Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21662167216821692170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben Cenk yerine Negredo ile başlar diye düşünüyordum ama yanıldım.

Medel de bugün formayı bir daha geri vermemek üzere alacak inşallah.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Negredo patladı diyenlere gün doğdu yine, sezon başından beri oyuncunun aldığı süreler malum ama artık bu da pek önemsenmiyor. Bir de Bülent Ülgen'in yaptığı boşboğazlık var elbette (35 gol mevzusu), yok yere saçmasapan bir olay çıkardı.

İnşallah Medel güzel bir performans gösterir de bu maçla birlikte formayı bırakmaz artık, Tosic'ten bıkkınlık geldi. Vida gelene kadar böyle devam edebiliriz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 18 Eylül 2017; 19:17:37 >
  • hocanin aklinda muhtemelen medel ile alakali bi hava hakimiyeti problemi vardi. porto macinda kazandigi 2 hava topunu kendi gozleriyle gorunce ikna oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine Negredo'cular Lens'ciler gelmiş.Beyler anlayın işte adamlar yetersiz.Güçleri yok hazır değiller fizik olarak.90 dakika çıkaracak tempoları yok.Geçen hafta Karabük'te gördük.Hocaya güvenin , inanın.Kimseye kasıtlı birşey yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkliburak92 -- 18 Eylül 2017; 19:17:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Şenol güneş ilginç adam medeli nasıl kadroya monte edecek derken bir anda 11'de oynatıyor hani stoper düşünmüyordu bu adamı :D mitroviç o kadar kötü ki yerine devşirme stoperler oynuyor

sağ kanat oynamaz dedi !

tercihi olarak şöyle izah etti basın toplantısında,

ORTA SAHA > ORTASAHA
  • Porto fatihlerini taraftarın önüne çıkarmış, çok da şey yapmamak lazım bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu medya tam üfürükcü ya. Neymiş medel şenol hocaya defnastada oynayabilirim demiş defans eksik olduğunda ilk 11 e yazabilirsin demiş. Şenol hoca milli takımda orda oynadığını biliyorum ama ben senden orta sahada faydalanacam demiş. Haberin çıktığı gün medel ilk 11 de defansta. Şaka gibi.

• Lens ve Negredo henüz takima uyum sağlayamadi bu maç bence zor geçebilir o yüzden hoca direk ideal kadro ile çıkartmış medel iyi performans gösterirse tosic artık yedek kalır.

• Mitrovic stopere Medel orta sahaya gelip Atiba dinlense kötü mü olurdu

• Hakemden yana bir endişem var. Özellikle gelecek haftaki derbi için bir şeyler yapacak gibi. İnşallah korktuğumuz başımıza gelmez.

Derbiye de %99 Cüneyt Çakır'ı atayacaklar. Adam öyle bir hakem ki maç 9-9 berabere bitsin deseler bitirir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu forumun yönetici ve adminlerini anlamak büyük bir iştir eger ki anlayabilen varsa ki hiç sanmıyorum lütfen banada anlatsın yav arkadaş saçma sapan bi sebebden kısaltma küfür bahanesi kılıflaştılarak taam 3 hafta =3===

ban yedim yeter artık

• Rotasyon bekliyorduk olmadı ilginç vardır bi hayır umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Hakemden yana bir endişem var. Özellikle gelecek haftaki derbi için bir şeyler yapacak gibi. İnşallah korktuğumuz başımıza gelmez.

Derbiye de %99 Cüneyt Çakır'ı atayacaklar. Adam öyle bir hakem ki maç 9-9 berabere bitsin deseler bitirir.

Besiktas bu hakemle hiç kaybetmedi

•  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eaglelook270 -- 18 Eylül 2017; 19:37:42 >
  • Umarım fazla gol yemeyiz.

adam mitroviçe karşı bir sıkıntısı var heralde
  • maç başlamadan bir şey denilmiyor ilk 20 dakika belli eder nasıl gidişat olacağını sıkıntılı gidip 1-0 mı biter yada tam yerine rast gelir fark mı koyarız futbol yani şans olmayınca olmuyor hatırlayın 6-0 bitecek rize maçı son dakika adrianonun füzesi ile 1-0 bitmişti yani hayırlısı bakalım bir başlasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

Umarım fazla gol yemeyiz.

En fazla bir gol yer, 4 atarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

quote:

Orijinalden alıntı: David Draiman.

Konya bugün puan kopartıcak inş

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Biiz inandık siz de inanın, bizim için bu maçı alııın

• quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

Umarım fazla gol yemeyiz.

En fazla bir gol yer, 4 atarız.

Defans hattaı bana güven vermiyor .(pepe dışında)çünkü medel defansta stoper oynayan birisi değil. asıl bölgesi atının yeri
  • 
Sayfa: önceki 21662167216821692170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.