Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1746. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17441745174617471748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fabricioramirez

2li mucadele 0 olur oguzhanla oyanarken

Senin mesajların hep gözüme çarpıyor. Geçen başka bir arkadaşta yazmıştı trolsun sen diye. Hakikaten Galatasaray basliginda galatasayi oversin, sampiyonlugunuz hayirli olsun dersin, besiktas başlığında tüm oyunculari kotulersin, yok oguzhan varken 0 olur dersin. Besiktasi kotuleyip galatasayi överken ne diye Besiktasi tutarsın ki? Adini Muslera yap Galatasaray basligina gec. Sen de rahatla bu baslikta rahatlasin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gil Mocci

quote:

2li mucadele 0 olur oguzhanla oyanarken

Senin mesajların hep gözüme çarpıyor. Geçen başka bir arkadaşta yazmıştı trolsun sen diye. Hakikaten Galatasaray basliginda galatasayi oversin, sampiyonlugunuz hayirli olsun dersin, besiktas başlığında tüm oyunculari kotulersin, yok oguzhan varken 0 olur dersin. Besiktasi kotuleyip galatasayi överken ne diye Besiktasi tutarsın ki? Adini Muslera yap Galatasaray basligina gec. Sen de rahatla bu baslikta rahatlasin.

ne muslerası ya, bundan olsa olsa hayrettin olur

• Gil Mocci G kullanıcısına yanıt
    Bu sene gs sampiyon olacak cok net bu herseyi gectim yedirmezler bu sene zaten.

Oguzhan denen copu begenmeyen besiktasli degilse pektemegi arasi begenmeyende degil ikiside futbolcu sonucta

• quote:

Bu sene gs sampiyon olacak cok net bu herseyi gectim yedirmezler bu sene zaten.

Oguzhan denen copu begenmeyen besiktasli degilse pektemegi arasi begenmeyende degil ikiside futbolcu sonucta

Insan merak etmiyor degil aslinda bu tarz mesajlari attiktan sonra o 235 mesaji hangi forumda kastin diye

• TheWealdstoneRaider kullanıcısına yanıt
    Sen sadece futbolda bonservis mi var sanıyorsun.Gsde 1 sezon Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final ve ertesi sezon gruptan çıktı.Sonra borç batağına battılar.Rivayı satıp öyle biraz rahatladılar.Geçmiştende ders almamışlar halen çok para harcıyorlar.
    2 sezondur şampiyonuz, keyif veren futbol oynuyoruz,üst seviye 4 futbolcu alınmış ve vidanında geleceği konuşuluyor.Herşey bitti şimdi sıraya bonservisli oyuncu alma derdimiz çıktı.Bu sezonda kulüp sezonu kâr ile kapatmış.Bu adam enkaz bir ekonomi ile devraldı kulübü hatırlatırım.Her insanın hata yaptığı gibi Fikret Orman'da hata yapabilir.Ama ben bu yönetim hiç gitmesin istiyorum.Tüyü bitmemiş yetimin hakkını kimseye yedirmem diyen bir yönetim.Bu yönetimin en pahalı transferi Dembaba.Bu oyuncuyu da ya 5.5 yada 6 milyona alıp 13 milyona sattılar.Alış rakamında yanılıyorsam bilen biri söyleyebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrensArthur -- 22 Ağustos 2017; 19:44:14 >
  • 2 haftada bizim takım gömülmeye rakip takımlar yüceltilmeye başlanmış yine.Şampiyon da 2.haftadan belli olmuş vay bee.Halbuki ligin bitmesine 9 ay daha yok muydu ? Ne sabırsız insanlar var anlamıyorum gerçekten,GS iyi oynuyor olabilir ancak lig uzun bir maraton,sabredin biraz.Üstelik çekişme olması gayet doğal,şampiyon olmak o kadar kolay bir şey değil.
  • Muhafız. kullanıcısına yanıt
    Hayal gucun kuvvetliymis boyke devam et. Orta sahayi gecemez gs bize karsi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Clicker

quote:

