Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bu kadro kalitesi ve vizyonla hiç şansı yok BJK'nin muhtemelen Gs-Başak-FB-Trabzon-Beşiktaş sıralaması olur bu sene Gs'nin ve BJK'nin maçlarını izledim arada siklet farkı var,GS'yi şuan Doğu Avrupa'da yenebilecek bir takım yok gibi duruyor.Muazzam takım olmuşlar bence BJK için kabus dolu sezon başlıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sertancanluksenburg

Bu kadro kalitesi ve vizyonla hiç şansı yok BJK'nin muhtemelen Gs-Başak-FB-Trabzon-Beşiktaş sıralaması olur bu sene Gs'nin ve BJK'nin maçlarını izledim arada siklet farkı var,GS'yi şuan Doğu Avrupa'da yenebilecek bir takım yok gibi duruyor.Muazzam takım olmuşlar bence BJK için kabus dolu sezon başlıyor

BKZ: Östersung.
  • quote:

Bu kadro kalitesi ve vizyonla hiç şansı yok BJK'nin muhtemelen Gs-Başak-FB-Trabzon-Beşiktaş sıralaması olur bu sene Gs'nin ve BJK'nin maçlarını izledim arada siklet farkı var,GS'yi şuan Doğu Avrupa'da yenebilecek bir takım yok gibi duruyor.Muazzam takım olmuşlar bence BJK için kabus dolu sezon başlıyor

.
     [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Beyler bizim de shaktar sevilla porto ayarındaki takımlar gibi genç yıldız adaylarına yada avrupada ortalama takımların yıldılzarına 10-15 mılyon verip alcagımız zamanlar gelicek mi bıktık artık 5 milyona kadro kurmaktan

• quote:

hocam sizi bilerek bloklamıyorum
    çünkü alışmış kudurmuştan beterdir

pepe gelmeyeceekk neyi bikliyırsınız
    yaa eminim işte adım gibi
    benim benn
    beşiktaşlılayı tıyolleyen adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Awendel

Beyler bizim de shaktar sevilla porto ayarındaki takımlar gibi genç yıldız adaylarına yada avrupada ortalama takımların yıldılzarına 10-15 mılyon verip alcagımız zamanlar gelicek mi bıktık artık 5 milyona kadro kurmaktan

hocam bu kadroyu beğenmiyormusnuz ?
  • quote:

Beyler bizim de shaktar sevilla porto ayarındaki takımlar gibi genç yıldız adaylarına yada avrupada ortalama takımların yıldılzarına 10-15 mılyon verip alcagımız zamanlar gelicek mi bıktık artık 5 milyona kadro kurmaktan

hocam sene sonu finansal fair play bitiyor. ancak fikret başkan varken, o bonservis paralarını vereceğimizi düşünmüyorum ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revolutionary eagle

quote:

hocam sene sonu finansal fair play bitiyor. ancak fikret başkan varken, o bonservis paralarını vereceğimizi düşünmüyorum ben.

arkadaşlar ffp bitse bile çok borcumuz var ve gelirler stabil kaldığı sürece bu borçlar bitmeyecek, başkan bir yok seçecek ya daha da borçlanarak yada lige yetecek kadar hamleler ile devam edeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali1903kemal

quote:

hocam bu kadroyu beğenmiyormusnuz ?

Begeniyorumda her sene cok isim degisiyor hocam 2 yılda kiraladıgımız forvetlerin ücreti 10 milyonu felan geçiyor onun yerine 10-15 e filan güney amerikadan genç oyuncu felan yada büyük avrupa klüplerinin oynatmadıgı genc oyunculara doksek bu paraları daha mantıklı olur diye dusunuyorum ama hem ffp belası var hemde fikret baskana bunu soylesek kalpten gider

• Bu sezon hedef lig ikinciliği ve CL gruplarında üçüncü olup iyi bir puan toplamak olmalı

GS'yi geçme ihtimali yok Beşiktaşın.

