Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2588. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25862587258825892590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet sidik yarışına gireceğim. Beşiktaş şampiyonlar liginde 3 de 3 yapınca rakip beğenmeyen eleman gelmiş Östersuds alman ligi 13. ispanya ligi 11. takımlara üstünlük sağlayınca bu forumda rakip güçlüydü muhabbeti yapıyor. Östersuds köy takımı kadar zayıf bir takım. Avrupa ligini önemsemeyen veya kötü durumda olan bir kaç vasat takımı yenmesi bu gerçeği değiştirmiyor. Daha açık açıklayayım. Östersudsla yılın istediği vaktinde 3 tane maç yapalım 1 tanesinde bile beraberlik alamazlar. İsterse bizim oyuncular plajdan çıkıp gelsin yine maç kaybetmeyiz. Dahada komiği Avrupada ilk maçını yapan İsveç beşincisi takıma elenip, Leipzig avrupada tecrübesiz demeleri
  • Bugünkü maçı antalya ve alanya alırsa bu hafta elleme olacak.Bundan emin olun.Yani puan tablosuna göre ligi şekillendirecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Ekim 2017; 14:20:34 >
  • Vida transferi yatarsa acaba yönetimin B planı var mı hiç sanmıyorum olduğunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yorgun şair

quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

İsveç ligi puan durumu

Östersund Şehri

Sonuç evet köy takımı. Köy takımını kaybeden tek takımın Galatasaray olmaması bu gerçeği değiştirmiyor.

ya arkadaş niye anlamıyorsunuz bende bunu anlamıyorum evet köy takımıdır bu net gs ne olursa olsun elenmesi rezalettir bu da net arkadaşın dediği köy takımı diye alay ettiniz ama adamlar "köy takımı" kadar kötü değillermiş demek istiyor olay bundan ibaret ama uzattıkça uzatıyorsunuz illa sidik yarışına gireceksiniz.

Eğer beni de kastediyorsan ben uzatacağım. Aylar öncesinden şimdiye kadar olan her bjk ve gs maçlarından sonra ve neredeyse her gün buraya gelip, konuyu baltalayıp, kendi çapında eğlenmeye çalışıp milletle kendi çapında dalga geçmeye çalışıp bu bölümdeki en masum mesajıhttps://i.hizliresim.com/NOp6DN.jpg bu şekilde olursa kusura bakma da lastik gibi çeker uzatırım meseleyi. Bu bölümden ebediyen çıkana kadar bu yaşı küçük arkadaşlarla uğraşırım. Hoşuma gidiyor çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam Hostirsubs dunyanin en buyuk takimi. Bu nedir ya? Kendi taraftarinin bile adini bilmedigi takim BJK forumunda tartisiliyor. Kim sever Hostersudds'u.

• https://twitter.com/TuhafAmaGercek/status/921338055792971776

bir de burda talisca gitsin sosa gelsin diyenler vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NorveçliMühendis -- 20 Ekim 2017; 15:1:51 >

• NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Trabzon bu adama bu kadar para zaman ilgi harcayarak büyük hata etti. Herif kılıbık, birkaç ay içinde sorun çıkaracağı belliydi eşinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Trabzon bu adama bu kadar para zaman ilgi harcayarak büyük hata etti. Herif kılıbık, birkaç ay içinde sorun çıkaracağı belliydi eşinin.

eş problemi ciddi sorun evlenirsen anlarsın sosa belki çok seviyor çocukları var empati kurmak lazım tenis futbol pek çok branşta bu sıkıntı var yani.
  • aslında olcay ile sosa şuan bizde olsa eski tiki taka sistem eşsiz devam ederdi fakat zor gibi ts başkanı istifa etse kesin alırız ama.
  • UEFA Avrupa kulüpler sıralamasında Beşiktaş 5. beyler

http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/besiktas/uefa-resmen-acikladi-iste-guncel-siralama-1321489/2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sioux -- 20 Ekim 2017; 16:25:37 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sosa nın arıza çıkarmasına şaşırmadım. İstanbul gibi geceleri gezecek yiyip içecek yerler olduğunu mu sandı acaba.

