Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2363. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23612362236323642365
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: akino

Naber Vardarlı? Hazımsızlık varsa bol bol soda iç, millete ağlama demeden önce de kendin ağlamayı bir bırak. Çok dokundu sanırsam küfürler? Beşiktaş tribünlerinden bir habersen söyleyeyim size veya gs'ye edilen küfürler klasik ritüelleşmiş küfürler. Bunun ŞL maçı, Türkiye kupası maçı, lig maçı vs ile alakası yok.

Vardarlıların her zaman hakettikleri sıradan Şeyler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Maç indirebileceğimiz bir site varsa paylaşır mısınız

TRT ama buyrunuz ;

BEŞİKTAŞ 2 LEİPZİG 0
  • akino A kullanıcısına yanıt
    Şimdi güzel kardeşim önce ki mesajımı okudun mu acaba? Yoksa okumadan direk fanatiklik dürtüsü ile mi atladın yoksa?

Sizin küfürleri hocanızın ettiği küfürlerden biliyoruz zaten kulüp olarak küfürbaz bir takım olduğunuzu biliyoruz zaten bunu açıkca yazmana sevindim 👍

Tekrar yazacağın zaman şunu unutma fanatiklik bizim gözümüzü kör etmemiş rakipte olsa avrupada aldıkları galibiyeti kutlarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağlama filan yazarsan bu şekilde bir cevap kaçınılmaz olur. Tebrik içinde ayrıca teşekkürler, size de başarılar.
  • Devre arası santrafor almalıyız Vida ve güzel bir golcü bulmak şart. Negredo ile olmaz
  • Mobilden girdiğimden göremiyorum da bu 8-0 diyenler fenerliler mi sadece? Hayir cevremdeki gsliler sabahtan beri bi kere olsun bizim de UEFA kupamiz var veya 8-0 diye bi kelime etmedi hic.

• quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

quote:

Orijinalden alıntı: rakkasi

quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Malmö?

Bide malmö varmış pardon

vardara elenmektense şampiyonlar liginde liverpool realden 10 yemeyi tercih ederim en azından adı real liverpool der geçeriz. ne idüğü belirsiz bilmem kaçıncı ligteki takıma elenmekten bin kat daha iyidir. haydi vardar ovasına yürü şimdi

Real dediğin dünyanın en büyük takımıda zamanında ispanya kupasında 3.lig takımına elendi.Bunlar her dev klübün başına gelebilir.Ama sizden başka hiç bi Türk takımı avrupa arenasında 8 fark yiyerek tokat manyağı olmadı..Bundan sonra cevap yazacak olanlara crouchtan sevgiler

Sigma yı tanırmısın peki feneri tam 7 kez tokat manyağı yapmıştı

O takımda ne idüğü belirsiz değil mi sence

SİGMA ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

Geçen yılki Redbull ile bu yılki çok farklı. ve resmen çökmüş takım. Sanırım şampiyon olamayınca saldılar kendilerini.

Monaco Mbappe bir gitti takım dağıldı resmen gelenden geçenden yemeye başladılar. atamıyorlar ayrıca.

Porta iyidir hoştur. Beşiktaş Porto el ele çıkar diye düşünüyorum.

Rakipler kötü değil, Beşiktaş iyi oynuyor ama bazı bazı... bazı dakikalar çok fazla geri yaslanıyorlar. özellikle ikinci golü bulamasaydı takım farklı bir sonuç olabilirdi.

Sen ülke gündeminde de yazan volkan.ka mısın?

Takım kötüymüş cart curt. Beşiktaş kimi yense aynı hikaye.

hocam ben takım kötü demedim ki, Beşiktaş iyi oynuyor dedim.

Evet oynuyor ama geride çok pozisyonda veriyor.

Kabul etmek gerek Redbul ve Monaco eski günlerinde değiller. Beşiktaş'ı karalamak için söylemiyorum.

Beşiktaş hakem kurbanına gitmezse güle oynaya geçer.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

/>

Tosic.gif

Tosic'in performansı bomba olduğu gerçeğini değiştirmiyor ama bu gidişle Vida gelse bile Tosic'i kesemez. Her şey bir yana bu adam hakikaten yüreğini koyarak oynuyor Necip gibi.

• Adam gelmiş bizim takıma küfürbaz takımsınız diyor, kendi başkanının tapelerini dinlememiş hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: Ricardo Quaresma

Maç indirebileceğimiz bir site varsa paylaşır mısınız

TRT ama buyrunuz ;

BEŞİKTAŞ 2 LEİPZİG 0

Hocam indirme baglantisini göremedim mobilde. Direkt indirebiliyor muyuz?

• An itibariyle Negredo totemim başlamıştır.

Profil resmi Negredo Aboubakar da işe yaramıştı ilk yarı tırttı ikinci yarı 15 gol attı nerdeyse herif
  • Leipzig'in yoneticilerinden hicbiri Asena hakkinda yorum yapmamis. Bizim baskani hirsizlikla suclayan da olmamis. Aynen Porto gibi tipik cop bir koy takimi.
  • Vincent Aboubakar ilk golünü 23 Ekimde atmıştı ligde geçen sene yani 6 hafta sonra. az daha sabredelim Negredo ya daha iyi olacak.

Şampiyonlar ligine ise 19 Ekimde atmıştı Napoli deplasmanında 2 gol
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam benim de dikkatimi çekti. Gsliler bizi tebrik ederken bazı fenerliler nedense karalama peşinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Trabzon maçı biletleri ne zaman çıkıyor bilen var mı ?
  • Tebrikler Beşiktaş!
  • Şu 8-0 muhabbeti artık baymaya başladı. Futboldan anlamayan insanların kendileri kötü durumdayken başkalarını da o kötü duruma çekmeye çalışmasından bıktım artık. Galatasaray Uefayı kazandık dese milattan önce diyenler 10 sene önceki olayla laf sokmaya çalışıyor ya çok gıcık oluyorum. Adamlar Portoyu da Leipzigi de hakederek yendi hala boş boş konuşuyorlar.

Bizim ülkemizde takdir denilen bir şey yok. Kendi bir şey başarınca takdir bekler, başkası başarınca yerin dibine sokmaya çalışır. Senin takdir edilmen için başkalarını takdir etmeyi öğrenmen lazım.

• Exnuc kullanıcısına yanıt
    Dakika itibarıyla o hızla metrelerce gidip verkaca girmesi falan herkes şok olmuştur. Orada kaleciyle karşı karşıya iken topu sol ayağına çekip plase vuruş yapsa stadyum ne hale gelirdi tahmin bile edemiyorum. :)))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Vincent Aboubakar ilk golünü 23 Ekimde atmıştı ligde geçen sene yani 6 hafta sonra. az daha sabredelim Negredo ya daha iyi olacak.

Şampiyonlar ligine ise 19 Ekimde atmıştı Napoli deplasmanında 2 gol

Attı fenere gol

Ama saymadı ne idüğü belirsiz

• 
Sayfa: önceki 23612362236323642365
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.