Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2564. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25622563256425652566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senol hoca grupta sansimiz biraz daha artti dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Fransa şampiyonu 2-1

Almanya şampiyonu 2-0

Portekiz şampiyonu 3-1

Dengeli grupta 3'te 3 inanılmaz bir başarı.

Şenol hoca umarım rotasyon saçmalığı ile Başakşehir maçında bu kadroyu bozmaz. Başakşehir'i yenersek GS maçına kadar seri yakalayıp çıkışa geçebiliriz ligde.

Aksi bir sonuçta artık ŞL den başka elimizde bir şey kalmayacak.

Oğuzhan 2.yarıda Talisca yerine girince etkili oldu onu bence Şenol hoca bir süre böyle oynatmalı. Nerede hangi şekilde oyuncu verimliyse öyle oynatmalı.

Lens, Oğuzhan, Negredo, Medel sonradan oyuna girince katkı veriyor.
    Bu akşamki aynı kadro ve değişiklikle ligde çıkışa geçebiliriz.

Monaco zaferi aslında bize (Şenol hocaya) ders verdi.

Şenol hoca bir süre böyle oynatmalı. Nerede hangi şekilde oyuncu verimliyse öyle oynatmalı.
    Çok anlık yorumlar yapıyorsunuz ..
    Olmaz ,olmuyor ..daha önce cok denendı bu .Hemen bu maç 10 dk başarılı oldu dıye bır sonrakı maç bu şekılde değiştirmek saçma olur Hem Oğuzhan rahat olmuyor hem takım dengesı ıyıce bozuluyor .zaman zaman maçın durumuna göre işe yarar ama genel anlamda olmuyor .
    Rotasyon saçmalığı yok ortada.Yapılması gereken bır sey aslında hıcanın yaptığı.Medel Lens Tolgay Negredo gibi adamları da oynatman lazım onları da değerlendırmen hazır tutman sorumluluk vermen lazım, oyuncuları özel hıssettırmen lazım.Rotasyon yapıyor kızıyorsunuz sonra rotasyon yapmıyor bu sefer de neden yenı gelenler oynamıyor dıye kızıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyoruk -- 18 Ekim 2017; 0:29:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şenol hoca nın yüzünden düşen bin parça. Ne oldu hocaya, nedir bu kadar moralsizliğin sebebi, herkese küsmüş gibi.
  • Beşiktaş Avrupa da öyle bir standart yakaladı ki, inanılmaz geliyor, bir Türk takımı adına. Şampiyonlar liginde bir deplasman maçı ancak bu kadar rahat oynanabilirdi galiba. Öyle ki; maçta bir an için oyuncular maça kendini verememiş de, hepsinin aklı Başakşehirle yapacağı lig maçında galiba diyesim geldi. Monaco ve seyircisi de cenaze töreninde gibiydiler. Beşiktaşın adı bile yetmiş sanki. Monaco İstanbul'da maç başladığı anda desibel manyağı olup şoka girebilir. Gerçek taraftar nasıl olur, şahit olacaklar. Bir Galatasaray lı olarak Beşiktaş ı yürekten kutluyorum. Tebrikler...
    Türk futbol tarihi böyle bir tabloya daha önce hiç şahit olmadı:

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allaturcha -- 18 Ekim 2017; 0:33:39 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Macca.Jr

Galatasaray'lıyım. İki yıldır Beşiktaş'ın maçlarını milli takım maçı niyetine izliyorum. Tebrikler beyler, bizi gururlandırdınız. Seneye inşallah ş.ligine beraber katılıp, gruplardan el ele çıkarız.

TOSUNN PAAŞŞAAAAAAAAAA!

Keşke öyle şeyler yaşasak, iki takım ve iki gruptan çıkma, ülke puanına takla attırırız uefadakilerle de beraber

• En iyi reklam spor ile yapılmış olandır.Canı gönülden tebrik ediyorum.
    Tolgay,Tosic,Cenk ve Pepe çok iyi oynadılar.Özellikle Tosic'in kalpten oynadığını düşünüyorum.
    Newcastle'in Cenk için 15 Milyon Sterlin verdiği haberini okudum.Şampiyonlar Ligi'nin getirisi her zaman daha fazla.Ne kadar gol atarsan değerin o kadar
    çok yükselir.Son 3 Şampiyonlar Ligi maçında 4-5 tane daha gol atarsa , 20-25 Milyon Sterlin teklif gelmesi içten değil.

