Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3077. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30753076307730783079
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Keyiften usenmedim, oturdum maci bi daha izledim

Oyle boyle yenmemisiz haa
  • Daha evvel Şenol güneş istifa diyenleri alalım piste

skor taraftarını oldum olası sevemedim. Her takım için geçerli bu. Fbsinde de, gs sinde itici geliyor bu tipler..Takım kaybedince abdullah avcı olsaydı falan..

Takımın üst üste 2 senedir şampiyon, ŞL de ilkleri başarmışsın, 1 maç kala falan liderlik garanti.. Süt kupası değil ayrıca..ŞL bee.. Ligde kilidi açamadık diye şenol yüzünden yenildik falan...

Bu yorumları yapan kişileri ifşa edin lütfen. Yaşı kadar iq su olanları tespit edelim.
  • froce1903 kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir Fener korkusudur arkadaş.Bu sene hakemlerden en çok çeken de fener ama öyle bir algı yapıyorsunuz ki maşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkça söylüyorum Şenol Hocaya sahip çıkmayan takıma ihanet ediyordur. Şampiyon olamasak dahi hocamıza sahip çıkmalıyız. NE çabuk unutuldu kötü günler anlamıyorum ki. Şenol hocayla harika bir uyum yakaladık beraber büyüyoruz.
  • Son 16'ya kadar önümüzde 8 maç var. Artık rakip ayırmadan hepsini ezip geçmemiz lazım. Önümüzdeki 8 haftada yapacağımız her kayıp rakiplerin ekmeğine bal kaymak olur. Son 16 maçlarının olduğu dönemki fikstür korkunç zaten. Trabzon Başakşehir Bursa Konya deplasmanları ve Fener derbisi var. Çok zorlu fikstüre gireceğiz. Şu an yaşadığımız pişmanlığı yaşamamak için 8 maçın tamamına final gözüyle bakmak lazım.
  • Dun ne guzel patlattik birader. Bunlarin trolleri de belli ki patlamis, BJK forumu rahat etmis. Bir de teknik direktorleri kovulsa iyice zirveden kopsalar.
  • Çoğu maçı böyle oynayıp gol atamıyoruz. Arkadaşlar şimdi ciddi ciddi ilk yarı nasıl futbol oynadık topa sahip olduk ama rakibi açamadık pozisyon bulamadık hiç. Musleranın hatası olmasa gene pozisyon bulamayacaktık rakip açılınca iyi işler yaptık dikkat ederseniz.

Gözünüzün önüne ilk yarı ve 2. yarıyı getirin. Problem futbolcularda Quaresma ve Cenk ile kapanan takımları açamıyoruz.

Hala bu maçtan sonra bile Şenol hoca korkak, taktik bilmiyor diyen varsa troldür direk bloklayın kafanız rahat olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 3 Aralık 2017; 13:53:14 >
  • Bu haftasonu biz

• quote:

Orijinalden alıntı: OneForSorrow

Bu nasıl bir Fener korkusudur arkadaş.Bu sene hakemlerden en çok çeken de fener ama öyle bir algı yapıyorsunuz ki maşallah.

Sizin maçta 1 gol 1 penaltımızı vermeyen hakemlerden bahsedilmiş burada
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Sonraki haftada diyetini ödedik zaten.Güzel algı yapmıştınız.Bizim Gs maçında da olanlar malum.

• bu fenerliler niye ağlıyo Beşiktaşa gelselerde 2 tokatlasak.
  • golden hemen önce çıkan hakimiyet kur yazısı

• resmen eze eze yendik. 10dk da 8 gol pozisyonu olmuş. 3 tane yediler ama yetmemiş. kankileriyle beraber kafa kafaya vermişler ağlaşıyorlar.

ama geceden beri ne içtilerse bayağı sağlammış.

Beşiktaş iyi değilmiş gese çok kötüymüş.

• iste besiktas budur abi hakemide yeniceksin koskoca besiktas verilmeyen penaltiya yada karta bel baglamaz boyle azicen hakemide rakibide susturucan

• froce1903 kullanıcısına yanıt
    Afedersin şu haliyle Talisca'yı düğünümde bile oynatmam hocam. Gördük Talisca iyi oyuncuysa bana 0 gol attığımız malatya ve akhisar maçlarını kazandıracak. Orta saha da hiç bir işe yaramaz pas alışverişine katılmaz ee gol de atamıyor frikik kullanamıyorsa napayım Talisca'yı.

Akhisar ve Malatya maçında gol atmayı geçtim 3 tane net gol pozisyonumuz yoktur. Dün akşamki maçta nerden baksan 10 tane gol pozisyonu var.

Talisca tam bir el freni hala kabullenemiyorsunuz şunu.

Geçen sezon da Talisca böyleydi gol atıyor diye tolore ediyorduk ama bu sezon tamamen karaktersizliği sergiledi. Top falan oynadığı yok. sezon sonu gidecek zaten.

Atiba-Tolgay-Oğuzhan
    Medel-Tolgay-Oğuzhan

Bizim için yeterli.
  • Twitter fena olmuş yalnız Sen olsan bari hele

• quote:

Orijinalden alıntı: forever eagle

resmen eze eze yendik. 10dk da 8 gol pozisyonu olmuş. 3 tane yediler ama yetmemiş. kankileriyle beraber kafa kafaya vermişler ağlaşıyorlar.

ama geceden beri ne içtilerse bayağı sağlammış.

Beşiktaş iyi değilmiş gese çok kötüymüş.

Boşversinler dün gece eze eze tarih yazdık bizimkilerin kabızlığı tutmasa 5+ olurdu maç

• beyler cingen vardı bi tane şenol hocaya başkana sürekli yardıran.Adam dün gs forumunu trollüyordu resmen.

Berabere falan kalsaydık buradan çıkmazdı. Nasıl tipler anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naganzo -- 3 Aralık 2017; 14:11:47 >
  • Maçın 2.yarısını nerden bulabilirim ya,Pepe'nin ceza sahasından depara kalkıp Garry'nin topunu kestiği bir an var orayı kesmem lazım.Muazzam bir müdahaleydi.
  • hawk1903 kullanıcısına yanıt
    Negredo ne yatırdı be Muslera'yı. Gerçekten maç 2-0 bitse üzülecektim. Negredo girmeden önce gir bari sen at bir tane demiştim. Beni en çok heyecanlandıran gol buydu. Göstere göstere attı resmen izlerken orgazm olduk
  • 
Sayfa: önceki 30753076307730783079
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.