Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2991. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29892990299129922993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zultaran

Beşiktaş’ın gol sorunu var,gol atamadığın bir maçı kazanamıyorsun e diğer takımın elide armut toplamıyor en az iki gol atmayı beceremiyoruz.Gol atamayan bir Cenk varsa ne sorunu oluyor bu defans sorunu mu? Şampiyonalar liginde adam geçmeye filan çalışıyor tam komedi,adamda yetenek yok bi kere,arkadan destek gelecekte bilmem neyde oldu o zaman fabriyi koyalım forvete destek gelince kafayla gol atsın.

Forvete top gelmiyor kaleye gidemiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MArcelo takım için çok önemliydi özellikle ayağının içiyle yerden kanatlara çok iyi toplar gönderiyordu. Ligde kapanan takımlara karşı kesinlikle arıyoruz Marceloyu yerden oyun kurma anlamında. Şimdi Tolgay Arslan stoper gibi geliyo geriden top alıyor ilerde Atiba. Atiba sırtı dönük nasıl alacak topları. Bizim gene Oğuzhan,Atiba 2lisine dönmemiz lazım büyük maçlarda Tolgay,Atiba oynarız.

Marcelonun Ligue 1 de istatistlikleri.

en fazla topla buluşan (902),
    isabetli pas atan (629),
    uzaklaştırma yapan (101) ve
    hava topu kazanan (46) ismi Marcelo. Lider.
    https://twitter.com/OptaCan/status/935140786563375109

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hocayı ben de inatçı sanırdım ama oğuzhan yedek tolgay ilk 11 başladıkça fikrim değişti. Hocanın bir numaralı adamı oğuzhan ama tolgay performans koyunca 11'e giremiyor.

Q7 /Lens için birşey diyemiyorum, lens de içeri girmeyi seviyor babel de , oralar zaten kalabalık oyunu enine açacak adam da Q7 olunca hoca onu tercih ediyor.

Şenol Güneşin başarısızlığa tahammülü yok, kiminle kazanacağı düşünürse onunla oynayacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orkan'i merak ediyorum en cok

• quote:

Orijinalden alıntı: neilblack

Hocayı ben de inatçı sanırdım ama oğuzhan yedek tolgay ilk 11 başladıkça fikrim değişti. Hocanın bir numaralı adamı oğuzhan ama tolgay performans koyunca 11'e giremiyor.

Q7 /Lens için birşey diyemiyorum, lens de içeri girmeyi seviyor babel de , oralar zaten kalabalık oyunu enine açacak adam da Q7 olunca hoca onu tercih ediyor.

Şenol Güneşin başarısızlığa tahammülü yok, kiminle kazanacağı düşünürse onunla oynayacaktır.

Oğuzhan çıkarken o tepkiyi koymasa kesmezdi zaten, Malatya karşısında Oğuzhan'ı oynatmaması da inadından. Sinan Engin ne kadar ciddi alınır bilmem ama aralarının bozuk olduğunu söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

orkan'i merak ediyorum en cok

Geçen Belçika Türkiye maçını izlemiştim hiç iyi oynamadı 1 tane asist yaptı ama genede çok vasat bir oyuncu kesinlikle oynayamaz bizde. Kupa maçlarında falan iyi performans gösterebilir ama hedefe giden bir takım olarak oynamaması daha iyi olur.
  • Gg Adriano keşke oynamasaydi.

• Adam su maca bile gg ve adrianoyla cikiyor ya yapsana 3-5-2 neden yoruyorsun adamlar zaten ligi zor cikariyor

0 abi bu adam 0.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

Orijinalden alıntı: zultaran

Beşiktaş’ın gol sorunu var,gol atamadığın bir maçı kazanamıyorsun e diğer takımın elide armut toplamıyor en az iki gol atmayı beceremiyoruz.Gol atamayan bir Cenk varsa ne sorunu oluyor bu defans sorunu mu? Şampiyonalar liginde adam geçmeye filan çalışıyor tam komedi,adamda yetenek yok bi kere,arkadan destek gelecekte bilmem neyde oldu o zaman fabriyi koyalım forvete destek gelince kafayla gol atsın.

