DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
[Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: imflash Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
132.299
Cevap
252
Favori
2.826.297
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Beşiktaş >> [Beşiktaş 2016/2017 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu
Giriş
      3242 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:19:18
      Aboubakarı en çok savunanlardan biriydim ilk geldiğinden beri.

Dikkat eden oldu mu bilmiyorum ama bu adam inanılmaz derece de top kaybı yapıyordu Şenol Güneş sayesinde antremanlarda sanırım bu özelliğini inanılmaz geliştirdi hiç top kaybı yapmıyor. İnanılmaz derece de geliştirdi kendini. Eğer alınabiliyorsa kesinlikle alınsın tarz olarak büyük maçların oyuncusu.
      |
      |

• Yüzbaşı
      373 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:23:34
      quote:

Orijinalden alıntı: kuarejzmaaa

Afrika kupasina ima yapmissin da bu adam sezon basi takimla kamp gecirmedi yeni bi ulke ve yeni takim arkadaslari kimin ne oynadigini bilmiyor(quaresma haric) uzerine taraftar beklentisi,maasi,kacirdigi gollerle birlikte Cenk'in arkasinda yedek kalinca ozguveni yerle bir oldu.Afrika kupasi zamani yavas yavas adapte olurken bi yandan kupayi da kazaninca geri donusu muhtesem oldu yani kupa eksik olan seyi tamamladi oyuncuda.Bu saatten sonra Abou'da bi ozguvensizlik olusmaz,rahatlikla takima tamamen adapte oldu diyebiliriz.Abou ve Talisca bonservisli oyuncularimiz olsa max 2-3 sene icerisinde ulkemizden yurtdisina en yuksek bedelli bonservisle satilan oyuncular olurlar kesinlikle.

Aynen ben de böyle düşünüyorum. Bunlara ek olarak ben Aboubakarın üstüne Bi forvetin getirilmesinin gereksiz olduğu görüşünü bile savunuyorum. Millet uçuyor kaçıyor Torres falan yazıp çiziyorlar ama bu etkiyi herhangi biri gösterene kadar çok bekleriz. Aboubakar tam Bi sert koşul oyuncusu. Şampiyonluk maçlarında, Avrupa maçlarında çıkıyor ve takımı adeta göğüslüyor. Bi şekilde o Bonservis halledilip bu Ada'mın alınması lazım başka yolu yok bunun.

Kalan iki maçta da umarım iyi işler yapar da alınır tapusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      373 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:29:10
      quote:

Orijinalden alıntı: MatejMitrovic

şurada halen q7 savunanlar varya şaka gibi ya . adam 2017 2018 kadrosuna halen q7 yi yazmış sonrada seni blokluyorum demiş. La bloklarsan blokla çokta umurumda sanki ahaahahah blokluyorum demiş.

Oğlum Bi sakin ol la. Öyle gülen ifade atıyorsun ama belli ki adamın lafları içine oturmuş kaç mesaj sonra dönüp ondan bahsediyorsun.

Q7 bu takımdan gitmeli bunu çoğunluk söylüyor. Çünkü bundan sonra gitmediği her sene düşüşe geçecek. Eskiden Ada'm eksiltip içeri giren Q7, artık adamı eksilttiğinde içeri girmek yerine orta kesmeye odaklıyor kendini. Bu bile bunun Bi göstergesidir.

Neyse sonuç olarak, fazla takılma böyle tartışmalara hacı. Yıpratma kendini bize lazımsın 😄

|
      |

• Yarbay
      3139 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:29:43
      Cok sukur yine mutlu uyuduk uyandik Besiktas sayesinde.

Bugun trabzon basaksehir macini cekirdek cayla keyifle izliyelim

XBOX 360 GT: madman1436//// Besiktas manyagi///// Romanya ve Amerikayla sormak istedikleriniz konusunda yardimci olabilirim.
    • Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 11:38:41
      quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

Cok sukur yine mutlu uyuduk uyandik Besiktas sayesinde.

