Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (676. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Duygusal olmasa iyi kaleci. Sampiyonlar liginde, uefada nasil maclar oynadigini hatirliyoruz. Hatta gazetelerimiz real madrid istiyor diye haber yapiyorlardi.

Ama macta morali bozulursa yeni rekorlar bizi bekler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Circassian81

Ospina

Gökhan Gönül G.Gomez Subotic Kolarov

Böyle bi savunma beşlimiz olsa cok iyi olurdu

yahu arkadaş subotic gelmez yahu adam hem 10 milyon euro bonservisi var hemde hummels satıldı çok zor 0 imkanı yok bartrada yeni yeni adapte edilecek takıma
  • Yav bu sponsorluk anlaşması olduğunda Vodafone, yıldız transferi yapacak dendi. Herkes Vodafone'ye geçti bu yüzden. 15'e falan Chiellini'yi getirseler ya. Millete yalan söylediler herhalde.

• Cuma akşam 5'e kadar bi action bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prof. Dr. O. Özyakup

Yav bu sponsorluk anlaşması olduğunda Vodafone, yıldız transferi yapacak dendi. Herkes Vodafone'ye geçti bu yüzden. 15'e falan Chiellini'yi getirseler ya. Millete yalan söylediler herhalde.

güldürme ya chiellini gelir mi yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: asasdas

Şu mübarek günlerde Kolarov, Ospina ve bir iyi stoper gelsin. Amin

kolarov gelebilir ospğina kiralık gelir gelirse stoperi bilmiyorum fransadan almak mantıklı ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Papa Emeritus III

Fabri çok kötü transfer ama şöyle avutuyorum kendimi. Tolga ve Boyko geldiğinde çok sevindik, Fabri geldiğinde ise sallıyoruz ölümüne. Belki diğerleri gibi bu da ters teper iyi çıkar.

biraz kaleci antrenörü birde oyuncunu hırsına bağlı ispat etmek isterse kendini bizistesekte istemesekte başarılı olur
  • Lord Greyjoy kullanıcısına yanıt
    Sabriyi emrahi serdar azizi hamitide almak icin cok ugrasmislar ama gs yonetimi birakmamis. Bizde elimizde kalanlari aliyoruz.

• Lord Greyjoy kullanıcısına yanıt

• Chiellini'nin bu yaştan sonraki durağı ya Chelsea(Conte torpili) ya da Türkiye olur. Zaten alacağımızdan değil, sponsor meselesine ithafen yazdım.

• Beyler kolarov harbi harbi geliyor galiba lan.

• Yaklaşık 15 senedir hayalini kurduğumuz bek profili sanırım.Ramon Motta'nın Brugge'e attığı gol dışında yaklaşan olmalı daha
  • Şu trolleri alıntı yapmayalımda defalarca görmek zorunda kalmayalım öter öter giderler çekemedikleri birşey var belli

• trollere cevap vermeyi yeter artık blokla geç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar biliyorum benim gibi sövmemek için kendinizi zor tutuyosunuz beyin yaşı 0 ve altında olan şu gs-fbli arkadaşlara ama allah için bloklayın ve geçin,cevap verdikçe daha çok yazıyorlar çünkü.
  • Arkadaşlar cidden yeter.Bakın uyarı yapmak zorunda hissettiğim için yazıyorum birkaç arkadaş ifade etmiş zaten.Şu konuda sadece amacı bizi sinir edip ceza yedirmek olan trollere hiçbir şekilde cevap vermeyin alıntı yapmayın bloklayın,yokmuş gibi davranın.
  • besiktasla ilgili mesajlar gormek icin konuya giriyoruz fener ve cimbom taraftarlari basarisizliklariyla goy goy yapiyo vay ...

• quote:

Orijinalden alıntı: soma zeybegi

besiktasla ilgili mesajlar gormek icin konuya giriyoruz fener ve cimbom taraftarlari basarisizliklariyla goy goy yapiyo vay ...

Onların goygoyu beni her zaman sevindirir. Çünkü onların kudurması beşiktaşın doğru yolda olduğunu gösterir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

quote:

Orijinalden alıntı: soma zeybegi

besiktasla ilgili mesajlar gormek icin konuya giriyoruz fener ve cimbom taraftarlari basarisizliklariyla goy goy yapiyo vay ...

Onların goygoyu beni her zaman sevindirir. Çünkü onların kudurması beşiktaşın doğru yolda olduğunu gösterir.

Haklisin hocam da kafamizi sey yaptilar yani biz kolarov u aldik diyoruz herif paraniz yetmez diyor bunu diyen adamin takimi da hamit ile sozlesme imzaliyor otekisi gene copleri doldurmussunuz diyor takimi kume dusen takimin forvetini aliyor sanirim arkadaslar ironi yapiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yemre.46

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Greyjoy

quote:

Orijinalden alıntı: yemre.46

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Greyjoy

Kolarov gibi artık futbolu bitme noktasına gelen adamlar bile BJK'ye gelmez. Kendinizi kandırın. Kolarov diye gider Sander Fischer alıp dönersiniz.

Aynen öyle hocam Bunlar böyle fiko gazlarını alır sonra vasat altı transferle kapatırlar sezonu

İşte bunlar hep Aziz ve Dursun'un suçu. Fb ve Gs'nin kötü olduğu bir dönemde şampiyon oldular diye bu havalara girdiler. Normalde sezon ortasında ortadan kayboluyorlardı. Bu sene havalarını alırız inşallah.

Rakibin bile şereflisi lazım hocam Fenerbahçe,Galatasaray bunlar şampiyonluğa alışkın takımlar ama müzmin 3.takım 10 yılda bir şampiyon olunca taraftarları da böyle oluyor işte

Sizin kafanı calismiyor anladık matematiktende mi anlamiyorsunuz hiç yani bölme yapmayı da mı bilmiyorsunuz 2016-1959=57÷14=4 yani bjk yaklaşık 4 yılda bir şampiyon oluyor haa dünya devi fb de 57÷19=3 ortalama 3 yılda şampiyon oluyor bunu idrak edebildiniz umarim

• 
Sayfa: önceki 674675676677678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.