Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2711. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 27092710271127122713
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ciganito

Rai-gy nerelerde ya, görünmüyor takımı kötü oynarken.

senden bahsediyoreeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

şşşttt şampiyon olacaklarmış, sessiz, uyandırmayın.

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

1 şut nedir ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Tudor galatasaray'da goreve geldiginden beri 6 defa fb, bjk, ts ve basaksehir macina cikmis.

atilan gol sayisi:0

imparatudor len

• Beşiktaşın en büyük problemi bu sene talisca yazmıştım 6 maç önce. Gelinen noktada değişen birşey yok. Acilen talisca yedeğe çekilmeli. Gerekirse formasyon değiştirmeli ama taliscayı oynatmamalıyız. Aldığı bütün topları kaybediyor. Ne hücum preste var, ne savunmada var. Sorumluluk almıyor. Dikkat edin taliscanın oynamadığı bölümlerde beşiktaş daha diri daha çok top kullanıyor. Keşke devre arası o bölgeye takviye yapabilsek...
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Şu yaşlı kadro ile çift forvet? Acilen Fifa oynamayı bırakmalısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

Şu yaşlı kadro ile çift forvet? Acilen Fifa oynamayı bırakmalısın.

Neyi yaşlı ?

talisca ile oğuzhan beyi mi oynatacaksın ?

ayrıca ben bunu lig maçı için yazdım. Monaco için değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NorveçliMühendis -- 30 Ekim 2017; 11:11:49 >
    öne tolgayı at taliscanın yerine,oğuzhan medel atiba yap orta sahayı çift forvetten daha mantıklı bence.
    çünkü babel atar,q7 atar,tolgay atar,çift forvet aşırı lüks ve dünyada örneği kalmadı.oynadıkta ayrıca olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @BJK@

öne tolgayı at taliscanın yerine,oğuzhan medel atiba yap orta sahayı çift forvetten daha mantıklı bence.
    çünkü babel atar,q7 atar,tolgay atar,çift forvet aşırı lüks ve dünyada örneği kalmadı.oynadıkta ayrıca olmuyor.

kanatlarda kim oynayacak sen mi
  • ulan uçak biletini aldım gçeen hafta maç biletini alamadım kafayı yiyeceğim ya. Beşiktaş Monaco maçına niyet ettim 1-2 dakika içerisinde biletler tükendi yuh ya

Not: Misafir tribününden verdi bileti sıkıntı olmadı gidiyorum galiba yaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren1s -- 30 Ekim 2017; 11:27:22 >
    senin bu işlere kafan basmadığı belli,yahu bende sana cevap yazıyorum birde,fantazi futbolun ile başbaşa bırakıyorum seni.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bellerefon

Tudor olduğu sürece gs den bisey olmaz net anlaşıldı dün. Adam hic hazırlanmamış birde son zamanda büyük teknik adam desinler diye olmadık maceralara girme huyu iyice ayyuka çıktı. Adam gs nin tek başına da bişey yapabilen gomis ı çıkarıp ereni aldı

Umarım bizim maça kadar başına bi iş gelmez tudorun şimdiden fatih terim lobisi başladı çalışmaya bizim maç bunları yenersek fatih terim kesin yer tudoru demedi demeyin kombine tayfası da homurdanmaya başladı yavaştan.

konuda genellikle beğenilen yorumları olan bir abinizim,
    konumuzu satır satır takip eder, okur değerlendiririm,
    sık olmamakla birlikte yorumlar yazarım,
    bunlardan bir tanesi de aşağıdadır

tudor için ne yazmışım ?

• @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Engellendin troll. Sana cevap verende kabahat güle güle
  • Ben de misafir tribünden alabildim 404.blok. Monaco taraftar getirmeyeceğini açıkladı. Onun üzerine satışa çıkardılar orayı da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serdar ali çeliker: newcastle united cenk için 20milyon euro teklif etti..

başkan euro değil sterlin istiyormuş :D

devre arası yolcu gibi.. bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 30 Ekim 2017; 11:48:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MYılmaz4646

İlk yarının kalan maçlarını sağlam tamamlarsak sezon sonu şampiyon oluruz. Ama şu takımdaki düzeni değiştirmek gerek. Talisca oğuzhan çok kötü, yedek kalmalı bu ikisi. Kendilerine çeki düzen verene kadar ilk 11 yüzü görmemeli bu ikisi.

Devre arası da vida gelecek, Kaan ayhan gelir inşallah, bir de 10 numara takviyesi şart. Oyunu iyi okuyan, cenk ve negredo ile güzel anlaşacak bir 10 numara lazım. O zaman bizi kimse tutamaz. Zaten kağıt üstünde kadrolara bakınca bizden iyisi yok, oynamıyolar o ayrı. Ya kafalarında bişey var, ya da maç seçiyolar

İşte o 10 no yusuf yazıcı bence,hem defansif özellikleri de var.Ancak yaz döneminde transfer etmeye çalışmıştık olumsuz sonuçlanmıştı ts nin içi karışık bu sefer alabiliriz.
  • ________cenk_______
    _babel__tolgay__q7_
    ____atiba_medel____
    caner_tsc_pepe_adri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muhafız. -- 30 Ekim 2017; 11:59:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NorveçliMühendis

Su an zaten 4-4-2 oynuyoruz Talisca sayesinde.Yine kabiz olur takim boyle.

Şu kullanıcı adını bi değiştir allasen ya

Valla çok gıcık kapmaya başladım

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: Bellerefon

Tudor olduğu sürece gs den bisey olmaz net anlaşıldı dün. Adam hic hazırlanmamış birde son zamanda büyük teknik adam desinler diye olmadık maceralara girme huyu iyice ayyuka çıktı. Adam gs nin tek başına da bişey yapabilen gomis ı çıkarıp ereni aldı

Umarım bizim maça kadar başına bi iş gelmez tudorun şimdiden fatih terim lobisi başladı çalışmaya bizim maç bunları yenersek fatih terim kesin yer tudoru demedi demeyin kombine tayfası da homurdanmaya başladı yavaştan.

konuda genellikle beğenilen yorumları olan bir abinizim,
    konumuzu satır satır takip eder, okur değerlendiririm,
    sık olmamakla birlikte yorumlar yazarım,
    bunlardan bir tanesi de aşağıdadır

tudor için ne yazmışım ?

Seni biliyoruz zaten abi

Şu güzel öngörülerinden birini de Şenol hocanın gidişi adına yapar mısın rica etsem, saygılar

• 
Sayfa: önceki 27092710271127122713
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.