Bugun trabzon basaksehir macini cekirdek cayla keyifle izliyelim

|
      |

• Çavuş
      40 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:40:00
      Gökhan Töre'yi satanlar Cenk'i satanlar Quaresma'yı satanları gördükçe bu yönetime şükrediyorum. Allahdan yönetim burdakiler gibi futbol özürlüsü değil. Bir taraftanda üzülüyorum nerdeyse 10 yıl burdakiler gibi futbol özürlüsü bir yönetim yönetti takımı. Sonuç es kaza 1 şampiyonluk 300 milyon euro borç. Yönetim klüp menfaatleri neyse onu yapacaktır.

• Yüzbaşı
      432 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:46:20
      quote:

Orijinalden alıntı: froce1903

Gökhan Töre'yi satanlar Cenk'i satanlar Quaresma'yı satanları gördükçe bu yönetime şükrediyorum. Allahdan yönetim burdakiler gibi futbol özürlüsü değil. Bir taraftanda üzülüyorum nerdeyse 10 yıl burdakiler gibi futbol özürlüsü bir yönetim yönetti takımı. Sonuç es kaza 1 şampiyonluk 300 milyon euro borç. Yönetim klüp menfaatleri neyse onu yapacaktır.

Demirören bırakalı 5 sene oldu Demirören 2012'de kendine olan borcu çıkarınca 400 milyon lira borçla bıraktı 300 milyon Euro'yla değil. Güvendiğin yönetim döneminde kulüp 1 milyar liradan fazla borçlandı, gözleri gören herkes bunu görebilir

* 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
    • Binbaşı
      1623 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:49:48
      Bu takım ve teknik direktor kesinlikle korunmalı ek olarak q7 nin yerine onu zorlayabilecek oyuncu alınmalı taison veya lens olabilir o zaman hareketlerini düzeltir belki. Abou ve talisca kesinlikle kalmalı stopere sağlam bir adam alınmalı. Kanatlar ve stoper dışında bir eksik göremiyorum. Şenol hoca kesinlikle kalmalı. Gidecek diye haberler çıkmaya başladı ama bunlara pek inanmak istemiyorum.

[image][/image]
      ||SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0||
      [
      ||♥♥♥Gülmesede Yüzümüz BEŞİKTAŞ'tır Son Sözümüz♥♥♥||
    • Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 11:52:23
      Arkadaşlar bugün ne güzel bir gün.

Şarkıyı anlayana

|
      |

• Teğmen
      152 Mesaj
      21 Mayıs 2017 11:54:35
      Oğuzhan, Tolgay gibi isimler satılmaz, hem genç hem yetenkli oyuncular, Beşiktaş için her zaman lazım olacak oyuncular, iyi bir teklif gelse dahi satılmamalı, her takım genç ve yetenekli oyuncu bulmak ister, biz neden elimizdeki genç ve yetenekli oyuncuları satmaya çalışıyoruz.

Satılcaksa, Q7 sat gitsin, Tosic sat gitsin, Atiba bile iyi bir teklif gelirse satılmalıdır, çünkü biz her zaman ofansif düşünen atak oynayan takımız, Atiba ise defansif yönü ağar basan bir oyuncu, ileriye pek faydalı olduğunu düşünmüyorum, yaşı da ilerledi artık, gitsin demiyorum ama iyi bir paraya satılıp genç ve daha yetenekli ofansif bir oyuncu alınacaksa satılabilir.

Cenk alternatif bir santrafor alınmadığı sürece yedekte kalabilir, ama hiç bir zaman as santra**** olamayacakmış gibi bir görüntü çiziyor.

Yedekteki diğer lüzumsuz faydasız isimlerde gönderilmelidir.

