DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir Kullanıcı
101.168
Cevap
223
Favori
3.358.853
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      192 Mesaj
      [02 Mayıs 2018 13:57:50 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      19 Eylül 2017 11:58:45
      quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Yandık Quaresma bala mala bir gol attı. Artık formayı bırakmaz ya da oyundan alınırken yıkar ortalığı.

Bencilliği yüzünden 2 net pozisyonu yedi ama vasıfsız 2 süperlig savunma oyuncusunun üzerine yürüyüp şansa geçip gol atınca herşeyi unuttuk.

Artık anlayın anlayın birden fazla kişiyle oynanan oyunlar takım oyunudur. Bencillik yaparak takım oyununda başarılı olunamaz.

Bakınız Sırbistan 2 gün önce Bogdanoviç'in saçma sapan 3 lük denemeleri yüzünden kupaya veda etti.

Beşiktaş kimsenin ego tatmin yuvası değildir. Böyle sorunlu bir tip olmasa zaten şuan PSG ya da İspanya'da oynardı demeyin. Beşiktaş artık avrupa kupalarında ciddi başarılar elde edebilecek ciddi bir takım haline geldi ve böyle disiplinden uzak sorunlu oyuncular ile yola devam edilmemelidir.

Temenninize katılıyorum evet sınıf atlamalıyız artık. Ancak söylediklerinizin şu kısmına katılmıyorum. Biz geçen sene başından beri takım oyununu kusursuz oynayamadık, yıldız oyuncularımız ve onların ekstra hareketleriyle galibiyet alıyoruz. Geçen sene taliscanın ozinin babelin q7 nin abubakarın ekstra golleri olmasa takım oyunu ile şampiyon olamazdık. Bu senede takım oyunu daha oynamadık hep şahısların becerileriyle goller atıyoruz.
      |
      |

• Yarbay
      2267 Mesaj
      19 Eylül 2017 12:01:08

Dün Medel iyiydi hocam
      |
      |
      MatejMitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Redder than in advance

With Donanımhaber since 2005
    • Yarbay
      8825 Mesaj
      19 Eylül 2017 12:06:04
      3 maçtır sadece kanatlara giden sadece kanatlardan oynayan bir takım kimliğinden uzaklaştık sanırım ? Hatta 2 sene önceki ile gecen seneki oyunu harmanlamaya başladık sanki ne dersiniz ? Q7 en dip çizgide değil sanki artık daha ortada oynamaya başladı ? Değişen bir şeyler oluyor yavaş yavaş..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      966 Mesaj
      19 Eylül 2017 12:16:29
      Medel ilk maçına göre çok iyiydi. 2-3 maç oynasın top geçirmezler Pepe'yle. Hoca inat yapıp Tosic vasatını oynatmaz umarım. Defansif istatistiğinin yanında %95 gibi bir pas isabeti yapmış. Tosic iyi gününde %80 baskı yediği maçlarda %65 oynuyor. Uzun topların da 6'da 5'ini isabetli göndermiş.

Bu adam bizim için bir nimettir. Hocanın aradığı hızlı hamleli teknik stoper tanımının karşılığı. Boyuna rağmen 1.85'lik adamlara hava topu vermiyor. Bundan sonra düzenli oynarsa ligde 10 gol yeriz en fazla. Vida da sağ bek ve stoper için ilk alternatif olur.

