Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Negredonun maası ffp maaşı arkadaşlar.Adamlar verdiği bonservisin 4 te 1 ini istese 7 yapar.Negredonun alacaklarını bırak dersin 2.5 ta sen eklersin.Negredonun maaşına eklersin. Negredo 5 milyonunu bıraksa ekle maaşına zaten 3 e gelir maaşı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gelsin paralar.

bele bele iki deste 100'lük kırk iki tane binlik bir milyon iki yüz gırk iki bin
  • beyler
  • Arkadaşlar takımda kimin ne kadar yıllık ücret aldığına bakabileceğimiz bir yer var mı?

• Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Yanlışın var ramos sol stoper oynuyordu

• Başakşehir Sevilla ile eşleşti.
  • Sevillanın transferlerine baktım simdi adamlar marianoyu 4 e satıp 5 e 26 yasındaki corchiayı almışlar helal olsun. Birkaç yıl sonra biz de böyle transferler yapacaz inşallah. Parasısız şuan taksitle anca alıyoruz

• Muhabir: Negredonun kaç gol hedefi var?
    Fiko: yüz
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Şu kare o kadar güzel ki, cidden başkana helal olsun, kulüpteki bu aile ortamının oluşmasında büyük emeği mevcut.
  • Akım, bakanlıklara sıçramış.

https://twitter.com/saglikbakanligi/status/893399105497595906

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10 Numara -- 4 Ağustos 2017; 13:46:42 >

• Nice ve Hoffeneimin elenmesi iyi oldu. 4. torbada Leipzig ve Sporting dışında sakatlık çıkarabilecek takım kalmadı.
  • Fena kura çekmedim.

Yalnız birinci torbaya sadece şampiyonları alma olayı çok saçma. Monaco Benfica birinci torba Barca, Manu, City ikinci torba böyle saçma iş mi olur.

Kabus olur:

Real Madrid
    Manchester United
    Beşiktaş
    Feyenoord

Güzel olur:

Benfica
    Sevilla
    Beşiktaş
    NK Maribor

Rastgele

• quote:

Orijinalden alıntı: fallofday

beyler

infantino çekemez bunu hocam naptın
  • KAP geldi negredo için
    kendisine 4,35 milyon euro bonus yok
    klübünede 2,5 milyon euro bonservis için
    imza parasıda yok.
  • Büyük konuşmayı ve konuşulmasını sevmem. Negredo'nun şu kadar gol atacağım demesinden de hoşnut değilim. Fakat batıl inançlı olmayı da bırakmak gerek. Negredo kaliteli bir oyuncu. Başarılı olamazsa da başarılı olamadığındandır. Şu kadar gol atacağım demesinden değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratdem88

quote:

Orijinalden alıntı: PolisBey

quote:

Orijinalden alıntı: Terilgenbudun

Beşiktaş'ın "2013-2014 sezonundan günümüze" yabancı forvetleri içeren bilgilendirme fişi hazırladık.

[simage][/simage]

https://twitter.com/_ekran_/status/893225678224719873

Eleştirilerinizi bekliyoruz.

Almeida napiyodur suan acaba

Yunanistandan kovdular en son onu aek daydı sanırım

Mevki değişikliğine gitti.

• konuşantahta kullanıcısına yanıt
    bu sene zorlu grup gelecek diyor hislerim.
    bi ingiliz gelecek kesin zaten bari chealse olsa o
  • Beşiktaş’ın yeni transferi Alvaro Negredo BJKTV’ye açıklamalarda bulunuyor.

İşte Negredo’nun yaptığı açıklamalar;

“Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Vodafone Park, mükemmel, paha biçilemez bir stat”

“Beşiktaş’ın şöhreti gün geçtikçe artıyor”

“Transfer süreci çok çabuk gelişti. Menajeri aradı ve Beşiktaş’ın teklifini iletti. Çok uzun sürmedi. Ben de bu aileye katılmak için hevesliydim. Beşiktaş dünya çapında bir kulüp. Çok orijinal bir slagon bulmuşlar. Come to Beşiktaş…. Dünya çapında Beşiktaş’ın şöhreti gün geçtikçe artıyor.”

“Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Takımın bir parçası olmak için elimden geleni yapacağım.

“Şampiyon takıma katkı yapmak için buradayım”

“İstanbul’da yaşayan tanıdıklarım vardı, onlarla konuştum. Pepe ile de konuştum. Kimse olumsuz bir şey demedi. Şampiyon takıma katkı yapmak için buradayım. Bir parçası olmak ve yeniden şampiyonluk yaşamak istiyorum.”

“Onları düşününce bile tüylerim diken diken oluyor”

Beşiktaş taraftarının bana gösterdiği mükemmel ilgiden dolayı buradayım. İnternette birçok video izledim. Onları düşününce bile tüylerim diken diken oluyor. Skorun kötü olduğu maçlarda böyle taraftarı yanına almayı bütün futbolcular ister. Ben de onlarla bir bütün olmak için sabırsızlanıyorum”

Negredo lakaplarını açıkladı

“İspanya’da lakabım canavar. Köpekbalığı, matador da diyorlar.”

“Tüm kulvarlarda 35 atarım”

“Burada oynamadığım için diğer liglerle karşılaştıramam ama ileride bir röportaj daha yaparsak karşılaştırırım. Önemli liglerde oynadım. İspanya, İngiltere bana çok şey kattı.

Burası da umarım bana çok tecrübe katar. Bütün forvetlerin hedefi attığı gol sayısının üstüne çıkmaktır. Sevilla’da bir sezon ligde 25 gol atmıştım. Bu sezon tüm kulvarlarda 35 gole imza atarım. Üstünü bilemem” dedi.

• Bu gün kü kura sonucu şampiyonlar ligin den bir 12,5 milyon euro daha yükleniyor.

• fallofday kullanıcısına yanıt
    sportingle celtic i de yakmışsın :D

ama bu sene takımlar fena, ama biz de fenayız ;)
  • 
Sayfa: önceki 13081309131013111312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.