Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2689. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26872688268926902691
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ammavelakinbin

quote:

Orijinalden alıntı: ilas

https://store.donanimhaber.com/03/ea/03/03ea03463bc56bc8d2bde6c414bc5f08.jpg

Kaldı 34

Valla 35 desin 40 desin umrumda değil. O televizyondaki spikere hala gıcığım. Saçma sapan sorup baskıya aldı adamı.

Adam maça hiç çıkmadığı oldu. Maça ilk 11de başladı 50. dkda oyundan alındı. Sonra girdiğinde ise hep son 10-15 dakika kala oyuna alındı. Adam akıllı oynamadı. Talisca 10 haftadır 80-90 dakika oynamasına rağmen yokları oynuyor ligde. Takım zaten genel olarak kötü oyun oynadı ama ısrarla son 10 dakika oynayan adama yükleniyor insanlar. Oynamayan adam 35 gol de atamaz 10 gol de atamaz.
    Geçen sene Vagnar Love 8 hafta gol atamadı sonra gitti gol kralı oldu. Ben bu adama hala inanıyorum. Gol kralı olayını gol kralı olur diye demiyorum. Gol kralı bence Gomis olacak ama bu adam oynarsa ve takım oyunu düzelirse iyi işler yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 28 Ekim 2017; 22:1:31 >

• Kanat organizasyonlarimiz haric oyunu gobekten oynayamiyoruz .Tüm takimlar oyunumuzu kitlemeyi cozdu. Ceza yayı yakınında asla faul yapmıyorlar ve ne olursa olsun Talisca ya şut şansı vermiyorlar . Hoca canımız orası ayrı ama Tolgay>Ozi Negredo>Cenk Talisca yı da acil yedeğe çekmesi lazım . Ayrıca yıllarca 10 numara Sergen i izledikten sonra bu Ozi yi 10 numara izlemek işkence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    geçen sene de aynı şeyleri söylüyorduk.
  • Şenol Güneş: "Oyuncuları isim vermeden çağırdım. Medel ağır ağır geliyordu. İsteksiz görünce Necip'i oyuna aldım. Kötü bir niyet yoktu."

• quote:

Orijinalden alıntı: speedymaster

Vay arkadaş basının gazına gelen bazı taraftarlarımız gelmiş Şenol hocaya sallıyorlar. Uyanık olun... Şenol hoca gibisini bir daha bulamazsın, bu günleri çok ararsınız gençler. Bu sene şampiyon olmasak dahi Şenol hocaya bir söz etmem. Hocanın kredisi çok fazla. Nankör olmayın.... Bu sene ffp bitecek hocanın ve yönetimin transferde eli güçlenecek ama en önemli hamle oyuncular arasında çürükleri temizlemektir.

şu ffp dalgasınada amma takıldınız yav öyle ffp kalksa sanki 50 milyon harcayacakmış gibi bir kalksa bir o olsa bir bu olsa öyle gene satmadan alamayacaksın gözleri üzerinde fifanın yoksa gene ffp altına girersin sonuçta borç batağında bir klübüz.Fikret orman bile boşa gitmesin para diye beşiktaş tvyi bile işlemlerini durdurmaya alt spor branşlarına olan yatırımın azalmasına karar verdi.FFp kalksa ne olacak sanki tasarruf lazım tasarruf.gidip bir oyuncuya 20 15 basamaz bekleme öyle takım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Ekim 2017; 22:3:13 >

• Şenol Güneş: "Orta sahada bir değişiklik yapmayı düşünüyordum, Medel olabilir diye düşündüm. Girmeyeceğim gibi bir havası vardı, Necip'i söyledim. Ben çağırdığım zaman, her oyuncu koşarak, heyecanla gelmeli."

Murat Özen @Muratozen1903
    Şenol hoca oyuncu değişikliği için bütün oyuncuları çağırmış. İsim vermemiş. Necip çok istekli kulübeye gittiği için onu oyuna almış. Diğerleri çok istekli kulübeye gitmemiş. Hocanın kendisi bunu açıkladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 28 Ekim 2017; 22:05:28 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilas İ kullanıcısına yanıt
    bülent ülgen zaten saçma sapan bir adam bir nesli wwe'den soğutan adam torpille beşiktaş tv nin müdürü olmuş böyle adamları camiada tutmak hata yarın yine çıkartırlar 3 tane şaklaban beşiktaşı rezil ederler yine...
  • quote:

Orijinalden alıntı: PainRaiser

Formanın hakkını vermeden oynayan oyuncular yerine yedekte bekleyen ama oynamaya can atan oyuncular oynasın demiş arkadaş.

Talisca'nın yerine Medel oynasın dememiş direk... Mesela şöyle olabilir, Atiba 35'ine gelmiş dinlendirip Medel'i koyar yanına Tolgay önlerine Oğuzhan.

