Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1 atınc 6 ersan 3 tore 10 milyon euro var kasada.

Boyko, pedro ve milosevic satılabilme ihtimali olanlar.

İsmail ile paşa paşa sözlşme imzalanacak bu durumda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • West Ham muazzam transfer yaptı hiç kaf etmeyin bu transferde Beşiktaş kazanan taraf değil. 3'ü kolarov'a verdin diyelim Gomez Alman gerekiyor napacaksın? Sosa Oğuzhan satıcaksın ne oldu abi senin kadro???

Bucaspor'dan gelen Salih Uçan bile 4,5 kira 12 opsiyona gitti abi ne anlatıyorsun? Büyük başarıymış hadi canım salak değiliz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herkes transfer istiyorda uefa ile anlaşma var oyuncu satmadan alamıyoruz.bonservissiz oyunculara yöneliyoruz ama onlarda ya çok iyi olmuyor yada aşırı fazla maaş istiyorlar tabi bide imza parası.gökhandan gelen gelirle oyuncu alınacaktı ama klübe westham dışında hiç bir resmi teklif gelmemiş yönetim ne yapsın bonservisinle isteyen yok.oğuzhanı satsalar taraftar ayaklanacak şuan yönetemin eli kolu bağlı.
  • Ha bu arada her yaramaz transfere Şenol Hoca istedi 2-3 yıldır Fabri'yi istiyordu 10 yıldır Omeruo istiyordu diyenler Şenol Hoca bütün canlı yayınlarda Töre'nin kalmasını istiyordu bunu bilin

• Siz Töre'yi opsiyonlu yollamışsanız, bizim Alex Telles gibi olabilir durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Recipe For Salvation

Töre'yi biz ne zaman aradık ki şimdi arıyacağız ? Bilic dòneminde olmazsa olmazdı o zamanda yine 2. Yarı yoktu elimizde patlama ihtimali vardı bu sene en azından orda oynarsa aldırır kendini

Kör ölür...

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Bugun gokhani 16 ya satsan kimse bisey demez ama biliyoruz ki gokhani 1 sene kullanip aticaklar hayatta satin almiycaklar sene sonunda tepkiler bu yuzden ztn.

Valla bir sene guzel mutlu olduk futbolla sampiyon olduk fln. Cokus donemi basladi hayirli olsun.

Yonetim de bolunmeler basladi erdal torunogullarini kiskanip kovuyolar, stoper gelmiyo sampiyonler liginde 4-5 yiyip moral bozulunca lig de elden gitcek. Gomez kalmazsa ve stoper gelmezse ztn umut yok.

Gokhani yollladin ermeni tohumu cocuk tacizcisi tipli aras ta sampiyonlar liginde basarilar.

Ulan düzgün düzgün gidiyor bu sefer kimseye gecirmicek heralde derken son cümlede yapıstırmıssın yine

• Maas odemiyeceksek kiralik 3m euro iyi.

• yönetim bu transfer döneminde çok kötü ilerliyor. 3 milyona töreyi 13 milyon opsiyonlu kiralamak da nedir allah aşkına ya? elimizdeki tek tük genç topçulardan bir tanesiydi gökhan. 3 milyona töre seviyesinde topçu mu bulacaz? vay arkadaş ya resmen skandal. skandal skandal skandal.
  • Hala yalanlama gelmedi.İş doğru muhtemelen ama umarım resmileşmemiştir de tepkilerden korkup geri adam atarlar.Takımın Oğuzhan ile birlikte en potansiyelli oyuncusunu 3 milyon için göndermek şerefsizliktir. Geçen sene ikinci yarı sakatlıklar veya başka sebeplerden ötürü oynayamamış olması potansiyelini değiştirmez.İlk yarıda Gs,Fb ve içerideki Sporting maçlarında direkt olarak skora etki etmiş. Şenol Güneş diyoruz bırakın da bir sene daha çalışsın.West Ham'da göstereceği performanstansa Şenol Güneş'le 1 sene daha çalışsın üzerine CL oynayacak.

