DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
132.299
Cevap
252
Favori
2.826.294
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      61 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:14:38
      quote:

Orijinalden alıntı: Psman

Alıntıları Göster

Ne mesutu ne isco su arkadaş,ne yani talisca'nın muadilleri bunlar mıdır? İleride pres yapan, ince pas atan, takımın eksiğini kapatan, oyuna yön veren, fiziksel mücadele kazanan, gerektiğinde dikine oynayan oyuncu lazım, bu dediklerimi dünya üzerinde mesuttan, iscodan başka yapan oyuncu yok herhalde? Sosa gibi bir oyuncu lazım bize. Seviye atlatmasına gerek yok, bu dediklerimi yapsın yeter, şuan Manuel Fernandes bile gelse iş yapar, Talisca 10 numara değil, takımda 10 numara yok. Koca takım Talisca 3-4 maçta bir frikikten gol atacak diye ayağına bakacaksa vay halimize. Güçlü bir takım gelince resmen 10 kişi kalıyoruz sahada. Ben Arfa kötü bir sezon geçirdi, belki ucuza alınır, bizim yapacağımız sözleşmesi biten oyuncuları kovalamak. Ha illa 8-9 verelim diyorsan Yusuf Yazıcı'yı alalım, Ndiaye'ye var osmanlı'da. Raul Garcia 30'una geliyor o alınabilir, Honda olabilir, Gastón Ramírez hala patlama yapmak şansı var, bunlar benim kısıtlı futbol bilgimle saydıklarım, scoutlar şenol hocanın istediği bi adam bulsunlar, onu da mı ben düşüneyim. Atiba gelmeden önce kim biliyordu? Şimdi ben size Atiba'nın meziyetlerini yazsam siz herhalde oo Sergio Busqets mi alalım diyeceksiniz.

Bana kalırsa Atiba takımda dursun ama rotasyona girsin, bir box to box orta saha alalım Tolgay Oğuzhan'la birlikte 4-3-3'e dönelim tabi kanat transferi de şart.

Tam dediğiniz tarzda Omar Kaddouri vardı Napoli'de 6 ay boyunca yazdım, Trabzon alacak gibi oldu, sonra ikinci sınıf bir İtalyan takımına gitti.
      Yazık

Bu sene O sene...
      Şimdi artık her sene...
      ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
    • Binbaşı
      1242 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:17:08

Oha o adamın Empoli'de ne işi var
      |
      |
      whitebaby kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"
    • Çavuş
      61 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:18:54
      quote:

Orijinalden alıntı: khan_1903

HABER1903’ün edindiği bilgiye göre; Brezilya kulübünün Rhodolfo için 1 milyon 250 bin Euro bonservis bedeli teklifi yaptığı öğrenildi.

Beşiktaş’ın ise 30 yaşındaki oyuncu için Flamengo’dan 2 milyon Euro bonservis bedeli talep ettiği ve görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

--

Siyah beyazlıların savunmaya yapılacak transferler için gündemine aldığı isimler arasında Valencia’da kiralık olarak forma giyen Eliaquim Mangala da bulunuyor.

HABER1903’ün edindiği bilgiye göre; Beşiktaş'lı yöneticilerin 26 yaşındaki Fransız oyuncunun kiralık olarak transferi için kulübü Manchester City ile bir ön görüşme yaptığı öğrenildi.

Yapılan görüşmede İngiliz ekibi, transfer konusundaki kararı Mangala’ya bıraktığını ve oyuncunun kararına saygı duyacağını dile getirdi.

Mangala’nın transferindeki görüşmeleri menajer Ahmet Bulut yürütürken henüz maaş ve kiralama ücreti konusunda bir pazarlık yapılmadığı, Fransız oyuncunun diğer teklifleri de değerlendireceği belirtildi.

--

HABER1903

Rhodolfo dan 1 Euro bile Bonservis alırlarsa Fikret Orman'ın en büyük transferidir deyip mübalağa mı yapmış olayım.
      Kimse bonservis ödemez, tazminatsız gitse bile razıyım.

