Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu şampiyonlar ligi müziği beni benden alıyor beyler hayallere dalıyorum gözlerim yaşarıyor çıldırıyorum defansı sağlama alaydık hayırlısıyla büyük umutlarım var inşallah
  • quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Haberlere baktimda hic kaleci lafi gecmiyor sag sol bek on libero stoper filan tamam da abi bizim ilk oncelikle kaleci isini cozup bi an once adaptasyon surecine sokmaliyiz.Tolgayla boykoyla bu is olmaz

Oldu ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomez Cl seviyesinde bir oyuncu. Ligde cenkle idare ederiz ama clde işler değişir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gomezi kucumsemeyin orta saha adama calisti deyip,iyisini aliriz demek kolay ama o is biraz zor.ligde gol atamadigi takim bir elin parmagi kadar.koca sezonda sakatlanmadi kotuydu cenk oynasin dedirtmedi,medyaya malzeme vermedi,demba sezonu forse edemedi ama gomez etti ayni orta saha ile.gomez giderse cok uzuluruz

• Yeni konu hayırlı olsun, umarım bundan sonra yüzümüz hep güler ve bu konuda da güzel şeyleri, başarıları konuşuruz.Hep beraber nice şampiyonluklara inşallah

Bunlar da benden gelsin, kalite ve çekim kötü olabilir, kusura bakmayın arkadaşlar

• Marsilyadan Nicolas N'koulou gelirse çok iyi olur.Tolgayada teşekkür edilip yollar ayrılmalı
  • Bu arada Fenerbahçe 1 saatte 2 kupa kaybederek tarihe geçti.
  • Konumuz hayırlı olsun...

Bu sene de

"ŞAMPYİON KARTAL"

YAZ-DI-RA-CA-ĞIZ!!!
  • Acil iyi bir kaleciye ihtiyacımız var.
  • İlginç bir gelişme olarakta; Benoit Costil bugün resmi hesabımızı instagramdan takibe aldı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu mesaja eklenen görseller:

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

• Stopere Mammana'yı alsak ne güzel olur

• İlacımız. Nkoulou - Subotic veya Nkoulou - Kamil Glik ( Skertel ) de olabilir. Tam bir cl seviyesinde defans hattımız olur. Tabi sağ ve sol bek te lazım. Türkiye ligi ne ambargo koyulur bu stoper hattıyla.

• İnşallah güzel bir sezon geçirip şampiyon olacağız, üçüncü yıldızımızı şerefimizle hakkımızla alacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Başkan gibi başkan be https://twitter.com/hakasikci/status/732178548832780289

Allahım şuna bak ya, Şeref Bey Baba Hakkı Süleyman Seba gibi isimlerin yanına adı yazılacak birisi. En büyük başkan bizim başkan.
  • Bir an önce defansı toparlamak lazım.Ağustos ayı gibi Süper Kupa maçı olacaktır.Yetiştirmek lazım.
  • yav quaresma nin dün o vurdugu şut gol olsa senelerce en iyi goller arasında gösterilirdi yok böyle birşey , onun dışında dün Tosiç diyorum başka birşey demiyorum topu 40 metre sürüp sağdan soldan geçip ceza sahası içine girdiğinde gözleri poğaça gibi açılan bir tek benmiyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: epoolture

quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

quote:

Orijinalden alıntı: Beşiktaş

quote:

Orijinalden alıntı: pennyroyaltea

maçı izleyebileceğimiz bir link varmı , evde lig tv var gerçi veriyor bazen eski maçlarıda denk gelmek lazım akşam.

@Herr0glu hocan twitterda bu arkadaşı takip edin sezon bitince bir blog sitesi açıp sezonun tüm maçlarını full hd yükleyeceğini söyledi. Profil benim değil bana söyledi. Onun dışında şimdilik arıyorsanız osmanlı maçını forza foruma bakabilirsiniz

bana şimdilik lazımdı , dün stadın orda idik izleyemedim tüm maçı ara ara baktım periscope dan , lig tv bugün veriyorda iş saatine denk geliyor forzaya bakayım bulursam sağol.

İspanyolca var

http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?280820-FUTBOL-Turkish-Super-Lig-15-16-Besiktas-vs-Osmanlispor-15-05-2016

eyv.
  • Siz bizi şampiyon yaptınız dünyaya kalitenizi gösterdiniz siz bambaşkasınız, apayrısınız be!

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.