Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1317. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada insanlarin Negredo'ya salladiklarini görüyorum. Fanatik olmayan, rakiplerine de saygili, futbol tutkusu olan, yaz döneminde takım sohbetlerini seven bir Beşiktaş taraftariyim. Neymiş, 35 gol atarim demis, takimi bilmiyormus, ligi bilmiyormus da falan filan. Kusura bakmayın ama size Negredo çokmuş arkadaş. Size Cenk Tosun izlettirip saç baş yoldurtsaymis şu Fikret size keşke. Cenk cok kötü bir forvet demiyorum ama hala bu duzeylere yükselemedi, bitiriciligini bazen konusturuyor ama basit hatalar yapıyor, yüzde yüz gol pozisyonlarini futursuzca kaciriyor, pozisyonu kovalamıyor, bazen anlamsizca orta sahada dolaniyor vs. 35 gol atarim demeyi neden hırs, amac, hedef degil de hemen ego ya da cahillige vuruyorsunuz arkadas? Düne kadar Almeida izliyorduk. Birakin 35 mi 55 mi 15 mi kac tane atiyorsa atsin, rakamlara takilmayin kac mac kazandiracak ona bakarsiniz. 15 kritik gol, 35 anadolu takimlarina attigi gole bedeldir bence. Gelen isim Negredo, su pes'te Agüero olmasa Man City forvetine koyacagimiz isim. Kendinize gelin, bu takimda bu sistemle forvet patlamaz, parlar. Hele ki Lens de gelir ise. Quaresma ile eglenceli ve hırslı bir asist yarisina girmeleri demek, buyuk basarilar geliyor demektir. Final icin Sosa yazilarini da gördüm birkac yerde. Lens Sosa Quaresma üçlüsünün önüne damacana koysan ona bile 20 gol attirir bu adamlar. Talisca şutör bir oyuncu, gol istatistigini seven. Bu sene öyle bir şansı yok malesef, gecen seneki gibi rahat olamayacak bu konuda çünkü artık önünde yıldız bir pivot santrafor olacak. Ki Sosa'da gelirse Talisca daha da toparlanacak ve sisteme daha iyi oturtacaktir kendini, yani bunu yapmak zorunda. Belki Negredo > Gomez diyemem ama Sosa > Talisca net. Sosa takımı komple şaha kaldirabilen bir oyuncu, zaten siz de biliyorsunuz anlatmama gerek yok. Umarim ki Negredo 35 gol degil daha fazla atar üç kulvarda da, 20 golün altina şüphem bile yok keza. Galatasaray taraftarının bir kısmı Belhanda'ya Sneijder yüzünden cok yüklenmişti, avrupa maclarini izlerken Belhanda'nin moralinin iyi olmadigini dusunuyorum bu yuzden, yoksa cok daha iyi bir futbolcu. Takimdaki diğer paragöz vampirlere karsi elestirinin her zaman arkasındayım ama daha ayagina top değmemiş adama sirf bi aciklama yuzunden suursuzca yorumlar yapmayin. Bu taraftar, biz, cok cefa cektik, birakin 100 gol desinler Fikret baskan gibi, bakın keyfinize, yaslanin arkaniza sefanizi sürün, Beşiktaş bu sene daha deli geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• remiles01 R kullanıcısına yanıt
    İkisi aynı bölgede olsa dediğin doğru da biri forvet arkası biri açık.

Dediğim gibi menajer oyunundan başka bir şey değil. Haberin doğru olduğuna inanmıyorum.
  • Eyvallah.

Bedavaya geliyor o zaman.500bine oynarsa buyursun gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Negredonun gol açıklaması hoşuma gitmedi.Kanım ısınamadı kendisine

ne demiş ki hocam ?

Malesef ülkenin dışında oynayan oyuncular Ligi Katar liginin bir üstü olarak görüyor. Bunun Negredosu Gomisi Persi'si yok. Adamın görüşü Katara gidip 5 kazanmaktansa Türkiyede 4 kazanırım avrupada oynarım.

