DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: RevivaL, Vespucci Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 3 Misafir Kullanıcı, 2 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
106.312
Cevap
218
Favori
3.532.251
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      1959 Mesaj
      29 Ekim 2017 00:48:40
      quote:

Orijinalden alıntı: Draco0

bayern deplasmanına tosicle mi çıkalım

bu mantıkla bayern deplasmanına fabri ile de çıkılmaz, devre arası kaleci de gerekli o vakit bu şekilde yaklaşırsak sanırım net bi 4-5 transfer yapmamız gerek ki bayern deplasmanına güvenli şekilde çıkabilelim.

net bi sağ bek almadığın sürece vida muhtemelen o bayern deplasmanında gökhan formsuz veya sakat olacağı için başarısız olduğu sağ bekte oynayacak. adriano oynarsa; diğer tarafta robben karşısında caner'i izleyeceksin. skor üretebilecek aktif bi forvet arkası almadığın sürece takım ligde her maçta böyle aşırı efor sarfedecek; ya lig elden gidecek ya da o efor kaybı nedeniyle bayern ile oynayabilecek tura dahi gelemeyeceksin.

dur hele bi bayern'e gelene kadar yapılması gereken çok şey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 29 Ekim 2017; 0:51:36 >

• Yüzbaşı
      757 Mesaj
      29 Ekim 2017 00:51:55
      Talisca kardeşim kıllık yapma artık yeter
      |
      |

• Yüzbaşı
      966 Mesaj
      29 Ekim 2017 00:54:05
      Oğuzhan bu takımın en değerli oyuncusudur. Sizin gibi sabah akşam futbolculara sallayan insanlardan da daha iyi Beşiktaşlıdır.

3 senedir en çok oyuna etki eden oyuncunuzu bu kadar kolay silecekseniz gidin başka takım tutun. 68 maçta 14 gol 17 asist ile oynuyor 3 sezondur. Santrafor hariç bu kadar gole katkı yapan 1 tane oyuncu bile söyleyemezsiniz. Quaresma dahil. Üstelik bunu orta saha oynayarak yapıyor. Türkiye'yi geç avrupada bu istatistiği yapan sayılı oyuncu vardır.

Oğuzhan'ı beğenmeyenlerin kafasındaki orta saha tanımını çok merak ediyorum. Tolgay gibi rakibe dan dun girip kart görmediği için mi bu kadar eleştiriliyor. Yoksa kafasına göre çalım deneyip topu kaptırmadığı için mi? Basit ve akıllı oynayan oyunculara düşmanlığınız beni bitiriyor.

• Yarbay
      2452 Mesaj
      29 Ekim 2017 00:54:23
      quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Mossoro 90+2'de Medipol Başakşehir Akhisarspor'u 2-1 mağlup etti

Kim bilir ne dümenler dönmüştür bu maçta.

Ben izledim 90 dakika, dolap molap dönmedi. Hakkıyla kazandı Başak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Onbaşı
      29 Mesaj
      29 Ekim 2017 00:54:37

bana kalsa 4-5 takviye lazım zaten :)
      |
      |
      Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
      1432 Mesaj
      29 Ekim 2017 00:54:47
      İlhan Mansız da tribündeymişti.

|
      |

• Yarbay
      3308 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:00:36
      4 hafta sonra kazandik ama Besiktas hic umut vermiyor sampiyon olamayiz umudu kestim ben. Bi tek Negredo nun golune sevindim.

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres !
    • Yüzbaşı
      430 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:13:10

Oguzhanin kaptirdigi kac top gol olmus bide ona bak ben ovuzhani kotulemiyorum oguzhanin tek zayif yani fizigini bi gelistirmedi ikili mucadelelerden kaciyo ayagini sokmuyo topa ya sakatlanirim diye korkuyo kac kere aynisini yapti biraz ikili mucadeleleri kuvvetli olsa ayakta kalan kisi olsa cok guzel olucak adam ilk geldigi gunku gibi fizik artisi 0 kendine bakmiyo hala yogun tempolu maclarda kayboluyo 90 dakikayi cikaramiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Jefferson Starship kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      849 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:14:09

Güzel sallamışsın kardeş. Oğuzhanın beğenilmeme sebebi açık iyi oynadığı büyük maç yok ve gomezli kadrodan beri oynadığının ekmeğini yiyor 2 senedir. Avrupanın önde gelen kulüplerinin oyuncularının çoğu skora oğuzhandan çok daha etki ediyor kaldı ki her şey skora etki değildir asistten önceki pası atarsın istatistik geçmez ama izleyen ona göre notunu verir sana. Oğuzhanın maç içinde dört dörtlük oynadığı o saydığın 60 maçın son 20-30 maçında maç yok. Oğuzhan kadar büyütülüp bu kadar maç içinde görünmeyen bir ortasaha da söylemezsin. Takımın en değerli oyuncusu filan demişsin komik olmuş. Bu takımda bir pepe, quaresma, adriano, babel gibi tecrübeleri ile maç kazandıran oyuncular var.

|
      |
      Jefferson Starship kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
      1432 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:18:31
      Değerlendiremediğimiz şu iki pozisyonda pas düşünsek 1-2 gol daha bulabilirdik sanırım.