Peki bu maç Atibanın çok iyi olması hakkında ne söyleyeceksin ? Atiba çok iyiyken neden Medel'i koysun yerine ? Adam yorgun değil ki maçın sonuna kadar çıktı oynadı adam. Neden Medelle Atibayı değiştirsin. Babel ve Quaresma çok iyiyken neden Lensi alsın kadroya ? Quaresmasız takım atağa bile çıkamıyor. Oğuzhan bugün asist yaptı, formu düştü anında çıkarıp Tolgayı aldı hoca. Daha ne yapsın ? Sadece Negredoyu daha erken alması gerekir tek hatası bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Şenol Güneş: "Orta sahada bir değişiklik yapmayı düşünüyordum, Medel olabilir diye düşündüm. Girmeyeceğim gibi bir havası vardı, Necip'i söyledim. Ben çağırdığım zaman, her oyuncu koşarak, heyecanla gelmeli."

Şenol hoca oyuncu değişikliği için bütün oyuncuları çağırmış. İsim vermemiş. Necip çok istekli kulübeye gittiği için onu oyuna almış. Diğerleri çok istekli kulübeye gitmemiş. Hocanın kendisi bunu açıkladı

Medel hücum oyuncu aslında bu önceye dayalı neden bu kadar maçtır yeterli süre verilmiyor ben bu tavrı anlarım adam şili milli takım oyuncusu sayısız turnuvada yer almış bu adamı lenslede kıyaslamayın yani.Anlayış göstermek lazım bu maçta aslında medel tolgay felan olmalıydı atiba dinlenmeliydi hatta ilk yarı direk talisca ve oğuzhan çıkmalı idi.Sonrasında atiba dinlenme olarak ama talisca bile yaklaşık 80 dakika yürüyerek gezindi hatta tartışmalı pozisyonlara figüranlık yaptı.Bir zamanların kova kalecisi gibi maçı en iyi yerlerden izledi.

• Nasil kaybettik ama Medel'i? :) gecmis olsun, tesekkurler hamsi.

• Devre arası yaratıcı oyuncu şart ayrıca negredo 11 e girsin artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen forma adaletini sağlamazsan tabi istekli gelmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PainRaiser

Formanın hakkını vermeden oynayan oyuncular yerine yedekte bekleyen ama oynamaya can atan oyuncular oynasın demiş arkadaş.

Talisca'nın yerine Medel oynasın dememiş direk... Mesela şöyle olabilir, Atiba 35'ine gelmiş dinlendirip Medel'i koyar yanına Tolgay önlerine Oğuzhan.

önlerine oğuzhan :D oğuzhan asıl mevkisinde oynayamıyor birde önde mi oynayacak hangi maçta iyi oynamış forvet arkası oynadığı? Oyuncular bazı durumlara anlayış göstermesi gerekiyor 4 maçtır kazanamayan bir takım kazanmak için yapılacak en uygun hamleler bunlar oyuncu avutacak vakit değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Şenol Güneş: "Orta sahada bir değişiklik yapmayı düşünüyordum, Medel olabilir diye düşündüm. Girmeyeceğim gibi bir havası vardı, Necip'i söyledim. Ben çağırdığım zaman, her oyuncu koşarak, heyecanla gelmeli."

ŞL maçı olsaydı medel koşarak gider miydi ? Giderdi bence.. Oyuncular arasında maç seçenler ayıklanacak bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

quote:

Orijinalden alıntı: ysynn

quote:

Orijinalden alıntı: .Davy Jones.

Ne alakası var ? Medel taliscanın yerinde mi oynuyor ? Takımın kazanmaya ihtiyacı varken taliscayı çıkarıp medeli mi alsın. Babel ve Quaresma da oyunlarını oynadıktan sonra lense kulübede oturmak düşer, beğenmiyorsa devre arasında yollarız köyüne. Gökhan Töre bile bana göre lensten önde olacak yani Töre geldikten sonra lens biraz zor görür formayı.

Ben Medel'in, Talisca'nın yerinde oynadığını ima etmedim anlayışını geliştirmelisin. Mesele mücadele etmeyen oyuncuya edilen tahammül. Kenardaki oyuncu parçalamak için can atıyor ama sahaya bakıyor yürüyen adam 80 dk içeride. Bunun mevkiyle ilgisi yok. Ama Ona bakarsan Cenk ve Necip'te aynı mevkiide oynamıyor ama hocanın değişikliği bu yönde oldu. mesele o değil yani elim yoruldu bana boşu boşuna mesaj yazdırnak yerine biraz geniş açıda düşünün. umarım ne demek istediğimi anlamışsındır.

Anlamadım.

