DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imflash Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
132.299
Cevap
252
Favori
2.826.297
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
    • Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 23 saat 12 dakika kadarı kaldı.
      26 Mayıs 2017 14:27:52

Gomez gelmez hocam. gurur yaptı herif. ŞL hedefi olan takım istedi şimdi kümeye düşmemeye oynuyor, aldığı para güzel, yaşı da genç değil ayrıca istediği ülkede. Tükürdüklerini yalayıp, binbir zahmete katlanıp geleceğini sanmıyorum. Zaten kendisi de açıkladı, tr ye gelmem ancak masallarda olur diye. Diğer yazdığın kadro muhteşem. Abu ve babel bizi idare eder, babel ve abu kanatta da forvette de oynuyor. Bence yeterli. Bu 2 si yoksa talisca forvet oynar tolgay geçer ortaya. Gene seneyi tamamlarız. Bence en önemli eksik stoper. Dİğer türlü, 1 kanat veya 1 forvet işi görür. Tabi cenk 3. golcü olmayı kabullenmez satılmış olmalı.
      |
      |
      Naledolası Kanal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yükselmenin en alçakcası, zayıfların sırtına basarak yükselmektir. - LaRochefoucauld
    • Yarbay
      2882 Mesaj
      26 Mayıs 2017 14:31:34
      quote:

Orijinalden alıntı: berk dogan

Kocaman yürekli kartallar survivor sayfasına girip İlhan mansıza 1 oy verin sadece. oy vermek bedava arkadaşlar.Hiçmi hatrı yok AsiRuhun.
      Link bu. https://forum.donanimhaber.com/survivor-2017-anket-eklendi--117367129-4206#126502861

Karakter olarak bu yarışmada gösterdiği yüzünü sevmedim. Oynadığı yıllar da takım içinde de böyle bir karakter sergilediyse yine iyi durmuş Beşiktaş da. Arkadaşlarına karşı da soğuktu takım içerisinde, demek ki bizim o zamanlar göremediğimiz ama burada sergilediği karakteriymiş sebebi. Keşke katılmasaydı bu yarışmaya da biz İlhanı geçmişde ki İlhan gibi hatırlasaydık. Kadınlara karşı son derece saygısız tavırlar sergiledi bu yarışmada. Özellikle şahika gibi bir kıza bağırıması, aşağılamaya çalışması hiç affedilir gibi değildi. Bununla aynı takımda ki serhat da aynı karakter de. Kısaca bu yarışmayı belki performans olarak evet ama karakter olarak hak etmiyor ne İlhan ne de serhat.
      |
      |

HERKESE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞ'LILIK.
    • Yüzbaşı
      678 Mesaj
      26 Mayıs 2017 14:33:28

Mangala transferi çok zor ben ihtimal vermiyorum. Maaşı çok yüksek.

Lens içinde 5 milyon bonservis ve 3 milyon euro maaş uçuk rakamlar. Bizde o 3 milyon rakamını ancak santrforlar alabilir. Ki Aboubakar için ödenen maaş 3.3 milyon euro o bile çok. Maksimum 2.5m almalı aboubakar kalacaksa.
      |
      |

• Binbaşı
      1059 Mesaj

iOS Beta Tester
      26 Mayıs 2017 14:33:49
      quote:

Orijinalden alıntı: ganyotcu1453

Alıntıları Göster

Sırf bu forma 1 milyon satardı. Ancak maalesef bu forma çıkmayacak. Beyaz, gri ve çubuklu forma çıkacak. Tasarımlar da pek iyi değil. Bunun da ötesinde 3. yıldızımız diğer iki yıldınız üzerinde olacak. Gs'nin ilk sene yaptığu gibi.

Vizyonsuzluk bu olsa gerek. Bişey diyemiyorum.