Ancak ligi bilmiyorlar. Türkiye ligi kaliteli top oynanan bir lig değil. Sertliğe dayanan lig. EPL'de Stoke-Westham maçına bak iki takımda şiir gibi top oynuyor. Paslar, arapaslar, hücum organizasyonları. Faul olunca golü kesti diyorsun. Bizim ligimizde boyuna oyun duruyor. Boyuna geri paslar boyuna yan paslar. Boyuna faul. Bundan dolayı adamın dediğine takılmamak lazım.

Ben GS taraftarıyım Negredo iyi bir transfer. Maaş felan ilgilendirmiyor beni ben futbolseverim. Kendi takımında Ndiayeye bilmem ne verilmiş. Tamam çok ama onun verdiğinden değil o parayı veriyorsan daha iyisini al diye çok. Yoksa kaliteli futbol parasız takımda izlenmiyor malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Dediğim gibi menajer oyunundan başka bir şey değil. Haberin doğru olduğuna inanmıyorum.

Ya tutarsa transferlerinden biri olabilir. Eğer komisyon transferiyse gelen oyuncular bile unutturmaz bunu.

Pektemek yerine 3. forvet olarak da düşünülüyor olabilir eğer forvet oynayabiliyorsa.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi remiles01 -- 4 Ağustos 2017; 19:10:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

Orijinalden alıntı: m0Ni

Negredonun gol açıklaması hoşuma gitmedi.Kanım ısınamadı kendisine

ne demiş ki hocam ?

35 cm pardon 35 tane gol atarim dedi

• Serdar sarıdağ aylardır ölü taklidi bilmem ne zırvalıyor inanan insanları heyecanlandırdı o kadar neyseki en başından beri inanmıyordum bahsettiği isim Diallo'ymuş.Allah seni bildiği gibi yapsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

quote:

Orijinalden alıntı: selates

Ya tutarsa transferlerinden biri olabilir. Eğer komisyon transferiyse gelen oyuncular bile unutturmaz bunu.

Pektemek yerine 3. forvet olarak da düşünülüyor olabilir eğer forvet oynayabiliyorsa.

Alinacaksa muhtemelen bedavaya alinacak ve 300-500 bin euroya oynayacak bir adam icin nasil komisyon yakistirmasi yapiyorsunuz simdiden ya inanamiyorum.

• Ne Diallo'su yahu, yabancı hakkımız bile dolmuş durumda; Lens, Medel ve hatta Demba Ba için bile eldekileri (Aras, Boyko, Milosevic, Franco) göndermemiz lazım, bu durumda bile 14 yabancımız oluyor. İmkanı yok böyle bir oyuncunun gelmesinin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 4 Ağustos 2017; 18:16:39 >
  • Deli Komutan kullanıcısına yanıt
    Kaliteli telefonlarla çekmişlerdir de hızlı olsun diye videoyu gönderirken whatsapp'tan göndermişlerdir büyük ihtimal, whatsapp'ta malum video kalitesini düşürüyor gönderirken, o yüzden böyle bir kalite çıkmıştır ortaya bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: numberslevin

