Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3079. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30773078307930803081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• qlobaLww kullanıcısına yanıt
    Onun icin sen forumlarda degerli (!) goruslerini paylaşıyosun senol gunes takim calistiriyor. Bu talisca quaresma senol gunes oguzhan ustunden prim kasmaya calisan kesime guluyorum. Arada sirada cikip konusuyolar sonra sesleri kesiliyor. Senin de sesin kesilir yakinda. Birde profil fotosu yapmis Seneye de talisca bizde merak etme. Aldigimizin 2 katina satacaz taliscayi. Satana kadar kazandiracagi sampiyonluklarda cabasi. Sende profil fotona bakip bakip aglarsin. Largo21 de haber ver birlikte aglayin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leipzig teknik direktörü Gs maçının kasedini istemiş izlemek için.Ulan Gsliler rezil olacaksınız ahahahah.Adam bu maçı izleyip korkudan sahaya çıkmak istemez.

• Arkadaşlar süper bir galibiyet aldık ama bir yanımda hala bir hüzün.

Yahu şu ligin dibindeki
    Gençlerbirliği'den 0,
    Trabzondan 1,
    Akhisar'dan 1,
    Malatyaspor'dan 1 puan almak yerine, en azından o 2 maçtan 3 puan almış olsaydık şuanda her şey bambaşka olurdu. Ortada öyle iddialı olan GS, FB falan kalmazdı. Bu sene de Başakşehir ile çekişirdik.

Umarım bundan sonra bu tarz basit takımlar karşı basit puan kayıpları yapmayız.
    Şu takım Türkiye ligini biraz önemsese görün işte dünkü maç gibi oluyor maçlar.
  • İkinci Başkanımız Ahmet Nur Çebi ve eşi, Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ve eşi ile futbolcularımızın eşleri ve çocukları, BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dgkn_ngn

Hayatım boyunca çok beşiktaş maçı izledim, galibiyet mağlubiyet her neyse çok şeye sevindim üzüldüm. Ancak dün galatasarayı 3-0 mağlup ettik ve ben hala mutlu değilim ve kesinlikle mutlu olamayacağım. Çok net 6-7’lik maçtı bu skoru hazmedemiyorum

Tarihte bu fırsatlar bir veya iki kere yakalanır biz değerlendiremedik.
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• epoolture E kullanıcısına yanıt
    Dostum sen indirip izledin mi ? Maçın tamamı var mı çünkü önceki sayfalarda başka bir arkadaş paylaşmış farklı linkti.indirdim ama ikinci yarı 67. dakikada bitiyor . Bu 90 dakika mı ?

• indirmeden izlenebilecek link yok mu yahu
  • Hocanın Cenk'e daha çok gol attırabilmek için Leipzig maçına aynı kadroyla çıkma planı var mı bilmiyorum ama bana kalırsa Negredo ve Lens kesinlikle ilk 11 başlamalılar. Hem ikisi de yıllar sonra bir UCL maçına ilk 11'de başlarlar hem de bundan aldıkları moralle yapabileceklerini gösterirler. Eğer 11 başladıkları lig maçlarında olduğu gibi kötü performans sergilerlerse biz taraftarların da söylediği "Negredo ve Lens neden oynamıyor" sorusunun cevabını tam olarak bulmuş oluruz böylece. İyi performans sergilerlerse de hem hoca mutlu, hem klübe mutlu hem de taraftarlar mutlu olur. İki türlü de win-win olayı. Haa bir de hoca namağlup gruptan çıkmak istediği için kadroyu bozmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Dostum sen indirip izledin mi ? Maçın tamamı var mı çünkü önceki sayfalarda başka bir arkadaş paylaşmış farklı linkti.indirdim ama ikinci yarı 67. dakikada bitiyor . Bu 90 dakika mı ?

http://mackeyfi.org/2017/12/02/besiktas-galatasaray-canli-mac-izle/

• quote:

Orijinalden alıntı: sergen383

quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

https://www.inclouddrive.com/file/6ruGDldS6S2B2LHVk60Vfw/20171202-besiktas-galatasaray-1-720p.ts

https://www.inclouddrive.com/file/ETfmSYHiyCJKhGr0_viUEg/20171202-besiktas-galatasaray-2-720p.ts

Full maç denmiş indirmedim beyler deneyin bi

para istiyor

6-7 atsan bir anlamı olurdu da kaçanları görmek zevk mi veriyor arkadaş izleyip ne yapacan sinir eden maç işte skora bakan sevinir izleyen üzülür.

• 2. yarıyı tekrar izledim 60 dan sonrasını harbiden insan düşmanına yapmaz bu nedir arkadaş

Gökhan Gönül e de ayrı parantez açmak lazım muazzam oynamış dikkatli izleyince.
  • Diğer maçlara baktığımızda Q7 genelde çizgide kalıyordu sürekli bu maçta gol kaçırdı ama ceza sahasına girmesi felan çok olumluydu.

Bir pozisyonda orta yaptı diğer tarafta cenk kontrol etti orta yaptı kafayı vuran q7'idi şaşırdım vallahi umarım buna devam eder :))

• Haber Kartalı‏ @HaberKartali

Galatasaray maçında rakip kaleye şut çeken Beşiktaşlı futbolcu sayısı 11. #BJKvGS

👉 Adriano
    👉 Atiba
    👉 Cenk
    👉 Tosic
    👉 Medel
    👉 Gökhan
    👉 Oğuzhan
    👉 Quaresma
    👉 Babel
    👉 Tolgay
    👉 Negredo

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    Çok komiksin kardeşim. Talisca sezon sonu defolup gidecek göreceksin.

Senin gibi skor taraftarları Talisca adlı bidonu beğenebilir. Modern futbolda yeri olmayan bu adamı takımda görmek istemiyorum. Futbol katili arada bir şut çekecek diye bizi kanser edecek.

Dün akşam oynana oyun müthişti. Maç içerisinde bir dk bile Talisca'yı aramadık. Yedek kulübesinde oturarak takıma çok fayda sağladı.

Sezon sonu YALLAH BENFİCAYA
  • dünkü maç bizans tablosu gibiydi...

adrese teslim top atıyor dediğimiz q7 nin,
    150 milyon lem dediğimiz ozinin,
    Değeri 100 milyon lem dediğimiz cenkin; karşı karşıya kaldığı pozisyonlarda doğruları yapamamaları ???

Ama tosiçin yürümek için kullandığı ayağıyla, 1 kere geldiği muslerayı keklik gibi avlaması..

Bu durum gerçekten ilginç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 3 Aralık 2017; 16:15:23 >
  • 
Sayfa: önceki 30773078307930803081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.