Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1323. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lens'e gerçekten sevindim.Hayırlı uğurlu olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens muazzam transfer oldu Quaresma ile stilleri hemen hemen aynı yani taktik olarak o yüzden sisteme uyum sağlar. Babel ile birlikte oynarlarsa daha verimli olurlar 1 kanatta Lens 1 kanatta Quaresma olmaz gibi geliyor. Babel defansa yardıma gelen oyuncu bu 2li gelmiyor fazla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

hocam sende nerde çöp onları beğeniyorsun ya

hocam şunu izle allah aşkına

her şeyi eleştirmek için eleştirmeyin.

Atanamamış Talisca bu resmen hocam. Mevkisine baktık 10 numara yazıyor adamın asisti yok. Biritirişleri santrfor kalitesinde. Değişik bir adam sanırım.

• q7 ye yol gözüktü
  • Fbliler: ULAM GÖKHAN GÖNÜR NASIL GELECEKSİN KADIKÖY'E
    Biz: Caner ve Lens ile gelecek
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128176163

şu mesajı herkes açsın okusun . önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canok

quote:

Orijinalden alıntı: Francis

quote:

Orijinalden alıntı: AXAPTA

quote:

Orijinalden alıntı: Canok

şu taliscayı keşke kiralamayıp yerine sosayı alsaydık.

Ben de aynı şekilde düşünüyorum.

O çok eleştirilen Tosic bile kendini Neymar sanan Talisca'dan daha kıymetlidir gözümde..
    Sene başında çok saçmaladı..
    Orası burası başka oynayan bir adam, büyük takımlara asla gidemez bu kafayla..

Sosa çünkü çok adamdı. Ya siz nasıl nankör insanlarsınız. Quaresma efendi de geç katıldı kampa, hadi ona da laf söyle bakayim.

ben takıma yararları açısından konuşuyorum. geç gelmesi falan benim umrumda degil kimsenin. oynadıkları topa bakıyorum sadece ben. sosa takıma daha yararlı bir oyuncuydu ve maliyeti de çok düşük olucak. ayrıca bizim oyuncumuz olarak gelicek kiralık degil.

Sadece geç gelmesi değildi ki problem, Sosa ucuza bonservisini almaya çalıştı, antremanlara katılmadı, başkanın basın toplantısından ve ultimatomundan sonra (Mayıs ayında Milano'da çekilen fotoğraf - şikayet mevzusu) geri vites yaptı. İlk antremanında da kırmızı-siyah bileklik takarak mesaj veriyordu güya, mıy mıy ve suratsız hallerinden, sakatlık bahanelerinden sonra en sonunda Şenol hoca da kamptan kovdu bunu. Pek hoş bir süreç yaşanmadı açıkçası, Talisca ile kıyaslanmaz bile. Futbolculuk olarak ben de Sosa'yı çok beğenen birisiyim ama keşke daha güzel bir ayrılık yaşansaydı, tekrar güvenilebilir mi bu adama bilinmez açıkçası.
    http://www.hurriyet.com.tr/besiktasta-sosa-krizi-senol-gunes-kovdu-40165142

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 4 Ağustos 2017; 21:19:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Aykan19o3

quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

Sadio Diallo şu an uçakta ve bjk ye transfer olduğu söylentileri var.. Visca tarzı bir adama ihtiyaç var mıydı bjk de, yada acaba 4-4-2 ye mi döneceksiniz?

Diallo ucaktaymis kaynak gosterir misin?

Cop transfer yapip kaziklanma konusunda Turkiye'nin 1 numarasidir Galatasaray size geliyor olmasin cunku bakiyorum o bolgede yedeklerimiz bile sizin as takim oyuncularinizdan daha iyi durumda? Carole'un eski takim arkadasi sanirim gel biraz da sen cukkala enayi parasi demistir belki?

Diallo çöp değil,benim işime gelir solda garry yada yasin oynayacağına o oynasın..aynı zamanda forvetide ikiler.. adam almamız kötü mü yani ne yapalım rent a team mı açalım:)

• Her konu açana reklam ekliyorlar
    Amazon olayından sonra buradan para kırma derdindeler...
  • Canok C kullanıcısına yanıt
    Geçenlerde Mehmet Demirkol'da söyledi. Beşiktaş kanatlardan oynayarak şampiyon oldu diye.

Tartışılmayacak bir gerçeği ifade etti. Artık bu sezon 2015-2016 daki ortadan paslaşa paslaşa kaleye gitme oyununu da oynamalıyız. Bazı maçlar sadece kanatlara mahkum olarak çok tıkanıklık yaşadık. Bu ikisini birlikte maç içinde birleştirerek oynamak lazım. Ancak mevcut kadroda o işi yapabilecek pasör bir oos yok. Sosa bu sistemde yıldızlaşıyor ve takımıda oynatıyordu. Sosa'nın gidişi sonrası hem Oğuzhan hem Tolgay'ın 10 numara mevkisinde sıvaması bizi bu oyundan mahrum bırakıyor. Şahsen Sosa tipinde bir orta saha ya her zaman ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Talisca kaliteli bir isim ama kariyerinde al-ver al-ver yapabilcek duruma geleceğini pek sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qlobaLww -- 4 Ağustos 2017; 21:22:46 >
  • Süper kupa maçında negredonun oynama ihtimali var mı?
  • İddialı konuşacam

İlk 10 hafta içinde bir takıma 10 gol atabiliriz vodafone parkta, süpriz kime çıkar bilmiyorum ama vodafone parkta her maç fark olabilir

• Aras Özbiliz Lens'i Beşiktaş'a getirirken

• Twitterda baskan tolgay icin medel + miranda + para istemis diye duydum eger bunu kabul ederlerse efsane olur

• Lens özellikle Şampiyonlar Ligi'nde çok iş yapar bizde.
  • Koca bir sıfır

• Hocam internetim olsa izliycem. Okul açılıp evime dönene kadar ejderha deseler kaçıyorum.

• 
Sayfa: önceki 13211322132313241325
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.