Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
105.796
Cevap
136
Favori
3.658.891
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    3683 Mesaj
    Normalde yenemiyoruz ama ztn cok puan kaybettik bu sefer basagi yenmemiz lazim ulan bi kerede ilk golu biz atsak yenecezde hep ilk golu yiyoruz.

Arkadaslar forumda artik hizli cevap calismiyor sanirim direk cevaplaya tiklayip sonra mesaj atiliyor sizde de oyle mi ? PC den giriyorum.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Şuanda içerdeki Monaco maçından bile daha önemli birşey varsa oda Başak maçıdır.BAŞAK'I YENMEK ZOR NASIL BİR KADRO ÇIKACAK BİLMİYORUZ AMA ŞU VAR YENERSEN HEM 3 PUAN ALIYORSUN HEMDE BAŞAKI ALTINA ALIYORSUN.

Başakşehiri kimse ciddiye almıyor hiç bir zaman o yüzden kaybediyorlar bu maçlar derbilerden çok daha zor. Adamlar derbi gibi hazırlanıyor biz sıradan maç gibi.

Başakşehir Avrupa yorgunu olacak tek avantaj bu ama en önemli oyuncuları götürmemişler. Adebayor ve Emre oynasaydı Avrupada yorgun olurlardı derdim ama bunlar bizim maça bileniyorlar.

ne yorgunu hocam başakşehir takımın yarısını götürmedi.Yedeklerle avrupa maçına çıkacaklar.Bir de demezlermi ülke puanı zart zurt geçecekler bu işleri.Ligdeki her takım köpek gibi diş bilemiş durumda bize karşı.
    |
    |

• kesinlikle katılıyorum. Kilit futbolcuların yaşlı olması sadece biraz daha geç form tutmalarına neden oluyor. Sezon başı Kondisyonerimizin açıklamasını hatırlıyorum takımı Şampiyonlar Liginin ilk maçına hazırlıyoruz demişti. O yüzden çok fazla yükleme yapmadık demişti. Önemli olan sezona nasıl başladığımız değil nasıl devam edip bitirdiğimiz. Bakınız geçen sezonki Osmanlıspor.
    |
    |
    kuarejzmaaa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: KaraDinKartalDon

Beyler Atiba ölü diye duymuştum sezonun başında, o zaman orta sahamızdaki bize ŞL'de 3 galibiyet getiren koca yürekli, en çok koşan, en çok isabetli pas atan adam kim? Atiba'ya baya benziyor fiziksel olarak ama olamaz çünkü ölü ya adam, bu yüzden gerçekten çok merak ediyorum, kim olabilir acaba.

Beşiktaşın orta sahası yok

Beşiktaştan şampiyonlar liginde bi cacık olmaz

olmaaaz olmaaaaz

olmaaaaaaaaaaaaaaaz
    |
    |

Şu demesini beklerim : " Helal olsun beşiktaşa, " ben ağzımdan laf çıkardım adamlar zütümüze soktu " şeklinde cümle bekliyorum.

Not: Şu adam şenol güneş gidecek kesin bilgi aldım demişti. Gitmeyince köpürdü. Nerden tutsam da sallasam diye bakıyor beşiktaşa.

Dün konuştu bağlanıp, yok beşiktaş ligde kaçıncı 8. başarısız, yok şampiyonluktan uzaklaşmış, yok Şenol motive edemiyormuş, yok ligde oynadığı oyuna göre öyle demiş yok oyuncular maç seçiyormuş, yok taraftarı mutlu etmek için konuşmuyomuş vs vs saçmalayıp durdu. Şu ligde 8 puan farkı 5 haftada kapatıp lider olacaz gruptanda lider çıkacaz o zaman asıl ne diyecek onu merak ediyorum.
    |
    |
    ottoman984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Çelikler; "Talisca, Beşiktaş'ın en iyi futbolcusu. Bu sene onu Türkiye'ye geç gönderdiler. Orada ona bir zehir verdiler. 'Seni biz Manchester United'a veririz' diye aklına fitne soktular. O yüzden Türkiye'de ayağını topa sokmuyor"

Adam haklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 19 Ekim 2017; 12:07:23 >
    |
    |

• Binbaşı
    1725 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selates

Babel ligde cezalı. Gökhan iyileşmiş durumda. Şenol hoca bekleri Adriano - Gökhan şeklinde yaparsa, sol açıkta Caner'i oynatabilir.

