DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nil2014 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 17 Misafir Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı  (  )
101.175
Cevap
223
Favori
3.355.759
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      114 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      Rulli

17 Eylül 2017 19:00:53
      Pazartesi Medel’i görmek istiyoruz Şenol hocam ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      5945 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:02:30
      Trabzonu beğendim güzel maç oldu.
      |
      |

• Teğmen
      186 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:05:35
      arkadaşlar kadro nasıl ?

• Teğmen
      172 Mesaj
      [07 Mayıs 2018 10:26:57 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      17 Eylül 2017 19:23:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

quote:

Orijinalden alıntı: rizelli1903

Ban I'm bitti

Şundan dolayı Ban yedim millet forumlarında neler yazıyorlar kimse ceza almıyor yazık

Bende renkli yazdığım için uzaklaştırıldım. Bölüm kurallarında böyle madde varmış. Beşiktaş ismini değiştirenleri bende hemen şikayet ediyorum.

O zaman birlik olalım burada şahsımıza değilde başka bir renktaşımıza ve beşiktaşımıza bi malum kelimeler ve hakaretlerde gereğini yapalım kendi konularında Beşiktaş ve bizim Hakkımızda yazılanları sizlerde görüyorsunuzdur

Kısacası birlik olalım bana yapılması diye boş vermeyelim adamlara iki kelime söylenmiyorlar

Adaletli adminlerde cabası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      865 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:25:49
      quote:

quote:

Ban I'm bitti

Şundan dolayı Ban yedim millet forumlarında neler yazıyorlar kimse ceza almıyor yazık

Bende renkli yazdığım için uzaklaştırıldım. Bölüm kurallarında böyle madde varmış. Beşiktaş ismini değiştirenleri bende hemen şikayet ediyorum.

Aslında kaliteli bir forum için hakaret kasteden her kelimeyi kullanan banlanmalı.. seni hedef alarak söylemiyorum tabi ki.. renkli,tiner,sarışın,şikeci gibi kelimeler hakaret kastederek yapılıyor.. Yine aynı şekilde tahrik eden konu açanlar banlanmalı.. örneğin; bir fb veya gs taraftarı bjk forumuna sadece transfer, taktik analizi tartışabilmek için girebilmeli..geçen hafta dikkat ettim biriside çıkıp porto şöyle oynuyor, bekleri şöyle, forveti böyle vs bişey demedi.. Burada bir türk takımının fark yemesinden medet umuldu..Forum belli bir seviyenin üstüne çıkabilse çok faydalı ve güzel olacak.

• Binbaşı
      1863 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:29:04
      quote:

quote:

quote:

Ban I'm bitti

O zaman birlik olalım burada şahsımıza değilde başka bir renktaşımıza ve beşiktaşımıza bi malum kelimeler ve hakaretlerde gereğini yapalım kendi konularında Beşiktaş ve bizim Hakkımızda yazılanları sizlerde görüyorsunuzdur

Kısacası birlik olalım bana yapılması diye boş vermeyelim adamlara iki kelime söylenmiyorlar

Katılıyorum, hadi bu kurallarda yazıyor, ben ostersunds a elendiklerinde takılmak amacı ile bi yorum yazdım ondan bile uzaklaştırdılar.

İki denk takımın mücadelesinde kazanan oatersunds oldu. Yahu buna ceza veren admin nasıl bir zihniyet içinde?

Burada herkes müthiş analizler on numara yorumculuk mu yapıyor, böle takılmalarda futboluğun bi nevi güzelliği..

Ne desek boş

• Teğmen
      119 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:29:27
      https://youtu.be/OSDM_3fhRxQ?t=1m29s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingstonn -- 17 Eylül 2017; 19:30:5 >
      |
      |

• Onbaşı
      36 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:30:24
      Sonra diyoruz ki bu ülke futbolu niye ileri gitmiyor... Arkadaş yabancı sınırı nasıl bir saçmalıktır? Bu işi yapmak isteyen zaten yapıyor. Altınordu en basit örneği bunun. Çalışan, hedefi olan, bir yerlerde kendini görmek isteyen oyuncu zaten kadroya giriyor. Caner, Adriano'nun yerinde oynuyor sezon başından beri 6 maç 4 asist. Negredo gibi adam getirdik Cenk vermiyor işte formayı. Gökhan Töre'nin yıldız oyuncu olamama sebebi yabancı sınırı mı? Adamın kafa yapısı yanlış bir kere, futbolcunun ne işi var siyasetle. İki günde havalara girdi West Ham'da söndü. Gökhan Emreciksin vardı Ankara'da oynuyordu sanırım, Fb aldı barlardan çıkmadı. Bunun gibi bir çok örnek var.

