Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2361. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23592360236123622363
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ulen çocuğun psikolojisini bozduk, bu en az bir hafta kendine gelemez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 27 Eylül 2017; 9:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenfb1907

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shark Power

Evet efendiler çıplak gözle tanık olduğum CL galibiyetlerini güncelliyorum
    2007 Liverpool,Marsilya
    2009 Manu
    2016 Napoli
    2017 Porto,RBL

Yalnız şöyle bir baktım da Fenerlilerin %60'ı hayatında bu kadar CL maçı izlememiştir.

Fenerlilerin %100 ü şampiyonlar liginde takımlarının 8 gol yiyerek rekor kırmasınıda izlemedi

Nasıl bir eziklik psikolojisi sendeki arkadaş? Ne dandik takımlardan fark yediniz, yıllardır CL'de yoksunuz hala daha gelmiş burda bıt bıt boş muhabbet yapıyorsun. Nasıl da zoruna gitmiş belli oluyor bazı şeyler. Git be kardeşim kendi forumunda renktaşın ali ile takıl. O mutlu eder sizi 1 haftalığına

eziklik psikolojisi avrupa maçında Fenerbahçeye küfretmektir. eziklik psikolojisi gelip böyle bi maçtan sonra burda ali palabıyık vs vs diye laf atmaktır. cl de tarihinizde daha gruptan çıkamadınız şampiyonluk sayılarında gs nin ve fb nin gerisindesiniz ve bunu bildiğiniz için çıldırıyorsunuz benim buraya gelip laf atmak gibi bi amacım yoktu ama o stadda edilen küfürleri gördükten sonra kimse gelipte eziklik psikolojisi falan demesin.

küfürden rahatsız olan adama bak. daha 3 gün önce caner erkine küfür ederken coşuyordunuz. ne zaman ahlaklı oldunuz? gerçi sizde ne ahlakı olabilir ki "herşeye rağmen kazan" ruhunuza işlemiş.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: slord236

Mitrovic bayadır yok konuda.

Birisi bana mı seslendi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Aboubakar tam bir hayvan oğlu hayvan neler yapmış ohaa lacazetteden ne eksiği var şimdi bu adamın?

İlk golde kaleye 3 metre mesafeden 7.32'lik kale yerine kaleciyi vurma başarısı bir eksiklik olarak gözümüze çarpıyor.

Şaka bir yana Aboubakar'da üstüne koyarak gelişimine devam ediyor. Glik'i paçavra etti ikinci pozisyonda. Keşke sene sonu bir şekilde geri alabilsek, büyük katkı verir takıma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fabrice

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Aboubakar tam bir hayvan oğlu hayvan neler yapmış ohaa lacazetteden ne eksiği var şimdi bu adamın?

İlk golde kaleye 3 metre mesafeden 7.32'lik kale yerine kaleciyi vurma başarısı bir eksiklik olarak gözümüze çarpıyor.

Şaka bir yana Aboubakar'da üstüne koyarak gelişimine devam ediyor. Glik'i paçavra etti ikinci pozisyonda. Keşke sene sonu bir şekilde geri alabilsek, büyük katkı verir takıma.

Sene sonu bize yedirmezler, ingiliz takımları bırakmaz abuşu.

• Tebrikler Bşeşiktaş.
    Yalnız şu hakem ağlaklığını, demogojisini, dramasını bırakın artık, Türkiye' de doğranmamış takım mı var da sizin başınıza gelince bu kadar yıkılıyorsunuz.

Kendi takımımda olsa hakem şikayetini sevmiyorum, gerekirse hakemide yeneceksin, bu tüm takımlar için geçerli.

* şahsen bjk' nin yenmesini isterdim, aziz ve aykut gibilerden kurtulmak için yol açacaktı ama olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 27 Eylül 2017; 9:54:48 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ver oğlum müziği veerrrr. Şenol Hoca in the house.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi proteo -- 27 Eylül 2017; 9:57:37 >
  • Aboubakarin, bu sezonki gollerini izledim cogunda kale dibinde top onune dusuyor kalecinin ustune vuruyor top geri geliyor bir daha vuruyor gol oluyor.Kendi cabasiyla attigi bir gol gormedim.Cenk daha iyi su an ondan.

• tosiç için bazen küfürün dibine vursam da.Dün o deparı atıp şutunu çektiği gibi ölesiye geriye dönmesi beni benden aldı yüreğin yeter be oğlum.
  • Monaco ile yapacagımız 2 maçı da kaybetmezsek artık cıkarız gruplardan

0 çekersek sıkıntı olur 1-3 puan alırsak cıkarız .

• quote:

Orijinalden alıntı: AugKunzee

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: norton772

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shark Power

Evet efendiler çıplak gözle tanık olduğum CL galibiyetlerini güncelliyorum
    2007 Liverpool,Marsilya
    2009 Manu
    2016 Napoli
    2017 Porto,RBL

Yalnız şöyle bir baktım da Fenerlilerin %60'ı hayatında bu kadar CL maçı izlememiştir.