Bu arada Trabzon şehir olarak gerçekten kötü bir durumda. Karadeniz sahil yolu, şehrin denizle irtibatını kesmiş. Çevreye yakışmayan çok çarpık hızlı bir kentleşme var.

• quote:

Orijinalden alıntı: jurgenk

Borç çok büyük evet fakat bunun büyüklüğünden çok yönetilebilir olup olmadığı önemli.

ne demek istiyorum, beşiktaş geçen sene kar etti. sadece 1 m€ mu TL mi ne ama yine de kar.
    Yani yeni borçlanma yapmak zorunda kalmadı ve gelirleriyle giderlerin üzerine çıktı.

Bu gider de hem borcun anaparası hemde faizi var. Kredi ile ev aldığınızı ve her ay krediyi ödediğinizi düşünün.
    Birebir aynı mantık. Eğer maaşın gelirin kredi ödemenden fazlaysa sıkıntı yok, az sa bittin eş dosttan borç alacan yada banka evini satacak kendini kurtaracak.

Beşiktaş 10 sene üst üste zarar etmediği sürece o borç zaten kapanır.
    Senelik zarar ettiğin anda ise borç yükselmeye devam eder.

Bu sebeple eğer bu sene şampiyon yada 2. olamazsak transfer yapmamız söz konusu değil. Olursa da aras, milo vs gibi transferler olur.

Eğer 2. olursak, tüm transferler şl ligi ön elemesini geçtikten sonra gerçekleşir yani şl yi garantiliyince. eğer gidemezsek yine transfer olmaz.

şampiyon olursak, bu sefer transfer dönemi başında talisca vs hepsi halledilebilir çünkü 20m€ garanti geleceğini biliyoruz.

İste benim hep anlatmak istedigim sey bu. Kuluplerimiz sampiyon olamadigi sene milyonlarca euro borclanmaya devam ettikce borc kapanmaz. Sampiyon olunan sene 1 milyon kar edip olunmayan sene 20-30 milyon zarar ederek borc morc kapanmaz. O yuzden sampiyon olunmadiginda da kâr edecek bir yapi kurmamiz lazim. 3 istanbul takimi sampiyon oldugu sene zarar etmiyor sadece. Herkes senelik plan yapiyor cunku. Her sene sampiyonluga oynamak icin buyuk paralar harcaniyor yuklu kontratlar yapiliyor yasli oyuncularla. Bu stratejiden vazgecmeden borc azalmaz. Sampiyon olurken azaliyor gibi gorunse de sampiyon olunamayan ilk sene misliyle yine artar. Suan bizde satabilecegimiz degerler var ama neyseki 50 milyondan fazla oyuncu satisi ile gelir elde edebiliriz. Bu sekilde yeni bir iskelet daha kurmamiz gerek sezon sonu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Tamam da hocam kadın da haklı yani niye sevmediği bir yerde hayatını sürdürmek istesin ki, haydi onu geçtim kocası da kadını zorla yaşatamaz burada o zaman ayrı yaşayacaklar mecbur. Ben mesela İstanbul'da doğdum büyüdüm kimse beni Hakkari'de oturtamaz bu saatten sonra bunun gibi düşünüyorum.
  • Boşuna futbolcular anlaşmadan önce şehiri ve stadyumu gezmiyor. Parayı duyunca sanırım o kısmı atlamışlar ayrıca trabzon güzel memleket bahane aramasınlar.
  • Bu hafta fener yener veya berabere kalirsa bizde başağı yenersek tekrar herkes deliğine döner

• quote:

Orijinalden alıntı: RoNNiE-

quote:

Orijinalden alıntı: lucas10

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Östersunds ve Vardar'a nasıl elendiler inanılır gibi değil. Sonra Türkiye dünya kupasına gidemedi diye ağlıyoruz. Aslında konuşacak bir şey yok futbolumuzun hali ortada.

"Yani bu köy takımı bile Galatasaray dan çok iyidir." diyorsun yani

Östersunds köy takımı mı görün diyorum. Bir daha sallarken düşünürsünüz.