Forvete top gelmiyor kaleye gidemiyoruz

Bende diyorum ki top gelecek diye bekleyen forvetle bu iş olmaz,zaten rakip takım gömülüyor ceza sahasının önünde dönüyor maç nerden gelecek top,adam geçte gol at.cenktede o yok malesef daha teknik veya abubakar tarzı rakip defansı yıpratan güçlü bir topçuya ihtiyacımız var lig için daha doğrusu kapalı defans yapan takımlar için söylüyorum öteki türlü yine açık oynayan takıma karşıda her türlü faydalı olur.Şu an şampiyonlar liginde de teknik bir forvet sorunu yaşıyoruz.
    Şu cenki hazır para ederken iyi bir paraya okutursak başkanın en iyi yaptığı işlerden birisi olur.

• Hoca sistem deniyor..Oh iyi iyi. Hadi bakalım Lens geçen hazırlık maçında kötüydü artık bu maç oynaması lazım.Keza Orkan da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 28 Kasım 2017; 13:27:41 >
  • Tolga Zengin,

Gökhan Gönül,

Mitrovic,

Fatih Aksoy,

Adriano,

Lens,

Medel,

Oğuzhan,

Orkan Çınar,

Mustafa, Pektemek,

Negredo

Fırat günayer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurss222 -- 28 Kasım 2017; 13:28:25 >
  • quote:

Aynen..Oğuzhan'ı oynattığı hiç kesmediği için adama inatçı diyorlardı.Evladını kesemiyorlar diyorlardı.Şimdi kesti , oynatmıyor ama yine inatçı diyorlar

Eğer Lens Medel Orkan falan bugün de bir şey yapamazlarsa ee hoca ne yapsın arkadaş .

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Quaresmanın bu tarihlerde 5 asisti falan vardı sezonu Lensle beraber 15 asist civarı bitirdiler. Lens bu istatistliği kontra oynayan Fenerde yaptı tek başına dağıttı ortalığı attırdığı golleri hepimiz biliyoruz şapkadna tavşanı çıkartıp attırıyordu. Lens her türlü Quaresmadan fazla katkı verir Quaresma sadece kötü oynamıyor takım oyununun içine ediyor.

Porto maçında sol kanatta Babel,Adriano mis gibi paslaşıyor Quaresma sağ açıktan geliyor solda top alıp kaleye şut çekiyor. Şimdi bu adam golcü olsa bir şey demiyecem de. 13 hafta 1 gol 2 asist nedir geçen sene 0 golü vardı.

Hocam lens dar alanda iş yapamıyor ama geniş alan bulunca sağ tarafı otobana çeviriyor ki çalım da atabiliyor geniş alanda. Geçen yıl manchester united, feyenoord kanatlarını otoban yapmıştı.
    Bu yıl bariz kilo almış, quaresma dar alanda çok etkili. Şampiyonlar liginde lens gayet güzel iş yapar, rakipler genelde savunma önde oynuyor çünkü.
    Bizdeyken beğeniyordum, gelmeyi çok istedi bize ama almadılar nedense. dirar kazmasının yanında ronaldo idi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Gokhan gonulle adriano niye oynuyorki.Koy altyapidan iki adam.

Oğuzhan sen de kupa topçusu oldun vay be.Derbide Oğuzhan banko oynamalı.Atiba mi Tolgay mı Talisca mi kesilir bilmem ama Oguzhana bir yer bul hoca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliburak92 -- 28 Kasım 2017; 13:48:29 >
  • Valla diken üstünde izleyeceğim maçı. Yedeksiz iki bekimizi böyle bir maçta sahaya sürmek çok riskli. İnşallah kazasız belasız biter maç. Geri kalan için de umarım ligdeki gibi eğer gol atamazsak 45'de çıkarma olayını yapmayıp gerekli sabrı gösterir hoca. En azından 60-65 dk yedeklerimizin ne durumda olduğunu görebiliriz.

• Vay anasını be Lens,Medel,Orkan bugün de bir şey yapamazsa hoca ne yapsınmış.Medel stoper oynadığı her maç kusursuz oynadı.Ön liberoda çok çok kısıtlı süreler aldı zaten.Orkan Beşiktaş'a geldiğinden beri ilk kez süre alacak ama bugün de iş yapamazsa hoca ne yapsınmış.Aylar sonra çat diye uyum sağlamak çok kolay iş zaten.