Atiba'yı görememiş

Burada Cenk de kızdı zaten

|
      |

• Yüzbaşı
      704 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:21:38
      quote:

Orijinalden alıntı: reguse

Ozi oynamasın, Tolgay girsin, Şenol hoca Trabzon’a gitsin diyenler umarım bir süre gelmez bu konuya.

aynen,
      görüşlerime tercüman olmuşsun

"Ozi oynamasın, Tolgay girsin, Şenol hoca Trabzon’a gitsin"

BeşiktAŞK ve Diğerleri
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:30:35

15 dk oyun oynamışızdır.

başak maçında da son 5dk oynadık.
      |
      |
      inonu88 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Emekli Yönetici
      1959 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:31:18
      talisca yerine şu arkadaşı izleme hayali kura kura bi hal oldum 1 yıldır. param olsa ben alıcam takıma. koy oraya, hiç "aman ben 10 numarayım, yetenekliyim" tribine girmeden hem top için kavga etsin, hem takımı oyun olarak 1-2 tık ileri taşısın.
      https://www.youtube.com/watch?v=cu5U5BUQd2Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 29 Ekim 2017; 1:33:54 >

• Yüzbaşı
      717 Mesaj
      [29 Mayıs 2018 09:39:18 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      29 Ekim 2017 01:32:21
      Babel_Neg_Lens

_____Oguzh____

Medel____Tolgay

______Atiba_____

Tosic_Pepe_Vida

|
      |

.ÇWErWE:ÖReÇÖTç
    • Binbaşı
      1361 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:32:30
      Talisca garip bir insan karakteri hakkında çok yazılıp çiziliyor ama sahada böyle hareketini görmedim pas vermemiş 2 pozisyon nolmuş yani atibaya verceğine kendi denemesi daha iyi 2.sinde de golü düşünmüş kafa ile genelde gol yaptığını biliyoruz böyle pozisyonları,formsuz olabilir ama başka nedenler çıkarmak saçma her maç en çok koşan 5 isim arasında oluyor yürüyor diyorsunuz takım olarak düşüş var ki talisca da istediği oyunu oynayamıyor bu adamdan oyun kurmasını mı bekliyorsunuz ? Takım topu defanstan çok ağır oyuna sokuyor daha ne yaptığını bilerek oynamalıyız bi bakıyosun aynı yerde 2 kişi duruyor yeni kurulan bir takım değiliz ki.Düne kadar negredo da sorunluydu kimseyle anlaşamıyordu quaresma gitti adamın üstüne atladı gol sevincinde :D Zorla olacağına hiç beğenmesin fotoğraf filan daha iyi manu hedefleyen oyuncu kendini salmaz merak etmeyin düzelecektir talisca takımda huzur oldukça.Kaç kere oyundan çıkarıldı bir kere şenol güneşe el kol yaptığını gördünüz mü oğuzhan gibi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 29 Ekim 2017; 1:34:25 >
      |
      |

Losing virginity is for losers. I'm not a loser!

• Teğmen
      232 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:33:59
      quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

Tosic ve Talisca'yı adliyeye çağıran savcının adı sanı belli mi bu arada umarım kulüp uğraşıyordur. Kimin adamıysa çıksın ortaya fetönün adamımı dır aziz yıldırımın adamı mıdır? El hareketi yaptı diye savcılığa mı çağrılır adam, akreditasyon kartı yok diye savcılığa mı çağrılır. Kimin adamıysa inşallah ortaya çıkar bir gün, ülke resmen meksika brezilya gibi oldu yetkisi olan herkes kötüye kullanıyor adam akıllı kullanan yetki sahibi yok ülkede hepsi aynı bok

Bu söylediklerin suç unsuru içeriyor. Devletin savcısı hakkında, binlerce kişinin görebileceği şekilde ithamda bulunmamalısın.

without pain and sacrifice, we would be nothing...
    • Yüzbaşı
      645 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:34:18
      Talisca'nın şu anki durumu Stoch'a benziyor, Stoch sağıne çeker vururdu, bu da soluna çekip vuruyor başka bir numarası yok.
      |
      |

Laptop: DELL 7566 - B6300W81C: i5 6300 HQ // GTX960M (4GB) // 8 GB DDR4 2133 mhz // 1 TB 5400 rpm

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
    • Yüzbaşı
      704 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:34:21
      quote:

Orijinalden alıntı: Last Call

Müthiş gol attı

işi gücü tahrik
      |
      |

BeşiktAŞK ve Diğerleri
    • Yüzbaşı
      704 Mesaj
      29 Ekim 2017 01:36:03
      quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Offff beee ne gol beeee

evet negredo müthiş attı

hadi şimdi konuna
      |
      |

BeşiktAŞK ve Diğerleri
    • Binbaşı
      1620 Mesaj
      [24 Mayıs 2018 16:11:50 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      29 Ekim 2017 01:38:40

Yaptıklarım için pişman değilim ha aklım hala yapmadıklarımda

bu hayatta unutulan değil iz bırahan ol

|
      |
      Flo_Rida kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Beşiktaş remembers.

Reklamlar
modasor
SEO
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,904
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.