Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir (1 Mobil) - 8 Masaüstü1 Mobil
105.796
Cevap
136
Favori
3.658.793
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    258 Mesaj
    bu diallo nasil oyuncu?bedava gerci bi.kaybimiz.olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Umutstan

quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Negredonun gol açıklaması hoşuma gitmedi.Kanım ısınamadı kendisine

ne demiş ki hocam ?

Tüm kulvar da 35 golü gecerim , valla gecerse zaten tarihe de gecer

o kadar golü atması imkansız ki ben 25 felan diye düşünüyorum .

30 atarsa 1 yıl ban hadi bakalım .imkansız atması

• Kurmay Yarbay
    2174 Mesaj
    35 sayısını sunucu söyledi. Negredo da ilk dakikadan ne desin, atamam, 10 gol iyidir mi desin?
    |
    |

Orijinalden alıntı: BlackEagle03

Ya atarsa ?

Hocam atsın bi şey demiyoruz 35 atarım demeden 35 atarsa sayılmayacak mı yani:) gereksiz söylem olmuş

|
    |
    Negredo çok sıcakkanlı bi adammış. Kanım ısındı benim kendisine hemen. Takıma uyum sorunu Aboubakar gibi olmayacaktır.
    |
    |
    Umutstan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Umutstan

quote:

quote:

ne demiş ki hocam ?

Tüm kulvar da 35 golü gecerim , valla gecerse zaten tarihe de gecer

o kadar golü atması imkansız ki ben 25 felan diye düşünüyorum .

30 atarsa 1 yıl ban hadi bakalım .imkansız atması

Aynı düsüncedeyim arkasın da bir Sosa olsaydı tamam hani biraz ihtimal yükselirdi ama Talisca oda ikinci forvet gibi
    kanatlar lens - q7 - babel oldugunu hesaplarsak gomezle aynı gol sayısına ulaşır
    |
    |

• Kurmay Yarbay
    2174 Mesaj
    Diallo'nun birkaç şık golü; sağ ayağını iyi kullanmış.

https://www.youtube.com/watch?v=iCP3hfdquMo
    https://www.youtube.com/watch?v=PG9yY6644pg
    https://www.youtube.com/watch?v=wgNMDUc1vDI

Yalnız Aboubakar gibi hızlı, teknik bir yanı yok gibi. Tabii gündemde Beşiktaş varken, menajeri piyasa için bu haberi yaptırmış olabilir. Menajer oyunları pis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Ağustos 2017; 17:37:6 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    568 Mesaj
    Diallo 3.lig topçusu yatırım için mi dicem 26 yaşındaymış adam.

Orijinalden alıntı: sfm1903

ben sana diyorum ki kötü çekim bilerek yapılmadı bir ara aç bjk tv ye falan bak kalite yerlerde kötü çekim yapıldı çünkü yapan adamlar kalitesiz.

Bu olay yeni moda bişey troll videolar hazırlanıyo bilerek. Roma cengiz i aldıktan sonra böyle bir video yaptı efektler geçişler kullandiklari müzikler hepsinin dalga icin yapıldığı belli

https://youtu.be/VkJvZdxHcyY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deli Komutan -- 4 Ağustos 2017; 17:42:30 >
  • Teğmen
    204 Mesaj
    yüzün gülsün tosiç .

istemiyorsan git bu takımdan

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

ben sana diyorum ki kötü çekim bilerek yapılmadı bir ara aç bjk tv ye falan bak kalite yerlerde kötü çekim yapıldı çünkü yapan adamlar kalitesiz.

Bu olay yeni moda bişey troll videolar hazırlanıyo bilerek. Roma cengiz i aldıktan sonra böyle bir video yaptı efektler geçişler kullandiklari müzikler hepsinin dalga icin yapıldığı belli

Hocam benim anladığım da kadarıyla videodaki görüntü kalitesinden bahsediyor yani içerikten değil. Gerçekten de böyle bjk tv zaten 240p resmen bu videoda böyle.

• Yarbay
    2763 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

Diallo 3.lig topçusu yatırım için mi dicem 26 yaşındaymış adam.

Geçen sezon 1.ligdeydi bastia bu yıl parasızlıktan federasyon yolladı 3.lige.

Nickindeki çöpten 10 kat iyi

|
    |
    MatejMitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: anomaly

quote:

Orijinalden alıntı: Deli Komutan

quote:

Hocam benim anladığım da kadarıyla videodaki görüntü kalitesinden bahsediyor yani içerikten değil. Gerçekten de böyle bjk tv zaten 240p resmen bu videoda böyle.