Bu sene O sene...
      Şimdi artık her sene...
      ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
    • Binbaşı
      1059 Mesaj

iOS Beta Tester
      26 Mayıs 2017 16:19:31
      Azubuike Okey: "Galatasaray menajerim aracılığıyla teklifte bulundu. Ancak ben Beşiktaş’ta oynamak istediğimi söyledim"

Malatyanin adam yiyen ter kokan cigersiz zencisi.

• Çavuş
      61 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:19:39
      quote:

Orijinalden alıntı: Psman

Oha o adamın Empoli'de ne işi var

Heralde beyinsiz, bilemedim

Bu sene O sene...
      Şimdi artık her sene...
      ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Mayıs 2017 16:21:08

hocam sen seviye atlatacak değil sadece orada görevini yapacak adamlardan bahsediyorsun seviye atlatacak isimler benim yazdıklarım . fernandes 10 numara değil oğuzhan tolgay gibi 8 numara oynuyoru .yusuf yazıcı şampiyonlar liginde mi oynayacak ndiaye bize şampiyonlar liginde puan mı kazandıracak yoksa asist mi yapacak honda dediğin adam şuan hangi takımda diye oylama başlatsak forumda %80i bilmez raul garcia en son ne zaman bir şampiyonlar liginde oynamış talisca dediğin adam 2 lyon maçında 2 gol 1 asist ile oynadı o çok sevdiğiniz sosa uefada veya bi derbide ne zaman gözüktü gol attı veya asist yaptı beğendiremiyoruz taliscayı size illa salih selçuk tarzı bi adam lazım ki anlayın taliscanın değerini
      |
      |
      Psman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

26 Mayıs 2017 16:26:29

hocam bende gördüm o haberi ancak bu adam nasıl oynuyor bilgin var mı harbi iş yapıyorsa ucuza kapatalım
      |
      |
      Red Alert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
      1391 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:34:23
      Stadyumlardan "Arena" ismi kalkacakmış.

Vodafone Kartal Yuvası, Vodafone Şeref Bey Stadyumu gibi bir isim konulabilir. Sponsor ismi şart.

• Binbaşı
      1242 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:37:43
      quote:

Orijinalden alıntı: -Tyrk

hocam sen seviye atlatacak değil sadece orada görevini yapacak adamlardan bahsediyorsun seviye atlatacak isimler benim yazdıklarım . fernandes 10 numara değil oğuzhan tolgay gibi 8 numara oynuyoru .yusuf yazıcı şampiyonlar liginde mi oynayacak ndiaye bize şampiyonlar liginde puan mı kazandıracak yoksa asist mi yapacak honda dediğin adam şuan hangi takımda diye oylama başlatsak forumda %80i bilmez raul garcia en son ne zaman bir şampiyonlar liginde oynamış talisca dediğin adam 2 lyon maçında 2 gol 1 asist ile oynadı o çok sevdiğiniz sosa uefada veya bi derbide ne zaman gözüktü gol attı veya asist yaptı beğendiremiyoruz taliscayı size illa salih selçuk tarzı bi adam lazım ki anlayın taliscanın değerini

