Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • [MEGA ANKET BEŞİKTAŞ] *EN İYİ'LER *KİM GİTMELİ HÜCUM | ORTA SAHA | KANAT | DEFANS...

==> http://forum.donanimhaber.com/m_116912711/tm.htm
  • Hadi bismillah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler lige ambargo koyma vakti geldi artik bizim devrimiz başlayacak hayirlisiyla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bişey merak ediyorum, üstü açık otobüs şeklinde kutlama yapcak mıyız?

• noxiousu kullanıcısına yanıt
    Üstü açık felan bilmemde kutlama daha yapılmadı hocam dün gördüklerin fragmandı.
  • saranghapanida S kullanıcısına yanıt
    Biliyorum,kutlama perşembe günü statta olacakta, üstü açık otobüs şeyi olacak mı onu merak ediyorum valla

• Tolgaya güvenenler görüyorum hala bölümde ya, beyler kendinize gelin. Bu adam iki sene art arda UEFA'dan elendirdi bizi. Az kalsın şampiyonluktan da ediyordu ya, yedeğin yedeği olarak kalabilir sıkıntıdan yok. Ama birinci kaleci olarak kalmasını isteyen ihanet eder kulübe. Bu kadar net beyler lütfen...

• TRANSFER - Cengiz Ünder, 1 milyon TL+KDV karşılığında Medipol Başakşehir'de.

Bu fiyata keşke biz alsaydık
  • Helal olsun be çocuklar helalllll

Şenol Güneş ve Evlatları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death52

Allah bu yazıyı alıntılayıp 3. Yıldızı aldık demeyi de nasip etsin bu konuda...

AMİN
  • Skrtel transferi gerçekleşirse mükemmel olur Kjaer falan yok hükmünde kalır o adamın yanında bizi Liverpool la yaptığımız maçta top geçirmemişti burda efso oynar bence . Gelir inşallah .
  • Takımın en büyük özgüven kaynağı ilk yarı performansıyla Rhodolfo bana göre. Ondan sonra Oğuzhanın ekstra göbekte ki performansı geliyor. Geçen sene 2. yarıda Atiba Tolgay 2lisi ile kilidi hiç açamıyorduk ama Oğuzhan çoğu maçın kilidini açan oyuncu oldu aklımda kalanlar

Gaziantep deplasmanı frikik golü
    İlk yarıda ki Konyaspor maçı
    Bursaspor deplasmanı
    İçerde Antalyaspor maçı
    Kasımpaşa son dakika penaltısı(Hem yaptırdı hem gol yaptı)
    Galatasaray maçında Cenk attığı harika pas asist asisti
  • Yavuz Sultan Selim köprüsüne ilk asilan bayrak Beşiktaş bayrağı oluyor
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• TRTspor'da Tolga Olcay Oğuzhan var
  • Dün gece oynanan Miami Toronto maçındaki Beşiktaşlı dayı
    Bu mesaja eklenen görseller:

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Tüh bizim evden net gözüküyordur o bayrak, evlenince keşke orda kalsaydım
  • Fikret baskanda geldi Trtspor a

• quote:

Orijinalden alıntı: le_tatative

TRTspor'da Tolga Olcay Oğuzhan var

Başkanımız da teşrif ettiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderBorn

Tolgaya güvenenler görüyorum hala bölümde ya, beyler kendinize gelin. Bu adam iki sene art arda UEFA'dan elendirdi bizi. Az kalsın şampiyonluktan da ediyordu ya, yedeğin yedeği olarak kalabilir sıkıntıdan yok. Ama birinci kaleci olarak kalmasını isteyen ihanet eder kulübe. Bu kadar net beyler lütfen...

Biz mi farkli goruyoruz anlamiyorum ? Spikerler yorumcular falan hep iyi diyor osmanli macinin oncesinde de tolga bu sezon akhisar maclari ve sporting maci disinda cok iyiydi takimina 9-12 puan kazandirdi diyor biz niye goremiyoruz bu puanlari ?

Puan kazandirdigi tek mac deplasmandaki rize maci olabilir bir zahmet bir mac da kurtarsin artik 2. Lig kalecisi koysak da bir mac kazandirir

Osmanli macinda da ustune gelen uzaktan iki sut ve rusescunun onune alana kadar acisini kaybettigi topla guzel goz boyadi yine seneye kesin kalicaktir Umudum yedek kaleci olmasi ona bile raziyim artik yeter ki ilk 11 olmasin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • başkanın açıklamalarına bakarsak tolgayla 10 yıllık yeni sözleşme imzalıyoruz
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.