Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.886
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muhafız. fener bölümünü trollüyor arkadaşlar
  • Hoca Napoli deplasmanına Atiba-Necip-Tolgay başlamıştı, gerçi sakatlık falan gibi durumlar da vardı ama aslında kontrollü oyunu da tercih ediyor, içerideki maç da böyleydi mesela, rakibi bekledik, temkinli oynadık. Kadroyu alıntı olarak paylaştım, bence de daha farklı tercihler olacaktır, daha dirençli bir ilk 11 olabilir. Mesela kanatlar için de Babel-Lens bana daha mantıklı geliyor ama elbette o dönemde kim formdaysa o oynayacak.
  • Boyko-Pedro-Milosevic-Aras-Veli bunlardan da en az 2 milyon gelse yeter bence.Elde de 4,5 ar etti sana 6,5.Gayet güzel kaliteli bir defans alabiliriz.
  • bjkliburak92 B kullanıcısına yanıt
    PP'de Talisca var. Taliscayı da Fabriyi de çok beğeniyorum. CL'de içerde Kiev ve 2 Napoli maçını Fabri kurtardı. 6-0lık maçta bile bizim takımın en iyisiydi. İçerdeki Başak maçında 3 karşı karşıya, içerdeki gs maçında 2 karşı karşıya kurtarmışlığı var. Bu maçlar kaybedilse takım taklaya gelirdi. Osmanlı deplasmanı son dk, antalya deplasmanı son dk, bursa dep 0-0 iken kanatsızkuşla karşı karşıya vb. Lyon performansı zaten malum. Lyonda kaptırdığı top dışında Fabri'den direkt kaynaklanan hata yok. Gençlerbirliği ve Fener golleri marcelo ve rhodolfo ile yaşanılan iletişim sorunu, ikisine de bağırıyor çıkarken. Ek olarak Fener maçında kendisine Emenike tarafından faul yapılıyor zaten.
  • Fabriye laf söyleyen çarpılır taraftar iyice şımardı bu kadar da olmaz ne doyumsuz adamlarsınız değerlerimize sahip çıkalım sezon öncesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

PP'de Talisca var. Taliscayı da Fabriyi de çok beğeniyorum. CL'de içerde Kiev ve 2 Napoli maçını Fabri kurtardı. 6-0lık maçta bile bizim takımın en iyisiydi. İçerdeki Başak maçında 3 karşı karşıya, içerdeki gs maçında 2 karşı karşıya kurtarmışlığı var. Bu maçlar kaybedilse takım taklaya gelirdi. Osmanlı deplasmanı son dk, antalya deplasmanı son dk, bursa dep 0-0 iken kanatsızkuşla karşı karşıya vb. Lyon performansı zaten malum. Lyonda kaptırdığı top dışında Fabri'den direkt kaynaklanan hata yok. Gençlerbirliği ve Fener golleri marcelo ve rhodolfo ile yaşanılan iletişim sorunu, ikisine de bağırıyor çıkarken. Ek olarak Fener maçında kendisine Emenike tarafından faul yapılıyor zaten.

Fabri olmasa şampiyon olamazdık çok net.Tolga'nın karşı karşıya gol kurtardığını hatırlamazken Fabri bu sene en az 10-15 gol engellemiştir.Adam karşı karşıya konusunda master yapmış gibi.Taraftar çok alıştı herhalde bu seviyeye

• lens 17 mi giyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Aynen..O Gençler maçında Rhodolfo da oyuna yeni girmişti hem oyuna yeni giren biri hem de Fabri ile ilk defa oynayan biri olarak o anlaşmazlık yaşanması gayet normaldi.

Ek olarak biraz da karşıdan gelen şutlarda sıkıntısı var Fabri'nin . Biraz daha iyi olabilir o konuda.Gol olan ama kurtarabileceği pozisyonlar vardı 2-3 tane.

Bizim millet çizgi kalecisi olmasına alıştı.Aksi olunca garipsiyor nedense.Artık çizgi kalecisi iş yapmıyor arkadaşlar bunu anlayın artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Gitmesini isteyenler zaten sabrederselerse malesef seneye sevinecekler.Sanırım seneye kalmaz Fabri.Döner ülkesine.

• quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: akabey_55

.

(
    )

yeminle bugün bende bir şey var . Bu adam hiç inter de oynamadı . ?

git başımdan !!!
    zaten senin yüzünden 7 gün ceza aldım gözüme görünme,
    TROLL seni,

ne halin varsa gör

• digital90 kullanıcısına yanıt
    İki tane talihsiz hata yaptı ya unutmazlar onu olumlu yönleri hep gölgede kalır.Seneye kaleci bakılsınmış.

Adamlar 30-40dan kaleci alıyor.

Beleşe adam akıllı kaleci bi almışız işte bana göre iyi bir kaleci

• Delirmis bunlar azizin dedigine bakın lens icin " Ya biz gitsin diye dua ettik. "

Ulan adam zaten senin oyuncun degil ve gitti yani gitmesi icin dua etmene gerek yok zaten kendiside acıkladı yüksek seviyede oynamak icin bize geldigini ne yapsın senin takımında bunlar iyice ulasamadıgı cigere mundar diyen tiplere dönmeye basladılar.
  • Taraftar;

A-) Fabri'ye Tolga muamelesi yapanlar

B-) Tolga'dan iyi ya o yeterciler

C-) Mükemmel kaleciciler

olarak 3'e ayrıldı. Ben C'deyim. Bana göre 2016-17'de izlediğimiz Fabri performansı, CL'deki ilk 2 torbadaki* 16 takımın hatırı sayılır kısmında ilk 11 oynar. Bizim b grubundaki en iyi kaleci Fabri'ydi, millet 300-400 milyonluk kadrolarda ne kovalarla oynuyor. Napoliye attığımız golleri Fabri yese ne anası ne bacısı kalacak o zaman. Tabii önceki sezonlarda kendisini takip etmedim, bu performansı sürpriz miydi yoksa her zaman mı böyle olacak onu bu sezon göreceğiz. Fabri 3-4 yıl daha bu performansla oynasa kazandığı kupalarla birlikte muslera falan hatırlanmaz bu ülkede. Karşı karşıyalarda cidden yemiyor ve orta sahada oynasa çok sırıtmayacak derecede iyi tekniği var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QUA7ESMA -- 6 Ağustos 2017; 16:2:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Oğuzhan fizik olarak biraz daha iyi gibi bu sene

Ben hiç beğenmiyorum Oğuzhan ı Avrupa'da oynadığı kadar Beşiktaş da oynamıyor.Aldığı topu kaptırıyor topu taşıyamıyor pasları pek isabetli değil.Orta sahanın gerisinde görev aldığı zaman sanki iyi oynayamıyor, 10 numara pozisyonunda direk gol odaklı oynayacak bir adam aslında şutları fena değil ama çoğu zaman beni delirtiyor.

• eyoruk E kullanıcısına yanıt
    Köşeye giden toplara yetişemiyor çünkü boyu 1.85 (bir kaleci için baya kısa). Casillas da kısa olduğu için(1.82) kenara giden toplara uçsa da yetişemezdi.
  • Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkmak istiyorsan , Uefa kupasını almak istiyorsan kalecin Fabri olamaz.Fabri ile yapamazsın bunu.Mesela sağ bekin Beck te olamaz.

Ben geldiğimiz seviyeden bahsediyorum.4-5 sene önce Fabri Beşiktaş için yeterli olabilirdi.Ama bu takım , bu hedefler için yetersiz.Bu sene daha iyi anlaşılacaktır.

Olayımız Tolga mı Fabri mi olayı değil.Yoksa tabiki Fabri.Ama hedef büyütmüşken daha güven veren bir kalecimiz olmalı.

Tabi bu senenin işi değil bu.Yonetime kızamam.Onumuzdeki sezon düşünülmesi gerekiyor.

• Fb liler kadar zavallı bir camia yok

• Diallo, Malatya'ya gitmiş.

vay vay vay canım.Serdar Yellowmountain bu çalışma için kaç para aldı acaba.
  • Joe Hart

• Lens, milli takımında as oynuyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 13661367136813691370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.