Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
105.804
Cevap
139
Favori
3.653.573
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş

Orijinalden alıntı: alimurat07

ne konuşursan konuş önce adam gibi konuşmasını öğren sonra gel

de get be konuşmasını sen öğren önce bloklar geçerim abisi mabisi nedir ilk önce konuşmayı sen öğren nasıl konuşursan öyle yanıt bulursun hangi takımlı olursan ol.

abisi lafını senin için değil luis için dedim iyi bak arada virgül yok.
    |
    |
    N3DV3D11 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    GG Mitro Tosic Caner
    Medel Necip
    Orkan Talisca Lens
    Negredo

Leipzig için bu 11 mantıklı duruyor. Tek yapmamız gereken 90 dakika kapanıp kontra aramak. Kayseri deplasmanı varken boşuna galibiyet için kasmaya gerek yok.
    |
    |

Rica ederim. Dediğim gibi haklı bir galibiyet. Gerçekten üzüntülüyüm fakat yiğidi öldürüp hakkını vermek gerek. :) Tekrardan tebrikler. İyi geceler herkese.
    |
    |
    scorpman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2. yarı müthiş oyundu kimse didiklemesin çocuklar inanılmaz top oynadı geriye düşsek bile çevirirlerdi o derece TEBRİKLER KARTALIM
    |
    |

Orijinalden alıntı: Papa Het

Herkes oguzhan talisca yerine oynadi cok pozisyona girdik diyor ama atilan golleri bakin hangisi organize atakla geldi ? Buldugumuz pozisyonlari gole cevirebildik mi ? Attigimiz ilk gol musleranin hatasi ikinci gol marianonun hatasinda tosicin onunde kaldi son gol de fernando topa basip kaybetti negredo tek basina atti golu. Farki arttiramamizdaki en buyuk sebep quaresma ve oguzhandi. Quaresma yerinde golcu bir kanat oguzhan yerinde de gol atma icgudusu daha yuksek bir ortasaha olsa en az 6 olurdu mac. Oguzhan olmasa topu bu kadar tutamazdik diyenler olabilir bu da dogru sayilir ama ben oguzhan kesilsin demiyorum oguzhan ve tolgayin onunde savunma katkisi olan bir 10 numara koyalim diyorum ki oguzhanin atamadigi pozisyonlari atsin. Ayni sekil sag kanada da golcu kanat sart. Ortasahada enis bardhi tam aradigimiz tip oyuncu

lol 15 gol pozisyonuna girdik. hic biri mi organize olarak degil?

• Bugunki 11'i as 11imiz olarak sayarsak.

Negredo,Talisca,Lens,Medel,Orkan Çınar,Caner Erkin hatta Gökhan Töre.Hatta devre arası Vida.

Şu kadro yalan olmasın lütfen,ligi koyalım ligi.

Bu arada Medel sadece stoper oynar hakkında yanılmışım.Anadolu'ya karşı Medel-Tolgay önlerinde Oğuzhan oynamamız lazım kesinlikle hayvan gibi dikine oynayan takım.Lens'te yavaştan bulmalı forma.Kayseri maçı acayip kritik bir eşik.Yendiğimiz an bizde varız bu yarışta.
    |
    |
    Şu puan kayıpları olmasaydı gereksiz şimdi hem lider hem puan farkı olucaktı bu akşamki oyun ligin favorisinin kim olduğunu gösterdi herkese devre arasına puan kayıpsız girersek ikinci yarı ligi götürürüz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bize 11 kişi yetmiyo sahayı iki katına çıkarıp kadroyu 22 leyelim yedeklere çok üzülüyorum lan.
    |
    |

Her izleyişimde kahkaha atıyorum yav,derbiler tarihinde bu kadar rencide edici bir gol görmedim.250 kez izlesem gene bıkmam.

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Herkes oguzhan talisca yerine oynadi cok pozisyona girdik diyor ama atilan golleri bakin hangisi organize atakla geldi ? Buldugumuz pozisyonlari gole cevirebildik mi ? Attigimiz ilk gol musleranin hatasi ikinci gol marianonun hatasinda tosicin onunde kaldi son gol de fernando topa basip kaybetti negredo tek basina atti golu. Farki arttiramamizdaki en buyuk sebep quaresma ve oguzhandi. Quaresma yerinde golcu bir kanat oguzhan yerinde de gol atma icgudusu daha yuksek bir ortasaha olsa en az 6 olurdu mac. Oguzhan olmasa topu bu kadar tutamazdik diyenler olabilir bu da dogru sayilir ama ben oguzhan kesilsin demiyorum oguzhan ve tolgayin onunde savunma katkisi olan bir 10 numara koyalim diyorum ki oguzhanin atamadigi pozisyonlari atsin. Ayni sekil sag kanada da golcu kanat sart. Ortasahada enis bardhi tam aradigimiz tip oyuncu

