Şimdi Ara

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu (6546. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
131.649
Cevap
183
Favori
3.021.768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 65446545654665476548
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asasdas

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Ne salihi ya 2 sene romada kalıp bişey öğrenemeden boş boş gelmiş memlekete. Ulan ben 24 yaşıma giricem 2 sene totti ile takılsam ben bile bişeyler öğrenebilirim.

Geçen yıl ben olsaydım şampiyon olurduk gibi bir laf sarf etti

Şampiyon oldularya baskette.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mangala transferinde son durum;
    ●Newcastle:10M€
    ●Marsilya: 10M€
    ●Valencia: 12M€
    ●Beşiktaş: Kiralık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Yeni bjk formalari kesinlesti mi

her şeyin farkında değil miydin sen
  • Başakşehir bu sezon ligdeki 17 takımı da yenen tek ekip oldu...
  • SAMPIYON !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrSAVIOR -- 28 Mayıs 2017; 14:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

Çarşı niye bomboş la nerdesiniz herkes mi Antep'te ??

oruçlu millet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deleted User

[Deleted from big topics]

Ben de bir ekleme yapayım; 2010-2011 sezonu haricinde 2003-2004 sezonunda da Denizlispor-FB maçında aynı uygulama yapıldı, Trabzon 33.hafta öncesi 2 puan gerideydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi khan_1903 -- 28 Mayıs 2017; 14:54:54 >
  • Rüyamda 3-1 yeniyorduk. golü 52'de ve 59'da Q7 atıyordu. Diğerini hatırlamıyorum. Umarım saçma sapan bir şey olmaz. Rüyalarıma da hiç güvenmem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilas -- 28 Mayıs 2017; 14:55:23 >
  • Wolfsburg, Mario Gomez'i transfer etmek isteyen kulüplere faturayı çıkarttı; 10M€

Şenol Güneş: "Anadolu’dan, ülkemizin her yanından maçımıza gelen taraftarımıza unutulmaz bir gece yaşatalım. Şenlik bizi bekliyor"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Mayıs 2017; 14:56:15 >
  • OnrbK kullanıcısına yanıt
    Atiba'dan iyisini alacak bütçemiz var mı bende emin değilim.
    30 sonrası bonservis düşer tabi de maaş işi yaş. Javi Garcia falan emin olamıyorum ben. G.İnler konumuna düşmesin yüksek maaşlı 30 yaş üstüler.
    20lerin başında siyahı, 190'a yakın boyu olan uygun maliyetli bir CDM bulsak diye geçiyor içimden. Ozan Tufan bile Şenol Hoca elinde iyi gözükmüştü. Alsak 20-25 yaş arası 2-3 sene gelişir oynar satarız gibime geliyor.

Matic-Fernandinho gelecekse başımızın üstünde yeri var deriz de.
    Lucas Leiva falan yaramaz bize.
    Atiba gibi düşük maliyetli CDM denenebilir.

İlginçtir Beşiktaş'ın bonservis vermeden aldığı oyuncular en yüksek verimi veren oyuncular oldu.
    Atiba, Tosiç, Fabri 1er sene arayla geldiler. Hiçbirine oley iyi ki geldi denmedi ama Tosiç hariç çok iyi çıktılar. Tosiç de katkı verdi.
    Bonservis vermeden Haziran'da falan açıklanan yani önceden imza attırılan oyuncular başarılı oldu desek daha doğru.

Tolgay'ın 6 numara performansı sonrası bizim sistemin CDM'leri iyi gösterdiğine de inanmaya başladım. Alan daraltmanın katkısı bol oluyor ortasahaya.

• Lens'in menajeri ve kulübüyle yapılan görüşmelerde anlaşma noktasına gelindi. Hollandalı da Beşiktaş'a sıcak bakıyor

Aykut Kocaman lens için illa gerekli değil demişti.listesinden çıkarmıştı.
  •  [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrSAVIOR

[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu

Bana göre Beşiktaş'a gelmiş en iyi forvet en winner oyuncu. Ablubakarı da cenki de 4 e katlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şenol Güneş, Beşiktaş'ta devam etmek isteyen Senegalli forvet Demba Ba için yönetime olumlu rapor verdi

Beşiktaş, sezon başına 1.5M€ alan tecrübeli teknik adama zam yaparak 2+1 yıllık mukavele önerecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 28 Mayıs 2017; 14:59:42 >
  • quote:

Büyüklerden hep Les Ferdinand'ın tek senesini dinledim. Artık ileride Gomez'in senesini anlatırım.

Biliç sonrası loserlık çöken camiayı ayağa kaldıran önemli oyunculardan oldu.
    İleride iyi hatırlamamak mümkün değil. Beşiktaş tarihinin en kaliteli santraforu olabilir. En azından ilk 3te.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi o3 -- 28 Mayıs 2017; 15:10:32 >
  • Beşiktaş, iç transferde Brezilyalı savunmacısı Marcelo ve Necip Uysal ile 5 yıllık daha anlaşma yaptı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

quote:

abi şu adamın resmini koymayın . Takımı yarı yolda bıraktı gitti .

Türk olduğun hal de sen bile bazen ülke den gitmek istiyorsun bazen olaylar nedeniyle

• Beşiktaş, Aboubakar’ı yeniden kiralama kararı aldı. Oyuncu ve Porto ile anlaşan yönetim, resmi imzayı attıracak.

peki ama nasıl seneye portoda son senesi porto ile sözleşmesini uzatacak galiba abubakar
  • Necip seneliği 1.6dan 5 yıllık marcelo seneliği 1.9dan 5 yıllık imzalamış iyi para vallahi toplam 18m

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Beşiktaş, iç transferde Brezilyalı savunmacısı Marcelo ve Necip Uysal ile 5 yıllık daha anlaşma yaptı

Oha be yuh Fikret orman amaç ne be

• 
Sayfa: önceki 65446545654665476548
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.