Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2209. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22072208220922102211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün beşiktaş'a 50 € basmıştım. 2.75 oran iyiydi.

şu anda gittim 150 € fenere bastım 2.50'den. mecbur 50 lik zararı da çıkarmak lazım.

ali palabıyık atandıktan sonra beşiktaşımın kazanma ihtimali yok. Ev araba sat, fenere bas.

maç sonu forum kilitlenmezse yine burdayım alıntyı yaparım.
  • Ali Palabıyık en iyi karar olmuş adam gibi adam iç sahada rezil maç yönetmiyor. Dik duruşlu bir hakem Cüneyt Çakır verilse daha mı iyiydi.
  • hemen başlamayın hakem diye komik oluyor
  • Eğer Beşiktaş beraberliğe razı oynarsa kaybeder
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

quote:

Orijinalden alıntı: proteo

quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Leyipsik kim yaa. Başımıza Bayern Münih yaptınız. Kartalım ham yapar ham.

Ben de fazlası ile abartıldığını düşünüyorum. Bizim başakşehir klasında bir takım, biraz dikkatli oyunla içinden geçilmemesine sebep yok. Salı günü içlerinden geçeriz, hatta ben farklı bir galibiyet alacağımızı düşünüyorum.

Leipzig iyi hocam. Kusura bakmayin da.

Umarim yeneriz

BİM'den 599 tl ye aldığınız PS4 slim 500 GB konsolda mı

bilen bilir ironi içerir

Oyun yok hala hocam. Pes 18 demo oynuyorum. Arkadastan order 1866 bitirdim. Infamous oynadim biraz o kadar. Ne pes 18 ne nba 18 ne fifa 18 var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat A.

Dram
  • Bu tüpçü aziz yıldırımdan öyle bir korkuyorki.. ne dese anında yapıyor..

nasıl bir korkaklıktır bu tüpçü hiçmi onurun yok senin.

sakın mhk atıyor deme ali balabıyığın atanmasında senin parmağın var.

azize borçmu ödüyorsun koltuk uğruna satlık adam.
  • FB'nin yaristan ilk haftalarda kopmaya basladigi yaklasitigi her donem olan Ali-Cengiz oyunlari bunlar, biz ne kadar istemesek de o camianin karakteri bu, degismez.

Sikinti yok, esit sartlarda sabaha kadar oynansa FB'nin kazanamayacagi bir mac icin FB'yi "oyuna dahil etme" "yarisitan kopmasni onleme" hareketleri bunlar. Alistik biz.

Hakem yuzunden simdiden agliyorlar konusu degil bu lafi zotunden anlamayin, dustugunuz acizlikten camia olarak cikamadiginiz icin hep bir dis guc tarafindan terazinin sizden yana bastirilmaya calisilmasi sadece.

Zaten tahminim o ki, bu macta FB sert/bol faullu/top oynatmamaya yonelik ve hatta kupa macindaki gibi tahrik tiyatrosu icin sahaya cikacaktir. Aksi bir oyun planini uygulayabilecek ne oyuncusu ne taktigi ne TD'u var FB'nin. Ve hatta bu macta kadroyu Aykut Kocaman'dan ziyade A.Yildirim'in yazacagi bile %100.

Futbol sansi ve kalitemizle biraz da sakin kalarak rahat bir galibiyet alabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

FB'nin yaristan ilk haftalarda kopmaya basladigi yaklasitigi her donem olan Ali-Cengiz oyunlari bunlar, biz ne kadar istemesek de o camianin karakteri bu, degismez.

Sikinti yok, esit sartlarda sabaha kadar oynansa FB'nin kazanamayacagi bir mac icin FB'yi "oyuna dahil etme" "yarisitan kopmasni onleme" hareketleri bunlar. Alistik biz.

Hakem yuzunden simdiden agliyorlar konusu degil bu lafi zotunden anlamayin, dustugunuz acizlikten camia olarak cikamadiginiz icin hep bir dis guc tarafindan terazinin sizden yana bastirilmaya calisilmasi sadece.