Keske okudugunuzu anlayabilseniz Ben dedim ki;
    1) Organize gelistirdigimiz ataklar gol ile sonuclanmadi
    2) Attigimiz goller rakibin bireysel hatalari(Üç gol de)/bizim bireysel yetenegimiz(Sadece negredonun golü) ile geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    182 Mesaj

brumanın golü de iyiydi
    |
    |
    Shark Power kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1.Yari https://we.tl/KU4yu8DKkO
    2.Yari https://we.tl/INWOr4SbBj
  • Sonuç olarak her ne kadar 3 puan alsada yakım maç içindeki istatistiği daha tutarlı ele almak lazım kaçan milyon pozisyon var ilk gol Muslera'nın bariz hatası ikinci ise defans hatası üçüncü gol tamamen bizim yarattığımız Negredo'nun kendi yeteneği ile elde ettiği skor.

Bu pencereden bakarsak bir başarısızlık var biz Gs'yi yendik stadımızdaki ilk büyük maçı eze eze güzel biçimde aldık ama bu maç özelinde ben Akhisar'daki durumu gördüm Gs yere yatmadı çamurda yapmadı kapandı felan ama maç durmadı pek öyle şimdi anadolu klüplerinin tek yeteneği yerlerde yatmak içerde dışarda felç geçirir gibi bunlara nasıl çare bulacağız hele şu kaçan goller attıklarımızdan bin kat daha kolay gol ve aslında atmamız gereken gollerdi.Maç istatistiği oyuncuların harcadığı enerjiyi hesaba katarsak bir başarısızlık var her ne kadar kazansakta 3 golde atsak elde edilen şanların skora dönüşümü çok kötü.Dikkat edilirse puan kaybettiğimiz çoğu maça benziyor.Lig bu maçla bitmesi daha önümüzde sayısız maç var ve çoğuda böyle risk alıp ileri çıkan takım değil maçı sabote eden durduran ve kapanan takımlar.

Kayseri maçınıda baya zor geçeceğini düşünüyorum ben.İlk yarı oyunundan umarım bir ders çıkarılmıştır.Yok çıkarılmadıysa gene aynı şey bizi bekleyebilir.Quaresma'ya baya bir istirat verilmesi lazım.Ayrıca Atiba'nın ataklarad takımı geride bıraktığını gördüm pek çok atak kesildi.Yerine Medel'in oynaması sanki daha iyi olacak gibi.Anadolu klüplerine karşı ilk yarı özellikle deplasmanda skoru bulamazsak çok acı çekeriz ligimizde bu takımlara karşı toplam oynanan maç süresi 40 dakikayı geçmiş diğer 1 saat çöp.İlk yarı skoru aldın aldın.Yoksa maç iyice çıkmazsa giriyor.

Puan kayıpları ah şu puanlar kaybedilmeyeydi yav diye debelenler aslında büyük resmi görmüyor bu maçta kaçırdığın onca pozisyon işte senin puan kayıplarının sebebi.Aslında her maç devam ediyor bu skor bakımından avantaj yakalayınca es geçiyorsun gününde olunca bak alanyayı zor geçtik unutuldu sonra akhisarda pat diye çıktı ortaya yine ardından malatyada aslında clden bağımsız takımın genel sorunu bu kapalı takımlara karşı doldur boşalttan başka bir planı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N3DV3D11 -- 3 Aralık 2017; 4:9:13 >

• Yarbay
    5679 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Sonuç olarak her ne kadar 3 puan alsada yakım maç içindeki istatistiği daha tutarlı ele almak lazım kaçan milyon pozisyon var ilk gol Muslera'nın bariz hatası ikinci ise defans hatası üçüncü gol tamamen bizim yarattığımız Negredo'nun kendi yeteneği ile elde ettiği skor.