• Çavuş
      94 Mesaj
      19 Eylül 2017 12:22:24
      beyler ligin en iyi stoper ikilisi maicon-serdar aziz miş az önce gördüm bir konuda
      |
      |

Asus M4A89GTD PRO/USB3 - AMD Phenom II 1055T - Kingston 2x2Gb 1666Mhz Hyperx Kit - be Quiet Dark Power 600W PSU - Seagate 320 GB 16mb HDD - Asus 6870HD EAH - NZXT Hush ATX silent Case
    • Teğmen
      119 Mesaj
      19 Eylül 2017 12:25:14
      q7 net pozisyonları gol atabilmek için harcadı, ama 1 tane gol attı, artık çizgiden gitmiyor oyunun içinde olmaya çalışıyor bence iyi bir olay, yaptığı ortaların çoğu isabetsiz pas yöntemiyle daha çok asist yapacağını düşünüyorum, tabi yine konyadaki gibi her aldığını kaleye vurmazsa, q7 o maçta bişeyler ispat edip yerini kurtarmaya çalışıyordu diye düşünüyorum zamanla düzelecektir umarım böyle oynar bencillik etmezse daha iyi bir oyun oynarız

medel çok iyiydi pepeyle karıştırdım sürekli tosic yedek kalsın
      |
      |

• Yarbay
      3300 Mesaj
      19 Eylül 2017 12:46:04
      Takim iyi yolda guzel galibiyet aldik feneri ve leipzigi yenersek mukemmel olacak. Ozellikle sampiyonlar liginde 2 macta 6 puan harika bir baslangic olur.
      |
      |

Xbox One GT:madman1436 - BESIKTAS- Romanya Bukres !
    • Yarbay
      7913 Mesaj
      19 Eylül 2017 12:56:27
      quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

quote:

Orijinalden alıntı: ProSharper

Haftaya fener seriyi 14 yıla çıkartır.

Ne serisi beraberlik serisi mi ? 7 galibiyet 6 beraberlik gibi bir şey var yanılmıyorsam. Biz Galatasaray değiliz ,Fenerbahçe'yi yenemedik diye aciziyet çekmeyiz.Biz şampiyonuz öyle ya da böyle yine olacağız tek gayeleri serilerini sürdürmek prestijlerini korumak olanlarla işimiz yok.Şampiyonlar ligi bizim işimiz bu sene belki seriyi bitirirsiniz çünkü başka başarı olmayacak sizin için.

Hayatın boyunca Galatasaray ile yarışa girip şampiyon olabildiğin bir dönem hatırlıyormusun acaba ? Şuraya kupa sayısından tut yıldız sayısına kadar herşeyi atıp seni rezil ederdim ama gerek duymuyorum. Şampiyonlar ligi işimiz demişsin kulübün tarihi boyunca şampiyonlar ligi gruplarından çıkamamış. Daha fazla yazmaya gerek duymuyorum.

Sergen Attı 2-0 şampiyonluk geldi Td Fatih terim

Bir de 86-87 sezonunda o zamanki adıyla şampiyonlar kulübü liginde çeyrek final oynadı .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

PORSCHE 911 CARRERA
      (hayalim)
      WİPE CACHE PARTİTİON NASIL YAPILIR ALTTAKİ LİNKE BAKIN
      http://www.youtube.com/watch?v=8VeVAuo7ux8
    • Er
      9 Mesaj
      19 Eylül 2017 13:22:58

4 hava topu mücadesinin 3'ünü kazanmış.İkinci yarıda tek pasta takımı kontra atağa çıkarışı var harikaydı.Pas isabeti ve oyun kurma yeteneği çok üst düzey.İkili mücadele ve oyun kurma yetenekleride çok iyi.Pozisyon bilgiside iyi ve hızlı.Daha ne istenebilir ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSuRKaRTaL -- 19 Eylül 2017; 13:25:16 >
      |
      |
      Jefferson Starship kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      258 Mesaj
      19 Eylül 2017 13:24:32
      Fener maçında Medel oynamalı. Umarım hoca oynatır. Adamın hata yüzdesi Tosic'e göre çok daha düşük. Takım kendine güvenerek oynarsa yıllar sonra kadıköyde galibiyet alırız. Şenol Hoca da kim loser mış göstermiş olur. Leipzig maçına da bomba gibi çıkarız.
      |
      |

• Yarbay
      2576 Mesaj
      19 Eylül 2017 13:35:14
      Gary Medel'in Konyaspor maçındaki verileri:

Topla buluşma - 75
      Hava topu mücadelesi - 3/4
      Pas arası - 8
      Pas isabeti - %95

https://twitter.com/OptaCan/status/909866272699174913

• Yüzbaşı
      698 Mesaj
      19 Eylül 2017 13:55:27
      quote:

Orijinalden alıntı: waynei

Lens den hayir gelmez dedik

5 yıllık sözleşmesi var !
      q7 satılma ihtimali,
      vs.

gibi bir çok faktörü yazarak seni düşünmeye sevk ediyorum
      |
      |

BeşiktAŞK ve Diğerleri
    • Yüzbaşı
      258 Mesaj
      19 Eylül 2017 13:58:38
      quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Gary Medel'in Konyaspor maçındaki verileri:

Topla buluşma - 75
      Hava topu mücadelesi - 3/4
      Pas arası - 8
      Pas isabeti - %95

https://twitter.com/OptaCan/status/909866272699174913

alamadığı hava topu hangisiymiş merak ettim

• Yarbay
      4876 Mesaj
      19 Eylül 2017 14:01:22
      Daha fazla sürw almalılar.
      Tosiçi tamamen kesmek lazım
      Lens ve negredo daha fazla süre almalı. Ama o bölgede daha iyisi var.
      |
      |

lex est quod facimus
    • Yüzbaşı
      369 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      demisnikolaidis

19 Eylül 2017 14:27:55
      quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

O stad atmosferini yasamak bambaşka. Oyunun bir parcasi oluyorsun stadda izlediginde. Ben izmirden gunu birlik geldim su saatte hala havaalaninda ucagin kalkacagi saat olan 6 yi bekliyorum. Buna bile Kesinlikle degiyor. Istanbulda yasasam kesin kombine alirdim. bunu yasaman lazim cok anlatilacak bir sey degil. Tv den izlediginde sonucta evinde yayin varsa zahmetsiz rahat rahat izliyorsun. Gunumuzde cekim teknikleri falan gelisti ama hala basi pozisyonlari staddaki kadar net goremiyorsun. Canli izledigim maclari genelde tv den de banttan izlerim. Cok fark var. Stadda izlemek cok daha guzel bir duygu.

oyuncuların yüzleri aynı televizyondaki gibi mi yoksa gerçekte farklı mı

• Er
      9 Mesaj
      19 Eylül 2017 14:29:49

Hocam saha zemini gayet iyiydi.Çim boyu biraz uzun gibi geldi bana sadece.

|
      |
      Lawagolem kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Uzaklaştırılmış 30 gün cezanın, 29 gün 7 saat 26 dakika kadarı kaldı.
      19 Eylül 2017 14:35:49
      http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-de-skrtel-soku-fenerbahce-2522275-skorerhaber/

Bizim için büyük avantaj eğer derbiye yetişemezse.

• Yüzbaşı
      698 Mesaj
      19 Eylül 2017 14:38:05
      |
      |

BeşiktAŞK ve Diğerleri
    • Çavuş
      50 Mesaj
      19 Eylül 2017 14:41:38

Ayni canim ne fark olacak ki? Oyuncunun yuzunu yalniz alt tribunlerden net secebiliyorsun. Yukarda ki tribunler uzak oluyor. En azindan diger kanati net gormen zor. Kale arkalarindan falan da zor olur.

|
      |
      demisnikolaidis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      50 Mesaj
      19 Eylül 2017 14:45:32

2. Devre bir pozisyon oldu sonlara dogruydu onumde oldu bir hava topuna ciktilar rakip degdi topa ama rakibi bozdu. Top ya auta cikti yada tac cizgisine dogru gitti. O pozisyon yani kaybettigi. 80. Dakika civariydi galiba.

|
      |
      hawkbjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
paykasa
Yeni Abonelik d-smart
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,750
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.