Oyuncunun gitmek istemesi bahane değil.Atiba da istiyor üstelik 1 sene kaldı sözleşmesinin bitmesine o nasıl kalıyor ? Bu adam daha geçen sene sözleşme uzattı.Elimizde patlayacaksa seneye West Ham'da da patlar 3 milyon euro için mi bunca rezalet.Vallahi İsmail'e Marcelo'ya razıyım yapmasınlar transfer yeter ki böyle komik rakamlara adam göndermeyin.Atınç 6'ya,Ersan 7'ye gitti yahu.

Bir transfer yapacaklar burnumuzdan getiriyorlar istemiyorum ne Kolarov ne stoper takımın anasını bellemeyin yeter

• quote:

Bugun gokhani 16 ya satsan kimse bisey demez ama biliyoruz ki gokhani 1 sene kullanip aticaklar hayatta satin almiycaklar sene sonunda tepkiler bu yuzden ztn.

Valla bir sene guzel mutlu olduk futbolla sampiyon olduk fln. Cokus donemi basladi hayirli olsun.

Yonetim de bolunmeler basladi erdal torunogullarini kiskanip kovuyolar, stoper gelmiyo sampiyonler liginde 4-5 yiyip moral bozulunca lig de elden gitcek. Gomez kalmazsa ve stoper gelmezse ztn umut yok.

Gokhani yollladin ermeni tohumu cocuk tacizcisi tipli aras ta sampiyonlar liginde basarilar.

gökhanı neden kullanıp atsınlar ki adam genç hem gökhan bizde ki gibi disiplinsiz takılmaz orada

• gelcek parayla necip falan zam yaparlar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

Ulan düzgün düzgün gidiyor bu sefer kimseye gecirmicek heralde derken son cümlede yapıstırmıssın yine

sinirlendim yazarken tutamadim

• Zımba gibi olacak takım iki transfere bakar yada iki hata alaşağı edebilir bizi. Sosa işi aklımı çok karıştırıyor sosanın zam istediği kesin ama başkanın kendi ağzından çıkan sözleşmesi neyse o lafı var. Ya başkan lafını yiğecek yada adam gönülsüz oynayacak. Atıba son bir fırsat bulmuş değerlendirmek istiyor lakin kim olsa gitmek ister eğer gönlü yoksa satılsın, lucas kiralansın. Törenin kiralanmasına karşıyım çünkü iyi performans gösteremiyecek ve olmayan piyasası dahada düşecek.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Fr1xsivE

quote:

sinirlendim yazarken tutamadim

• Taarin T kullanıcısına yanıt
    Ben burada tepki göremiyorum herkes bayılmış abi seviniyorlar büyük başarı diyolar Töre hiçbişey yapmamış Sezer Öztürk göndermişiz gibi seviniyo herkes, kör ölür badem gözlü olur falan yazmışlar hatta

• Takim yaslandi diyoruz ben de farkindayim ama bu maddi durumla kimse genc yetenek beklemesin.Bize simdi daha cok kisa surede basari getirecek adamlar lazim en azindan ffp kalkana kadar kalkinca kaldigimiz yerden baslariz

• Bence opsiyon koyulmamaliydi. West ham i vitrin olarak kullanip baskasina satmaliydik.
    Tore gittigine gore Viscanin alinmasi lazim. Bjk macindada fener macindada adam golunu atti.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarbeLeeMatkap

Bence opsiyon koyulmamaliydi. West ham i vitrin olarak kullanip baskasina satmaliydik.
    Tore gittigine gore Viscanin alinmasi lazim. Bjk macindada fener macindada adam golunu atti.

Olcay'in yetenekli versiyonunu bulsak cok iyi olur aslinda da oyle bir futbolcu var mi acaba

• Bence burdaki olay törenin daha Beşiktaşta oynama isteğinin olmaması.. Töre kesin beni Westhama gönderin yoksada kadro dışı bırakın demiştir.. Mecburiyetten yolladık bence yoksa 3m para mı?

Dikkat ederseniz Töre insta fotograf paylaşınca hep Beşiktaş'la ilgili hashtag yazardı son dönemde bırakti bunu

• 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.