Ben foruma çok yazan biri değilim ama boş vakitlerimde sık sık yorumları takip ediyorum.Şenol Hoca gitsin diye BJK taraftarlarının yorumlarını okudum.Şenol Hoca kurt hocadır.İlla birisine kızacaksanız futbolcularınıza kızın.

Son olarak Ülke puanı açısından Beşiktaş'ın Avrupa Ligi'ne gitmesini istiyordum.Çünkü 11.sıraya düştüğümüz an lig birincisi Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynayacak.Bu saatten sonra kalan 3 maçıda kazanmanızı istiyorum.

B,C,H gruplarında olan takımlar gerçekten çok güçlü.Şans yanımızda olursa en azından Çeyrek final oynayacağımızı düşünüyorum.
    Başakşehir ve Konyaspor'a başarılar dilerim,vurduğunuz gol olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m.coskan -- 18 Ekim 2017; 0:30:35 >

• Ligde çıkışın tek yolu: Bu 11'i bozmadan yola devam etmek.

Artık rotasyon falan diye puan kaybetme lüksümüz yok. Kredimizi tükettik.

Başakşehir maçı bu sezon ligdeki en kritik maçımız olacak bu bilinçle çıkıp sahamızda kazanmamız şart.
  • Sampiyonlar ligi deplasmaninda geriye dusup donmek guzel. Talisca disinda butun oyunculari begendim, adrianoyu ayri ozlemisim.

• quote:

Orijinalden alıntı: rider30

Tarih yazdık resmen. ŞL tarihinde 3 de 3 yapan tek takımız ve gruptan çıkmayı neredeyse garantiledik.

Cenk bugün rahat 20 milyona çıkmıştır fiyatı. Yaşı 26, Avrupa da kanat bekine 50 milyon veriyorlar.

Şu oyunu, mücadeleyi lige yansıtmamız şart. Bizde şu anda en büyük sorun bu. Oğuzhan hücum arkasında Talisca yerinde hiç olmadığı kadar çok etkiliydi.

Bende ona çok şaşırdım. Talisca olağın dışı bir pozisyonda ve stilde oynadı. Keza oğuzhanda öyle. Şenol hocaya genelde geleneksel türk hocası gözüyle bakıyorlar. Dünya kupası 3. felan kura şansı ile açıklıyorlar ama bence öyle değil. Elinin değdiği bir çok oyuncuya zaman içinde evrim geçirtiyor. Bana göre futbol sihirbazı denilen elinde 500-600 milyon euroluk kadro olan hocalardan oyuncuyu geliştirebilme anlamında daha başarılı.

Diğer yönleri tartışılabilr.

• ozzy keşke golü yapsaydı baya bi özgüven getirirdi üzüldüm iyi geçti iyi de vurdu
  • Tolgay bugün çok iyiydi. İyi top tutup, çok iyi paslar attı. Ligde artık ilk 11'de oynatılması lazım. Bugün olduğu gibi Oğuzhan hamle oyuncusu olmalı. Ligde çok etkisiz olan Talisca yerine de Negredo denenebilir.

• Çiçek gibi bir galibiyet daha, 3de3. Tebrikler

• quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

ozzy keşke golü yapsaydı baya bi özgüven getirirdi üzüldüm iyi geçti iyi de vurdu

muazzam bi pozisyondu ya topla ilk buluşmasıydı sanırım oğuzhan 100 milyon len geyiği gerçeğe dönüşüyordu
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • Çok iyi gidiyoruz maşallah diyelim. 1 Kasım'daki Monaco maçında da bu performans ile oynarsak 3-1 veya 4-1 gibi skorlarla alabiliriz. Takımın taraftar gücü olmaması ve yaşlarının genç olması bizim avantajımız olacaktır.

• içerideki baskı ve eleştirilerden hoca baya dolmuş konuşmalarından o anlaşılıyor.