Hocam milyon eurolar parmaginda oynuyor bu adamlarin birinde bile iphone 7 s8 falan yok mu. Ben bilerek yapildigini düşünüyorum. Hatta videoları iphone 7 ile cekip editlerken kalite düşürmüş de olabilirler. Bjk tv konusunda hakli arkadas ama kisa sure sonra hd yayina geçileceği konusuluyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    4 Mesaj
    Burada insanlarin Negredo'ya salladiklarini görüyorum. Fanatik olmayan, rakiplerine de saygili, futbol tutkusu olan, yaz döneminde takım sohbetlerini seven bir Beşiktaş taraftariyim. Neymiş, 35 gol atarim demis, takimi bilmiyormus, ligi bilmiyormus da falan filan. Kusura bakmayın ama size Negredo çokmuş arkadaş. Size Cenk Tosun izlettirip saç baş yoldurtsaymis şu Fikret size keşke. Cenk cok kötü bir forvet demiyorum ama hala bu duzeylere yükselemedi, bitiriciligini bazen konusturuyor ama basit hatalar yapıyor, yüzde yüz gol pozisyonlarini futursuzca kaciriyor, pozisyonu kovalamıyor, bazen anlamsizca orta sahada dolaniyor vs. 35 gol atarim demeyi neden hırs, amac, hedef degil de hemen ego ya da cahillige vuruyorsunuz arkadas? Düne kadar Almeida izliyorduk. Birakin 35 mi 55 mi 15 mi kac tane atiyorsa atsin, rakamlara takilmayin kac mac kazandiracak ona bakarsiniz. 15 kritik gol, 35 anadolu takimlarina attigi gole bedeldir bence. Gelen isim Negredo, su pes'te Agüero olmasa Man City forvetine koyacagimiz isim. Kendinize gelin, bu takimda bu sistemle forvet patlamaz, parlar. Hele ki Lens de gelir ise. Quaresma ile eglenceli ve hırslı bir asist yarisina girmeleri demek, buyuk basarilar geliyor demektir. Final icin Sosa yazilarini da gördüm birkac yerde. Lens Sosa Quaresma üçlüsünün önüne damacana koysan ona bile 20 gol attirir bu adamlar. Talisca şutör bir oyuncu, gol istatistigini seven. Bu sene öyle bir şansı yok malesef, gecen seneki gibi rahat olamayacak bu konuda çünkü artık önünde yıldız bir pivot santrafor olacak. Ki Sosa'da gelirse Talisca daha da toparlanacak ve sisteme daha iyi oturtacaktir kendini, yani bunu yapmak zorunda. Belki Negredo > Gomez diyemem ama Sosa > Talisca net. Sosa takımı komple şaha kaldirabilen bir oyuncu, zaten siz de biliyorsunuz anlatmama gerek yok. Umarim ki Negredo 35 gol degil daha fazla atar üç kulvarda da, 20 golün altina şüphem bile yok keza. Galatasaray taraftarının bir kısmı Belhanda'ya Sneijder yüzünden cok yüklenmişti, avrupa maclarini izlerken Belhanda'nin moralinin iyi olmadigini dusunuyorum bu yuzden, yoksa cok daha iyi bir futbolcu. Takimdaki diğer paragöz vampirlere karsi elestirinin her zaman arkasındayım ama daha ayagina top değmemiş adama sirf bi aciklama yuzunden suursuzca yorumlar yapmayin. Bu taraftar, biz, cok cefa cektik, birakin 100 gol desinler Fikret baskan gibi, bakın keyfinize, yaslanin arkaniza sefanizi sürün, Beşiktaş bu sene daha deli geliyor.

• Kurmay Yarbay
    2174 Mesaj

İkisi aynı bölgede olsa dediğin doğru da biri forvet arkası biri açık.

Dediğim gibi menajer oyunundan başka bir şey değil. Haberin doğru olduğuna inanmıyorum.
    |
    |
    remiles01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eyvallah.

Bedavaya geliyor o zaman.500bine oynarsa buyursun gelsin.
    |
    |
    Francis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

quote:

ne demiş ki hocam ?

Malesef ülkenin dışında oynayan oyuncular Ligi Katar liginin bir üstü olarak görüyor. Bunun Negredosu Gomisi Persi'si yok. Adamın görüşü Katara gidip 5 kazanmaktansa Türkiyede 4 kazanırım avrupada oynarım.

Ancak ligi bilmiyorlar. Türkiye ligi kaliteli top oynanan bir lig değil. Sertliğe dayanan lig. EPL'de Stoke-Westham maçına bak iki takımda şiir gibi top oynuyor. Paslar, arapaslar, hücum organizasyonları. Faul olunca golü kesti diyorsun. Bizim ligimizde boyuna oyun duruyor. Boyuna geri paslar boyuna yan paslar. Boyuna faul. Bundan dolayı adamın dediğine takılmamak lazım.

Ben GS taraftarıyım Negredo iyi bir transfer. Maaş felan ilgilendirmiyor beni ben futbolseverim. Kendi takımında Ndiayeye bilmem ne verilmiş. Tamam çok ama onun verdiğinden değil o parayı veriyorsan daha iyisini al diye çok. Yoksa kaliteli futbol parasız takımda izlenmiyor malesef.
    |
    |
    Haktan hakikatten yana bakın siz. "

• Binbaşı
    1352 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: selates

İkisi aynı bölgede olsa dediğin doğru da biri forvet arkası biri açık.

Dediğim gibi menajer oyunundan başka bir şey değil. Haberin doğru olduğuna inanmıyorum.

Ya tutarsa transferlerinden biri olabilir. Eğer komisyon transferiyse gelen oyuncular bile unutturmaz bunu.

Pektemek yerine 3. forvet olarak da düşünülüyor olabilir eğer forvet oynayabiliyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 4 Ağustos 2017; 19:10:49 >
canlı radyo dinle
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,875
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.