Zaten tahminim o ki, bu macta FB sert/bol faullu/top oynatmamaya yonelik ve hatta kupa macindaki gibi tahrik tiyatrosu icin sahaya cikacaktir. Aksi bir oyun planini uygulayabilecek ne oyuncusu ne taktigi ne TD'u var FB'nin. Ve hatta bu macta kadroyu Aykut Kocaman'dan ziyade A.Yildirim'in yazacagi bile %100.

Futbol sansi ve kalitemizle biraz da sakin kalarak rahat bir galibiyet alabiliriz.

İlk golü biz atarsak şahsi kanaatim hiç bir şey yapamazlar tüm planları alt üst olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

quote:

Orijinalden alıntı: bravoecho

FB'nin yaristan ilk haftalarda kopmaya basladigi yaklasitigi her donem olan Ali-Cengiz oyunlari bunlar, biz ne kadar istemesek de o camianin karakteri bu, degismez.

İlk golü biz atarsak şahsi kanaatim hiç bir şey yapamazlar tüm planları alt üst olur.

Baska bir hakem olsa fazla ustelemezdim, ama tetikciligi ayan beyan ortada olan, gecen sene FB macina RVP'den cok atanmis, yonettigi son 7 FB macinda rakibe 5 kirmizi kart cikarmis ve Super Kupa'daki rezil yonetimini unutmadigimiz bir hakem ile 1-0 2-0 falan fark etmez...

Bu bildigin FB zorda, maci FB kazansin, kazanamiyorsa da kazandirtalim, kimin ne dedigi onemli degil maci olmustur artik.

ALi Palabiyik atamasindan sonra konusacak birsey yok.

Futbol sahada oynansin diyen bir camia ile futbolu sahada oynayamadigi icin saha disi her ise bulasan bir camianin zaten esit sartlarda mac yapmasi beklenemezdi.

• cumartesi 14 kişiye karşı oynayacaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hahahahaha yine Ali Palabiyik, futbol kansiz haramiler tarafindan yonetiliyor.

• Iddaa oranları güncellenmeli an itibari ile

• quote:

Orijinalden alıntı: JJ REWork

Aglicaksaniz oynamayalim Kargalar hahahshhs

1 hafta ban h.o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthbrn

Liepzig maçı için hoca yine maçı kitleyip 0-0 a oynarsa kötü olmaz. Şl daha önemli.

Kesinlikle öyle umarım çok efor sarfetmeyiz derbi umrumda bile değil leipzig maçının yanında

• Wuaresma adama yıne mı çarpsa ne yapsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FB macini Senol hoca gecen yilki gibi beraberlige kitleyip Liepzig macina saklamak isteyebilir tum kozlarini.

Haksiz da sayilmaz, cunku herhangi bir olumsuzlukta (misal sakatlik) daha kiymetli olan bir mac tehlikeye atilmis oluyor; ki Liepzig grubun en firil firil en catapat takimi. Monaco macini izleyenler ne demek istedigimi anlarlar.

Defanslari cok guven vermese de adamlarin hucum oranizasyonu mancinik hizi ve siddetinde atak yapiyor. Tosic'i Necip'i Mitrovic'i falan hallac pamugu gibi atarlar hatta yanindaki adamlar ayak uyduramazsa Pepe bile ustesinden gelemez.
  • Beşiktaşın 3 yıldızlı yeni sezon formaları adidas'ın kendi sitesinden ilk yapılacak alışveriş, %15 indirim kuponuyla 143,65 TL ye geliyor.
    Ben az önce sipariş verdim.
    Hafta sonundaki derbiye yeni formalarımızla gidelim.
  • Şu kötü fenere beraberliğe yatacaksak yazık gerçekten. Ben alay etmelerini duymak görmek istemiyorum. Çok daha iyi takımız yenelim geçelim önümüze bakalım.
  • 
Sayfa: önceki 22072208220922102211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.