3 ihtimal var. bence Babel in yerinde lens oynar. Yada Cenk kanatta Negredo ileride olur en son ihtimalde seninki olur

Orijinalden alıntı: Lawagolem

quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Medeli napcaz o kapatır orayı.

çok umutlu değilim o konuda ne yazık ki. kapalı ve daha defansif, topun arkasına çok sık yerleşerek, topu rakibe vererek oynayan bi takım olsak olabilirdi fakat şu oyunumuzda medel atiba kadar geniş alanı idare edebilicek yapıda bi oyuncu değil.

he tabi orda 1 maç izledik sadece. belki de yanıltır beni, umarım yanıltır hatta.

Ben de umutlu değilim.Şu anda Medel formayı alacak düzeyde değil.Şu anda hocanın kafasında Medel nerede sıkıntı eksik varsa orada oynar oranın yedeği olur gibi bir oyuncu yani.2 yıl önceki Necip yani şu anda Medel.

3 mevki de bek-stoper-orta alan.Nerde eksiklik var orada Medel olacak.

Zaten Atiba dan formayı kimse alamaz.Ayrıca Atiba halef falan diyoruz da boşa bence.Daha çok ararız adama halef falan..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Teğmen
    135 Mesaj
    Başakşehir maçında sizce Tolgay mı oynar Oğuzhan mı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: froce1903

Dün konuştu bağlanıp, yok beşiktaş ligde kaçıncı 8. başarısız, yok şampiyonluktan uzaklaşmış, yok Şenol motive edemiyormuş, yok ligde oynadığı oyuna göre öyle demiş yok oyuncular maç seçiyormuş, yok taraftarı mutlu etmek için konuşmuyomuş vs vs saçmalayıp durdu. Şu ligde 8 puan farkı 5 haftada kapatıp lider olacaz gruptanda lider çıkacaz o zaman asıl ne diyecek onu merak ediyorum.

bunları demişse gece uyuyamıyor bu adam o zaman. puan farkını 3 e düşürürsek bile intihar edebilir bu herif. Lider olursak kendine bomba bağlayıp takımın arasına dalabilir
    |
    |

• Yüzbaşı
    981 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KaraDinKartalDon

galatasaray: real madrid'e 3-0 yenilip ve rövanşta turu garantilemiş ve maçın hiç umrunda olmayan real madrid'i 3-2 yenmeği büyük başarı sanan dünyada tek kulüp herhalde

Kardeş Real Madrid gibi klüpleri yenmek her Türk takımı için başarıdır. Bu kadar da düşmeyin.

|
    |

Tosiç sanada yol gözüküyor

Tosiç fan boyları mutsuz
    |
    |

Orijinalden alıntı: heatblast

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Babel ligde cezalı. Gökhan iyileşmiş durumda. Şenol hoca bekleri Adriano - Gökhan şeklinde yaparsa, sol açıkta Caner'i oynatabilir.

3 ihtimal var. bence Babel in yerinde lens oynar. Yada Cenk kanatta Negredo ileride olur en son ihtimalde seninki olur

Şu Cenk'in kanatta oynama meselesini hiç anlamıyorum. Ya adam golcü, leblebi gibi gol atıyor, ne diye adamı orada oynatıyorsun? Hadi sakatlık olur, mecbur kalırsın anlarım ama elinde Lens, Caner gibi adamlar varken, Cenk o pozisyonda oynamamalı.
    |
    |
    |

|
    |

Grup A - Basel
    Grup B - Bayern
    Grup C - Roma
    Grup D - Juve
    Grup E - Spartak-Sevila-Liverpool (ölüm grubu)
    Grup F - Shaktar-Napoli
    Grup H - Real-Tottenham

A, C, E ve F grubu hariç eleme şansımız düşük. Gruptan ikinci çıkarsak zaten konuşmaya gerek bile yok.

Kısaca lider çıkarsak %57 ihtimalle dengimiz bir takım çekeriz. İkinci çıkarsa %14 ihtimalle E grubunun liderini çekmemiz lazım bu da imkansız. O yüzden çeyrek görmek istiyorsak lider çıkmamız şart. Lider çıkmak istiyorsak Monaco maçını kazanmamız yeter. 12 puan = liderlik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jefferson Starship -- 19 Ekim 2017; 14:30:6 >
    |
    |
    |
    |
SEO
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.