Nereden biliyorsun bunları?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Mayıs 2017 14:34:50
      taliscanın seneye sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalacak talisca kesinlikle benficada kalmak istemiyor mecbur satacaklar bari biz 8-9 civarına çekip alsak keşke henüz genç ve iyi yontulursa aradığımız pasör oyuncu olabilir ayrıca joker oyuncu gibi 90 dk ayağına top değmese bi frikik olur bi boş alan yakalar golünü atar bence şansımız olursa seneye ucuz yolla almalıyız

• Binbaşı
      1242 Mesaj
      26 Mayıs 2017 14:40:10
      quote:

Orijinalden alıntı: -Tyrk

taliscanın seneye sözleşmesinin bitimine 1 yıl kalacak talisca kesinlikle benficada kalmak istemiyor mecbur satacaklar bari biz 8-9 civarına çekip alsak keşke henüz genç ve iyi yontulursa aradığımız pasör oyuncu olabilir ayrıca joker oyuncu gibi 90 dk ayağına top değmese bi frikik olur bi boş alan yakalar golünü atar bence şansımız olursa seneye ucuz yolla almalıyız

8-9 verecekse adam gibi bir on numara alalım işimize bakalım. Al sat yapamayız biz, oynatalım desek Talisca takım oyuncusu değil sistemi bozuyor, bize sistem lazım. Talisca'nın verebileceği maximum katkı bu yıldı, Şenol Güneş taktiği onun üzerine kurdu, bir daha böyle şans bulabileceğini sanmıyorum o yüzden kendinin bir yıl daha kalmak için diretmesi lazım. Bu sene Beşiktaş'tan giderse balon patlar ben diyeyim. Ayrıca sözleşmesi 1 yıl kalan adama 8-9 vermek nedir adamın ederi 30 milyon sanki. Şuanki edeceği para 8-9 milyon zaten. 6 Ay daha bekle bedava al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 26 Mayıs 2017; 14:41:1 >

"sıkıca tutuyorum kendimi şehre karışmaktan alıkoymaya"
    • Teğmen
      156 Mesaj
      26 Mayıs 2017 14:50:54

bu sene max katkı nasıl verdi bi anlat da gülelim. adam maçların yarısında sakattı
      |
      |
      Psman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dota 2 LoL'den daha kötü bir oyun değildir ,Dota 2 LoL'den iyi bir oyun da değildir .Binaenaleyh Dota 2 bir oyun değildir.Yaşam şeklidir.

Vikings
      Floki
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      26 Mayıs 2017 15:04:55

hocam çoğu zaman bu adam dk 70 lerde çıktı ve uzun süre sakattı 1-1.5 ay top oynamadı ayrıca büyük maçlarda da golleri var hadi diyelim yetersiz dedik al sat yapamayacağız 8 9 milyona kimi önerirsin gelsin bize seviye atlasın senin istediğin 10 numara pasör oyuncu aklıma gelenler james rodriguez özil coutinho isco pastore götze bunlardan herhangi biri bize seviye atlatır ancak bunlarda hangisini alabileceksin senin aklında olan bizim alabileceğimiz adam varsa söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Tyrk -- 26 Mayıs 2017; 15:8:54 >
      |
      |
      Psman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2882 Mesaj
      26 Mayıs 2017 15:05:09
      talisca ve abu kalırsa önümüzde ki sezon performanslarını ikiye üçe katlarlar. Özellikle avrupa da bu ikisinden çok umutluyum. Kulübü sevdiler, taraftarı sevdiler, Ülkeyi de sevdiler, seneye kendilerini alıştıkları, yabancılık çekmedikleri rahat bir ortam bekliyor olacak. Ayrıca her yeni ortama girdiğiniz de ne kadar iyi olursanız olun yeni birileri gelmedikçe, takım da ilk seneyi geçirmedikçe geçici bir eziklik hissedersiniz. Sonrasında ortama alışırsın, bundan kurtulur varsa potansiyelin katlaya katlaya gidersin. Bu ikisi de böyle olacak.
      |
      |

HERKESE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞ'LILIK.
    • Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

