Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (681. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
131.648
Cevap
183
Favori
3.021.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 0nur!

'Çok düşük ücret' dediği de 1 milyon 750 bin Euro. Günlük 15582₺, saatte yaklaşık 650₺. Futbolda dönen şu paralar yüzünden tamamen soğudum artık.

niye futbolcular o parayı kulübe kazandırıyor. Kulüpte kendi cebine mi indirecekti?

Feda döneminde tribünler bomboştu mesela.
    Galatasaray şuanda kötü gidiyor. Tribünler bomboş, ürün satamıyorlar, yayın gelirleri de düşüyor.
  • Basına sızdırılmayan dünyaca ünlü bir stoperin peşinde olduğumuz söyleniyor.
  • SirPhilosophy kullanıcısına yanıt
    Kaynak nedir hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Safak Sina da bahsetti boyle birseyden.Farkli bir kaynak ise dogrudur heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Basına sızdırılmayan dünyaca ünlü bir stoperin peşinde olduğumuz söyleniyor.

Vermalen yada Albiol olabilir mi acaba

• quote:

Basına sızdırılmayan dünyaca ünlü bir stoperin peşinde olduğumuz söyleniyor.

Vermaelen olabilir

• Zamanında Pektemek te Fenerbahçe ye gidebilirim ayağına bu sözleşmeyi yaptırdı. İsmail Köybaşı'nda bu hataya düşmesinler. Mustafanın sıkıntısını çekiyoruz şimdi.

• Fabri'ye sakat diye laf ediyoruzda Vermaelen'in 2012-13'ten beri düzenli maç oynayabildiği bir sezon yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jr_swish

Fabri'ye sakat diye laf ediyoruzda Vermaelen'in 2012-13'ten beri düzenli maç oynayabildiği bir sezon yok.

Ozaman vermealen hayirli olsun diyebilir miyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Erennn1s

Ahmet Nur Çebi: "Oğuzhan, Tolgay, İsmail ve Necip maaşlarında iyileştirme istiyor. Sosa ve Atiba gitmek istiyor. 1 aydır bunla uğraşıyorum."

Haberler vahim beyler Sosa-Atiba giderse Gomezde ayrılırsa seneye 3. Oluruz anca

Atiba ve Sosa'nın maaşında iyileştirme yapılmasına rağmen gitmek istiyorlarsa gitsinler zaten. Gelmişler 30 küsür yaşına bide nazlarını mı çekeceğiz. Atina'nın yerine lucas levia alınır. Sosa'nın yerinde de tolgay oynar olur biter.
    Ben de şunu anlamıyorum şampiyon olduk diye hemen zam istiyorkar sanki bana 3 yıl üst üste şampiyon oldular. Yapın zammı ama seneye şampiyon olamazsak indirim yapın diye madde koyun sözleşmeye.

• Safak Malatya ve Raskolnikov tivitırdan yazmış.

Şafak Malatya havaya sıkmaz bu tarz konularda ve kendisi isim veremem sadece bilin ki Beşiktaş tarihinin en iyi defansını kurmak için çabalıyorlar dedi.

@Rigsby @sublebaaa @Kartal_Kastamonu
  • quote:

Ahmet Nur Çebi: "Oğuzhan, Tolgay, İsmail ve Necip maaşlarında iyileştirme istiyor. Sosa ve Atiba gitmek istiyor. 1 aydır bunla uğraşıyorum."

Haberler vahim beyler Sosa-Atiba giderse Gomezde ayrılırsa seneye 3. Oluruz anca

Gomez ayrılırsa mı?

Gomez bizde mi ki ayrılırsa diyoruz? Gomez'in bizim futbolcumuz olması için 7.5 milyon euro ödememiz gerekiyor artık.

• İsmail Köybaşı denen futbolcu müsveddesinin gideceğine üzülenler var forumda yok artık. Keşke defolup gitse.
  • Renkdaşıma katılıyorum.CL,transferde önemli bir avantaj.Diğer yandan fener 8.5 milyon euro transfer bütçesi elde etti,nani transferinden.Kolarov u zorlayacaklardır.Rhodolfo nun dönüşü en önemli sorun bizim için.Sakatlıktan sonra form tutması,takıma uyumu büyük soru işareti.Defans için transfer haberini bekliyorum.Açıklama yapılmadı daha.Marcelo için ise şahsi fikrim lig için yeterli,CL için yetersiz olması.Şampiyonluk sonrası ilk defa yorum yaparken bile elim titredi.Özlemişim takımım hakkında yorum yapmayı.

Hocam mangala sanirim o isim

• quote:

Orijinalden alıntı: reguse

quote:

Gomez ayrılırsa mı?

Gomez bizde mi ki ayrılırsa diyoruz? Gomez'in bizim futbolcumuz olması için 7.5 milyon euro ödememiz gerekiyor artık.

Gomez ben Beşiktaşta kalmak istiyorum derse bu iş biter evet elimizde 1000€ gibi satınalma meblağı vardı ama yani Gomez takımın çok üstünde bir performans sergiledi ve avrupanın büyük kulüpleri girdi işin içine. Bugün 5m€ bile bonservis versek %100 başarılı bir iştir diyebilirim açıkçası ki bu iş 3m€ yani Beşiktaşın önerdiği rakama biter iş Gomezi ikna etmek

Guvenilir bir kaynak yazdi(bos yazdigini gormedim)

Raskolnikov milli takimla ilgili soruya cip smile atti.Yani galler-portekiz-fransa almanyadan biri.Transfermaktda ilk 20de.Yani raskol de destekliyor bu adami

• Kartal_Kastamonu K kullanıcısına yanıt
    Bekleyip görelim. :)
  • quote:

Bekleyip görelim. :)

Keske pepe olsa..

• Atibaya bi şey demem de şu sosa denen mıymıntıya acayip uyuz oluyorum. Her sene başı yok gitmek istiyor yok karısı hamile yok kafası orada yok kafası burada. Büyük maçların hepsinde saklanıyor zaten mıymıntı herif. Çeksin gitsin Oğuzhan oynar orada da. Ön liberoda da tolgay veli atibayla beraber götürürler.

• 
Sayfa: önceki 679680681682683
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.