Şenol hoca: "100 Milyondan fazla para harcayan Monaco nun durumu ortada. Bizde bir oyuncuya 20 milyon versen o takımdan şampiyon olması her kupayı almayı bekleniyor anlayış farkı burada."
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Türkiye liginde oynatmayan, sadece defans yapan takımlarla değil de futbol oynayan takımlarla maç yapsak tüm maçlarımızı kazanırdık.

Zaten bjk nin gruptaki başarısının nedenlerinden biri de bu. Bjk nin ıyi oyunu kadar rakiplerinin kötülüğü ve beceriksizligi etken buna. Monaco ölmüş aglayani yok. Daha geçen sene kök sokturduler clde. Çok iyi adamları gitti tabi. Porto ise çok birşey diyemem. Ilk maçta Aboubakar olaydı sonuç ne olurdu bilemem. Liepzig ise dinamik ama tecrübesiz. Arena daki maçta 2-0 yenilmesine ragmen çok pozisyon harcadilar ki ilk 30 dk dan sonra bjk sahada yoktu. Sözün özü cl için çok ıyi grupta ve gruptaki takımlar eksikliklerine bakmadan açık oynuyorlar ve bjk nin ilerisi bunu degerlendirmede çok basarili. Ve dediğin gibi ligde buna izin vermezler bi yüzden takılıyor bjk. Belliki cl de adam akıllı maçı bjk 2. Turda oynayacak. 2. Sıradan gelecek rakip önemli. Ama bu monaco maçı aldatmasın. Bugün herkes monaconun ölüm kalım maçını, stadin durumunu gördü. Bjk nin yolu açık olsun.

Adam gibi maçtan kastınız real madrid man. city barcelona , bayerni bile dahil etmezsiniz mevcut formsuzluğundan.Böyle dünyanın en iyi oynayan takımlarından biri gelecek anca öyle beşiktaş iyi mi kötü mü karar vereceksiniz.Şampiyonlar ligi bu arkadaşım diğer gruptaki takımlarda aynı şartlarda yarışıyor basel benficaya 5 atıyor ya da spartak sevillaya 5 attı bugün ama bu takımları yensen hiçbir başarı elde etmiş olmuyorsun rakip kötüydü.Sen rakip olarak 3 tane takım sayıyorsun hepsi saygı duyulacak takımlar ama diğer gruplarda 4. torbadaki takımlara bak böyle bir şey var mı?Şans işi değil bu beşiktaşta kötü dönemden geçiyor ligde ne haldeyiz?Ben rakiplerin top oynatmamasını bahane etmem.Açıkça maç seçiyor oyuncular şenol güneş dahi maç seçiyor.Bizim kafasız negredo lens kendini lige adapte etse bu sıkıntıları aşacağız aynı şekilde oğuzhanda da ciddi sıkıntı var. Eklemeden edemiyecem lopez canerin kanadını otoban yaptı 2. yarı adamın defansı harbi rezalet :D

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: aytac001

Buralarda portekizli görünümlü ruhu alman kendisi fransız olan @proshaper ve @macon vardı. Gören var mı

@machan ÜYE ADINI DEĞİŞTİRDİ ( Dreamless Dream oldu ) ama onu özel takibe aldım,
    elan gezmeye gitti uzunca bir süre buralarda görünmez,
    tabi fake hesabı ile konuda tahrike devam ediyor,

diğerini çağıralım bakalım nerelerdeymiş ?

@Dreamless Dream @ProSharper

Bu trollere erman toroğlunuda eklemek lazım. Bakalım nasıl saçmalayacak. R vitese geçecek mi, yada monaco bitmişemi sığınacak

• quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Şenol hoca nın yüzünden düşen bin parça. Ne oldu hocaya, nedir bu kadar moralsizliğin sebebi, herkese küsmüş gibi.

Ligdeki durum medyanın yargısı aslında bahsetti zaten Türkiyede başarıya karşı olaylar oluyor dedi saha dışı

En çokta burada Monaco'da maç bitti güzel ağırlandık galibiyette aldık şimdide gidiyoruz.Fakat ligde maç bitiyor.Fakat olaylar bitmiyor dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Ekim 2017; 0:42:9 >
  • 
Sayfa: önceki 25622563256425652566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.