Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (3061. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 30593060306130623063
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Negredooo o nasil gol oyle. Bu takimin as forveti matador negredo olmalidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • atiba harbi mücadele olarak zorlanıyor. hala çok temiz pasları ve müdaheleleri var ama hızı kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

quote:

Orijinalden alıntı: ilker07

Maçı tam izleyemedim arkadaşlar işim vardı.

Sayfalardır okuyorum yorumları

Q7 yerine Lens olsa o pozisyonlara giremez miydik, yoksa daha mı çok gol atardık ?

tarihi farkı kaçırdık

Hani yenilecektik hocam ??? Üstüne basa basa yenilcez deyip durdun ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Sivas'da soğuktan kas katı olacağız. Kayseri de öyle. İyi hazırlanmalıyız, kalan maçları kayıpsız geçmemiz gerekli.

ŞL maçı Leipzig maçı var arada bir de gruptan çıkmış olsak da yorgunluk olacak. Rotasyonlar yapacaktır Şenol hoca.

Kayseri'nin havası o kadar kötü değil hocam, kar falan yağarsa soğuyor şu havalarda İstanbul'dan farksız bugün 15 dereceydi mesela

kar yagarsa (nerede yagar ıse yagasın ıl olarak) hava yumusar
  • Bugunden cikan sonuc; Medel ve negredo oynamali keza 80/90 alinacak topcu degil bunlar.

• Cok dusuncelıyım deplasmanda kayseri ve sivas maçı icin.

• Talisca olsaydı şu futbolu oynayamazdık, medel tolgay oğuzhan orta sahası ile ligde her takıma şu muameleyi yaparız. Bu akşam bunu herkes gördü bu ligin ağası biziz, gs da olsan kendini bulmuş bi BEŞİKTAŞ karşısında akhisarspora dönüşüyorsun.

• Negredonun bugün ki resmini atabilir misiniz

Ve bu macla ilgili resimlerle atın da profillerimiz şenlensin gslilere arkadaşlara nispet yapalım biraz slar istatik vs resimler olur
  • http://tr.beinsports.com/haber/besiktas-galatasaray-8

7dk özet gelmiş izlemek isteyen varsa tıklasın :)
  • talisca yerine oğuzhan oynamaya devam etmeli bu pas organizasyonu taliscayla olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umutstan

Negredonun bugün ki resmini atabilir misiniz

Ve bu macla ilgili resimlerle atın da profillerimiz şenlensin gslilere arkadaşlara nispet yapalım biraz slar istatik vs resimler olur

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

quote:

Q7 yerine Lens olsa o pozisyonlara giremez miydik, yoksa daha mı çok gol atardık ?

tarihi farkı kaçırdık

Hani yenilecektik hocam ??? Üstüne basa basa yenilcez deyip durdun ;)

totem yaptığımı halen burada anlamadınız mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: InsideR

quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Sivas'da soğuktan kas katı olacağız. Kayseri de öyle. İyi hazırlanmalıyız, kalan maçları kayıpsız geçmemiz gerekli.

ŞL maçı Leipzig maçı var arada bir de gruptan çıkmış olsak da yorgunluk olacak. Rotasyonlar yapacaktır Şenol hoca.

Kayseri'nin havası o kadar kötü değil hocam, kar falan yağarsa soğuyor şu havalarda İstanbul'dan farksız bugün 15 dereceydi mesela

kar yagarsa (nerede yagar ıse yagasın ıl olarak) hava yumusar

Demek istediğim kardan sonra fecii ayaz oluyor, yağdığı anda değil.

• Beşiktaş zayıf rakibine acımadı

Ahhh ulan 10-0bitecekti EN AZ

• quote:

6-0 filan olurdu. O kadar çok kaçırdı ki saç baş yoldum.
  • Açıkçası çok iyi oynadık. 2. yarı çoğu takım yorulur, sönerdi fakat Beşiktaş mücadele etmeye devam etti. Yandığım tek şey 6-0 bitebilecek maçın 3-0 bitmesi ama boşuna haticeye değil neticeye bak dememişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Net şekilde atiba bu takımda olmamalı 11'de , oguzhan ve medel her maç oynamalı.

bugün ikiside kötü oynasa yerden yere vururdunuz. hala öğrenemediniz oyuncular günlük olarak performanslarında artış yada düşüş yaşayabilir. her oyuncu her maç iyi oynayacak diye bir tabir olamaz. her iyi oynayan bir sonraki maçta iyi oynar diye bir tabirde olamaz.

bu akşam ilk 11 görevini layıkıyla yerine getirdi. yedeklerde sonradan girerek ilk 11in kaldığı yerden devam etmesini sağladı. nokta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Yanliz medelin girisi ne kadar farketti.

son dakika kaçırışıda fark etti zira karşı karşıya
  • beyler bırakın tarihi farkı falan...ne zaman tarihe not düşsek gidip sonuncu takıma yeniliyoruz. Takımın biryerleri kalkıyor

ŞL de namağlubuz .... gençlere yenildik

ŞL de grup birinciliğini 1 maç kala garantiledik...akhisar ve malatyaya puan verdik..

GS ye 7 atsaydık ? Neler olurdu neler ? FB gibi her sezon gs ye gönderme yapıp başarısız sezon geçireceğime, 2-0 net alırım maçı yoluma bakarım. Ağır skorla yenseydik sosyal medya, basın, rıdvan, ali ece...herkes bjk yi şampiyon ilan ederdi veeee totolarımız yukarda gezerdik..

Türk takımları olarak disiplin problemimiz var. Bir yerde ne kadar iyiysek diğer alan tsunamiye uğruyor. Ya düşünün portoyu yeniyoruz, lipziki eziyoruz...parça pinçik etmişiz, ligde sıradan anadolu takımlarıyla oynayacağız ve korkuyoruz. Acaba yener miyiz diyoruz. Belli ki haklı sebeplerimiz var.

Boşverin tarihi farkı..anın keyfini çıkarın.

Biraz işlerim var, gece ; rıdvan, demirkol, ali ece, tek tek tekrar izleyeceğim. Kendi kendime oynat uğurcum yapacağım

• Ben hala öyle sevinemiyorum.

Çünkü bir veri ve analizlere göre sonuç başka çıkıyor maçın hakkı 5-0 kısa ve net 5 veya 6-0 ha belki gevşer 6-1 olabilirdi ama oyunun hakkı bu değildi.

Sahadaki performansa göre 3-0 bitti ben pek sevinemedim.Maçın skorunu gören sevinirde izleyen pek sevinmez kaçanları heleki kaçanların 100 de yüz olduğunu görünce.
  • 
Sayfa: önceki 30593060306130623063
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.