı. Oyunu çok iyi okudu, çok doğru değişiklikler yaptı. Orta saha düşecekken Medel ile sağlamlaştırdı, oyunu tamamen rakip sahaya yıkmak için Talisca girdi oyuna, sonrasında da Negredoyu sokup gol atması muhtemel bir maçta gol attırarak özgüven tazeletti.

Onun dışında bu kadar kaçan gol ve kaçan tarihi fark mutlaka bir fırçayı hakettiriyor. Özellikle büyük maçlarda bu kadar kaçırma lüksün yok. Dün cidden başka bir hoca olsa Gsnin başında ceza kesebilirdi.

İlk yarı 2 penaltımız verilmedi, muhtemelen maçın berabere bitmesi isteniyordu ama ikinci yarı oyunu bozduk. Hep böyle oynarsak ne hakem ne de başkası kimse bizi tutamaz.

|
      |

"En azından hayattayız bu da bir şey be abi..."

• Yüzbaşı
      948 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:00:28
      Kimse bahsetmemiş ama dün gökhan gönülde çok iyiydi. İlk yarı çok iyi bir müdahale yaptı. İlk golüde dengesiz ortasyla oldu. Çaprazdn şutuda girse efsane olurdu

Ayrıca ameliyat işe yaramış gibi. Dakka 70de beni değiştirin yapmıyor artık

|
      |

325.kısa dönem&asteğmen adayı
    • Binbaşı
      1869 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:08:07
      gomis pozisyon icabı görünümünde çok profesyonel şekilde kafa atıyor dün akşam bu yeteneğini görmüş olduk.

başka futbolcular beyin travması geçirmeden önce hakemler uyarılmalı. gerçi mhk nin kendine hayrı yok.
      |
      |

• Yarbay
      2312 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:16:55
      quote:

Orijinalden alıntı: Shark Power

http://tr.beinsports.com/lig/super-lig/goller/2017-2018/14/besiktas/alvaro-negredo-20507

Her izleyişimde kahkaha atıyorum yav,derbiler tarihinde bu kadar rencide edici bir gol görmedim.250 kez izlesem gene bıkmam.

Asporda gokmen ozdenakin o golu bir anlatisi var. Ben de ona kahkaha atttim. Az daha kufur cikacakti agzindan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2895 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:22:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

İzleyin neler kaçmış neler

Vay arkadaş, Tosiç golü atana kadar kaçan golleri gördükçe, yoksa bunlar şans ile şu maçtan puan alıp çıkacak mı korkusu yaşayıp durdum. Bu maçın hakkı üç gol değil di. Tarihi farktı. Galatasaraylılardan çok Beşiktaşlıların izleyip sonucuna üzüldüğü bir maç oldu.
      |
      |

HERKESE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞ'LILIK.

• Uzaklaştırılmış 6 gün cezanın, 5 gün 39 dakika kadarı kaldı.
      1 Not
      03 Aralık 2017 10:25:15
      Bizle oynasalardı 6-7 tane atmıştık. Quaresma mahvetti tarihi skor olacaktı

@Asus p8h67-v - @cooler master haf 912 advanced @ intel i5 2500 LGA1155 3.33 GHz @gskill 2x4 dual ripjaws 1333 @msi hd6850 cyclone
    • Er
      8 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:30:12
      Günaydın arkadaşlar allah herkese şampiyon olacağını zanneden fenerbahçelilerin kafasından versin adamlar içmeden o kafayı yaşayabiliyor

|
      |

• Teğmen
      236 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:30:54
      Bizimkiler bi ara Allah belani versinli bi tezahurat yapti basini anlayamadim hakeme mi giydirdiler &#128514;

|
      |

Tek imzadır SAGOPA KAJMER.
    • Yüzbaşı
      705 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:31:18
      Cenk dun baya asist yapti. Ama Q7-Medel-Oguzhan yediler adamin asistlerini.

Kapali defanslara karsi Cenk tek kalinca etkisiz. Abu gibi sirtina adami alip gidemiyor. Ama destek alinca dunki gibi gol atmanin disinda baya ince isler yapabiliyor. Leipzig ve Porto macindaki asistleri guzel bir ornek.

Zaten avrupa kluplerinin dikkatini cekmesi bence bundan dolayi. Takim oyununa yatkin olmasi ve servisleri yapmasi Cenk'i one cikartiyor.

Negredo ise daha bitirici daha ust duzey golcu. Kapali defansa karsi tek kalsa o da etkisiz kalir. Ama Negredoya servis yapalirsa bitiriciligini cok iyi konusturur.

Aslinda bizim sorunumuz bu zamana kadar pozisyon bulamamak ve ileri uca yeteri kadar destek verememiz. Bu cozulurse Cenk ve Negredo cok iyi isler yapar. Dun mesela cozduk bu sorunu. Bunun sonucunda sonuc dun daha farkli olabilirdi. 75 ten sonra Q7-Lens degisikligi olsaydi durum daha baska olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pitx1 -- 3 Aralık 2017; 10:35:0 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      544 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:32:30
      quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Sizle de oynadilar 10 kisi kaldilar pozisyona giremediniz

• Yarbay
      2884 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:38:30
      Q7yi çok seviyorum ama gideceği günü bekliyorum . Umarım lens formayı alırda babel lens ikilisini izleriz sürekli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      916 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:58:22
      quote:

Orijinalden alıntı: Sphygmus

quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

Sizle de oynadilar 10 kisi kaldilar pozisyona giremediniz

Pozisyona giremediğimiz için atamadık zaten çünkü bizde rezil durumdaydık ama sizin yakaladığınız pozisyonları bizim topçular yakalasaydı q7 gibi laubali vuruşlar yapmazlardı en az 6-0 falan biterdi maç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erenfb1907 -- 3 Aralık 2017; 11:0:10 >

Fenerbahçe Kulübü'nün her tarafa mazhar-i takdir olmuş bulunan asari mesaisini işitmis ve bu kulübü ziyaret ve erbab-ı himmeti tebrik etmeyi vazife edinmiştim. Bu vazifenin ifası ancak bugün müyesser olabilmiştir. Takdirat ve tebrikatımı buraya kayd ile mübahiyim."

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yarbay
      2800 Mesaj
      03 Aralık 2017 10:58:26
      Quaresma'ya artık birilerinin çıkıp bir şey demesi gerekiyor. Dışardaki köftecinin bile atacağı golleri kaçırdı herif. Yeter ya yeter. 90 dakika boyunca sıfır katkı, hatta zararla oynadı. Bu adamın bu kadar kredisi olmasının sebebi ne? Bunu beğenen 11-12 yaşındaki çocuklar yüzünden bu adama katlanmak zorunda mıyız? Berbat ötesi oynuyor, bir halta yaramıyor, oynat işte Lens'i ya da Orkan'ı ne kaybediceksin? Zaten Quaresma'dan daha kötü oynamalarına imkan yok. Bıktım şu rezili izlemekten artık. 35 yaşına geldiğini, futbol kariyerinin artık dibe vurduğunu anla artık Şenol anla. Kes şu adamı ya oynatma artık bu kadar mı zor bi de her maç istisnasız 90 dakika sahada kalıyor herif hiçbir halt yapmamasına rağmen.

HızlıCevap

Reklamlar
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.