Burada insanlarin Negredo'ya salladiklarini görüyorum. Fanatik olmayan, rakiplerine de saygili, futbol tutkusu olan, yaz döneminde takım sohbetlerini seven bir Beşiktaş taraftariyim. Neymiş, 35 gol atarim demis, takimi bilmiyormus, ligi bilmiyormus da falan filan. Kusura bakmayın ama size Negredo çokmuş arkadaş. Size Cenk Tosun izlettirip saç baş yoldurtsaymis şu Fikret size keşke. Cenk cok kötü bir forvet demiyorum ama hala bu duzeylere yükselemedi, bitiriciligini bazen konusturuyor ama basit hatalar yapıyor, yüzde yüz gol pozisyonlarini futursuzca kaciriyor, pozisyonu kovalamıyor, bazen anlamsizca orta sahada dolaniyor vs. 35 gol atarim demeyi neden hırs, amac, hedef degil de hemen ego ya da cahillige vuruyorsunuz arkadas? Düne kadar Almeida izliyorduk. Birakin 35 mi 55 mi 15 mi kac tane atiyorsa atsin, rakamlara takilmayin kac mac kazandiracak ona bakarsiniz. 15 kritik gol, 35 anadolu takimlarina attigi gole bedeldir bence. Gelen isim Negredo, su pes'te Agüero olmasa Man City forvetine koyacagimiz isim. Kendinize gelin, bu takimda bu sistemle forvet patlamaz, parlar. Hele ki Lens de gelir ise. Quaresma ile eglenceli ve hırslı bir asist yarisina girmeleri demek, buyuk basarilar geliyor demektir. Final icin Sosa yazilarini da gördüm birkac yerde. Lens Sosa Quaresma üçlüsünün önüne damacana koysan ona bile 20 gol attirir bu adamlar. Talisca şutör bir oyuncu, gol istatistigini seven. Bu sene öyle bir şansı yok malesef, gecen seneki gibi rahat olamayacak bu konuda çünkü artık önünde yıldız bir pivot santrafor olacak. Ki Sosa'da gelirse Talisca daha da toparlanacak ve sisteme daha iyi oturtacaktir kendini, yani bunu yapmak zorunda. Belki Negredo > Gomez diyemem ama Sosa > Talisca net. Sosa takımı komple şaha kaldirabilen bir oyuncu, zaten siz de biliyorsunuz anlatmama gerek yok. Umarim ki Negredo 35 gol degil daha fazla atar üç kulvarda da, 20 golün altina şüphem bile yok keza. Galatasaray taraftarının bir kısmı Belhanda'ya Sneijder yüzünden cok yüklenmişti, avrupa maclarini izlerken Belhanda'nin moralinin iyi olmadigini dusunuyorum bu yuzden, yoksa cok daha iyi bir futbolcu. Takimdaki diğer paragöz vampirlere karsi elestirinin her zaman arkasındayım ama daha ayagina top değmemiş adama sirf bi aciklama yuzunden suursuzca yorumlar yapmayin. Bu taraftar, biz, cok cefa cektik, birakin 100 gol desinler Fikret baskan gibi, bakın keyfinize, yaslanin arkaniza sefanizi sürün, Beşiktaş bu sene daha deli geliyor.

Bravo..

Çok yazmam ama her iletiyi okurum..

Çoğu düşüncemi dile getirmiş arkadaş..

Birde Konya nın başındaki zaaaRRRtı muhtereme PAZAR günü ;

" YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA " İzmir marşını kazıyalım ..

Samsun dan , ATATÜRK ün şehrinde MARŞ nasıl söylenir göstereceğiz.. Sabırsızlanıyorum

• Lens+Stoper diyorlar ek olarak olursa Demba Ba yada Sosa diyorlar.zaten 14 yabancı oluyor.Neymiş Diallo gelirse biri gidebilirmiş yapma yav bunu nasıl düşünebildin kral.

Allah için Diallo gibi bi saatçi için kim gider bu takımdan ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gok2K

Kaliteli telefonlarla çekmişlerdir de hızlı olsun diye videoyu gönderirken whatsapp'tan göndermişlerdir büyük ihtimal, whatsapp'ta malum video kalitesini düşürüyor gönderirken, o yüzden böyle bir kalite çıkmıştır ortaya bence

hocam 10 saniye bile değil futbolcuların come to beşiktaş demesi boyutu 10 mb olur en fazla onu gönderirlerdi maille. öyle böyle 1 milyarlık bir erişime ulaşması harika bir şey
  • Menemenci Kenpachi kullanıcısına yanıt
    ölü taklidi, domino etkisi... her şey Diallo'ya bağlıymış demek ki.
  • Her seferinde Diablo geliyor aklıma yahu isimine de alışamadım 😈

• Serdar sarıdağ kadar nefret ettiğim adam yoktur heralde şu muhabirlerden.Ahmet Ercanları daha çok seviyorumdur domino serdar'dan.duvarları yumrukluyorum bu adam yazmaya başlayınca
  • Diallo nereden çıktı

• Diallo bedavaysa alinsin dusuk maas ile bir yere kiraya versek bile zarar ettirmez ligde bir takima kiralanip iyi performans sergilerse ertesi sene kullaniriz yada fransaya geri satariz 3-4 milyona.

• Diallo ne lan acayip boş bir haber doğru olduğuna şu kadar inanmıyorum.
  • Lens neden açıklanmıyor hala???

• 
Sayfa: önceki 13151316131713181319
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.