Fenerlilerin %100 ü şampiyonlar liginde takımlarının 8 gol yiyerek rekor kırmasınıda izlemedi

Nasıl bir eziklik psikolojisi sendeki arkadaş? Ne dandik takımlardan fark yediniz, yıllardır CL'de yoksunuz hala daha gelmiş burda bıt bıt boş muhabbet yapıyorsun. Nasıl da zoruna gitmiş belli oluyor bazı şeyler. Git be kardeşim kendi forumunda renktaşın ali ile takıl. O mutlu eder sizi 1 haftalığına

eziklik psikolojisi avrupa maçında Fenerbahçeye küfretmektir. eziklik psikolojisi gelip böyle bi maçtan sonra burda ali palabıyık vs vs diye laf atmaktır. cl de tarihinizde daha gruptan çıkamadınız şampiyonluk sayılarında gs nin ve fb nin gerisindesiniz ve bunu bildiğiniz için çıldırıyorsunuz benim buraya gelip laf atmak gibi bi amacım yoktu ama o stadda edilen küfürleri gördükten sonra kimse gelipte eziklik psikolojisi falan demesin.

küfürden rahatsız olan adama bak. daha 3 gün önce caner erkine küfür ederken coşuyordunuz. ne zaman ahlaklı oldunuz? gerçi sizde ne ahlakı olabilir ki "herşeye rağmen kazan" ruhunuza işlemiş.

Az bile ettiler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçen yılki Redbull ile bu yılki çok farklı. ve resmen çökmüş takım. Sanırım şampiyon olamayınca saldılar kendilerini.

Monaco Mbappe bir gitti takım dağıldı resmen gelenden geçenden yemeye başladılar. atamıyorlar ayrıca.

Porta iyidir hoştur. Beşiktaş Porto el ele çıkar diye düşünüyorum.

Rakipler kötü değil, Beşiktaş iyi oynuyor ama bazı bazı... bazı dakikalar çok fazla geri yaslanıyorlar. özellikle ikinci golü bulamasaydı takım farklı bir sonuç olabilirdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Malmö?

Bide malmö varmış pardon

vardara elenmektense şampiyonlar liginde liverpool realden 10 yemeyi tercih ederim en azından adı real liverpool der geçeriz. ne idüğü belirsiz bilmem kaçıncı ligteki takıma elenmekten bin kat daha iyidir. haydi vardar ovasına yürü şimdi

• şu renkli elemanı alıntılayıp durmayın artık.
    vardAr bir sıkıntısı belki, Allah şifa versin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Tebrikler Bşeşiktaş.
    Yalnız şu hakem ağlaklığını, demogojisini, dramasını bırakın artık, Türkiye' de doğranmamış takım mı var da sizin başınıza gelince bu kadar yıkılıyorsunuz.

Kendi takımımda olsa hakem şikayetini sevmiyorum, gerekirse hakemide yeneceksin, bu tüm takımlar için geçerli.

* şahsen bjk' nin yenmesini isterdim, aziz ve aykut gibilerden kurtulmak için yol açacaktı ama olmadı.

Malesef o kadar kolay olmuyor Gol atıyon verilmiyor iki penaltın verilmiyor td tribüne gönderiliyor takdir hakları ufak tefek hareketlerde rakibi tutuyor

Artı aleyhine iki penaltı veriliyor

Nasılyenebilirsin ki daha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • erenfb1907 kullanıcısına yanıt
    Çok içine oturmuş kardeşimin. Sen RBL'den bayağı ümitliydin galiba.. gecenin üçünde halen 8-0 konuşuyorsun. yazık sana. Geri çekil, kendi haline bir bak. Çok kötü görünüyorsun, inan bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: proteo

Fabri dün iyiydi ama hava toplarında ki tedirginliği tehlike yaratıyor. Dün çıkıp alması gereken hava toplarının bir çoğuna çıkmadı, çıktığı bir kaç pozisyonda hata yaptı. Bu tedirginliğinin sebebini bulup çözmeli Şenol hoca.

Hocam Fabrinin tek sorunu hava topları değil. Eskiden ayak paslarıyla takımın oyun kurmasındaki bir numaralı etmen olurken artık sıradan bir kaleci gibi doldurmaya başladı. Bu durumda Lyon ve Fenerbahçe(kısmen) maçlarında yediği hatalı gollerden sonra Fabriye yapılan baskının ve bu baskıyı kaldıramamasının sonucudur. Bilemiyorum belki de Şenol hoca kesti ayaklarını

Normal olarak bu baskı sonucu kendine güveni azaldı, zaten zayıf olduğu konu olan hava toplarına çıkarken de tereddüt yaşıyor.

• 
Sayfa: önceki 23592360236123622363
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.