DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imflash Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
132.299
Cevap
252
Favori
2.826.297
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 17:53:47
      RASKOLNİKOV‏ @Levent_ozdmr 48 dk.48 dakika önce
      Daha fazla
      Valbuena
      Fenerbahçe'ye hayırlı olsun.
      @leventumiterol Helal olsun abi 🙏

RASKOLNİKOV‏ @Levent_ozdmr 50 dk.50 dakika önce
      Daha fazla
      Adem Büyük
      Galatasaray'a hayırlı olsun 💪

RASKOLNİKOV‏ @Levent_ozdmr 49 dk.49 dakika önce
      Daha fazla
      Lens adım adım Nevzat Demir'e...

RASKOLNİKOV‏ @Levent_ozdmr 46 dk.46 dakika önce
      Daha fazla
      @Levent_ozdmr @leventumiterol adlı kullanıcılara yanıt olarak
      Valbuena
      Yıllık 3 ML € 2+1 yıllık sözleşme
      Bonservisi 1-2 ML € civarları onu tam ogrenemedim

RASKOLNİKOV‏ @Levent_ozdmr 44 dk.44 dakika önce
      Daha fazla
      Galatasaray sezon bitiminde H. Ali Kaldırım ve Adem Büyük'ü birlikte borsaya bildirebilir. ( H. Ali'nin kulübüyle son bir görüşmesi vr )

• Yarbay
      2144 Mesaj
      21 Mayıs 2017 17:55:44
      quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Alıntıları Göster

hocam istanbuldaki park sisteminin çözülmesine dair bir projeydi. Her bölgede katlı otoparklar faaliyete geçirilip bunlar otomatik bir sisteme bağlanacak ve kartlı geçiş sistemi uygulaması. Yani siz Şişli de arabanızı abonelik sistemi ile kayıt ettirdiğinizde Kartal da bile olsanız İBB ye ait parka aracı bırakarak park ücreti vs vermeden, dışarıda park sorunu yapmadan parkedebileceğiniz bir sistem. Fakat gönderdiğim maile cevap bile gelmeyince yazdığım her şeyi silip attım. Bu ülkede çözüm üreten değil yalakalık yapanlar iş yapıyor..

yeni mi anladım eyyamcı işbirlikçi çıkarcı o sektörde yandaşı varsa yapar para yedireceği yoksa yok bu ülkede çözüm üreten değil en iyi yalayan tepeye çıkıyor okumaklada olmuyor yeri gelince
      |
      |

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2017 17:56:10

bu adam kimdir nedir neden takipçisi var ? ben twitterını kontrol ettim paso sallıyor bi gün ndiaye yüzde yüz bizde oluyor bu sefer olmadı oluyor seneye kesin lens fenerde diyordu beşiktaşa gelmeyecek diyordu şimdi nevzat demir diyor heralde transfermarkt ta transfer söylentilerine bakıp yazıyor
      |
      |
      MatejMitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2144 Mesaj
      21 Mayıs 2017 17:57:11
      quote:

Orijinalden alıntı: -Tyrk

bu adam kimdir nedir neden takipçisi var ? ben twitterını kontrol ettim paso sallıyor bi gün ndiaye yüzde yüz bizde oluyor bu sefer olmadı oluyor seneye kesin lens fenerde diyordu beşiktaşa gelmeyecek diyordu şimdi nevzat demir diyor heralde transfermarkt ta transfer söylentilerine bakıp yazıyor

aykut lense olumsuz demiş ama bilmiyorum yav hatta konuşmasında da dedi konyadan bajici getirecek galiba onu biliyorum
      |
      |

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      21 Mayıs 2017 17:57:37
      trabzonda durica dan sonra okay da sakatlanmıs diyolar umarım dogru degildir ellerinde baska oyuncu yok.
      |
      |

• Binbaşı
      1065 Mesaj
      [26 Kasım 2017 11:45:47 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
      21 Mayıs 2017 17:59:04

Hayatimda su raskol kadar sallayan adam gormedim.Adam ertemden bile fazla salliyo.Evrenmanchester harici cogu milleti kandiriyo.Akillarinca egleniyolar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      MatejMitrovic kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2144 Mesaj
      21 Mayıs 2017 17:59:09
      torres 2 dakikada 2 golo attı vay be
      |
      |

• Er
      1 Mesaj
      21 Mayıs 2017 17:59:22
      Arkadaslar sampiyonlugunuzu simdiden kutlarim. hakettiniz.basaksahir baskiyi kaldıramaz.

dursun, hasan ali ve ademi mi almis. boyle hamleler bekliyordum. yanliz valbuena sahane transfer.
      |
      |