Altyapıya önem vereceğiz yabancı sınırı koyacağız diyorlar. Beşiktaş altyapı için arsa istiyor vermiyorlar. İki senedir o arsanın peşindeyiz. Başakşehir'e para dökeceklerine kulüplere bu imkanları versinler. 1.-2. Lige yaş ve yabancı sınırı getirsinler. Yok yani bu ülkeden topçu çıkmıyor işte, çalışkan bir millet değiliz istisnalar dışında olmuyor bu iş. Kulüplerin hepsi 11 yerli ile oynasa yine de değişmeyecek bu durum.

Her milli başarısızlıkta suçlu yabancı sınırı. Bu ülkede bir sürü yetenekli oyuncu var zaten. Sorun oyuncuların kafa yapısında.

İsim vermek istemiyorum, bu ligde forma giyen iyi futbol oynayan yerliler bile yurtdışı hedeflemiyorlar. Adam Premier Lig'de oynamayı düşüneceğine Beşiktaş'ta, Fenerbahçe'de, Galatasaray'da futbolu bırakmayı düşünüyor.

|
      |

• Binbaşı
      1863 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:36:45
      quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

quote:

quote:

Ban I'm bitti

Aslında kaliteli bir forum için hakaret kasteden her kelimeyi kullanan banlanmalı.. seni hedef alarak söylemiyorum tabi ki.. renkli,tiner,sarışın,şikeci gibi kelimeler hakaret kastederek yapılıyor.. Yine aynı şekilde tahrik eden konu açanlar banlanmalı.. örneğin; bir fb veya gs taraftarı bjk forumuna sadece transfer, taktik analizi tartışabilmek için girebilmeli..geçen hafta dikkat ettim biriside çıkıp porto şöyle oynuyor, bekleri şöyle, forveti böyle vs bişey demedi.. Burada bir türk takımının fark yemesinden medet umuldu..Forum belli bir seviyenin üstüne çıkabilse çok faydalı ve güzel olacak.

Evet, daha kaliteli bir forum için bunlar gerekli ama maalesef dengeyi sağlayamıyor adminler.

Edit: uzaklaştırma konusunu tartışırken ceza aldı işte. Kim bilir ne yüzünden.

Bu gidişle yazacak adam kalmayacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 17 Eylül 2017; 19:43:2 >
      |
      |

• Binbaşı
      1609 Mesaj
      [30 Nisan 2018 19:04:01 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      17 Eylül 2017 19:42:52
      Şu yabancı kuralı ciddi ciddi insanı tuttuğu takımdan bile soğutur
      |
      |

Beşiktaş remembers.
    • Teğmen
      172 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:47:46
      quote:

quote:

quote:

quote:

Ban I'm bitti

Katılıyorum, hadi bu kurallarda yazıyor, ben ostersunds a elendiklerinde takılmak amacı ile bi yorum yazdım ondan bile uzaklaştırdılar.

İki denk takımın mücadelesinde kazanan oatersunds oldu. Yahu buna ceza veren admin nasıl bir zihniyet içinde?

Burada herkes müthiş analizler on numara yorumculuk mu yapıyor, böle takılmalarda futboluğun bi nevi güzelliği..

Ne desek boş

+1903

Harbiden buna mı ceza verdiler ,yazık

İşte yukarıdaki resimde neden Ban yediğimi gösterdim size sorarım ne var orada be yazmışım sarışınlar ne var bunda bunlar sarı renk den oluşmuyor mu takım renkleri

Ama onların yazdıkları daha ağır hakaret edici felan ulen şike yazıyon banlıyorlar 2011 hatta öncesi hep yazılmıyormuydu bütün basın da banlansın o zaman
      Neyse bi kaç kişi var akıllı yorum yapan takılan onlara lafım yok
      He bu arada Avrupa da fark yesinde dalga geçelim deyip neler yazanlar var onlara ise tık yok resim paylaşanım dersin yazan mıdersinavrupada desteklemesinler zaten istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizelli1903 -- 17 Eylül 2017; 19:52:23 >
    • Binbaşı
      1863 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:49:09
      ben porto maçına hala şaşırıyorum :) lig de dağınık, aceleci ve pek göze hitap eden bir futbolumuz yoktu. Ne oldu da porto maçında bu kadar soğukkanlı ve organize oldu takım ? :)

Patates tarlası gibi zeminlerin iyi oynamamızda mutlaka etkisi var ama porto maçında bu kadar gözle görülür bir değişim gerçekten müthişti. Nazar değmesin.