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Mayıs 2017 11:57:31
      hani stad falan yaptık hani o zamanlar dolar 1.8 di şuan 3.57 nerdeyse 2 katı borç otomatik 2 katına çıkıyor bu oyuncular türk lirası olarak almıyor paralarını ki sabit kalsın. size yd gibi adamlar lazım ki tabataya 10milyonlar gereksiz futbolculara milyonlar almedialar falan lazım size ki değerini anlayın

• Teğmen
      168 Mesaj
      Eski Kullanıcı Adı:
      MatejMitrovic

21 Mayıs 2017 12:02:50
      GÖNDERİLMESİ GEREKEN OYUNCULAR LİSTESİ 2017 .XLS

Tolga Zengin
      Rhodolfo
      Dusko Tosic
      Ersan Gülüm
      Atinc Nukan
      Alexander Milosevic
      Gökhan Inler
      Veli Kavlak
      Ricardo Quaresma
      Cenk Tosun
      Ömer Sismanoglu
      |
      |

• Yüzbaşı
      681 Mesaj
      21 Mayıs 2017 12:02:53
      quote:

Orijinalden alıntı: junis

Oğuzhan, Tolgay gibi isimler satılmaz, hem genç hem yetenkli oyuncular, Beşiktaş için her zaman lazım olacak oyuncular, iyi bir teklif gelse dahi satılmamalı, her takım genç ve yetenekli oyuncu bulmak ister, biz neden elimizdeki genç ve yetenekli oyuncuları satmaya çalışıyoruz.

Satılcaksa, Q7 sat gitsin, Tosic sat gitsin, Atiba bile iyi bir teklif gelirse satılmalıdır, çünkü biz her zaman ofansif düşünen atak oynayan takımız, Atiba ise defansif yönü ağar basan bir oyuncu, ileriye pek faydalı olduğunu düşünmüyorum, yaşı da ilerledi artık, gitsin demiyorum ama iyi bir paraya satılıp genç ve daha yetenekli ofansif bir oyuncu alınacaksa satılabilir.

Cenk alternatif bir santrafor alınmadığı sürece yedekte kalabilir, ama hiç bir zaman as santra**** olamayacakmış gibi bir görüntü çiziyor.

Yedekteki diğer lüzumsuz faydasız isimlerde gönderilmelidir.

ATIBA'yi iyi bir paraya satmak. Abi fmden geldin fan diyicem ama orda da yasi gelmis oyuncular bonservisle satilmiyor be dostum.

Tosic ve Atiba'yi satip mandzukic'i alalim di' mi hocam? Cenk, pektemek, aras'i verip Dybala'yi alalim bence. Sizce nasil olur?

Need it want it you never gonna get it cause really what you're after is a fictional desire.
    • 21 Mayıs 2017 12:06:30
      Quaresma değil miydi, memleketi portekizde bizden daha iyi bir takımda olup, İstanbul özlemi çekip, buraya tekrar gelen, bir zamanlar christiano ronaldo'nun yedek olduğu Ricardo Q7 çıkınca oyuna girdiğin her şeyi ne çabuk unuttuk. Bence Q7 oynamalı, daha az maça çıkmalı ya da yerine göre oynamalı.

Misal her kanatta oynayan bir oyuncu alınabilir ve q7 diğer kanata kaydırılıp, o kanatta oynayacak bir kişi yedekten alınabilir, onları bilemem ama o bizden vazgeçmedi, biz ondan vazgeçmeyelim ve fenerli arkadaşımın sırf q7 için beşaktaşlı olduğunu hatırlayınca seveni çok olsun, vazgeçmeyelim. Benim fikrim bu.
      |
      |

"Kimseye hiçbir şey öğretemem, sadece düşünmelerini sağlayabilirim."

Sokrates

Umuda sarıl, küçük bir çocuğun oyuncağına sarıldığı gibi...
    • Yüzbaşı
      678 Mesaj
      21 Mayıs 2017 12:08:00

Aspor mudur nedir orda Erman var galiba Şenol sezon sonu gidecek diyordu, youtube da gördüm.

İnanmak istemiyorum ama yönetim ağır saçmalamış olur. 2 sene üst üste şampiyon yapan UEL de çeyrek oynatan hocayı göndermek tam anlamıyla Aziz başkan işi. Fikret Orman saçmalamaz inş.

Hayır gönderip kimi getircen. Conte mi gelecek. Sen o adamın istediği transferleri yapabilecek misin, veya başka bir yabancı hocanın isteklerini.
      |
      |
      blackshow kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      681 Mesaj
      21 Mayıs 2017 12:08:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Zafonte

Ben abubakarı hala savunmuyorum. Buyrun linç edin. Şl de başarı istiyorsak mandzukic (veya ayarında bi st) şart.

