Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2605. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26032604260526062607
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben demiştim demenin katkısı yok ama işte eyyam yapmak böyle birşey.

gs nin puan kaybedeceği garantiydi. Feneri oyunda tutmak için (beinsportsa yaranmak için) TFF elinden geleni yapar. Cüneyt Çakır atandı işte. Ha ne yaptı, çok bariz hasan alinin eliyle kestiği pozisyonda penaltıyı es geçti.

bu arada GS'nin nasıl gerisinde olduğumuzu da net herkes görmüştür heralde. Fener maçı katliamı olmasaydı aynı puandaydık. Bu kadar kötü bir derbi olamaz, iki takım da çok kötü.

Bu GS eğer bizim maça bu kadro ile çıkarsa 5ler geçeriz. Sol kanatları adeta yok, casper. Latoveici mi ne, bu kadar boş ve kötü uzun pas atan bek ben görmedim. Gökhan Gönül ve Q7 GSnin sol kanadını folloş eder. Tudor'un mutlak çözüm üretmesi gerek o tarafa. Tolga ciğerci kanatta çok kötü, kendini karambol pozisyonlarda ceza alanı içine attığında anca pozisyon buluyor o kadar.

Fener'in ise ne kadar boş olduğunu biliyorduk yine kanıtlandı. 25dk 10 kişiye oynadılar, pozisyoncukları bile yok.

Yukarda dediğim gibi TFF yine gerekeni elinden geldiğince yaptı, şimdi iş bizde. İnşallah Şenol Monaco maçındaki gibi iyi taktik disiplinle Başak'ı geçecektir.

• ben size demiştim GS derbide doğranır diye. Burası Türkiye alışın bunlara.
  • Elin ingilizine almanına dünya derbisi diye izlet bu maçı, değil ağzıyla kaba etiyle gülerler adama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kötü bi maç.
    Başkan haklı Beşiktaşın olmadığı derbiye derbi denilmez.
  • Ligin ağası biziz kimse kusura bakmasın. Ne fb ne gs ne ts bize motive olup her yol mübahı oynamıyorlar birbirine karşı. Kırmızı da en gereksiz adama cıktı. Oysa neler umduk😂 başarılar kartalım yarın yen gerisini 10kişiye pozisyon bulamayan fb düşünsün. Bir de biz palabıyıka küfrederken alttan alta el ovuşturan gsliler. fbye karşı bir de golünüz sayılmasa belki haykırışlarınızı anlayabilirdik.

• Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Cüneyt ilk yarı Gs'li idi, ikinci yarı Fb'li, kardeşleri üzmediler, tivitırda da şikayetçi insana rastlamadım, mutlular.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    İlk yarı Fenerbahçe'nin golü, penaltısı ve Denayer'in kırmızısı verilmedi şaka mısınız? Doğrama falan yok eyyam var. Fenerbahçe'ye vermediği için GS'ye de veremedi.

• Gs nin kalan maçları:

Trabzon (D)

Gençlerbirliği

Başakşehir(D)

Alanyaspor

Beşiktaş (D)

Akhisar

Malatya(D)

Göztepe

Bence bu maçlarda Gs nin işi çok zor. 15 puan başarıdır onlar için bu maçların tamamında. Özellikle ibb ve Beşiktaş maçlarını geçiyorum bence alanya ve göztepe maçları çok heyecanlı geçebilir

• 4/4 bir maç yönetti hakem. Erman çıldırıyor şuan eyyam da eyyam diye
  • Yarın puan farkı 6 ya düşer. Derbide çakarız kalır 3.

• Başkan harbi harbi bunları kardeş yapmış beyler. Kardeş kardeş oynadı puanları bile bölüştüler 🤣

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

İlk yarı Fenerbahçe'nin golü, penaltısı ve Denayer'in kırmızısı verilmedi şaka mısınız? Doğrama falan yok eyyam var. Fenerbahçe'ye vermediği için GS'ye de veremedi.

Denayer evet kırmızı ama Jansennin pozisyonunu izledim arkadan vuruyor 2 futbolcuda topa dokunmuyor.
  • Galaksi derbisi ulen..

• Cüneyt maçın ilk dakilarında faul ile alakası olmayan pozisyona faul verip fb nin golünü yedi. Gs liler hiç ağlamasın..

Ayrıca yan hakemin kafasını kıracaklardı, en az 4-5 maç ceza alması gerekir gs nin

• quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Gs nin kalan maçları:

Trabzon (D)

Gençlerbirliği

Başakşehir(D)

Alanyaspor

Beşiktaş (D)

Akhisar

Malatya(D)

Göztepe

Bence bu maçlarda Gs nin işi çok zor. 15 puan başarıdır onlar için bu maçların tamamında. Özellikle ibb ve Beşiktaş maçlarını geçiyorum bence alanya ve göztepe maçları çok heyecanlı geçebilir

lamı cimi yok yarın ki maçı ya kazanacağız ya kazanacağız
  • GS_FB maçları her sene aşırı sıkıcı geçiyor, her sene de asıl derbi GS-FB derbisidir goygoyu yapıyorlar.

Bizim maçlarda en azından pozisyon oluyor. O da olmazsa kavga neyin çıkıyor seyir zevki yüksek oluyor
  • 9 maçtır derbi kazanamıyor gs

• Gs yöneticisi canlı yayında, yarınki Beşiktaş-Başakşehir maçı bizim için çok önemli diyor. Önümüzde 5 zor maç var dedi.

Onlar da biliyor ki Beşiktaş iyiyse şampiyonluğun rüyasını bile göremezler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 22 Ekim 2017; 21:45:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi şunları görünce iyi ki beşiktaşlıyım diyorum. her ne kadar eleştirsek de her zaman olduğu gibi yarın yuvamızda sevdamızı haykırıcaz, vodafone parka her girdiğimde ilk kez giriyormuş gibi heyecanlanıyorum, evimde olduğumdan daha güvende hissediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 26032604260526062607
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.