Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1326. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: proteo

Düşünsene fenerlisin.. Fener'de çok iyi sezon geçiriyor bir futbolcunuz, ama transfer sezonu açılınca Beşiktaş kapacak, biliyorsun. Allah'ım drama bak.

Seneye Kjaer bizde sevilladan ucuza alır fikret başkanımız.

Aziz yıldırımın kabusu oldu fikret orman. adam kalpten gitmesse iyidir.
  • RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Ne saçma adamlarsınız ya...

Q7 gaza gelip ribona mı deneyecek?

Yoksa Talisca aha benim marş diyip şut mu çekecek?

Nerede ne yapılması gerektiğini bilmeyen ergenler topluluğusunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: husamsdu

Maçla marşın ne alakası var? Oraya takım desteklemeye mi yoksa sidik yarışına mı gidilecek? Saçma dalak şeyler yapıyor bazen bizim taraftar

Atatürk dedik saçma salak dedin..

Gel sana da söyleyelim..

Zoruna gidiyorsa hoşumuzada gider..

YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Herkese saçma diyorsun da bir tane olumlu yorumun yok..

Sen trolden başka birşey değilsin ..

Ayakların yere bassın ..

• Jefferson Starship kullanıcısına yanıt
    8 milyon kazandırınca mı? Adam bedava gitmek için elinden geleni yaptı. Kampa geç geldi, ülkede savaş var ailem gelmek istemiyor gelmeyecem dedi. Başkan dik durmasa amacı bedava gitmekti. Bu da tek olayı değil. Bir yıl önce de Arjantine gidecem diye tutturdu. en kritik zamanlarda fıtık ayağına yattı. Utanmadan ihaleyi her maç oynayan Ba 'ya kestiler o sezon. Quaresma ne zaman bunları yapmış. Adam takımı sahiplendi. Her yerde reklamımızı yapıyor, saha da kazanamak için elinden geleni yapıyor. Porto da çeyrek finalde Bayern Munih'e 2 gol attığı sezon sırf beşiktaşta oynamak için geldi. Darbe olduğunda quaresma ülkede güvenliğim yok dedi mi? Talisca darbe olmuş ülkeye geldi.Yeter artık şu Sosa merakınız. Bundan sonra bize uzak olsun. Yani çok anormal performansı olsa neyse. Bir Galatasaray maçı var ikinci devre kaçırdıkları ortada. Bu takımın forması kaçanların tekrar giyeceği kadar ucuz değil.
  • Bu marşı severim. Aslını da bunu da. Atatürk'ü seven bir adamım. Ama bu marşı tutup maçta tezahürat yapacak kadar düşüncesiz değilim

• EXERA kullanıcısına yanıt
    Komiksin.

• quote:

Yallah Arabistana yallah

• RavenoLL R kullanıcısına yanıt
    Maçta oyunculara bu marşı mı söyleyeceksiniz ? Şaka mısınız siz ya? Ben mantık çerçevesinde işe yaramayacağını söylüyorum adam (muhtemelen çoluk çocuk) Yallah Arabistan 'a diyor. Bizim taraftar profilimiz bu mu yoksa akşam akşam çoluk çocuğa mı çattı bilemedim. Eğer profil buysa yazık...

• @Bjktransfer adlı kişinin Tweetine göz at:https://twitter.com/Bjktransfer/status/893554196032761856?s=09

Su sayfa dogru haber veriyor galiba son zamanda cok gordum bu gecede medel yeni stoper diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: The Nameless Man

quote:

Orijinalden alıntı: qlobaLww

Geçenlerde Mehmet Demirkol'da söyledi. Beşiktaş kanatlardan oynayarak şampiyon oldu diye.

Tartışılmayacak bir gerçeği ifade etti. Artık bu sezon 2015-2016 daki ortadan paslaşa paslaşa kaleye gitme oyununu da oynamalıyız. Bazı maçlar sadece kanatlara mahkum olarak çok tıkanıklık yaşadık. Bu ikisini birlikte maç içinde birleştirerek oynamak lazım. Ancak mevcut kadroda o işi yapabilecek pasör bir oos yok. Sosa bu sistemde yıldızlaşıyor ve takımıda oynatıyordu. Sosa'nın gidişi sonrası hem Oğuzhan hem Tolgay'ın 10 numara mevkisinde sıvaması bizi bu oyundan mahrum bırakıyor. Şahsen Sosa tipinde bir orta saha ya her zaman ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Talisca kaliteli bir isim ama kariyerinde al-ver al-ver yapabilcek duruma geleceğini pek sanmıyorum.

Sosa ve Negredo ikilisi ligin tozunu attırır..

Talısca sosa Ikı oyuncuda farklı meziyetleri olan futbolcular. Sosa oyun kurucu ve topu yonlendirme işininde ustası. Takımın oyunu sayesinde nitelikli hale geldiği aşikar fakat onun olmadığı ortamda oğuzhan ve tolgay fırsat buldu ozinin oyundaki ritmi belirlemesi tolgayın oyundaki krıtık paslarına alan açtı bunları izledik.

