Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1318. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • alıp kiraya vermek mantıklı diyeceğimde bu adam genç falan değil.

takımda tutsak bu adam için kimi yollacağız izahı yok bu durumun
  • Anlasilan stoper ile bitirmeyeceğiz gibi transferi,eldeki yabanci çöpleri gönderebilsek de yeni yabancilara yer açilsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • firat demirtas‏ @firatdemirtas11Takip etDaha fazla

Sadio Diallo yu Beşiktaş almadi, allmiyor, almayacak. Başka takima gidiyor

BU ADAM FRANSADA YAŞIYOR SANIRIM VE LİG 1 VE 2 Yİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR ANLADIĞIM KADARIYLA.UMARIM DEDİĞİ DOĞRUDUR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Menemenci Kenpachi

Serdar sarıdağ aylardır ölü taklidi bilmem ne zırvalıyor inanan insanları heyecanlandırdı o kadar neyseki en başından beri inanmıyordum bahsettiği isim Diallo'ymuş.Allah seni bildiği gibi yapsın

• quote:

firat demirtas‏ @firatdemirtas11Takip etDaha fazla

Sadio Diallo yu Beşiktaş almadi, allmiyor, almayacak. Başka takima gidiyor

BU ADAM FRANSADA YAŞIYOR SANIRIM VE LİG 1 VE 2 Yİ YAKINDAN TAKİP EDİYOR ANLADIĞIM KADARIYLA.UMARIM DEDİĞİ DOĞRUDUR.

Kendisi scouttan fazlasi degil ama oranin medyasina hakim biri hakli olabilir bilemiyorum. Ben de ihtimal vermiyorum alacagimiza bu kadar yabanci varken ama alinirsa da zarar ettirmez onu diyorum sadece cunku bonservis verilmez.

• Başka takıma gidiyorsa domino etkisi ile Serdar Sarıdağ twitter hesabını kapatır. :)
  • zarar ettirmez diye kadroya bi çöp daha niye ekliyelim ki.ayrıca kadroya eklenecek yerimiz yok lens+stoper+dembaba geldiğini düşünürsek.
  • ne kapatması.hiç bişey olmamış gibi devam eder o adam.neyse daha fazla şey derdim de ceza yemiyeyim.Adamın adını görünce bile Sneijder gibi şakaklarımda damarlarım şişiyor
  • Diallo çok gereksiz transfer olur. İlk 11 seviyesinde değil. Talisca'yı felan kesemez. Rotasyona için de yabancı sınırı var yine olacağını sanmıyorum. Ayrıca Orkan 10 numara oynayabiliyor.
  • Gelmez Diallo fln bakmayın şu yalancilara bi anadolu takımına cakacaklar heralde piyasa yapıyorlar.

• Diallo 2. ci bir aboubakar olabilir. Tam aradığımız bir transfer. şaka olarak söylemiyorum .

ben oyuncuyu beğendim şahsem.

Herkes eleştirecek bir şeyler bulmuş .ben gelmesini isterim . Az videoları izleyin öyle gelin yorum yapın .

önüne gelen skat oluyor arkadaş
  • Fener sayfasındaki yeni 1 haftalık adminler. geleni gideni banlıyorlar yazılanın tümünü siliyorllar.

fenerli taraftar yazmış beşiktaşın defansı kalecide dahil pepe hariç. ptt lig düzeyinde çok zayıf diye.

Bnede cevap verdim miş miş mişte muş muş diye.

sayın admin hemen banlamış beni

bizim sayfanın adminleri allah var yukarda adaletli en azından.

Boşuna dememişler çingeneyi padişah yapmışlar önce babasını asmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berk dogan -- 4 Ağustos 2017; 18:50:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Orijinalden alıntı: rebel poet

Negredonun aldigi para bana çok gibi geldi siz ne düşünüyorsunuz?

Valencia'dan net 7 milyon € kazanmıyormuş.

Dostum bu konudaki bilgin eksik. Aşağıya bırakıyorum

• hocam sende nerde çöp onları beğeniyorsun ya
  • quote:

hocam sende nerde çöp onları beğeniyorsun ya

hocam şunu izle allah aşkına

her şeyi eleştirmek için eleştirmeyin.

• EXERA kullanıcısına yanıt
    Maçla marşın ne alakası var? Oraya takım desteklemeye mi yoksa sidik yarışına mı gidilecek? Saçma dalak şeyler yapıyor bazen bizim taraftar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lens yarın ist a geliyormuş, Aspor son dakika gecti

• quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

Diallo 2. ci bir aboubakar olabilir. Tam aradığımız bir transfer. şaka olarak söylemiyorum .

ben oyuncuyu beğendim şahsem.

Herkes eleştirecek bir şeyler bulmuş .ben gelmesini isterim . Az videoları izleyin öyle gelin yorum yapın .

önüne gelen skat oluyor arkadaş

Diallo 10 numara,aboubakar forvet. Bir tane aboubakar yetti baska kazmaya gerek yok. Ben sana tolga zenginin bir videosunu atarim buffondan iyi dersin,videoya göre yorum yapilmamali

• Videoda chester'ın sesini duyunca devam etmedim.gitmişler diallo çöpünün videosuna adamın şarkısını koymuşlar ya

videolarda kötü özelliğini, yaptığı hataları koymazlar zaten videoda ne yaptığı umrumda değil.Ha bu adam 21-22 yaşında olsa ses çıkarmam.ama 26 yaşına gelmiş adam.CL takımına yakışıyo mu bu transfer.bu zamana kadar ne yapmışta alacak koskoca BJK.
  • Hiç istemesem de a spor a inanmak istiyorum. Umarım lens yarın gelmiş olur.

• 
Sayfa: önceki 13161317131813191320
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.