Evet köy takımıdır. Tıpkı gruptaki adı sanı duyulmamış, ismi cismi belli olmayan diğer takımlar gibi. Görünen köy kılavuz istemez

Senin köy takımı dediğin PAOK u eleyerek gruplara kaldı. Şimdi de Hertha Berlin ile Athletic Bilbaonun olduğu grupta lider.

Paok ne la kıytırık Yunan liginin kıytırık takımı. Hertha Berlin ve Athletic Bilbao yu ligimizdeki tüm takımlar yener.

Verdiği örneklere bak ya köy takımına elendik bile diyemez oldular

Hertha Berlin ve Athletic Bilbao yu ligdeki her takım yenermiş

Futbolu takip etmeyi bırak git başka sporlarla ilgilen. Birşey bilmiyorsun çünkü.

Evet herkes yener ama siz yenemezsiniz. Ne biliyim yani Östersund a bile yenilip sessiz sedasız elenirken

Gençlerden sonra Başak sizi gözüne kestirdi hadi bakalım.

Oohhoooo konu saptırma çabaları vol8595995

Gençlerbirliği ve Başakşehir bile tek kale oynardı.

https://i.hizliresim.com/a1d4OR.jpg
    Ayrıca şu şurda dursunda daha çok var bunlardan

Şu ssyi gordukten sonra buraya hangi yuzle geliyor anlamiyorum

• Xavi ye bak be hemen adapte olmuş!! Yıllık 10 milyon eur tabi..

Katar'ın Al Sadd takımında yıllık 10 milyon euro kazanan İspanyol yıldız Xavi'nin yer sofrasında çekilen fotoğrafı olay yarattı.İspanyol futbolunun efsane futbolcularından Xavi Hernandez’in, yer sofrasında pilav ve tavuk yerken çekilen fotoğrafı sosyal medyada alay konusu oldu.

Uzun yıllar Barcelona’da forma giydikten sonra Katar’ın Al Sadd takımına transfer olan 37 yaşındaki futbolcu, takım arkadaşlarıyla beraber tavuk pilav yedi. Xavi, Al Sadd’dan yıllık 10 milyon euro kazanıyor.

Hürriyet

• quote:

Orijinalden alıntı: sioux

UEFA Avrupa kulüpler sıralamasında Beşiktaş 5. beyler

http://www.fanatik.com.tr/foto-galeri/besiktas/uefa-resmen-acikladi-iste-guncel-siralama-1321489/2

Aslında biz City ile aynıyız.2nciyiz şuan sezonda ilk 3 maç esas alınarak gruba direk katılım 4 bin puan 3 galibiyet 6 binden toplamda 10 bin puan citynin önümüzde olmasının sebebi aynı galibiyet sayısına göre sadece ülke başarı katsayısı.Barça ile PSG kazanıp öne geçmiş onları unuttum.Ülke katsayısı ile önümüzdeler işte al bir tokat daha burada yüzümüze çarpıyor.

Bu listede Gs 147 Fb 85 Konyaspor 68 Başakşehir 113.ncü sırada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 20 Ekim 2017; 17:51:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Xavi ye bak be hemen adapte olmuş!! Yıllık 10 milyon eur tabi..

Katar'ın Al Sadd takımında yıllık 10 milyon euro kazanan İspanyol yıldız Xavi'nin yer sofrasında çekilen fotoğrafı olay yarattı.İspanyol futbolunun efsane futbolcularından Xavi Hernandez’in, yer sofrasında pilav ve tavuk yerken çekilen fotoğrafı sosyal medyada alay konusu oldu.

Uzun yıllar Barcelona’da forma giydikten sonra Katar’ın Al Sadd takımına transfer olan 37 yaşındaki futbolcu, takım arkadaşlarıyla beraber tavuk pilav yedi. Xavi, Al Sadd’dan yıllık 10 milyon euro kazanıyor.

Hürriyet

Biryan

• Geçen sezon Uefa'dan 40 m euro kazanmışız. Bu sene 50 olur diyorum. Gerçekten inanılmaz bir para. Futbolcu maaşlarının tamamını karşılıyor bu para. Her sene şampiyonlar ligine gitmemiz şart.
  • 
Sayfa: önceki 25862587258825892590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.