Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1312. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  [Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• 1.torbada şampiyonların olması yeni gelen bir kural mı yoksa önceden de var mıydı hatırlamıyorum da ?
  • Negredo'nun 2 yıllık maliyeti

2.5 bons
    8.7 net maaş

İmza parası ya da bonuslar hakkında bilgi yok.

Seneliği 5.6 milyona denk geliyor. Gomez ve Abou'ya 1 yıl için verdiğimiz paradan daha düşük. Üstüne bonservisini de aldık.

Düz 4.3 maaş olarak bakınca korkutucu görünebilir ama toplam maliyeti kötü değil. 10 numarayı da verirsek iyi forma satışı yapabiliriz.
  • Şu sarı merdivenleri bir halledemedik gitti, halbuki stad ilk açıldığında ne kadar güzel duruyordu. Yeminle hiç yakışmıyor. Trabzon'un stadında falan da gri renk mevcut, bir bize mi dayatıldı bu durum anlamıyorum...

• Beyler başakşehirin sevillayı elemesi demek, bu sene ligde favori olabilirler demek

Sevillayı elemelerine ihtimal dahi vermiyorum. Yenerse şayet bu sene mokoko Nispeten oturmuş bir takım. Bizim takım halen transfer sürecinde. Uyum falan derken bi bakmışız - aa ? noluyoz demeyelim

Gs - Fb - Başak sezonu erken açtı.

Bunun avantajı *

* daha diri başlayacaklar lige ( tabi uyuşurlarsa )

Dezanatajı *

futbolcular düzgün dinlenemediği için, mental ve fizik olarak düşecekler. Ligin 2. yarısından itibaren cortlayacaklar. Bunu biliç zamanında yaşadık. Şampiyon olabilir miyiz dedik ciğer yetmiyor malesef.

Bu noktada, bizim oyuncular yeni transferlerle doğru düzgün kamp geçirmediği için sıkıntılarımız olacaktır. Bu sene marcelo ve abu kalsaydı daha sert giriş yapardık. ANcak bu sene lig başlarında 1 farkla zar zor galibiyetler alacağımızı öngörüyorum. Veya puan kayıplarına hazır olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Not: Futbolcu fizik olarak hazır olabilir. Bu hemen ilk 11 çıkacağı anlamına gelmiyor.. Pc oyunu gibi al oynat yapamazsın. Takım arkadaşlarını tanıması, birbirlerini anlamaları gerekiyor. Abuyu hatırlayın. Ağustosta geldi, ancak ligin 2. yarısı açıldı. Gomez 5-6. haftalarda uyum sağladı. Bunlar kolay işler değil malesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: selates

Bizim bu çevirmen de baya şanslı doldurduk Latinleri işine geliyordur Halil de biliyo aslında portekizce-ispanyolca.Dil çok önemli Gomez zamanı takımda herkes Almanca konuşuyordu bu çok etkili oldu o seneki başarıda.Aboubakar dil konusunda çok sıkıntı çekti.Şimdi Negredonun bu sıkıntıyı çekmeyecek olması sevindirici,come to besiktas videosundaki telaffuza bakarsak ingilizceside fena değil

• vay arkadaş bir bitmedi toplantılar imzalar kura çekimleri. 15.30 da da gomisin toplantısı varmış. bırakın artık ta Lens i açıklayalım
  • Lucescu inanılmaz konuştu helallll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 numara kime verildi ki?
  • gsyi düzeltecek tek adam da milli takıma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

Şu sarı merdivenleri bir halledemedik gitti, halbuki stad ilk açıldığında ne kadar güzel duruyordu. Yeminle hiç yakışmıyor. Trabzon'un stadında falan da gri renk mevcut, bir bize mi dayatıldı bu durum anlamıyorum...

Bir bize dayatıldı evet Sakarya stadında sarı merdivenleri siyaha çevirdi adamlar.

• Negredo Fenerin içinden geç!

• Arkadaslar rica etsem biriniz Negredo'nun Fm 2017 profilini paylasabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

35 atarım diyorsa en az 30 atar. Bu oyuncular aptal değil nasıl bir lige geldiğinin farkında. Cenk'in 24 attığı yerde 35 atarım demesi normal. Lens ve Caner takviyeleriyle daha da güçlüyüz ayrıca.

35 biraz hayal gibi ama ben 25'in altına olağan üstü bir şey olmaz ise düşeceğini sanmıyorum.
  • 35 gol olayına çok takılmayın. Adam nasıl gaza geldiyse artık rakam telafuz etti. Halbuki yanlış birşey. Kendisini baskı altına alıyor, seyircide çıtayı yükseltiyor ister istemez. 4-5 haft gol atamazsa guizaya dönmesin sonra.

Uslüp konusunda gomez harikaydı. Adamın konuşması şiir gibiydi. Vaad yerine, ne verebilirim ? diyordu sürekli. Kaldıki gol kralı oldu. Hep realistti. Ancak terör falan korktu gitti. Haklı veya haksız ancak bizde iyi bir iz bıraktı. Tam bir bubi tuzakçısıydı. Rakip stoperlerin kulağına üfleyip uyutur, hop arka direkte kafayı çakar goü yazıyordu.

Umarım bu herif 30+ gol yapar da gomezden daha iyi bir izlenim bırakır..

Gomezin ttalihsizliği; ismail köybaşı, tolga zengin gibi çapsızlarla oynamasıydı. ha bi de stoper yoktu. Habire devşirmelerle oynadık.

Negredonun nasıl bir tip santrofor olduğunu bilmiyorum ancak umarım bizi utandırmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 4 Ağustos 2017; 15:35:48 >
  • Böyle 35 40 atarım diyenler 10 golde kalıyor nedense. Ligi fazla hafife almış herhalde Son 50 yılda 3 5 kişi 30 gole ulaşmış o kadar basit değil. Bide arkasında Talisca oynuyor unutmasın daha kadro hakkında bile bilgisi yok adamı bırakın ligi.
  • lig+kupa+avrupa =35 atarım, dedi.

• Utku nun maliyetini bilen varmı açıklama yok 4 yıllık demişler sadece

nedgredo toplamda 25 atar.
  • Foruma noktasız Jere.main Le.ns yazıyorum Aras Özbiliz olarak düzeltiyor. Bir yanlışlık mı var forumda??
  • remiles01 R kullanıcısına yanıt
    netin fikret ormanlanmış olabilir. modemin pektemeğini çıkarıp tekrar tak
  • 
Sayfa: önceki 13101311131213131314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.