Hocanın hatalarını görmezden gelip körü körüne eleştirenler yüzünden Şenol Güneş bu kadar sert tepki alıyor. Çünkü hangi hatasını söylersen söyle karşında Şenol Güneş'e peygamber muamelesi yapan bir kitle var. Eleştiriler sayesinde nasıl Tolga-Fabri hatasından dönüldüyse bu hataları da düzeltilebilir. Ama işte o kadar kötü bir taraftar profili varki körü körüne savununca iyi taraftar gözüküyorsun

Hayır sanki işler mükemmel gidiyor,son 8 maçta 2 galibiyet alan biz değiliz de biz keyfimize başka şeyler denenmesini istiyoruz. Atiba geçen seneden beri rezil durumda bu sezon iyice bitti. Cenk ligi sallamıyor CL'de gösterdiği eforla lig arasında uçurumlar var. Quaresma'nın takıma verdiği zarar inanılmaz boyutlarda. Tosic'in oynadığı maçlarda rakip hücumcular orta sahanın top almasını engellediği anda hem Pepe'nin hem Tosic'in oyunu topa sokma yeteneği olmadığı için defanstan top çıkaramıyoruz anca doldur boşalt ama hala Medel oynatılmıyor. Porto maçının ilk yarısında 3 pas yapamadık top şişirmekten. Atiba ve Tolgay'ı baskı altına aldılar defanstan top çıkaramadık. Medel girdikten sonra üçüncü opsiyon olunca rakip baskıyı azalttı mecburen de oyunu ele aldık. Oğuzhan'ın yaratıcılığına sahip ikinci bir oyuncu yok ligte. Oynadığı son maç Alanya maçı yoktan gol attırdı. Ama hala anlamsız bir Tolgay ısrarı var.Bu sadece hocanın suçu değil taraftar da Oğuzhan'a sallamaya yer arıyor. Oğuzhan'ın görevini görebilecek ikinci bir oyuncu yok takımda ona mecburuz. Tolgay oynayacaksa Atiba'nın yerine olmalı.

Tabi boşa söylüyoruz bunları. Şenol hoca her şeyin en iyisini bilir son 8 maçta 2 galibiyet almamızın tek suçsuzu Şenol Güneş. 0 dakika süre alan Orkan artık bu maçta da bir şeyler yapamazsa Şenol Güneş ne yapsın sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taarin -- 28 Kasım 2017; 14:25:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Vay anasını be Lens,Medel,Orkan bugün de bir şey yapamazsa hoca ne yapsınmış.Medel stoper oynadığı her maç kusursuz oynadı.Ön liberoda çok çok kısıtlı süreler aldı zaten.Orkan Beşiktaş'a geldiğinden beri ilk kez süre alacak ama bugün de iş yapamazsa hoca ne yapsınmış.Aylar sonra çat diye uyum sağlamak çok kolay iş zaten.

Hocanın hatalarını görmezden gelip körü körüne eleştirenler yüzünden Şenol Güneş bu kadar sert tepki alıyor. Çünkü hangi hatasını söylersen söyle karşında Şenol Güneş'e peygamber muamelesi yapan bir kitle var. Eleştiriler sayesinde nasıl Tolga-Fabri hatasından dönüldüyse bu hataları da düzeltilebilir. Ama işte o kadar kötü bir taraftar profili varki körü körüne savununca iyi taraftar gözüküyorsun

+1

Sonuna kadar doğru söylüyorsun Medel gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: eyoruk

quote:

Aynen..Oğuzhan'ı oynattığı hiç kesmediği için adama inatçı diyorlardı.Evladını kesemiyorlar diyorlardı.Şimdi kesti , oynatmıyor ama yine inatçı diyorlar

Eğer Lens Medel Orkan falan bugün de bir şey yapamazlarsa ee hoca ne yapsın arkadaş .

Ovdugunuz atiba medelden iyi mi? Takimi yavaşlatan el freni.Medel stoper oynadı her maç nerdeyse iyiydi Porto maçında yaptığı hata hariç oyna girince de gayet iyiydi bek oynarken de kötü değildi.

Hocayı savunmak için saçma sapan fikir üretiyorsun.Orkan kaç dk oynadı 0 , Şenol napsin sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lincoln Burrows. -- 28 Kasım 2017; 14:8:18 >

• Adriano ve gökhanı oynatma genç koy ya ne kastırıyon.......
  • Senol hoca kafayi yemis maalesef,alternatifi olmayan iki topcuyu derbi oncesi oynatmak cok acaip

• 
Sayfa: önceki 29892990299129922993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.