Talısca ise oyun kurup yönetmek yerine sonuc adamı.butun sene oyle yada boyle talısca golu bulur o gol gelir dediğim cok mac oldu. Oyun kıt olsa da kılıtlensede talısca kapıları acan duvarları aştırtan kişi oldu.

Bunu da q7 üzerinden gitmiş bir besıktasta yaptı..

Mücadelenin aramanın ekmeğini tastan cikarmak ıcın bitmek bilmeyen arzunun takımı olduğumuzu gösterdik.sahada durusumuz sonuçları getirdi.
    lıgı sampiyon tamamlayıp avrupada yarı fınalden donduk kiev kazası ve ıcerde kiev macı dısında ben takımımın sonuna kadar gıttiğine inanıyorum ve mutluyum.

Simdi ffp bıtmış olsa 15e talısca alınmasını ısterım.20_30 bandı hıc kımse ıcın sasırtıcı degıl.

Ozi veya tolga nın olmadıgı yerde sosayı dusunebılırsın
    ama ne olursa olsun turlu bahaneleri sunarak senden ayrılan bırısi.
    Bıyuzdende benım ıcın pekte bi anlamı yok sosa olmuş olmamış cokta dert değil. Sahada 11 besıktas forması var bunu taşıyanlar kulübün değerlerini anlamak zorunda.
    8.5 û tabakaya verebilirsın.
    Geçmişten ders çıkarmak lazım.
    Sosa gıbısını buluruz ama sosa burada bulduklarını bulamadıki donmek istiyor.

Sosa molada forma giymek istiyorum dedi giydiğine gore artık Antalya veya Trabzon hatta fenerde forma giyebilir.

Tıkı taka futbolu bır yere kadar..izlerken güzelde baska seyler var hayatta.
    ask herseyi affedermi? Karakterliysen hayır karaktersizsen evet.

Olaya benım ve bir çok kişi için boyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karaözü -- 4 Ağustos 2017; 23:39:19 >

• Sen dediysem gelmez orçun

• Sercan Dikme, kötü bir haberim var, diyor.

Gökhan'ın sakatlık haberini veren ilk buydu.
  • ''haberi görenler biliyormuş gibi alırlar diye söyleyip söylememekte kararsızım.''

bunu da diyor sakatlık olduğunu sanmıyorum takımdan biri gidecektir.Tolgay muhabbeti olabilir
  • Morali bozuk olan bir arkadaşımız varsa FB bölümüne girip yorumları okusun, bu kadar sevineceğimi düşünemezdim :D
  • S.Dikme: "Anderson Talisca, Konyaspor ile oynanacak Süper Kupa Finali maç kadrosuna dahil edilmedi."

E. Tuna Akdemir‏ @etunaakdemir
    Anderson Talisca, Benfica'dan gelecek evraklar yetişmediği için Süper Kupa Finali'nde kadroda yok..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Ağustos 2017; 23:42:12 >
  • quote:

Maçta oyunculara bu marşı mı söyleyeceksiniz ? Şaka mısınız siz ya? Ben mantık çerçevesinde işe yaramayacağını söylüyorum adam (muhtemelen çoluk çocuk) Yallah Arabistan 'a diyor. Bizim taraftar profilimiz bu mu yoksa akşam akşam çoluk çocuğa mı çattı bilemedim. Eğer profil buysa yazık...

Taraftara söylendiğini kim çıkardı?

Şehitler ölmez vatan bölünmez diye tezahürat atınca futbolcu gaza gelsin diye mi atılıyor? Tezahürat sadece futbolcuyu gaza getirmek için mi? Eveleyip geveleme.Atatürkle sorunu olan arap hayranısın.Yallah Arabistana

• Talisca'nın olmamasının sebebi Benfica'dan evrak gelmemesiymiş.bende bi sıkıntı var sandım oyna devam
  • Oyun sola yıkılmışken sağa atılan havadan uzun veyahut yerden hızlı paslarda, ki oyunu açmanın en güzel yollarından biridir, ve bunu yapabilecek çok oyuncu var bizde, Lens Q7'den daha efektif bir oyuncu. Q7 kenarda geveleyip dururken Lens direk kaleue yönlenen bir oyuncu. Kontra denince akla hep bekleyip hızlı çıkılan oyunlar gelir ama önde baskıdan kapılan toplarda da çok güzel kontra oyunlar çıkar. Ben şahsen Q7 ile çok şahane bir rekabete gireceğini hatta bazen Q7'nin ters kanatta(sol) Lens'in sağ kanatta başlayacağı maçlar izleyeceğiz. Ben şahsen, ilk başlarda lüks gibi gelse de bugün çok iyi bir transfer olduğunu düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 13241325132613271328
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.