Orijinalden alıntı: dogan-gunes

quote:

Orijinalden alıntı: Revolutionary eagle

quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Beyler bizim de shaktar sevilla porto ayarındaki takımlar gibi genç yıldız adaylarına yada avrupada ortalama takımların yıldılzarına 10-15 mılyon verip alcagımız zamanlar gelicek mi bıktık artık 5 milyona kadro kurmaktan

hocam sene sonu finansal fair play bitiyor. ancak fikret başkan varken, o bonservis paralarını vereceğimizi düşünmüyorum ben.

arkadaşlar ffp bitse bile çok borcumuz var ve gelirler stabil kaldığı sürece bu borçlar bitmeyecek, başkan bir yok seçecek ya daha da borçlanarak yada lige yetecek kadar hamleler ile devam edeceğiz.

Kulube cinli ortak cok iyi olurdu ama imajimiz var halkin takimi diye onu zedeleriz o zamanda ulan tupcu allah belani versin gercekten ya

olur neden olmasın ? iyi de olur artık para konuşuyor,
    düşünsene çinciler almış takımı ilk iki al şampiyonluğu ardından şl yarı final - final sonra şampiyonluk kim ne derse desin dünya takımı oluruz bastırın çinçunlar

tosiçide unutmadım sp.dir. yaparız reyizi

• Sertancanluksenburg kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşım sen neden böylesin?

• Geçen sezon trabzonun 2. yarıda oynadığı futbolun bir benzerini gs oynamaya çalışıyor.Koş koş topu kap en yetenekli oyuncuna ver taktik maktik yok futbolu.Pas yapabilen takımlar karşısında zorlanırlar.Tek kulvar dezevantaj değil avantajdır.Millet futbolcunun gücü ile vatandaşın gücünü aynı sanıyor.6 maç daha fazla yapacaksın ve gs gibi yeni kurulan takımlar için bu avantajdı.Büyük takımım diyorsan daha fazla maç yaparsın zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PrensArthur -- 22 Ağustos 2017; 19:57:0 >
  • Sertancanluksenburg

fabricioramirez

Muhafız.

Bunların mesajlarını ciddiye almayın.Bunlar her zaman Beşiktaş hakkında olumsuz konuşur.Bir kere bile Beşiktaş hakkında olumlu mesaj yazmazlar.2 kere üst üste şampiyon olmak üzmüş arkadaşları.Ben arkadaşlara soda içmelerini öneriyorum.

• ADAMLIK BEŞİKTAŞLILIK VE GURUR ADLI ÇALIŞMA

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSuRKaRTaL

Geçen sezon trabzonun 2. yarıda oynadığı futbolun bir benzerini gs oynamaya çalışıyor.Koş koş topu kap en yetenekli oyuncuna ver taktik maktik yok futbolu.Pas yapabilen takımlar karşısında zorlanırlar.Tek kulvar dezevantaj değil avantajdır.Millet futbolcunun gücü ile vatandaşın gücünü aynı sanıyor.6 maç daha fazla yapacaksın ve gs gibi yeni kurulan takımlar için bu avantajdı.Büyük takımım diyorsan daha fazla maç yaparsın zaten.

Bunlari ben de hep yazdim hocam tek kulvari herkes cok iyi bir sey saniyor ama haftada 1 mac yapmak ritim kaybettirir hizini keser takimin. Mourinhonun bir lafi vardi bir mac sonrasi toplantisinda " hemen suan bir mac daha yapalim istiyorum " futbolcular da 3 gunde 1 maci rahatliktla kaldirirlar ve ritme girerler. Bizim kadromuz yasli ama alternatifli iki avrupa maci arasinda ligde 3-4 mevkide rotasyona giderek her oyuncumuzu hem formda tutariz hem yipranmayiz. Tek kulvarda giden gsyi gorduk gecen sene.

• quote:

Orijinalden alıntı: CeSuRKaRTaL

Sertancanluksenburg

fabricioramirez

Muhafız.