26 Mayıs 2017 15:12:27
      quote:

Orijinalden alıntı: ottoman984

Gomez gelmez hocam. gurur yaptı herif. ŞL hedefi olan takım istedi şimdi kümeye düşmemeye oynuyor, aldığı para güzel, yaşı da genç değil ayrıca istediği ülkede. Tükürdüklerini yalayıp, binbir zahmete katlanıp geleceğini sanmıyorum. Zaten kendisi de açıkladı, tr ye gelmem ancak masallarda olur diye. Diğer yazdığın kadro muhteşem. Abu ve babel bizi idare eder, babel ve abu kanatta da forvette de oynuyor. Bence yeterli. Bu 2 si yoksa talisca forvet oynar tolgay geçer ortaya. Gene seneyi tamamlarız. Bence en önemli eksik stoper. Dİğer türlü, 1 kanat veya 1 forvet işi görür. Tabi cenk 3. golcü olmayı kabullenmez satılmış olmalı.

Şu adamın ismini yazmayın . Takıma dönmek istiyorum dese bile alınmamalı . Takımı yarı yolda bıraktı

• 26 Mayıs 2017 15:16:31

Mitrovicide yollamak lazim

|
      |
      MatejMitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      678 Mesaj
      26 Mayıs 2017 15:19:09

Aynen hocam. Mario Gomez haindir. Hülle ile Wolfsburg'a gitti ve Beşiktaş kulübü alenen dolandırıldı (bonservis bedelini düşük gösterdiler ve buna ses çıkartmadı). Takımla artık ilişkisi kalmadı. Bizi satanla bizimde işimizin olmaması gerekir.
      |
      |

• Uzaklaştırılmış 1 gün cezanın, 23 saat 12 dakika kadarı kaldı.
      26 Mayıs 2017 15:30:47

Sana kalsa şenol güneş vatan hainiydi.. 2 hafta önce yazdıkların ortada, profil gizlemeni kaldır da görelim neler yazdıklarını.. Senin kadar 180 derece dönen görmedim şu forumda. Şampiyonluk gidiyor diye ağlıyordun, demediğini bırakmadın..sonra beşiktaşım oleye döndün. Fener ve Gs liler senden daha samimi.. bu yüzden boş yapma, beni alıntılama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 26 Mayıs 2017; 15:36:19 >
      |
      |

Yükselmenin en alçakcası, zayıfların sırtına basarak yükselmektir. - LaRochefoucauld
    • Teğmen
      130 Mesaj
      26 Mayıs 2017 15:38:27
      O değil de biz iki üç adam alalım keyfimize bakalım diye plan yaparken. Bu gs ve fb nasıl takımı değiştirmeyi düşünüyorlar finansal fair play varken hala anlamıyorum ben :S bu işte bir iş mi var benim bilmediğim, kriterlerimi kalktı, ya da bunlar 30 milyon euroya adam satmayı filan mı düşünüyorlar da bu kadar adam almayı düşünüyorlar. Biri beni aydınlatsın günlerdir aklımda hep bu var

• Onbaşı
      16 Mesaj
      26 Mayıs 2017 15:52:20
      quote:

Orijinalden alıntı: kaptankaa06

O değil de biz iki üç adam alalım keyfimize bakalım diye plan yaparken. Bu gs ve fb nasıl takımı değiştirmeyi düşünüyorlar finansal fair play varken hala anlamıyorum ben :S bu işte bir iş mi var benim bilmediğim, kriterlerimi kalktı, ya da bunlar 30 milyon euroya adam satmayı filan mı düşünüyorlar da bu kadar adam almayı düşünüyorlar. Biri beni aydınlatsın günlerdir aklımda hep bu var

valla bilen birileri varsa bana da anlatsın anlamadım bu işi bu lanet olası ffp sadece bize mi var.

