Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1357. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.887
Cevap
123
Favori
3.775.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mükemmel olmuş, izlerken istemsizce sevindim. Oyunculuk falan bir yana böyle işler çok iyi reklam yapıyor. Artık yönetim ve sosyal medya ekibi gördü işlerin nasıl yürüdüğünü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biriniz suraya noah resmi atsinda keyfimiz yerine gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Lens altyapida kendini gösterdi ve Şampiyonlar liginde Beşiktaş forması giymeye hak kazandı .

Beşiktaş ve Beşiktaş U21 şampiyonlukların toplamı 17 şampiyonluk ediyor. Fenerbahçe'ye altyapı demeye sizin başarılarınız yetmez. Üç tane futbolcu aldınız diye suyunu çıkarmayın artık lütfen. Futbolcudur bu, bir gün orada bir gün burada.

Neyse, tabloyu inceleyebilirsin...

Mert Nobre
    Beşiktaş JK 168 Maç, 47 Gol, 16 Asist
    Fenerbahçe SK 85 Maç, 42 Gol, 13 Asist

Caner Erkin
    Beşiktaş JK 11 Maç, 0 Gol, 2 Asist
    Fenerbahçe SK 213 Maç, 16 Gol, 48 Asist

Gökhan Gönül
    Beşiktaş JK 38 Maç, 1 Gol, 2 Asist
    Fenerbahçe SK 339 Maç, 12 Gol, 52 Asist

• quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Öyle bi gündü işte

Ligde son iki senenin ozeti bu daha çok

• Aziz diyoki biz lense 2,7 verdik Besiktas 2,2 verdi o besiktasa imza attı. Neden acaba ? Bi düşün sen lenssin su fenerdemi oynamak istersin besiktastami. Bide guya 5 senelik sozlesme yapmisiz cok mus. Fikret onu 3 seneye zaten okutur bi klube. Adamda hersey satilik kafasi var biz lens den kar ederiz ben diyim size

• quote:

Orijinalden alıntı: Anbilivıbıl

Lens ile ilgili fb bölümünde yapılan paylaşımlar hoş değil. Bu ve bunun benzeri paylaşımları kim kime yaparsa hoş değil. Hayır bunları yapanlar yani insanların mutsuzlukları ile mutlu olanlar nasıl mahluklardir? Allah yardım etsin.

Aynısı Beşiktaş'a olsa çok daha beteri yapılırdı. Her takımda çeşit çeşit taraftarlar var. Bu gerçeği artık anlayıp ona göre davranmalıyız. Bir tek bizi kötülemen hoş değil.
  • yalnız bu Umut Günerde biten transferlere fotoğraf çektirmeye gidiyor tam bi beleşci
  • quote:

Orijinalden alıntı: RapperKabus

quote:

Orijinalden alıntı: asiruhh1903

Lens altyapida kendini gösterdi ve Şampiyonlar liginde Beşiktaş forması giymeye hak kazandı .

Beşiktaş ve Beşiktaş U21 şampiyonlukların toplamı 17 şampiyonluk ediyor. Fenerbahçe'ye altyapı demeye sizin başarılarınız yetmez. Üç tane futbolcu aldınız diye suyunu çıkarmayın artık lütfen. Futbolcudur bu, bir gün orada bir gün burada.

Neyse, tabloyu inceleyebilirsin...

Mert Nobre
    Beşiktaş JK 168 Maç, 47 Gol, 16 Asist
    Fenerbahçe SK 85 Maç, 42 Gol, 13 Asist

Caner Erkin
    Beşiktaş JK 11 Maç, 0 Gol, 2 Asist
    Fenerbahçe SK 213 Maç, 16 Gol, 48 Asist

Gökhan Gönül
    Beşiktaş JK 38 Maç, 1 Gol, 2 Asist
    Fenerbahçe SK 339 Maç, 12 Gol, 52 Asist

Demirören zamanını geç o sizde ve gs de ne kadar çöp varsa topladı

Fikret ormanda başta hata yaptı uğur boral sezer dany ama sonra akıllandı caneri gökhanı lensi aldık cenki gsye ismaili size yolladı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ROUGE44

Aziz diyoki biz lense 2,7 verdik Besiktas 2,2 verdi o besiktasa imza attı. Neden acaba ? Bi düşün sen lenssin su fenerdemi oynamak istersin besiktastami. Bide guya 5 senelik sozlesme yapmisiz cok mus. Fikret onu 3 seneye zaten okutur bi klube. Adamda hersey satilik kafasi var biz lens den kar ederiz ben diyim size

Fiko bizi bile satar

• bu golunu görmemiştim efsaneymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Lens ile ilgili fb bölümünde yapılan paylaşımlar hoş değil. Bu ve bunun benzeri paylaşımları kim kime yaparsa hoş değil. Hayır bunları yapanlar yani insanların mutsuzlukları ile mutlu olanlar nasıl mahluklardir? Allah yardım etsin.

Aynısı Beşiktaş'a olsa çok daha beteri yapılırdı. Her takımda çeşit çeşit taraftarlar var. Bu gerçeği artık anlayıp ona göre davranmalıyız. Bir tek bizi kötülemen hoş değil.

Oraya yazmisim ki " Bu ve bunun benzeri paylaşımları kim kime yaparsa hoş değil. " şimdi bu cümle ile sadec e sizi mi kötülemiş oluyorum?

• Bu fblilere acıyorum vallaha acıyorum

Beter olsunlar

• Beyler Lens transferi oldu bitti.Şimdi stopere odaklanalım adam gibi biri gelse bari şuan için acil ve tek eksik noktamız olarak görünüyor boşa gitmesin şu hava
  • quote:

quote:

quote:

Oraya yazmisim ki " Bu ve bunun benzeri paylaşımları kim kime yaparsa hoş değil. " şimdi bu cümle ile sadec e sizi mi kötülemiş oluyorum?

Haklısın onu görmedim. Yine de bu gerçeği kabullenip böyle dertlere kafa yormamalıyız. Hiçbir zaman değişmeyecek bu.

• Fenerli arkadaslar hic aglamasin gun bizim gunumuz katlanacaksiniz katlanamiyorsaniz girmeyin foruma. bu isler boyledir olabiliyorsaniz sene sonu sampiyon olun ve misliyle cikartin acısını.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haklısın onu görmedim. Yine de bu gerçeği kabullenip böyle dertlere kafa yormamalıyız. Hiçbir zaman değişmeyecek bu.

Evet zihniyet değişmez ama kendi takımın dışında başka takımın bölümüne yazamama ve kendi bölümünde başka takımla ilgili konu açamama ( acarsa uzun süreli ceza alma ) gibi kati kurallar koyulursa sıkıntı çözülür. Ne Yazık ki insanımız laftan anlamıyor.

• Lensi de aldınız, yok mu benimle iddiaya girmek isteyen?

https://forum.donanimhaber.com/bu-sene-kesin-sampiyonuz--126691835
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Het

Fenerli arkadaslar hic aglamasin gun bizim gunumuz katlanacaksiniz katlanamiyorsaniz girmeyin foruma. bu isler boyledir olabiliyorsaniz sene sonu sampiyon olun ve misliyle cikartin acısını.

Bu neyin kafasi? Bu sana trolluk yapma hakkimi veriyor?

Gs konusuna giriyorum takip icin orda bile trolluk yapiyor adamlar

• 
Sayfa: önceki 13551356135713581359
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.