Bunların mesajlarını ciddiye almayın.Bunlar her zaman Beşiktaş hakkında olumsuz konuşur.Bir kere bile Beşiktaş hakkında olumlu mesaj yazmazlar.2 kere üst üste şampiyon olmak üzmüş arkadaşları.Ben arkadaşlara soda içmelerini öneriyorum.

Yav adama bak 19 Temmuz'da kaydolmuş mesaj 0 benim gibi forumun köklü üyesine laf yetiştiriyor senin aldığın nefes kadar benim yenilediğim tavuk var genç.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheWealdstoneRaider

Hocam %100 katılıyorum size. Her transfer dönemi fakir gibi pazarlık yapıp yaşlı oyuncu almamızdan ben de sıkıldım.

FFP konusu ayrı bir skandal ve yönetim hatası zaten, bu sene olmayacak deniyordu ama bir yerde batırdılar, açıklamadılar bile nedenini. Ben söyleyim, seneye bitmesi de zor. Kulüplerin mali yapısını falan da düzeltmiyor FFP, ha peşin ödemişsin ha taksitle mesela, aynı hesap. Bu aslında bır kısıtlamadır, iyi bir şey değil. Ekşi Sözlük'te de bugün FFP başlığında birisi yazmış bunu, ordan aklıma geldi.

Mesela 10'a Aboubakar'ı alsaydık aslında bu piyasada sudan ucuz (buna katılmayan da futboldan anlamıyordur, net).

Sadece ŞL grubundan çıkınca bile 20-25 milyon Euro arası bir para alıyorsun. Bunun ligi, yayın gelirleri, vs. de var üstelik. Yani bize uçuk ve imkansız gelen Talisca'nın bonservisi bile sadece bir gruptan çıkmak kadar.

http://www.totalsportek.com/money/uefa-champions-league-prize-money/

O Gelirleri Bonserviste Kullanamıyoruz ki. Ayrıca Gelirler Borçlara Gidiyor. Borç Çok.

Borçların Nasıl Kapanacağı ile de İlgili Fikirler Paylaşabiliriz. Son Sayfalarda Transfer, GS, Bizi Bitirmeler Falan Var Hep.

Mesela 2018 de Yüklü Ödememiz Var Deniyor. Yine Kredilerle Halledilmeye Çalışılacak. Gelirleri Nasıl Artırabiliriz Bunları da Konuşmak Lazım

• Size şöyle bir bilgi de vereyim.Takımda müttefikler var ve bu müttefikler iç savaş çıkarmaya hazırlar eğer müttefiklere karşı mihverler birleşirse takıma büyük zarar gelir ve ilk çöküş Şenol Güneş ile olur müttefiklerin başında bir türk mihverlerin başında bir Portekizli var sadece dikkat diyorum!

Uyumayın BJK taraftarı

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Size şöyle bir bilgi de vereyim.Takımda müttefikler var ve bu müttefikler iç savaş çıkarmaya hazırlar eğer müttefiklere karşı mihverler birleşirse takıma büyük zarar gelir ve ilk çöküş Şenol Güneş ile olur müttefiklerin başında bir türk mihverlerin başında bir Portekizli var sadece dikkat diyorum!

Uyumayın BJK taraftarı

Senol Gunes Oğuzhan'ı kayırıyor zaten

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir türk takımı borçlarını kapatamaz. 1,5 milyar borcu neyle nasıl kapatacaksın? 4-5 yıl üst üste ŞL ve ligi şampiyonu olacaksın ve transfer de yapmayacaksın O iş zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Size şöyle bir bilgi de vereyim.Takımda müttefikler var ve bu müttefikler iç savaş çıkarmaya hazırlar eğer müttefiklere karşı mihverler birleşirse takıma büyük zarar gelir ve ilk çöküş Şenol Güneş ile olur müttefiklerin başında bir türk mihverlerin başında bir Portekizli var sadece dikkat diyorum!

Uyumayın BJK taraftarı

birader sen beşiktaş düşmanı ajan falan mısın?
  • 
Sayfa: önceki 17441745174617471748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.