Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (2166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.832
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu yabancı sınırı tartışması ömrümü yedi resmen. bir futbol zevkimiz var ülkede onu da alın yaşatmayın bizi lanet olsun size be
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

Yorum yapma sen yorum yapma porto maçından sonra hoca seni susturmadımı ?????

bloklusun kardeşim. cevap yazma
  • quote:

Orijinalden alıntı: muco190358

Yorum yapma sen yorum yapma porto maçından sonra hoca seni susturmadımı ?????

hoca
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkwingduckwithblaster

quote:

Orijinalden alıntı: kültürlü cingen

quote:

Orijinalden alıntı: darkwingduckwithblaster

Fener is on fire, Beşiktaş is terrified ;)))

Göztepe 2-2 FB

FB 2-2 Trabzon

Gençler 1-2 FB

FB 2-3 Kerim Frei

Alanya 4-1 FB

Dizlerimin bağı çözüldü maydonoz logolu kardeş

Ekleme: Dünya devi Avrupa Fatih'i kolektif futbolun efendisi VARDAR'ı unuttum kusura bakma

Bu bjk taraftarı hep böyle kalitesiz olmak zorunda mı? Şu iğrenç üsluplu mesajlarınızı okurken ben utanıyorum. Siz utanıyor musunuz bu rezillikleri yazarken? Nasıl bir yalnızlık, nasıl bir sevgisizlik ve depresyon halindesin? Adam kulübün kutsal armasına laf etmiş durduk yere. Avrupa kupasını karıştırmış. Ben sizin gibi seviyesiz olmadığım için bjk armasına laf etmem. Ayrıca aklın sıra dalga geçtiğin takım, Avrupa'da her alanda olduğu gibi önde. Saydığın takımlara gelirsek İBB ve TS her takımdan puan alabilir. Göztepe iyi kadro kurmuş oynadığı oyun ortada. Siz çöp takımlarla oynadınız bu maçları kayıpsız geçin öyle konuşun.

yazık la sana fbliler bile nefret ediyor senden

• quote:

Orijinalden alıntı: Kontrespiyonaj

O degil de bizim rotasyonlu kadro as kadrodan daha iyi cikarsa şaşırmayın beyler

Fabri

Adriano pepe mitro caner

Medel tolgay

Quaresma talisca lens

Negredo

zaten daha iyi. uyum saglamalarina bakar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konyaspor, Aykut Kocaman'dan önce asansör takımıydı. Son derece katı defans oynamaya çalışıyorlar ve ileride birşey üretemiyorlardı. O nedenle sürekli ligden düşüp, sonra yeniden çıkmak moda haline gelmişti. Aykut Kocaman döneminde yine defansif oynadılar ama kontralara daha iyi çıktılar ve sonuçta daha başarılı bir takım oluştu. Yani olayları defansif futbol. Beşiktaş'ı ve Başakşehir'i aynı taktikle yendiler. Yani akşam kapalı bir futbola karşı oynayacağız, rakibi bozmak isteyip, doğru hızlı hucümlara çıkmak isteyen bir takımla. Şenol Hocamız taktiğini buna karşı kurmuştur.
  • Bugun mac ne olur sizce beyler alir mi besiktas

• quote:

Orijinalden alıntı: Lincoln Burrows.

Atiba yerine medeli gormek istiyorum artık.

Asil medeli stoperde gormeliyiz medel ile eskisi gibi defanstan top yaparak cikabiliriz diye dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Asil medeli stoperde gormeliyiz medel ile eskisi gibi defanstan top yaparak cikabiliriz diye dusunuyorum

Beşiktaş'ın defanstan çıkmada sorunu yok ki. Defans kademelerde, hava toplarında ve rakibi karşılamada işini yapsın yeter.
  • Medel'i ilk 11 görmezsem küfür ederim artık. Tosic cezalı Oğuzhan sakat Atiba yorgun GG sakat. Bu şartlarda ilk 11 çıkmıyorsa hoca çeksin Medel'i kenara ben sana çöp gözüyle bakıyorum desin biz de uğraşmayalım boşuna.
  • yavrular 1-0 mağlup dk 40 #bjktv canlı yayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

yavrular 1-0 mağlup dk 40 #bjktv canlı yayın

Yavruların alayı çöp. Yabancı sınırı geri gelirse 3-4 sene sonra bu çöpleri izleyeceğiz mecburen. Ya da Almanya'da istenmeyen yerlileri bulup burada ya tutarsa diye kumara gireceğiz.
  • UEFA Şampiyonlar Lig'inde haftanın golü, Cenk Tosun un Portoya attığı gol seçildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

quote:

Yavruların alayı çöp. Yabancı sınırı geri gelirse 3-4 sene sonra bu çöpleri izleyeceğiz mecburen. Ya da Almanya'da istenmeyen yerlileri bulup burada ya tutarsa diye kumara gireceğiz.

alayı çöp

Yasin hocanın canı çıktı bağırmaktan

• quote:

Orijinalden alıntı: AA3437

quote:

Orijinalden alıntı: Rigsby

quote:

Beşiktaş'ın defanstan çıkmada sorunu yok ki. Defans kademelerde, hava toplarında ve rakibi karşılamada işini yapsın yeter.

Gecen sene marcelo paslasmayi iyi yapiyordu atibanin gelip top almasina gerek yoktu fakat bu sene ya pepe uzun vuruyor ya da atiba veya oguzhan gelip top aliyor atiba daha cabuk yoruluyor o yuzden medelin orda oynasmasini istiyorum defansta zaten problem olacagini zannetmiyorum hava toplari haricinde oldukca iyi ama fena da ziplamiyor aslinda hava toplarinin hepsini vermez

• Bugün net bir skorla galip geliriz diye düşünüyorum.
  • Yıllardır başımıza gelen derbi öncesi en iyi oyuncumuzu kırmızı kart verme bahanesini bakalım hakem bu akşam bulabilecek mi
  • Bakalım oğuzhansız Beşiktaş nasıl olacak

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

quote:

alayı çöp

Yasin hocanın canı çıktı bağırmaktan

Beşiktaş'ın altyapısı komple çöp. Son 20 yılda Sergen ve Nihat hariç oyuncu çıkmadı.

• Jefferson Starship kullanıcısına yanıt
    öyle deme la SİYAH BEYAZ forma giyiyorlar abisi öyle deme !!!

onlar benim kardeşlerim
  • 
Sayfa: önceki 21642165216621672168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.