Diyorsun ki galibiyete ihtiyacımız varken medeli alalım. Kimi çıkartacaksın galibiyate ihtiyacımız varken ? Galibiyete ihtiyacımız varken medeli nasıl alacağız anlatır mısın biraz dinlemeyi çok isterim.

88'de öne geçtik ve hoca skoru korumak adına Medel'i çağırdı işte. 88'den önce skor 1-1 iken alınmalıydı mı diyorsun medel için ?

CENK-NECİP diyorsun. O zaman öndeydik ve diziliş değişikliğine gittik.

Daha açıklayıcı olursan sevinirim.

Yahu 😂😂

Burada mesele Medel veya Necip değişikliği değil. Bunda bir anlaşalım önce. Mesele Talisca'nın 80dk sahada yürümesi. Adamların tepkisi buna ve son 5 dk oyuna alınmasına. Sen 2. Yarı Talisca- Negredo değişikliği yapsan veya en başa alalım Talisca'yı hiç oynatmasan yedek adamlar sahada yürüyen futbolcu görmeseler, surat yapmaya hakları olmayacak. Ama gidişat kötü olunca bir de yürüyen topçu izledikleri zaman durup soruyorlar kendilerine bu adam oynuyor biz niye oynamıyoruz diye. Kim olsa kızar yani.

Lens'i veya Medel'i alsa süper oynayacaktık demiyorum bak senin yanlış anladığın nokta bu zaten.

Mesele kiminle kimin değiştiği değil, hak etmeyen adamın oynaması artı olarak son 5dk oyuna almak küfür gibidir. Geçen sene bunu Kerim'e yaptı devamlı adamı takımdan kaçırdı. Bu yapılanlar iş değil.

Sen gol atacak diye 80dk yürüyen Talisca'ya 10 maçtır katlanabiliyorsan burada sıkıntı illaki çıkar. Çıkacaktır. Bu işin fıtratında bu var. Yedeklere bu yüzden hak veriyorum ama hak etmeyen o formayı elbette giymesin. Ama hak edene de vermek zorundasın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bremen Bv-244

bülent ülgen zaten saçma sapan bir adam bir nesli wwe'den soğutan adam torpille beşiktaş tv nin müdürü olmuş böyle adamları camiada tutmak hata yarın yine çıkartırlar 3 tane şaklaban beşiktaşı rezil ederler yine...

Pepe ve Negredo ile konuştuğu programı izlemeye çalışmıştım. Çalışmıştım diyorum çünkü hakikaten çok kötü. Karşısına Negredo gelmiş Pepe gelmiş saçma sapan şaklabanlıklar yapıyordu. Yani espri vs yapmaya çalışır insan da adam şaklaban gibiydi resmen. Sonra dayanamayıp kapattım zaten iki seferde de
  • Oğuzhan'dan Şenol Güneş'e şok tepki

Beşiktaş'ın deplasmanda 2-1 yendiği Aytemiz Alanyaspor maçından oyundan alınan Oğuzhan'dan siyah beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş'e tepki geldi.

Beşiktaş'ın deplasmanda 2-1 yendiği Aytemiz Alanyaspor maçından oyundan alınan Oğuzhan'dan siyah beyazlı ekibin teknik direktörü Şenol Güneş'e tepki geldi.

Mücadelenin 65. dakikasında Şenol Güneş, karşılaşma 1-1 berabere biterken takımın orta saha oyuncusu Oğuzhan'ı kenara alıp yerine Tolgay'ı dahil etti.

Oğuzhan değişiklik tabelasını görünce kaptanlık pazubandını Atiba'ya verip kenara geldi. Yetenekli oyuncu yedek kulübesine geldiği anda Şenol Güneş'e tepki gösterdi ve kenara alınmasına böyle karşılık verdi.

Hürriyet

• quote:

Orijinalden alıntı: Arizona Dream

Nasil kaybettik ama Medel'i? :) gecmis olsun, tesekkurler hamsi.

Bu adamı Tosic yerine 11 e koymamiz lazım. Saçma sapan kaprislerle en kariyerli 3-4 oyuncudan birini kaybetmek..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes onu bunu neden kessin diyor. futbol adima gram bilginiz yok. Rotasyon denen sey genis kadrolar icin her oyuncunun hem oynayarak hem dinlenerek FUTBOL ile kalmasi demektir. Bu adamlari oynatmak icin baskasina kesik atmasi gerekmez.

Dar kadrolarin fatihi hamsi, kadroyu yonetemez ve para harcanan su adamlar kaybedilirse cok buyuk zarara girer kulup.

• Bremen Bv-244 kullanıcısına yanıt
    Oğuzhan'ı bu performansıyla kendi pozisyonunda bile oynatmam örnek olarak verdim , Talisca oynamayınca olabilecek bir modeli.
  • 
Sayfa: önceki 26872688268926902691
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.