Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1355. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şu güzelliğe bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet beyler şampiyonlar ligindede bi real cekip artik bi el clasico yapmanin zamani geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Video gerçekten kötü ama Benficaya gönderme olabilir mi bi yandan? eğer öyle değilse gerçekten berbat bi video olmuş.

video bizim ligtekilere gönderme. dolu ve coşkulu tribunler, 3-0dan 3-3e getiren oyun tutkusuna hayran kalmış lensi temsil ediyor rüya. keşke o gece bende oynasaydım hissi var. bu arada aboubakar son golü kesilmiş :D
  • pilot takımdan iyi oyuncular gelmeye başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

at hocam saat 12 yi geçti. Uyudu çocuklar

çocuklar uyur düşman uyur renkliler ve ceza vermek için hazır bekleyen adminler uyumaz pm atıyorum
  • 30 dakika olmadan 29 bin RT/beğeni almış video.

https://twitter.com/Besiktas/status/893970039296098311
  • Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    koptum hocam. tanıtımdan daha iyiymis hakket
  • Olum yazık lan adamlara.Ne dalga geçiliyor ya.Üzüldüm valla.Böylesini görmedim.

• beyler bi kalplere dokunalım
  • Lens ile ilgili fb bölümünde yapılan paylaşımlar hoş değil. Bu ve bunun benzeri paylaşımları kim kime yaparsa hoş değil. Hayır bunları yapanlar yani insanların mutsuzlukları ile mutlu olanlar nasıl mahluklardir? Allah yardım etsin.

• Beyler FB forumuna gidip dalga geçmeyin yazıktır.Hem sadece transfer yaptık asıl dalgayı sezon sonu geçeceğiz hep beraber inşallah
  • Sonunda be!
  • Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
  • Lens altyapida kendini gösterdi ve Şampiyonlar liginde Beşiktaş forması giymeye hak kazandı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

Bu ne abicim. Ben ne diyorum sen ne yapıyorsun. Azcık olgunlasin.

• Arkadaşlar, Twitter içerisinde ki bir video' yu buraya nasıl aktarabilirim acaba? Youtube linki oluyor da, her nedense Twitter problem oldu lütfen yardımcı olur musunuz teşekkürler ?

Düzenleme: Spam olmasın bu mesajda Twitter video linkini deniyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 80s RockeR -- 6 Ağustos 2017; 2:54:46 >
  • Cok teşekkur ediyorum bjk den iyiki bu video yapmıs bu sinirle aziz arfayi limayi perezi gomezi getirir getiriyorda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 6 Ağustos 2017; 2:45:10 >
  • 80s RockeR 8 kullanıcısına yanıt
    twitter linkini kopyala mesaj yerinde hepsini seç sonra yukardan twitter sekmesine tıkla bu kadar
  • 
Sayfa: önceki 13531354135513561357
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.