Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2978. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29762977297829792980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler intihar ediyorum. Çok kötüyüz, bizi böyle izlemekten dayanamıyorum. 11 puan çok az, keske 15 alsaydık diye düşünüyorum hep. Bu forum hayatımı çok güzelleştirdi, herkeze teşekkür ediyorum bu güzel yıllar için. Ama benim için hayat bitti artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraDinKartalDon

Beyler intihar ediyorum. Çok kötüyüz, bizi böyle izlemekten dayanamıyorum. 11 puan çok az, keske 15 alsaydık diye düşünüyorum hep. Bu forum hayatımı çok güzelleştirdi, herkeze teşekkür ediyorum bu güzel yıllar için. Ama benim için hayat bitti artık.

Niye kötüsün ya ne intiharı? Cl grup liderliğini paylaş da onla yetinsene?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Dandik fb bizi geçti.

Dandik FB sizi geçtiğine göre siz daha dandiksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

quote:

Beyler intihar ediyorum. Çok kötüyüz, bizi böyle izlemekten dayanamıyorum. 11 puan çok az, keske 15 alsaydık diye düşünüyorum hep. Bu forum hayatımı çok güzelleştirdi, herkeze teşekkür ediyorum bu güzel yıllar için. Ama benim için hayat bitti artık.

Ya ne grup liderliği kardeşim 6 puan gerideyiz 6!!!!! CL'den bana ne koskoca Türkiye Liginde 6 puan geride olunca.

• 12 Numara .org
    @12numaraorg

Kötü halimizle Barcelona'nın üstüne çıktık... İyi oynamaya başladığımızda neler olacağını varın siz düşünün...

Bak kimlerin maskarası oldun şenol kölesi... :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jst1907

quote:

Orijinalden alıntı: Citizen'in Pengueni

Dandik fb bizi geçti.

Dandik FB sizi geçtiğine göre siz daha dandiksiniz.

Aslında biz CL'de grup lideriyiz ve FB Vardar'a elendi bu sene, o yüzden siz lig de averajla bizden daha yukarıda olduğunuza rağmen bence halen biz sizden daha iyiyiz, ama elbette çok az fark var aramızda, ve sizin bu sene bizden daha iyi olduğunuz kolayca tartışılabilir kardeşim.
  • Bizim borç 1.8 e yükseldi
    Dolardan transfer işi zor
  • quote:

quote:

Gorende cl de final oynayıp kupa alacak sanır. Ocak ayında elinde sadece lig kalınca da bu istatisikleri paylaşsınlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Değil Gomez, Lewandovski gelse ayağına top değmez. Beşiktaş'ın sisteminde baştan aşağı sıkıntılar var. Pardon Beşiktaş'ın dedim, şenolun.
  • Bizim taraftar hiç destekleyici değil ve iyi hiç bir şeyi hak etmiyor. Sorunlar illa ki olacak, sezon içinde marjinal kararlarla sorun çözemezsin. Genellikle psikolojik olarak aşmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

quote:

quote:

Gorende cl de final oynayıp kupa alacak sanır. Ocak ayında elinde sadece lig kalınca da bu istatisikleri paylaşsınlar.

Sizlerde CL'de final oynarsak bile ligi alamadık bu sene diye ağlarsınız. Demek ki aramızda pek fark yok.

• BATE41 kullanıcısına yanıt
    11 haftanın sonucu bu, tribünde patlamayan kalmadı artık, eğer ki Gs'ye yenilelim, kendine isyan eden taraftar olayı tribüne de yansıtacak. Yansıtacağız, Beşiktaş kimsenin tarlası değil.
  • Haftaya GS'yi rahat yeneriz. Akhisar gibi, Malatya gibi kapanacaklarını sanmam. Açık oynayacaklardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben artık Babel-Töre görmek istiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arizona Dream kullanıcısına yanıt
    Sistem var mı ki hocam; quaresmanın abuk subuk ortalarından tutan olursa kafayla falan gol oluyor yoksa yok. Başka da bir oyun düzeni veya sistemi veya planı göremiyorum ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gs'nin beraberlik işine gelir hele ki ilk golü atarlarsa o zaman bak nasıl pisleşiyolar, Tudor özellikle geriyi kalabalıklaştırır öyle bi durumda.
  • Fikret Orman acaba Şenol hoca ve futbolcularla hiç bir araya geliyor mu? Bu kötü oyun ve alınan sonuçları tartışıyorlar mı, birlikte çözüm arıyorlar mı? Hiç sanmıyorum. Aylardır aynı rezil oyunu seyrediyoruz.

Bence yönetimle arada ciddi bir iletişim kopukluğu da var. ŞL de alınan iyi sonuçlar yönetimin takım içindeki sorunlara eğilmesine engel oldu.

ŞL den elendiğimiz gün kaos başlar. Ligde yarıştan koptuk gibi, sezon sonunda Şenol hoca'nın kalması gittikçe zora giriyor o da farkında bence.
  • Eski Töre olsa hey yavrum hey...

Neler umdum ben ondan bu sezon başı adam gitti pideci oldu.
  • Ben bile dayanamıyorum artık. Şu Talisca ve Quaresma'yı acilen kovsunlar, Negredo gibi adamı 13 haftada monte edemedi Şenol Hoca, Lens'ten sıfır verim sağlıyoruz. Şu takım şu ligin en iyi hücum eden takımıydı 2 senedir, ne oldu da bu hale geldi bu kadar? Topu ayağına alan uzun top atıyor, yarım yamalak pozisyon olursa oluyor yoksa 85'e kadar saçma sapan bir oyun. Ondan sonra akılları başlarına geliyor deniyorlar bir şeyler.

Önümüzdeki sene Şampiyonlar Ligi'ne gidemeyeceksek şayet bu sene Şampiyonlar Ligi'nde kupayı kazanmaktan başka herhangi bir başarı beni memnun etmez. O da imkansız olduğuna göre şu takıma acilen bir çeki düzen versinler. Kesilmesi gereken adamların gözünün yaşlarına bakmasınlar.

Yıllardır gördüğüm en zengin ve en kaliteli Beşiktaş kadrosu böyle mi top oynayacaktı? Yazık vallahi billahi.
  • 
Sayfa: önceki 29762977297829792980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.