Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30613062306330643065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vida'ya da yazık oldu lan. Bu adam bu sene sakatlık olmazsa forma alamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şaka maka bu Negredo böyle böyle 35 atacak yada 34te bırakacak

Şuanda 1 ay içinde 6 golü var ve çoğunda tam süre almadan yaptı bunu 10-15 er dakika kupada 4 attı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 2 Aralık 2017; 22:26:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Mükemmel fotoğraf :) işte bu. İkisi de birbirinden kaliteli maşallah :) güzel günler gelecek

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurss222

Net kaçanlar

Cenk

Quaresma(2)

Ozi

Gary medel

Birkac tanede kacan sutlar ama bunlar cok netti

Çok sanşlıydı Gs çok

Cenk 1 değil, 2 olacak. 2. yarıda da kesin kaçırdı bir tane. 3.den emin değilim, bir sürü pozisyon oldu. Belki 3 de olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 2 Aralık 2017; 22:28:31 >
  • O değilde bu psgye ne kadar dua etsek azdır. Son anda vazgeçtiler pepeden

• Q7 e saydıranlar
    benıde cıleden cıkartıyor ama
    sunu unutmayın

PEPE nın gelmesınde bence en buyuk etkenlerden bırıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Pepeye bakarmsıın. Sanki hiç avrupa şampiypnu, şampiyonlar ligi, İspanya ligi olmamış gibi

• Atiba evet senelerdir oynuyor halada oynar ama skora katkı verebilecek tarzda hiç oynamıyor.

Medel'in attığı pasları falan atamaz mesela. Medel bide cok hızlı düşünüyor. Uzun pas atıyor ara pas atıyor ama Atiba'da bunların hiçbiri yok.

Atiba'nın defansif yönüne birşey demiyorum. Güzel top saklıyor garanti oynuyor falan ama Medel ile daha çok pozisyona gireriz gibi geliyor.

Bugün formayı aldı bence.
  • quaresma ceza sahasina girmiyor diyorduk; bugun girdi ama niye ceza sahasina girdiginde birden 18 yasina dondugunu anlayamadim

• Manisa maçından sonra zayıf rakipleri bulunca 9 atarsınız tabii gibi eleştiriler gelince bu sefer kararında bıraktı takım

• quote:

Orijinalden alıntı: dexterr

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Pepeye bakarmsıın. Sanki hiç avrupa şampiypnu, şampiyonlar ligi, İspanya ligi olmamış gibi

Profesyonel kelimesinin vücut bulmuş hali valla :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Talisca olsaydı şu futbolu oynayamazdık, medel tolgay oğuzhan orta sahası ile ligde her takıma şu muameleyi yaparız. Bu akşam bunu herkes gördü bu ligin ağası biziz, gs da olsan kendini bulmuş bi BEŞİKTAŞ karşısında akhisarspora dönüşüyorsun.

Aynen öyle hocam. Talisca Atiba harika yedekler. Vida gelince o da yedek olacak tosic in yanında. İleride de negredo da cenk de golünü atar yeter ki geride böyle bir orta saha olsun. Resmen özlediğimiz pas oyununu oynadık. Sağdan soldan cezaalanına girip durduk rahat bir şekilde

• Galatasaray yönetim kurulu 3-0’lık Beşiktaş yenilgisi sonrası skorun 3’te kalması nedeniyle kurban keseceğini açıkladı.

• Yemin ediyorum 66. dakikadan sonra Galatasaray'ı tutmaya başladım. O kadar asabım bozuldu ki kaçan gollere, atsın rakip 2 tane de kapak olsun bu beceriksizlere diye saydırıp duruyordum. 3 puana çok sevindik ama 3-0 kazandığımız maçta bile taraftarı kanser etmeyi yine başardı takım. Vallahi büyüksün Beşiktaş.
  • Öyle böyle değil acayip ezdik.Haftaya çok zor kayseri deplasmanı var onu da kazanmamız lazım.Allah kahretsin ki bugun ki oyun beni çok fena umutlandırdı,yine gidip anadoluda kaybetmeyelim.Talisca'nın yokluğu büyük fark yarattı göbekten oynadık umarım haftaya da aynı oyun devam eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kepler Laveran

Negredo'nun attığı golde Quaresma soldan geliyor onu gören Negredo hafif sola hamle yapıyor Muslera'yı şaşırtıp sağdan çalım ve gol. Bu adam pro

Q7 ye verse o gol de kacardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

Q7 e saydıranlar
    benıde cıleden cıkartıyor ama
    sunu unutmayın

PEPE nın gelmesınde bence en buyuk etkenlerden bırıdır

• InsideR kullanıcısına yanıt
    kesin öyledir.
  • 
Sayfa: önceki 30613062306330643065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.