Peki 10 numara olmayan Talisca mı bize 10 numara mevkinde seviye atlatacak? Ne seviyesi yahu, orda oynayan oyuncu yok ki seviyesi olsun, işini yapacak oyuncu da yok, başımızda FFP sen gelmiş seviye diyorsun 4-5 sene ligi domine et, uefa'da bir yarı final, final gör, yeter. Şampiyonlar ligi seviyesi diyorsun da Barcelona'yı Madrid'i mi elemeye çıkacaksın sahaya? Özilli Arsenal 10 gol yiyip çeyrek finale bile çıkamazken bizim hiç şansımız yok zaten, kura şansı olur diyeceğim de gruptan çıkan bütün takımlar bizi çiğ çiğ yer. Bu sene Kiev'i yenemeyeceğimize inanan var mıydı? Şampiyonlar ligine gitsek yeter zaten uefa bi hakem görevlendirir bizi biçer. Talisca oynarsa Yusuf da oynar, Şenol Güneş diye bir adam var.
      Fernandes 10 numara pozisyonun da çok da iyi oynayan bir oyuncu. klasik bir 8 ya da 10 numara değil, tam sosa tipinde önde pres yapan, takımı rahatlatan oyuncuydu.
      Talisca 10 numara değil yahu neyini tartışıyorsun hala? Gelmişin bana Selçuk diyorsun Selçuk ne alaka? Takımda 10 numara yok resmen eksik oynuyoruz! Talisca kendi gol atarsa atacak, bütün toplara bam bam vuracak biri girerse girecek. Böyle mantık mı olur? İşte özetten maç izleyen adam, Sosa ne yapmışmış, 90 dakika boyunca yaptıklarını görmez bir tane gol atarsa oo şahane. Sosa geçen sene takımı oynatıyordu, Fener maçını, Galatasaray maçını kazandıran Sosa'ydı. İkinci yarı uçuşa geçip bizi şampiyon yaptı.
      Talisca Beşiktaş için Sosa'dan iyi diyen adam net futbol cahilidir, özetten maç takip eder. Bize gelip 26 gol atan Mario Gomez en son ne zaman şampiyon liginde oynamıştı peki? Marcelo mesela küme düşmemeye oynuyordu, Quaresma katarda sürünüyordu, peki sen biliyor muydun Marcelo gelmeden önce hangi takımdaydı ya da dur ismini biliyor muydun? ya rica ediyorum boş konuşmayın, en son ne zaman şampiyonlar liginde oynadığına göre oyuncu alalım he, Ronaldo'yu alalım onun tecrübesi çok fazla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 26 Mayıs 2017; 16:38:22 >

"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"
    • Teğmen
      248 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:37:56
      quote:

Orijinalden alıntı: -Tyrk

hocam bende gördüm o haberi ancak bu adam nasıl oynuyor bilgin var mı harbi iş yapıyorsa ucuza kapatalım

şuan ffp kısıtlaması varken böyle bir adama para vereceklerini sanmam.
      büyük ihtimalle takasla bitirirler işi.
      |
      |

• Yarbay
      3157 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:45:34
      quote:

Orijinalden alıntı: selates

Stadyumlardan "Arena" ismi kalkacakmış.

Vodafone Kartal Yuvası, Vodafone Şeref Bey Stadyumu gibi bir isim konulabilir. Sponsor ismi şart.

Adamlarla 15 yıllık kontratımız var. Nasıl değişecek böyle? Hali hazırda ismi Vodafone Arena Stadyumu olarak geçiyor zaten. Sponsorluk adı ''Vodafone Arena''. Sadece Vodafone değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saimertug -- 26 Mayıs 2017; 16:49:12 >

• Çavuş
      61 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:52:35

Ben Malatya'lıyım. Bu sebeple baya bir maçını izledim. Atiba tarzı oynuyor, yaşı genç. Ama biraz kısa ve kuvvetsiz.
      Bizim level değil yani, ama 2-3 sene sonra rotasyon oyuncusu olabilir.

Milosevic ve Tolga'yı verip alalım.
      Maksat maaş yükünden kurtulmak.
      |
      |
      -Tyrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sene O sene...
      Şimdi artık her sene...
      ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
      14 Not
      26 Mayıs 2017 16:53:29
      quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Alıntıları Göster

Adamlarla 15 yıllık kontratımız var. Nasıl değişecek böyle? Hali hazırda ismi Vodafone Arena Stadyumu olarak geçiyor zaten. Sponsorluk adı ''Vodafone Arena''. Sadece Vodafone değil.