• Yarbay
      5548 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:00:04
      Kocaeli birliksporu almak cok iyi bir hamle ama orada oynayacak genc oyuncuyu cikartmak lazim alttan esas mesele bu. 21 yasindaki adamlari genc yetenek diye orada oynatirsak yol alinmaz. 16-17 yasinda o seviyeye hazir duruma gelmeli. 19 olunca da 100 maca yakin oynamis sekilde gelerek besiktas seviyesinde en azindan kulubede oturabilmeli hamle oyuncusu olarak. Altyapiya kesinlikle onem vermemiz gerek. Butun yas gruplari ayni sistemle oynamali cocuklarin fiziksel ve mental gelisimiyle yakindan ilgilenilmeli rekabetci degil gelistirici bir zihniyet olmali calistiricilar da ozenle secilmeli hem bilgi birikimi hem de cocuklarla iletisimi ust duzey olmali. Tesis olarak da calisma sahasindan duslarina kadar hic bir seyi eksik edilmemeli. Futbolcudan cok insan yetistirmeliyiz. Cocugun kendi kimligini bulmasina izin verilmeli, ozguven asilanmali, birey olmasi saglanmali. 20 yasinda hala cocuk gibi davranilmamali. Sonra olgunlasmalari 25 yasini buluyor. 16 olunca koy direkt oynasin pilot takimda iste.

|
      |

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:02:21
      Trabzonspor 11'i: Onur, Mas, Uğur, Medjani , Pereira, Matus Bero , Onazi, Olcay, Castillo, Yusuf Yazıcı, N'Doye

Başakşehir 11'i: Volkan, Bekir, Epureanu, Caiçara, Eren, Mossoro, Emre, Attamah, Visca, Adebayor, Napoleoni
      |
      |

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 18:03:13
      quote:

Orijinalden alıntı: maykılscofield

Hayatimda su raskol kadar sallayan adam gormedim.Adam ertemden bile fazla salliyo.Evrenmanchester harici cogu milleti kandiriyo.Akillarinca egleniyolar

hocam ben bir şey diyemem gördüm paylaştım. Doğruluğu ilerleyen günlerde belli olur .
      |
      |

• Binbaşı
      1065 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:03:32
      Beyler basak macini izleyip gerilmeyin bence.

Düşmüş anteple oynayip,sonrasinda sir denge dengeoglunun hali saha takimina cevirdigi osmanliyla oyniycaz.Birakin kasmayin,lig bitti

|
      |

• 21 Mayıs 2017 18:05:18
      valbuena yatışçı yav bizim maçlarda iyi oynadı diye alacaklar.

kocaeli yerine başka bir şehrin takımı alınabilirdi.

altınordu izmir takımı altyapı müthiş işliyor.
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2017 18:05:26

hocam bunlar kim nerde görevliler gazeteci mi bu arkadaşlar yoksa scout mu yoksa herhangi bi taraftar mı nerden öğreniyorlar bu transferleri milyon vs de yazıp inandırıcı yapmaya çalışıyorlar
      |
      |
      maykılscofield kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      432 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:08:49
      quote:

Orijinalden alıntı: cinematic

Buyur buradan oku http://www.fotomac.com.tr/besiktas/2016/10/26/iste-besiktasin-toplam-borcu

526 milyon net borç bırakmış.. Hadi 126 milyonu yönetici borçları onları çıkıyorum kalsın 400 milyon. Madem sen net rakamlar yazmışsın bende biraz netleştirerek yazayım o halde.

400 milyon + 100 milyon (futbolcu vs davalardan azı yok fazlası var) + şampiyon olunmaya2 senede toplamda minimum 150 + 150 zarar. 800 etti şu an. Stat yapımından 350 desek 350 - 2 senelik vodafone 75 milyon - 50 devlet sponsorluğu çıkılırsa 225 net borç kalır. 800 + 225 - 200 (sermaye arttırımı) + 100 tesisleşme ve kartal yuvası vs ye harcanan paralar. 900 eder toplamda 400 milyon olan Demirören döneminden kalan dolar olduğu için kuru 2.5 ile çarparsan 1 milyar eder. 500 de şimdiki dönemi TL olarak ekle 1.5 + 120 de önceki yönetici borçlarını ekle 1.6 etti. Azı yok daha daha fazlası var bunu hepimiz biliyoruz. Senin bakkal dediğin mantıkla bile dediğin çelişiyor. Üstelik bunun içinde faiz vs yok. Demek ki bu kulüp varını yoğunu ortaya koymuş çalışmış.

Bir projen varsa bunu gider yazılı iletirsin tıpkı benim zamanında İBB ye yaptığım gibi. Biz de konuşan çok ama icraat yapan yok. Buyrun kulüp orada benim projem var deyip de kapıdan kovulan bir insan ne duydum ne gördüm.. Siz de deneyin. Pişman olmazsını

Ekonomistsin ama bakkal hesabı yapıyorsun gönlünden geçtiği gibi yazıyorsun 100-200 de şurdan diye 50 defa yukarıda YD'den kalan borcun sadece 100-150M dolar kurundan olduğunu yazıyorum "400 kalmıştı onu da çarp ikiyle" yazıyorsun.

