Şimdi Ara

[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (1276. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
104.888
Cevap
123
Favori
3.775.841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
51 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • negredo lens falan derken arada konusu geçtimi bilmiyorum ama utku geçen sene kiralıktı. bonservisini almışız Allah utandırmasın. ben yeni duyuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: konuşantahta

negredo lens falan derken arada konusu geçtimi bilmiyorum ama utku geçen sene kiralıktı. bonservisini almışız Allah utandırmasın. ben yeni duyuyorum

Tolga yolcumu acaba.
  • Merhaba beyler banim acildi,

Oncelikle benim en asiri sevindigim olay dun suprizlerle 3. torbaya kalmamiz oldu ciglik attim y.boys-kiev ile ajax-nice ozetlerini izledim dun. young boys ozellikle son dakkada atmis tribunler yikildi bende onlarla sevindim.

Negredo hayirli olsun cok guclu kafa ozelligi olan long shot finishingi kendine has stili olan muthis bi striker. Almeida fln diyen adamlar futboldan anlamiyo bosverin.

Gokhan Gonul uzuldum ancak 6 hafta dendi bugun, eylul ve ekimde milli aralar olacak bi sekilde ustesinden geliriz.

O video da cok komik olmus 7 ulkede TT olmus durumda helal olsun Besiktas.
  • Konuyu Baltalayan Balta kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum. daha en az 1 sene ekşitir yüzünü.
  • Negredoyu almeida ile kiyaslayanlara aciyorum arkadas.Adamin bi full maclarini izleyin bizim hucum hattiyla cok iyi is yapicak.Asirtmalari da muazzam bi adam

Bu arada Lens isi kesin olarak tamam mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

negredo lens falan derken arada konusu geçtimi bilmiyorum ama utku geçen sene kiralıktı. bonservisini almışız Allah utandırmasın. ben yeni duyuyorum

babadan torpilli çöp
  • Almeida vs Negredo

Biri üstüne vurur, diğeri üstünden aşırır.

Bilin bakalım hangisi hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi k62545 -- 3 Ağustos 2017; 12:15:25 >
  • Hadi haci nerde bu lens ya

• quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

Beyler bir daha Almeida vb boş yorumlar görürsem bloklayacağım ve herkesin bloklamasını tavsiye ediyorum şuan. O kadar dayanıksız ve boş bir yorum yapıyorsunuz ki.. Atiba , Fabri , Aboubakar sizin beğenmediğiniz oyuncular bunlar. Gelip oynamadan göremeyiz , oyuncuya bağlı her şey istese yapar..

Fabriyi ben hala beğenmiyorum ama diğer dediklerine katılıyorum
  • quote:

20 yaşında artık kupa maçları filan oynaması gerekiyor nedense çok ufak gözüyle bakıyoruz utkuya ama ondan küçük dünya yıldızları var piyasada tolga ve fabrinin yaptıklarına bakarsak Utkunun da bir kredisi var hata yapsa sıkıntı değil zaten takım yıllar içinde kaleci ve defans hatalarından evrim geçirdi 3 yersek 5 atarız diyoruz.Yani kendini göstersin Fabri Fabri tezahuratları yerini Utku Utku alır biraz özgüveni olsun yeteneği varsa o formayı alır zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 3 Ağustos 2017; 12:31:56 >

• önündeki 4 lü de sağlam olacak gibi. tam zamanı. cengiz 19 yaşında romaya gitti. enes ünal aynı şekilde. bu oyuncular 11 de oynamasalar hala Türkiyedeydiler. 11 e yazılması lazım katılıyorum.
  • Videomuz acayip patladı mükemmel oldu ya mükemmel. Bu eurolig şampiyonluğu falan hikaye oldu

• Lens + Medel + Miranda ya da Vida

Loading...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Lens + Medel + Miranda ya da Vida

Loading...

Medel + stoper olmaz. Ya stoper ya Medel olur ki inşallah Medel olur ön liberoda da kullanırız.
  • Navasın tanıtımı ne öyle puhaha :D Adamın kafasına poşet geçirip kaçırmışlar :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bremen Bv-244 -- 3 Ağustos 2017; 12:40:40 >
  • Sunderland ile el sıkışan Beşiktaş, Jeremain Lens ile 5 yıllık anlaşma sağladı. Lens, yıllık 2.2M euro garanti ücret alacak. (beIN SPORTS)

hadi açıklansın videoyla artıkk
  • Bugün transfer olmasa da olur. Play off kurası ne zaman? Meraklandım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya beyler bu Almeida en çok sövdüğümüz son sezonunda 15 gol attı bu adam Almeida ile aynı olsa bile (ki değil) şuan ki hücum hattıyla 20 nin üstünde atar rahat olun. Birde geçen sezon önünde kendisine boşluk yaratan bir forvet olmadığı halde uzaktan şutlarıyla 17 gol atan bir Talisca var ki Negredo nun yarattığı alanları kullanıp onunda 20 nin üstüne çıkacağını düşünüyorum.

• Beyler bu tanıtılmalı iş baya işe yarıyor. Böyle hiç kimsenin haberi yokken bi anda resmî hesaptan bişey atılsa Harika olacak. Öyle fotoğraftır imzadır cart curt hiç bişey olmayacak.

Lens iyi hoş gelsin de ondan önemli biri var gelmedi gereken. Medel ve ya Vida. Bize bu ikisinden biri lazım. Gerçekten çok beğendiğim bi stoper olan Tosic, şaka yapmıyorum, yedeğe geçmeli ki Beşiktaş artık ataklarından dönen topları sürekli kullanabilsin.

Bu arada o video sağlığa zararlı 😆 Müzik girince delirecek gibi oluyorum 😆

• Adam negredo ile almeidayı kıyaslıyor ( bir futbolcuya edilebilecek en büyük küfür bu) yetmiyormuş gibi abuş daha iyiydi yazıyor. Siz hiç negredoyu izlememişsiniz sanırım, hepiniz hayran kalacaksınız bu adama.

• 
Sayfa: önceki 12741275127612771278
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.