Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (685. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kaynak yaratmak için.

3 milyon euro kaynak mıdır?

Hayır.

Ee niye hemen atlıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opsiyon 13 milyon euro. Saçma bir karar, yanlış bir karar.

• 16 milyon euro ciddi para eğer satılırsa ama eğer satılmazsa işte o zaman rezillik. 3 milyon euroya banko oyuncunu veriyorsun.

Quaresma,Olcay,Kerim Frei,Aras

şimdi bu 4lüden Kerim Frei çok şans verilirse Töreden daha çok iş yapacağına inanıyorum her zaman.

yada büyük ihtimal gizli bir kanat oyuncusuyla anlaştılar yoksa böyle salaklık yapılmaz.
  • Çok şükür forumdaki arkadaşlardan da anlaşıldığı üzere taraftar profilinde de artık ciddi bir değişim yaşanmış olumlu yönde. Bazı kişileri eskiden vazgeçilmez ve eleştirilmez olarak gören arkadaşlar da artık yavaş yavaş ses çıkarmaya başlamışlar, bu çok iyi bi olay, artık böyle yanlışlara tepkimizi koyacağımızı gösteriyor. Bazıları gerçekten elinde gücü hissedince fazla şımardı.

• Ben bu kadar salakça bir hamle görmedim. Takim dagildi

• Arkadaş sen elindeki en genç en bonservis bedeli olarak satabileceğin 2 adam var BİRİ OĞUZHAN DİĞERİ GÖKHAN TÖRE. ŞAKA MISINIZ NESİNİZ YA HEMDE SENEYE ŞAMPİYONLAR LİGİNE GİDECEKSİN NE ALACAKSIN ŞİMDİ BUNU GÖNDERDİN 3 E YERİNE ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zılatan

Beyler Töreyi Beşiktaş neden satıyor?

Kaynak yaratmak için.

3 milyon euro kaynak mıdır?

Hayır.

Ee niye hemen atlıyorsunuz?

En iyisi oldu galiba Tore zaten cikarmis aklindan bizi gecen sene faydasi da olmadi cok fazla

• Yönetim kiralamayacağız dediği halde kiralandıysa adam gitmek istiyor demektir. Burada yapacak birşey yok. Törenin gitmesi sürpriz değil en azından bizimkiler zaten gitmesi gündemde olduğundan hazırlık yapmışlardır diye ümit ediyorum. Kira koşulu gayet iyi. Son 15 senede kaç oyuncuyu 3 m euro ve üstüne sattık ki sadece kiralık olarak gönderdiğimizden gelen 3 m Euro'yu küçümseyelim? Sezonun ikinci yarısı Töresiz bu takımın neler yaptığı ortada. Ben yine de bir kanat oyuncusu ile bu açığın kapanacağını düşünüyorum. Salih Uçan ile kıyaslamak doğru değil, Salih şişirildi sadece. Törenin Alman ve İngiliz alt yapısı ile kıyaslanamaz

• Kiralamanın en ufak mantığı yok hiç bir şekilde savunulamaz.3 milyon için takımdaki en iyi kanat oyuncunu kiralamak ne yahu ? Eğer West Ham'da başarılı olup 12'ye gider diyorsan bırak sende kalsın CL'de başarılı olsun en kötü o fiyata yine gider zaten.Kazandıracağı 2 maçla da kiralık parasını katlarsın 3 milyona mı kaldık ?

Fabri,Eneramo,Sezer ulan hepsine eyvallah da bu yapılan şerefsizliktir başka açıklaması yok
  • Bazıları her yazdığımıza "FM mi oynuyorsunuz?" diyordu, biz değil fakat bazıları FM oynuyor gibi.

• Bu nasıl saçma iş ya? Elde para yapacak 2 adamdan birini kiralayarak veriyorsun

• Yönetimin nabız yoklaması olabilirmi acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Topal Bilic istedigi oldu sonunda

• ARKADAŞ HALA ANLAMAYAN VAR AÇ BAK KADROYA ŞUAN GENÇ KALİTELİ KİMLER VAR ELİNDE 2 ADAM VAR 2 BİRİ OĞUZHAN DİĞERİ TÖRE HOŞ TÖRE KALMADI TEK OĞUZHAN KALDI GERİSİ ÇÖPLER YAŞLILAR ORDUSU OLDU YERİNE DE KİMSE GELMEYECEK BOL BOL İZLERSİNİZ RAYO VALLECANODA OYNAYAMAYAN ARASI
  • Kiralanma olayina karsiyim..Satilsaydi neyse sampiyonlarligine giderken Tore yi kiralamak sacma bir hamle oldu..

• West ham 1 yıllık 3 milyon € Teklifi henuz yonetim tarafından kabul edilmedi.
    Resmi aciklama yapılmadan,Kiralandı haberlerine itibar etmeynz

artspor yazmış
  • Bence gayet iyi bir anlaşma olmuş. Tabi direk satsaydık daha iyi olurdu ama demekki olmamış. Töre sok iki sezon ikinci yarılarda hep yatışlardaydı. Frei eminim ki en az önce töre kadar oynar . İnşallah westham opsiyonu kullanır.

• Takım harbiden huzurevine döndü bu arada bir zamanların Milan'ı gibi oldu.

Gençleşme ayağına kadrodaki ilk 11'den 8-9 tanesi 30+.

• Beyler sakin olalim once hemen sallamayin yonetime.Yonetim salak mi neden versin Tore'yi kiralik belli ki Tore gitmek istiyor

• Bilic savunmustum seni ama serefsiz ciktin. Paraya ihtiyacimiz var kume dusmemeye bile oynayan takimlar icin bile cerez parasi 15 milyon ama bizimki sanki west hamin parasi yokmus gibi kiralamis toreyi

Parasi olan west ham bile adam kiraliyor bizim ffp var para lazim ama yonetim kiralik oyuncu alicagina kendi oyuncusunu kiraliyor. Umarim para yok diye 1 milyonluk cop alicaklarina satin alma opsiyonlu kiralamayi akil eder bizim yonetim.

• 
Sayfa: önceki 683684685686687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.