Proje mi istiyorsunuz yazayım. Kocaeli birlikspor işi tutmaz onu yapmayalım bu 1, Tosic gibi çöplere 37 yaşına kadar kontrat yapmayalım takımdan çöp futbolcuları gönderin yıllık maaş yükünü 15-20 milyon Euro azaltın bu 2, bjk tv kapatılsın yıllık 5 milyon lira zarar yapıyo kongre bile yayınlanmıyor bu 3, basketbol salonunu bırak basketbol şubesi kapatılsın yıllık 21 milyon lira zarar ediyoruz bu 4, amatör branşlardan 23 milyon lira zarar ediyoruz hentbol harici onlar da kapatılsın bu 5, ayrıca bekletilen üyelikler kulüp için maddi kayıp üyelik ücretleri düşürülsün 500 lira giriş 300 lira yıllık aidat gibi bir şekilde 50 bin üye toplarsak yıllık 25 milyon lira giriş ücretleri haricinde para kazanırız bu 6, kartal yuvaları full zarar yazar bunun yerine waikiki defacto gibi yerlerle anlaşma yapılsın bi ürünlerimiz bu tarz yerlerde satılsın merkezi 2-3 mağaza haricinde bu da 7, özel uçakla transfer görüşmelerine gidilmesin 2 milyar borcu olan kulüpte bunlar olmaz bu 8. Bunlara itirazınız olmaz herhalde? Alın size proje itirazınız var mı?

* 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
    • Binbaşı
      1131 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:09:10
      Sonunda futbola dönebildik :)

Fenerbahçe hiç akıllanmıyor. Valbuena yı almadan önce yanında kimler oynuyor önce ona baksınlar. Tıpkı Diego da olduğu gibi hüsran yaşayacaklar bence ki alabileceklerini sanmıyorum yine de.. İkinci Ozan vakası da Mehmet Ekici olacak bir kenarda dursun bu yazdığım.. Trabzon da oynamaya benzemez orası. Kopuk kopuk oynadığında Tolgay gibi bir kalite için bile eleştiri gelirken Mehmet Ekici yuhlanırsa şaşırmayın.

Bugünkü maça gelirsek Başakşehir'in adı bugünkü maçtan sonra Balşehir olmalı. Bence Başakşehir haftaya hiç ummadığınız Adana maçında puan kaybedecek. Bekleyelim görelim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 21 Mayıs 2017; 18:23:17 >
      |
      |

• Binbaşı
      1065 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:14:08

Hocam ben yaklasik 1 yildir takip ediyorum bu mevzuyu.Insta da kartallaryalnizucar twitterda safak malatya,raskol,evren,sercan dikme vs gibi adamlar ozellikle transfer donemlerinde boyle yazip ciziyolar.Bi kaci muhabir geri kalani da yonetimde dayisi,amcasi,arkadasi olan onlar araciligiyla haber alan tipler.Daha cok umut satiyolar ve bu sayede rt kasiyolar.Mesela gecen sene nasri olayinda hepsi rezil olmustu.Bence cok inanmayin

|
      |
      -Tyrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Kurmay Yarbay
      1392 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:17:43
      Bu RASKOLNİKOV‏ vb. hesaplardan paylaşımlar yapılmamalı bence. Adamlar oturduğu yerden bin tane duyum paylaşıyor.

Devre arası komiklikleri: (şimdiden önleminizi alın ve bu hesapları engelleyin.) En doğru bilgileri yine Murat Özen ve ekibi veriyor. Son dönemlerde yanıldığını pek görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selates -- 21 Mayıs 2017; 18:22:23 >

• Binbaşı
      1131 Mesaj
      21 Mayıs 2017 18:19:44

Borsada her harcamayı görebiliyor musun göremiyorsun. Belirli rakamları imza paraları gibi bir sürü şey var. Bir kere Türkiye de borsa şeffaf değil. Başka bir ülkede kulüplerin bu kadar manüpilatif hamleleri olduğunda o kulüplere el konur ama bizde futbol hayatın gerçeği olduğundan siyaset de buna alet oluyor.

Şu yazdığın şeyleri bende destekliyorum bazılarına katılmasam da. Zaten eleştirdiğimiz şeylerin çoğunu yazmışsın. Ama bu yanlışlar yönetimin yaptığı onca doğru şeyi değiştirmez..

Yapıcı eleştiri derken biz bunu diyoruz. Yok borç şöyle oldu böyle oldu diyip alttan alttan vuralım demek olmaz. Önce hakkını vereceksin sonra eleştireceksin. Bizim siyasette yapılan yanlışı yapıyorsun. Sağcısı solcusuna solcusu sağcısına milliyetçi solcusuna sonra hepsi birbirine .))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinematic -- 21 Mayıs 2017; 18:20:48 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Fernando!

• Binbaşı
      1797 Mesaj

iOS Beta Tester
      21 Mayıs 2017 18:20:19
      dün 4-1 kazandığımız için kimse pek dikkat etmedi.

maç 7-8 de giderken şenol hoca yine korkaklığını konuşturdu ve takımı defansif hale getirdi.

üst üste ataklar ve gol pozisyonuna girdi kasımpaşa.

önümüzde ki sezon sağlam bi defans hattı kurulmaz ise bu sene yaşadığımız hezimetleri hatta daha kötülerini görebiliriz.

Beklenmedik Bir Hata Oluştu! Lütfen Tekrar Deneyiniz.

Reklamlar
SEO
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.