Ayrıca porto maçında ki hakem de müthiş yönetti, hakkını teslim etmek lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 17 Eylül 2017; 19:50:35 >
      |
      |

• Teğmen
      172 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:53:55
      Keşke o porto maçının hakemi ligte de olsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rizelli1903 -- 17 Eylül 2017; 19:54:45 >
      |
      |
    • Binbaşı
      1863 Mesaj
      17 Eylül 2017 19:57:27
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ban I'm bitti

Ne desek boş

+1903

Harbiden buna mı ceza verdiler ,yazık

İşte yukarıdaki resimde neden Ban yediğimi gösterdim size sorarım ne var orada be yazmışım sarışınlar ne var bunda bunlar sarı renk den oluşmuyor mu takım renkleri

Ama onların yazdıkları daha ağır hakaret edici felan ulen şike yazıyon banlıyorlar 2011 hatta öncesi hep yazılmıyormuydu bütün basın da banlansın o zaman
      Neyse bi kaç kişi var akıllı yorum yapan takılan onlara lafım yok
      He bu arada Avrupa da fark yesinde dalga geçelim deyip neler yazanlar var onlara ise tık yok resim paylaşanım dersin yazan mıdersinavrupada desteklemesinler zaten istemiyorum

Hocam dengesi yok ceza sistemlerinin, aslında haklısın, aşağılayıcı ve hakaret içerikli değil bu laflar ama maalesef durum bu.

Böle devam ederse yazacak kişi bulamayacaklar, önceden spor konularına popülerde 1000+ yorum gelirdi şimdi 600-700 ü geçmiyor

|
      |

• Yarbay
      2267 Mesaj
      17 Eylül 2017 20:25:57

Tolgay-Medel değil, Atiba-Oğuzhan. Ayrıca o mitroviçin yanındaki kalpler noluyor?
      |
      |
      MatejMitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Redder than in advance

With Donanımhaber since 2005
    • Yarbay
      2267 Mesaj
      17 Eylül 2017 20:28:47

Redder than in advance

With Donanımhaber since 2005
    • Emekli Yönetici
      1956 Mesaj
      17 Eylül 2017 20:40:24
      su emre akbaba'yi kacirmamamiz lazim.

• Teğmen
      186 Mesaj
      17 Eylül 2017 20:40:51
      quote:

Orijinalden alıntı: drkayzer

Tolgay-Medel değil, Atiba-Oğuzhan. Ayrıca o mitroviçin yanındaki kalpler noluyor?

Hocam oğuzhan sakat diye biliyorum. Bu maç oynatmaz şenol hoca riske edeceğini düşünmüyorum.

Mitroviç aşktır

Ayrıca buradan tüm beşiktaşlılara sesleniyorum . Konya maçını iyi izleyin. Pepe - Mitroviç farkını çok iyi göreceksiniz. Süper bir uyum sağlayacaklar.

Tosiç fanları üzgünüm moraliniz bozuluyor ama gerçekler acıdır. Tosiç fanları şuan ağlıyor sanırım
      |
      |

• Teğmen
      186 Mesaj
      17 Eylül 2017 20:41:49

bunu q7 yapsa medya q7 ye demediğini bırakmaz.

Merak etmeyin. Bu takım yine şampiyon olacak
      |
      |
      drkayzer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Emekli Yönetici
      1956 Mesaj
      17 Eylül 2017 20:44:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

su emre akbaba'yi kacirmamamiz lazim.

dedim ve 2 dakika gecmedi sosa'li oyuna dondurur bizi bu cocuk istedigimiz zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lawagolem -- 17 Eylül 2017; 20:45:31 >
      |
      |

Reklamlar
paykasa
Erkek yüzük modelleri
modasor
Yeni Abonelik d-smart
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,809
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.