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    gs yi ostersuds gecmis bizde geceriz merak etme sen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Şu an GS BJK maç yapsa istatistikler şöyle olur

BJK 1 | GS 4

TOPLA OYNAMA %28 | %72

ŞUTLAR 4 | 13

İKİLİ MÜCADELE 1 | 7

• Muhafız. kullanıcısına yanıt
    2li mucadele 0 olur oguzhanla oyanarken

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Orijinalden alıntı: dogan-gunes

bu vidayı istemiyorum en azından bonservis verilmesin, gelecekse beleş gelsin tipsiz
    kendi liginde oynayıp alınan adamların performansı malumunuz,
    boyko, mitroviç vs
    ağır gibime geliyor
    bundan bir cacık olmaz alma başkanım,

Soguk olabilirsin fakat emin ol Vida Tosic'ten cok cok daha fazla is yapacaktir.

D.kupasi eleme macinda yaninda gondermek icin dua ettigimiz Mitrovic ile oynamasina karsin Ukrayna'ya dogru duzgun pozisyon gostermediler korktugun kadar da yavas degil hatta fizigine gore gayet iyi sayilir.

Tosic ligde idare eder ancak ac Vodafone park'ta Kiev maci yedigimiz golun faulunu kim yapmis, 0-3'luk Benfica macinin ilk yarisi sahada uyuyan stoperimiz kimmis ya da deplasmanda Kiev karsilasmasi yedigimiz ilk golde Yarmolenko'nun tek hamlesiyle oyundan dusen stoperimiz kimmis izleyip cevabi gormeni oneririm.

ne yavaşı? Vida avrupadaki en hızlı 10 stoperden biri zaten sağbekten bozma stoper

• quote:

Orijinalden alıntı: dogan-gunes

quote:

Orijinalden alıntı: Revolutionary eagle

quote:

arkadaşlar ffp bitse bile çok borcumuz var ve gelirler stabil kaldığı sürece bu borçlar bitmeyecek, başkan bir yok seçecek ya daha da borçlanarak yada lige yetecek kadar hamleler ile devam edeceğiz.

Kulube cinli ortak cok iyi olurdu ama imajimiz var halkin takimi diye onu zedeleriz o zamanda ulan tupcu allah belani versin gercekten ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhafız.

quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Şu an GS BJK maç yapsa istatistikler şöyle olur

BJK 1 | GS 4

TOPLA OYNAMA %28 | %72

ŞUTLAR 4 | 13

İKİLİ MÜCADELE 1 | 7

Size avans vermeye de gelmiyor arkadaş 2 yıldır fark yiyorsunuz puan olarak biraz öne geçin zevkli olsun sezon dedik ama olmuyorki böyle aaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: gorkemnalbant

Yahu Ne büyüttünüz şu gs yi.2 maç aldı diye barça yaptılar.Görecem ben bu bir tarafı Kalkan'ları 1,2 hafta Sonra.

GS şuanda en kolay maçlarını oynadı. Tamam kadroları güzel ama antrenör yok. Ligin 2.yarısını kaldıramayacaklar. Şenol hocam bir güzel tokatlayacak hepsini.

• Awendel kullanıcısına yanıt
    Hocam %100 katılıyorum size. Her transfer dönemi fakir gibi pazarlık yapıp yaşlı oyuncu almamızdan ben de sıkıldım.

FFP konusu ayrı bir skandal ve yönetim hatası zaten, bu sene olmayacak deniyordu ama bir yerde batırdılar, açıklamadılar bile nedenini. Ben söyleyim, seneye bitmesi de zor. Kulüplerin mali yapısını falan da düzeltmiyor FFP, ha peşin ödemişsin ha taksitle mesela, aynı hesap. Bu aslında bır kısıtlamadır, iyi bir şey değil. Ekşi Sözlük'te de bugün FFP başlığında birisi yazmış bunu, ordan aklıma geldi.

Mesela 10'a Aboubakar'ı alsaydık aslında bu piyasada sudan ucuz (buna katılmayan da futboldan anlamıyordur, net).

Sadece ŞL grubundan çıkınca bile 20-25 milyon Euro arası bir para alıyorsun. Bunun ligi, yayın gelirleri, vs. de var üstelik. Yani bize uçuk ve imkansız gelen Talisca'nın bonservisi bile sadece bir gruptan çıkmak kadar.

http://www.totalsportek.com/money/uefa-champions-league-prize-money/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWealdstoneRaider -- 22 Ağustos 2017; 19:7:55 >

• 
Sayfa: önceki 17431744174517461747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.