• Er
      7 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:04:50
      Abi şu antepteki biletler nasıl olur da bitmez ya? Kulüp açıkladı 15.000 satıldı diye, e hani gerisi? 9000 bilet nedir yok mu dolduracak adam stadı? Şampiyonluk maçı ya.
      |
      |

• Çavuş
      61 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:07:11

banlayın kardeşim. tipik troll...
      |
      |
      ottoman984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sene O sene...
      Şimdi artık her sene...
      ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ
    • Binbaşı
      1242 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:07:41
      quote:

Orijinalden alıntı: -Tyrk

hocam çoğu zaman bu adam dk 70 lerde çıktı ve uzun süre sakattı 1-1.5 ay top oynamadı ayrıca büyük maçlarda da golleri var hadi diyelim yetersiz dedik al sat yapamayacağız 8 9 milyona kimi önerirsin gelsin bize seviye atlasın senin istediğin 10 numara pasör oyuncu aklıma gelenler james rodriguez özil coutinho isco pastore götze bunlardan herhangi biri bize seviye atlatır ancak bunlarda hangisini alabileceksin senin aklında olan bizim alabileceğimiz adam varsa söyle

Ne mesutu ne isco su arkadaş,ne yani talisca'nın muadilleri bunlar mıdır? İleride pres yapan, ince pas atan, takımın eksiğini kapatan, oyuna yön veren, fiziksel mücadele kazanan, gerektiğinde dikine oynayan oyuncu lazım, bu dediklerimi dünya üzerinde mesuttan, iscodan başka yapan oyuncu yok herhalde? Sosa gibi bir oyuncu lazım bize. Seviye atlatmasına gerek yok, bu dediklerimi yapsın yeter, şuan Manuel Fernandes bile gelse iş yapar, Talisca 10 numara değil, takımda 10 numara yok. Koca takım Talisca 3-4 maçta bir frikikten gol atacak diye ayağına bakacaksa vay halimize. Güçlü bir takım gelince resmen 10 kişi kalıyoruz sahada. Ben Arfa kötü bir sezon geçirdi, belki ucuza alınır, bizim yapacağımız sözleşmesi biten oyuncuları kovalamak. Ha illa 8-9 verelim diyorsan Yusuf Yazıcı'yı alalım, Ndiaye'ye var osmanlı'da. Raul Garcia 30'una geliyor o alınabilir, Honda olabilir, Gastón Ramírez hala patlama yapmak şansı var, bunlar benim kısıtlı futbol bilgimle saydıklarım, scoutlar şenol hocanın istediği bi adam bulsunlar, onu da mı ben düşüneyim. Atiba gelmeden önce kim biliyordu? Şimdi ben size Atiba'nın meziyetlerini yazsam siz herhalde oo Sergio Busqets mi alalım diyeceksiniz.

Bana kalırsa Atiba takımda dursun ama rotasyona girsin, bir box to box orta saha alalım Tolgay Oğuzhan'la birlikte 4-3-3'e dönelim tabi kanat transferi de şart.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psman -- 26 Mayıs 2017; 16:13:34 >

• Binbaşı
      1242 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:09:51
      quote:

Orijinalden alıntı: Eagle-Vision

Alıntıları Göster

valla bilen birileri varsa bana da anlatsın anlamadım bu işi bu lanet olası ffp sadece bize mi var.

Galatasaray'da düzgün yönetim olsa tüm takımı yenileyebilir aslında. FFP anlaşmalarında bonservisle alakalı bir şey yok diye biliyorum.
      |
      |

• Çavuş
      61 Mesaj
      26 Mayıs 2017 16:12:41

Güzel çalışmanız için teşekkürler.
      Lens iyi oyuncu olduğu konusunda hem fikirim ama Q7 ile lens aynı takımda olmuyor. Açıkçası Q7 ile Töre de olmuyor. Diğer kanadın biraz daha pasör, play maker olması lazım. Mesele iyi iken Olcay-Q7 ikilisi gibi. Babel de fena değil. Aynı tip oyuncular bence Lens ve Quaresma. İdeal sağ açıklar...
      |
      |

Bu sene O sene...
      Şimdi artık her sene...
      ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.