Bu pencereden bakarsak bir başarısızlık var biz Gs'yi yendik stadımızdaki ilk büyük maçı eze eze güzel biçimde aldık ama bu maç özelinde ben Akhisar'daki durumu gördüm Gs yere yatmadı çamurda yapmadı kapandı felan ama maç durmadı pek öyle şimdi anadolu klüplerinin tek yeteneği yerlerde yatmak içerde dışarda felç geçirir gibi bunlara nasıl çare bulacağız hele şu kaçan goller attıklarımızdan bin kat daha kolay gol ve aslında atmamız gereken gollerdi.Maç istatistiği oyuncuların harcadığı enerjiyi hesaba katarsak bir başarısızlık var her ne kadar kazansakta 3 golde atsak elde edilen şanların skora dönüşümü çok kötü.Dikkat edilirse puan kaybettiğimiz çoğu maça benziyor.Lig bu maçla bitmesi daha önümüzde sayısız maç var ve çoğuda böyle risk alıp ileri çıkan takım değil maçı sabote eden durduran ve kapanan takımlar.

Kayseri maçınıda baya zor geçeceğini düşünüyorum ben.İlk yarı oyunundan umarım bir ders çıkarılmıştır.Yok çıkarılmadıysa gene aynı şey bizi bekleyebilir.Quaresma'ya baya bir istirat verilmesi lazım.Ayrıca Atiba'nın ataklarad takımı geride bıraktığını gördüm pek çok atak kesildi.Yerine Medel'in oynaması sanki daha iyi olacak gibi.Anadolu klüplerine karşı ilk yarı özellikle deplasmanda skoru bulamazsak çok acı çekeriz ligimizde bu takımlara karşı toplam oynanan maç süresi 40 dakikayı geçmiş diğer 1 saat çöp.İlk yarı skoru aldın aldın.Yoksa maç iyice çıkmazsa giriyor.

Puan kayıpları ah şu puanlar kaybedilmeyeydi yav diye debelenler aslında büyük resmi görmüyor bu maçta kaçırdığın onca pozisyon işte senin puan kayıplarının sebebi.Aslında her maç devam ediyor bu skor bakımından avantaj yakalayınca es geçiyorsun gününde olunca bak alanyayı zor geçtik unutuldu sonra akhisarda pat diye çıktı ortaya yine ardından malatyada aslında clden bağımsız takımın genel sorunu bu kapalı takımlara karşı doldur boşalttan başka bir planı yok.

Birebir ayni seyleri yazdim mac beni mutlu etmedi fazla o yuzden. Takim suan adeta iyi oyun/skoru zor almak yada kotu oyun/daha yuksek skor tehditi arasinda secip yapmak zorunda gibi. Talisca-Oguzhan bu celiskiyi yaratiyor. Bir de quaresma ama onun tam bir alternatifi yok iste lens acik alanda skoru arttirmaya yardimci olur ama 0-0 giden macta quaresmadan daha tehditkar degil. Töre tipinda adam lazim bize orada. Yada cenki koyacaz sol beke caneri koyacaz ortayi medel tolgay oguzhan yapicaz caner ve ggnin hucumdaki yeteneklerinden daha fazla faydalanip ceza sahasindaki ve gol tehditi olan adam sayisini arttiricaz.

|
    |

• Yüzbaşı
    400 Mesaj
    Negredo hazır kendini bulmuşken Liepzig maçına 11 de çıkması lazım Cenk 5 maç oynadı bari son maçı bıraksın Şenol hoca
    |
    |
    Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres ! Oracle Ucretsiz deneme surumu icin pm atabilirsiniz. Tum urunleri 60 gune kadar bulut uzerinden kullabilirsiniz, ogrenciler, kisisel meraki olanlar ve isi icin test etmek isteyenler buyrun
  • Binbaşı
    1804 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: demisnikolaidis

Negredo hazır kendini bulmuşken Liepzig maçına 11 de çıkması lazım Cenk 5 maç oynadı bari son maçı bıraksın Şenol hoca

Satma durumu olduğu için Cenk oynar. Vitrine koyma hesabı
    |
    |

quote:

Orijinalden alıntı: ertanunver

quote:

Keske okudugunuzu anlayabilseniz Ben dedim ki;
    1) Organize gelistirdigimiz ataklar gol ile sonuclanmadi
    2) Attigimiz goller rakibin bireysel hatalari(Üç gol de)/bizim bireysel yetenegimiz(Sadece negredonun golü) ile geldi

Iste diyorum ki illa gol mu olmasi lazim?

• Binbaşı
    1120 Mesaj
    Helal olsun size be,bu kadar net derbi galibiyeti yoktu bayadır.Gurur duyduk sayelerinde.Adamsınız!
    |
    |
üniversite
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.