Şirketin ismi vodafone arena değil, sadece vodafone. Vodafone stadyumu yaparsın olur biter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Emekli Yönetici
      5906 Mesaj

iOS Beta Tester
      26 Mayıs 2017 16:54:24
      Stad yapılırken her noktasına müdahale ettiler isim konulurken öneride bulunsalarmış. Sanki stad açılışını kendisi yapmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am@deus -- 26 Mayıs 2017; 16:56:14 >
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 3 gün cezanın, 2 gün 7 saat 13 dakika kadarı kaldı.
      26 Mayıs 2017 16:54:51

İyiki almamışız o zaman
      |
      |

Yükselmenin en alçakcası, zayıfların sırtına basarak yükselmektir. - LaRochefoucauld
    • Yüzbaşı
      566 Mesaj

Android Beta Tester
      26 Mayıs 2017 16:57:16
      quote:

Orijinalden alıntı: whitebaby

Alıntıları Göster

Rhodolfo dan 1 Euro bile Bonservis alırlarsa Fikret Orman'ın en büyük transferidir deyip mübalağa mı yapmış olayım.
      Kimse bonservis ödemez, tazminatsız gitse bile razıyım.

ne alakası var sen de ağır sakatlık geçirmiş Caner'e bonservis ödedin. Rhodolfo eldeki en iyi stoper 1.25e satmak falan direkt peşkeş çekmek demek. hazırlık kampından sonra toparlardı kendini.

26 Mayıs 2017 17:00:19

bende en az 3-4 senedir şampiyonlar paketi var birbirlerinin maç yaptıklarını düşünmezsek her hafta 10 takımın maçını izliyorum diğerlerinin her maç olmasa bile ekstra durumlar ortaya çıkmadığı sürece beşiktaş maçlarını kaçırmıyorum asıl özet izleyen sensin heralde geçen senin ilk yarısında sosanın takıma katkısı sıfırdı son 6-7 hafta ağzınıza bi parmak bal çaldı sosa da sosa bi tutturdunuz hala zorluyorsunuz .ayrıca benim dediklerimi idrak edemedin heralde bizde bir sene daha kalırsa pasör olarak yontulabilir işimize yarayabilir pasör olursa ekstra özellikleriyle bize seviye atlatır dedim hala talisca 10 numara değil diyorsun ben zaten 10 numara olduğunu söylemedim pasör olarak yontulursa dedim ya yazdıklarımı okumadın kafana göre yorum yaptın yada anlamada sıkıntı var mario gomez quaresma dediğin adamları dünyanın herhangi bir yerinde bi adamı çevir sor herkes tanır . marcelo fiyat performans olarak çok iyi tutmasa yine aynısını diyecek miydin tecrübeden kasıt örnek adriano bu adam tecrübe abidesi ve kaliteli illa ronaldo gelecek diyen mi oldu yine kafana göre bi şeyler söylemeye çalışmışsın.acaba raul garcia dediğin adamın hangi maçını izledin allah aşkına transfermarktan pozisyon arama kısmına 10 numara yazıp ordan ucuz oyuncuları youtube dan izleyip yorum yapmayın millete ya düzgün bi şekilde derdinizi anlatın cahil vs demeyin yada susun zaten rezilsiniz iyice dibe vuruyorsunuz
      |
      |
      Psman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1056 Mesaj

iOS Beta Tester
      26 Mayıs 2017 17:00:43
      Ümidim yok ama keşke Vodafone Süleyman Seba stadyumu gibi bir şey olsa.

|
      |

• Çavuş
      61 Mesaj
      26 Mayıs 2017 17:01:34
      quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

Alıntıları Göster

ne alakası var sen de ağır sakatlık geçirmiş Caner'e bonservis ödedin. Rhodolfo eldeki en iyi stoper 1.25e satmak falan direkt peşkeş çekmek demek. hazırlık kampından sonra toparlardı kendini.

Kardeşim kimsenin bu adama para vermeyeceğine emin olduğum için mesajını saklayacağım.
      Üzerine 500 bin verdi gönderdi ya da yatarak maaşını aldı haberler çıkınca tekrar değerlendiririz
      |
      |

Bu sene O sene...
      Şimdi artık her sene...
      ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
      26 Mayıs 2017 17:01:52

çakma kante diyebilir miyiz
      |
      |

Reklamlar
SEO
modasor
izmir havalimanı transfer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,813
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.