Çok tatlı adam, çok sempatik çok cana yakın beşiktaşa çok yakışıyor orası ayrı. Ama abuyla şl de çeyrek görmek hayal olur ancak.

Ooo cok haklisiniz hocam. Mandzukic ayarindaki oyuncular sunlar;

Alexis Sanchez

Mpabpe

Diego Costa

Dybala

Benzema

Griezmann

Hangisini alalim hocam? Hangisi bizim sisteme uyar sizce?

Need it want it you never gonna get it cause really what you're after is a fictional desire.
    • Binbaşı
      1629 Mesaj

Android Beta Tester
      21 Mayıs 2017 12:11:56
      Formalarda %25 indirim varmış + şampiyonluk t-shirti hediye.

Kırmızı alayım diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Çavuş
      40 Mesaj
      21 Mayıs 2017 12:12:54

o zamanki dolar kurunu da söyle bir zahmet. O borca ödenen faizi de söyle bir zahmet. Yapılan stadı da söyle bir zahmet. Anadolu takımı katagorisinde ki takım kadrosununa yapılan yatırımı da söyle bir zahmet. O dönem ki takımın gelirleriyle şimdiki gelirleri de söyle bir zahmet.
      |
      |
      Fernando! kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      432 Mesaj
      21 Mayıs 2017 12:15:37
      quote:

Orijinalden alıntı: -Tyrk

hani stad falan yaptık hani o zamanlar dolar 1.8 di şuan 3.57 nerdeyse 2 katı borç otomatik 2 katına çıkıyor bu oyuncular türk lirası olarak almıyor paralarını ki sabit kalsın. size yd gibi adamlar lazım ki tabataya 10milyonlar gereksiz futbolculara milyonlar almedialar falan lazım size ki değerini anlayın

Borç 400 milyon borcun hepsi döviz kuru desem 2 katına çıkarsam 800 olsun 350'ye stad bak hiç sermaye artırımından para gelmedi hiç sponsor loca vip dahil etmeden yazıyorum BUNLAR YOK DIYORUM 1.15 Milyar eder, Demirören dönemi takımda HİÇ FUTBOLCU YOKTU sayıyorum ve futbol giderleri 200 milyon bunları da katıyorum 1,35 Milyar çıkıyor BEN BU BORCU BU ŞEKILDE BILE ÇIKARTAMIYORUM

ne sermaye artırımı ne futbolcu satışı ne sponsorlar ne gelirler hiçbirini katmadan hesaplıyorum gene borcu yaklaşık 2 milyar liraya vuramıyorum.

Yapabilen var mı? En azından size Demirören gibiler layık derken şu borcu kağıt kalemle çıkartabilin diye söylüyorum bunu ben gelirleri hiçe sayarak bile yapamadım özür dilerim bende hata

|
      |

* 87 Modifiye Kartal * Alçak Amortisör * 5+1 Subwoofer * İmitasyon Altın Zincir * Düşük Bel Diesel 501 * 162 Adet Turkish Undergraund Rap Mp3 * Freebag * Köpek Öldüren Redboys Parfum * Egos Jöle *
    • Yüzbaşı
      454 Mesaj
      21 Mayıs 2017 12:15:40

üslubunu düzelt. mario gomezi nasıl aldıysak öyle alıcaz. luiz adriano olur mandzukic olur benteke olur.

şu yazdığın listeye bak allah aşkına. sen de futbol biliyorum diye dolaşıyosun. şu yazdığın oyuncuların piyasasına bi bak bakalım. mandzukic bunların ayarında mıymış?

git abubakara 10 milyon euro ver. sanki porto senin kara kaşına kara gözüne 4 milyona satacak abubakarı.

lütfen bana cevap verme. şu listedeki adamları mandzukicle bir tutan bi adamla futbol konuşmam. bi de yarım aklınla beni ti ye almaya çalışıyosun. rica ediyorum cevap yazma. yazacaksan da düzgün üslupla yaz.
      |
      |
      Thesis Statement kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
izmir havalimanı transfer
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,953
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.